زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث در مورد سوالات IT90 !!

ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۸:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۱۱:۰۱ ب.ظ، توسط ف.ش.)
بحث در مورد سوالات IT90 !!
بچه‌ها این تاپیک رو زدم که اون سوالهایی که ذهنمون رو درگیر کرده و میترسیم که منفی زده باشیم رو بپرسیم البته اگه کسی فکر میکنه روحیش خراب میشه این تاپیک رو نخونه!!!!

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۸:۵۵ ب.ظ
بحث در مورد سوالات دشوار !!
به به آفاق جان هم تشریف آوردن
خوب اول برید در تاپیک مربوطه بگید چه کردید بعد بیاید اینجا Big Grin ما در خدمتیم

رتبه ١ کنکور دکتری ١۴٠٣ مهندسی فناوری اطلاعات با تراز ٨۵٠٠
قله بعدی: دانشگاه تهران Cool

با فاصله، قدرتمندترین افزونه برای افزایش سرعت وبسایت‌های وردپرسی در مراحل نهایی توسعه و آزمون هست و در سال ۱۴۰۳ به شکل رایگان عرضه خواهد شد
۰
۰
ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۸:۵۹ ب.ظ
بله بنده هنوز خونه نیومده اومدم مانشت!
من که تو تاپیک مربوطه گفتم چی کار کردم!!
من مشکلم اینه که وقتی وقت صرف یکی از سوالا کردم باید حتما بزنم فکر کنم نمره منفی بگیرم Sad
اما خوشحالم که تموم شد.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۹:۱۲ ب.ظ
نزن این تاپیک رو میخوا امشب خود کشی کنیم بره دیگه نه ExclamationExclamationExclamationExclamation

وقتی زندگی برایت سخت شد این حقیقت را به یاد آور که دریای آرام ناخدای قهرمان نمیسازد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مانشتی
ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۹:۱۷ ب.ظ
خوب نخون آقا نخون!

(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۸۹, ۱۱:۲۲ ب.ظ
یه چندتا سوال از علوم کامپیوتر داشتم:

یکی اون که میگفت n^2 کی از nlogn بهتره.
یکی سوال ۱ آمار کدام مورد غلط است.
سوال گسسته اون که درخت رئوس ۰ تا ۹ داشت باید صعودی باشه و ...
تعداد چاپ *
اون که نوشته بود i=p[0
محدوده jump
cPI چند برابر میشود
تعداد افرازهایی که شامل ۱و۲ باشد.

(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۱۲:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۳۴ ق.ظ، توسط sos006.)
RE: بحث در مورد سوالات دشوار !!
با سلام.من حالم خیلی گرفتست.آخه اینا چه سوالاتی بود.سیستم عامل و معماری هرکدوم یک تست زدم اونم اگه درست باشه.پایگاهو بیخیال شدم.هوش ۴تا زدم.
واسه زبان هم وقت کم آوردم و فقط ۵تا تونستم بزنم.دروس مشترک هم که ۱۳تا.خدا به دادمون برسه.
اما سوالاتی که دارم:
سوال اول: پیچیدگی زمانی حلقه for ای که داده بودن من زدم nlogn.با جاگذاری n=10بدست آوردم. در اینصورت اگه میخواستیم [tex]O(n^2)[/tex] رو انتخاب کنیم حداقل باید ۱۰۰ بار حلقه تودرتو اجرا میشد که اینطور نبود.در واقع حلقه‌ها صورت کلی زیر رو داشتند:
for (i=1;i<=10;i=i+1)
for (j=1;j<=n;j=j+i)
X
وقتیکه i=1 حلقه دوم ۱۰ بار،وقتیکه i=2 حلقه دوم ۵ بار،وقتیکه i=3 حلقه دوم ۴ بار،وقتیکه i=4 حلقه دوم ۳ بار،وقتیکه i=5 حلقه دوم ۲ بار،و همینطور تا وقتیکه i=9 با شه حلقه دوم ۲ بار اجرا میشه.و i=10 حلقه دوم ۱ بار اجرا میشه. که مجموع اینها به [tex]O(nlogn)[/tex] نزدیکتره

سوال دوم:تعداد درخت های هیپی که با اعداد ۱تا ۷ میشه ساخت رو زدم ۲۰/
سوال سوم: زمان لازم برای حذف گره i از هیپ
بعد از حذف گره هیپ کماکان باید باقی بمونه.بنابراین لازم برای حذف گره i از هیپ زمان تشکیل مجدد اونرو زدم [tex]O(n)[/tex].با خودم گفتم بعد از حذف همه خونه های آرایه بعد از عنصر حذف شده رو یکی به چپ شیفت میدیم که میشه از [tex]O(n)[/tex] و بعد هم روال Heapfy رو اعمال میکنیم که اون هم از [tex]O(n)[/tex] هستش.

لطفا شما هم نظرتون رو بگید.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۱:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۱۳ ب.ظ، توسط yasemi.)
هردوتا سوال تکراری بود اولی nlogn میشد دومی یادم نیست

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
۰
۰
ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۱:۲۰ ب.ظ
SOS جان چند درخت minheap معادل سوال IT88 بود که جوابش میشه ۸۰/
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۱:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۰۱ ب.ظ، توسط ف.ش.)
این حلقه رو میشه کاملشو بنویسید!
i تا ۱۰ بود؟!!!!
حذف عنصر i‌ام رو میخواست !!
من چقدر گیج بازی در آوردم فکر کردم مثلا میگه عنصر k‌ام (یعنی k امین عنصر مرتب!) اصلا دقت نکردم چی میگه Sad

(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۲:۰۳ ب.ظ
afagh1389 جان اینجا مربوط به فناوری اطلاعاته ها!
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۲:۰۴ ب.ظ
نه اون برای خودش با ۱۰ تا مثال زده بود. n بود.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال: #۱۳
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۲:۰۵ ب.ظ
اوکی آره دقت نکردم!!

(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۳:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۰۴:۱۹ ب.ظ، توسط ۱۲۳۴۵۶۷۸۹.)
RE: بحث در مورد سوالات دشوار !!
سلام به همه. اون انتگرال رو چطوری حل کردین؟
[tex]\int_{0}^{\infty }\int_{0}^{\infty } xy e^{-3\left( x y \right )} dxdy[/tex]
جوابش میشد [tex]\frac{1}{81}[/tex] ؟؟؟؟؟
این یکی چی؟؟؟؟
[tex]\int_{1}^{8} \frac{dx}{\sqrt[3]{x}\left( 1 \sqrt[3]{x} \right )^{2}}[/tex]
سوال آمار که "کدام غلطه"‌ :
[tex]p\left( A|B \right )=p\left( A \right )[/tex]
در واقع چون گفته که مستقل هستند جوابش میشه [tex]p\left( A \right )[/tex]
و نه ۰ .
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۱۰:۳۹ ب.ظ
سوال گسسته: از رابطه ۳^{۱,۲,۳,۴,۵,۶,۷,۸} چند سه تایی (x,y,z) هست با شرط (z>max(x,y وجود داره؟
گزینه‌ها اگه درست یادم باشه:
۵۴
۱۱۰
۱۲۰
۲۴۰
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۳۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۲,۵۲۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۹۱۱ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Question بحث درس مباحث ویژه در مهندسی نرم افزار ؟؟ coder1984 ۶ ۱۹,۱۴۰ ۰۵ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  بحث و همفکری درباره آخرین موضوعات در حوزه داده کاوی banou ۴۹ ۳۸,۰۹۰ ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: pink Floyed
  پیشنهاد ایجاد مانشت انگلیسی برای بحث و گفتگو به زبان انگلیسی Msccom ۱۲ ۱۰,۰۷۷ ۱۳ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: NP-Cσмρℓєтє
Exclamation بحث آزاد vazoupresin ۱ ۱۶ ۰۹ مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: diamond_71
  بحث راجع به کنکور دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۲۴ ۱۷,۹۰۴ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: generalenglish
  سوالات متداول در مورد کنسول های بازی پلی استیشن و ایکس باکس و لوازم جانبی ahmin ۰ ۲,۱۷۴ ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: ahmin

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close