زمان کنونی: ۰۱ خرداد ۱۴۰۳, ۱۰:۵۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سطح سوالات مشترک مهندسی نرم‍‏‏افزار

ارسال: #۴۶
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۱۲:۲۵ ب.ظ
سطح سوالات مشترک
بچه‌ها تاخیر معماری رو چند در آودین ؟ اون tago ro چند زدید من ۴ زدم چون از هر راهی رفتم در نیاوردم بچه‌ها سوالات رو دارید بزارید ؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۷
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۱۲:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۱۲:۳۵ ب.ظ، توسط yas67.)
سطح سوالات مشترک
منم tag گزینه ۴ زدم چون تعداد کلمات در بلوک مشخص نبود. سوال نظریه زبان
اونسوال که گفته بود شامل هیچ غیر پایانه A نیست به طوریA-uAV
کدوم زدید؟
و سوال هازاد در منطقی یادتون نیست کدوم گزینه زدید؟
SCAN من به خاطر این ۴ زدم چون بعد از این که من اسیلندر صفر به ۷۵ میرسیدم ۶۸ که زمان رسیدنش ۷۰ بود وارد شده بود
۰
۰
ارسال: #۴۸
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۱۲:۳۶ ب.ظ
سطح سوالات مشترک
طراح سوالات ساختمان امسال دکتر قدسی نبوده و نیست مطمئن باشید.طراح سوالات جناب آقای مثلا دکتر(دکتر مهدی دهقان تخت فولادی)بوده اند وبس.عادتشه که سوال رو همینجوری طرح کنه توی امیر کبیر ساختمان داده درس میده.به نظر من سوالات ساختمان آنچنان هم سخت نبود.

تو که یک گوشه ی چشمت غم عالم ببرد____حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد
۰
۱
ارسال: #۴۹
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۱۲:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۱۲:۴۹ ب.ظ، توسط bahar.)
سطح سوالات مشترک
هازارد و فکر کنم مسیری رو زدم که تعداد g#input اون زیاد‌تر بود اما scan رو فکر کنم ۲ رو زدم چون آسانسور دوباره از مسیر برگشت به ۲ میرسید ...میگم دقیقا یادم نیست تاخیرو چند در آوردید تو معماری ؟سوال اول ساختمان داده ؟من o(n) ,
nlogn ? بعد اون سوال رو من منظم بی پایان زدم...
۰
۰
ارسال: #۵۰
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۱:۰۸ ب.ظ
سطح سوالات مشترک
ساختمان و سیستم و معماری واقعا افتضاح بود!!!!!!!طراحای سئوال کنکورو با المپیاد اشتباه گرفتن!!!!!!دلم می خواد بدونم خود آقایون استادا هم اینطور با مشقت کنکور قبول شدن که عقدشو سر ما خالی می کنن؟!!!!!!!!
۰
۰
ارسال: #۵۱
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۱:۱۴ ب.ظ
RE: سطح سوالات مشترک
سلام خدمت دوستان با کمی خوش شانسی و رندی دفترچه سوالات زبان و ریاضی و مشترک(سئوالات عصر پنج شنبه) رو دارم اگر میخاید اسکن می کنم اما متاسفانه سوالات جمعه رو نشد بگیرمTongue
موفق باشید

it's better to be alone than being with someone who makes you feel alone
تنها بودن بهتر از اونه که کسیو داشته باشی و احساس تنهایی کنی!
۰
۰
ارسال: #۵۲
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۱:۲۲ ب.ظ
سطح سوالات مشترک
امتحان دیروز هم مدارش خیلی آسون بود ساختمانش سخت بود تا حالا دو تاشو غلط زدم سیستمش سخت بود و وقت گیر
معماریشم سخت بود کلا از تیپ سوالای دیروز خوشم نیومد
مهندسی و آمارش نسبتا آسون بودند
گسسته شم سخت بود.... محاسباتش خوب بود اما من وقت نکردم
سوالاتشون اصلا استاندارد نبود مخصوصا ساختمان که فقط به یه چیز گیر داده بود
سیستم پارسال سوالاش همه از نخ بود امسال یه دونه هم نبود
شورشو در آورده این زمانی فر
۰
۰
ارسال: #۵۳
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۱:۲۵ ب.ظ
بچه‌ها ما رو تی IT سلاخی کردن سیستم عامل رو گفتم ۸۰% میزنم الان اگه منفی نزده باشم خوبه

پایگاه اگه منفی نزده باشم خوبه AngryAngryAngry

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
۰
۰
ارسال: #۵۴
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۱:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۴۳ ب.ظ، توسط parsaNA.)
(۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۱۲:۳۶ ب.ظ)محسن هنرمند نوشته شده توسط:  طراح سوالات ساختمان امسال دکتر قدسی نبوده و نیست مطمئن باشید.طراح سوالات جناب آقای مثلا دکتر(دکتر مهدی دهقان تخت فولادی)بوده اند وبس.عادتشه که سوال رو همینجوری طرح کنه توی امیر کبیر ساختمان داده درس میده.به نظر من سوالات ساختمان آنچنان هم سخت نبود.

دوستان فرقی نمی کنه طراح قدسی باشه یا شاگرد قدسی . مهم اینه که با تحمیل عقاید و عقده‌ها شون با آینده ماها بازی می کنن . من واسه این درس ۴ تا کتاب خونده بودم و فقط یه دونش به نظرم قابل حل بود با اون دانش بقیه اش همه با شک و به نظر طراح بستگی داره .

در مورد قدسی هم اینو بگم که تنها کسی که تو رشته ما اعتقاد داره معنی data structure می شه داده ساختار که صد البته غلطه‌، همین آقای قدسی هستند .

حقشه وبلاگش فیلتر شد . کسی که ظلم می کنه حقشه ظلم ببینه .

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: HighVoltage , مانشتی
ارسال: #۵۵
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۱:۵۷ ب.ظ
سطح سوالات مشترک
سوال scan را من با حل کامل گزینه‌ی ۴ در آوردم.!

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۱qazxsw2
ارسال: #۵۶
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۲:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۳۹ ب.ظ، توسط محسن هنرمند.)
(۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۴۲ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۸۹ ۱۲:۳۶ ب.ظ)محسن هنرمند نوشته شده توسط:  طراح سوالات ساختمان امسال دکتر قدسی نبوده و نیست مطمئن باشید.طراح سوالات جناب آقای مثلا دکتر(دکتر مهدی دهقان تخت فولادی)بوده اند وبس.عادتشه که سوال رو همینجوری طرح کنه توی امیر کبیر ساختمان داده درس میده.به نظر من سوالات ساختمان آنچنان هم سخت نبود.

دوستان فرقی نمی کنه طراح قدسی باشه یا شاگرد قدسی . مهم اینه که با تحمیل عقاید و عقده‌ها شون با آینده ماها بازی می کنن . من واسه این درس ۴ تا کتاب خونده بودم و فقط یه دونش به نظرم قابل حل بود با اون دانش بقیه اش همه با شک و به نظر طراح بستگی داره .

در مورد قدسی هم اینو بگم که تنها کسی که تو رشته ما اعتقاد داره معنی data structure می شه داده ساختار که صد البته غلطه‌، همین آقای قدسی هستند .

حقشه وبلاگش فیلتر شد . کسی که ظلم می کنه حقشه ظلم ببینه .
خدایا منو ببخش همین کارا رو کرده کچل شده هم اون هم دکتر تخت فولادی کسی که خیلی ایمانش قوی نباشه مردم آزاریشم گل میکنه من خودم بارها و بارها دیدم آقایون منکر خیلی مسائل دینی شدند و یک سری حرفهایی می زنند که از یه آدم بیسواد هم برنمیاد در صورتی که اگه یه زره عقل داشته باشه میفهمه که هرچی عزت و آبرو داره خدا بهش داده درضمن دوست عزیز خدا نکنه یک واژه قلمبه از یکی از آقایون خارج بشه دیگه هرچی استاده اونو دست میگیره همه دیگه میگن داده ساختار
(۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۱۴ ب.ظ)shobair87 نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوستان با کمی خوش شانسی و رندی دفترچه سوالات زبان و ریاضی و مشترک(سئوالات عصر پنج شنبه) رو دارم اگر میخاید اسکن می کنم اما متاسفانه سوالات جمعه رو نشد بگیرمTongue
موفق باشید
نیکی و پرسش -اسکن کن بذار تو سایت

تو که یک گوشه ی چشمت غم عالم ببرد____حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد
۰
۰
ارسال: #۵۷
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۲:۴۳ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۲۲ ب.ظ)msdn نوشته شده توسط:  سیستم پارسال سوالاش همه از نخ بود امسال یه دونه هم نبود
شورشو در آورده این زمانی فر

مگه هنوز زمانی فر طراحه سواله os کنکوره؟Huh

بچه‌ها خواهشا اگه میدونید طراح های امسال درسا کیا بودن بگین بهمونHuh
۰
۰
ارسال: #۵۸
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۲:۴۸ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۱۴ ب.ظ)shobair87 نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوستان با کمی خوش شانسی و رندی دفترچه سوالات زبان و ریاضی و مشترک(سئوالات عصر پنج شنبه) رو دارم اگر میخاید اسکن می کنم اما متاسفانه سوالات جمعه رو نشد بگیرمTongue
موفق باشید

کاش یه کم از این رندی شما رو ما داشتیم !

حالا چطوری تونستین سوالات رو گیر بیارین ؟!

مگه شمارش نمیشه موقع تحویل ؟!

میتونین اسکن کنین و بذارین ؟!
۰
۰
ارسال: #۵۹
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۲:۴۹ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۴۳ ب.ظ)مانشتی نوشته شده توسط:  [quote='msdn' pid='15589' dateline='1298019154
مگه هنوز زمانی فر طراحه سواله os کنکوره؟:huh:

بچه‌ها خواهشا اگه میدونید طراح های امسال درسا کیا بودن بگین بهمون:huh:

می خوای چیکارشون کنی؟؟؟؟؟؟
فکر کنم طراحان کنکور تا وقتی تب کنکور بخوابه و سازمان سنجش چراغ سبز بهشون نشون بده تا اطلاع ثانوی از خونه بیرون نمیان.Big Grin

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
ارسال: #۶۰
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۲:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۰۳:۰۵ ب.ظ، توسط shahryar.)
سطح سوالات مشترک
می گم اون سوال مانیتوره گزینه چن میشد؟یعنی بنوسین جواب رو
هازارد منطقی می شد از ۲ به ۶
ماشین تورینگ نظریه گزینه چن می شد و اون سوالی که dfa رو رسم کرده و زبانش شامل ۰و۱ بود؟ماشن باید ۰۰ رو قبول می کرد.فقط یه گزینه همچین شرطی رو داشت.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۷۴ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۸۹ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۹۱ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  چه جوری با سطح زبان انگلیسی تقریبا پایین رفرنس بخونیم؟ saharitst ۰ ۱,۳۳۶ ۲۱ آبان ۱۴۰۰ ۰۴:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۷۹ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  [دانلود] خلاصه درس کامپایلر و مهندسی نرم افزار baran.r ۵ ۱۰,۲۸۶ ۲۱ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rray
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۲,۱۰۰ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  سطح و عمق و ارتفاع درخت remove ۵ ۱۰,۸۴۲ ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mstfvi
  بررسی سوالات آزمون دکترا ۹۷ رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار والگوریتم ۱۳۹۷ taha.maten ۱۳۷ ۸۱,۷۸۴ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  سوال مهندسی نرم افزار سال ۸۶(مهندسی نیازمندی ها) tarane1992 ۴ ۴,۹۲۶ ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ۰۲:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Bon_Nemesis

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close