زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ثبت نام بن کارت دانشجویی نمایشگاه کتاب آغاز شد

ارسال: #۱۶
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۲۵ ب.ظ
دوستان یه سوال اونم اینه که اگر تا به الان موفق به دریافت کارت بانکی نشدیم ایا در نمایشگاه این امکان وجود داره که بشه کارت ها رو تهیه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۳۸ ق.ظ
والا صندوق دار بانکی ک من رفتم گفت تو نمایشگاه هم میشه

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
۰
۰
ارسال: #۱۸
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۵۷ ق.ظ
RE: ثبت نام بن کارت دانشجویی نمایشگاه کتاب آغاز شد
(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۲۵ ب.ظ)masoudkhan نوشته شده توسط:  دوستان یه سوال اونم اینه که اگر تا به الان موفق به دریافت کارت بانکی نشدیم ایا در نمایشگاه این امکان وجود داره که بشه کارت ها رو تهیه کرد؟

من دیروز با شماره های نمایشگاه تماس گرفتم مسوولش گفت باجه های سیار توی نمایشگاه فقط ۵شنبه و جمعه هست.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال: #۱۹
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۵۳ ب.ظ
۵ شنبه جمعه که خیلی شلوغه ! اگه خبر جدیدی در مورد اینکه روزای دیگه هم میشه از نمایشگاه کارت گرفت به دست آوردید به ما هم بگید
راستی من حوصله ی شلوغی ندارم چه ساعتایی خلوت تره؟ ۱۰ صبح خوبه؟

باتشکر
۰
۰
ارسال: #۲۰
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۴۲ ب.ظ
ممنون دوستان دو تا سوال دارم
ایا میشه این بن ها رو خارج از نمایشگاه خرج کرد یا فقط مخصوص غرفه های داخل نمایشگاه هست و باید همونجا خرجش کرد؟
سوال بعدیم هم مربوط میشه به تخفیف کتاب های پارسه و پوران پژوهشه هست تخفیفاتتشون چقدر هست برای خرید کتاب های تکی (بسته نه تک فروشی منظورم هست) ؟ممنون

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa
ارسال: #۲۱
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۲۰ ب.ظ
RE: ثبت نام بن کارت دانشجویی نمایشگاه کتاب آغاز شد
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۴۲ ب.ظ)masoudkhan نوشته شده توسط:  ممنون دوستان دو تا سوال دارم
ایا میشه این بن ها رو خارج از نمایشگاه خرج کرد یا فقط مخصوص غرفه های داخل نمایشگاه هست و باید همونجا خرجش کرد؟

جواب ۲ رو نمی دونم!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۳۶۰ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۲۰۷ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  آشپزی دانشجویی!!! ملیکا ۱۲۹ ۹۱,۹۱۵ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۱:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: ronakgilak
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۳۵ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۷۴۹ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۸۶۱ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۷۰ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۷۷۷ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۲۸۹ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۶۰۴ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close