زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۴۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست نرم افزار حفظ کردن لغات (مانند لایتنر)

ارسال:
۳۰ فروردین ۱۳۹۲, ۰۶:۰۴ ب.ظ
سلام دوستان
من میخوام برای آزمون GRE شروع کنم به آماده شدن و تا حد قابل قبولی هم اطلاعات در موردش به دست آوردم و میخوام حدودا ۱ سالی رو زمان بگذارم برای بخش Verbal و لغاتش رو یاد بگیرم... پایه زبان قوی ای هم دارم که البته فکر نکنم تو GRE زیاد به دردم بخوره!

این تاپیک رو باز کردم که درخواست کنم نرم افزار های مناسب برای یادگیری لغات رو بهم معرفی کنید... مخصوصا اگر بانک لغات GRE مثل ۳۵۰۰ واژه بارونز رو در کنارش داشته باشه یا بشه بهش اضافه کرد خیلی عالی تر هم میشه
یه نرم افزار به اسم jMemorize پیدا کردم که خیلی به نظرم جالب نیومد! شایدم چون زیاد نتونستم راحت باهاش کار کنم به نظرم جالب نیومده! (چون به پای نرم افزار های ماکسیمم نارسیس نمیرسه اصلا)

اگر در مورد همین نرم افزار هم اطلاعاتی دارین، ممنون میشم بگین و همین طور نرم افزار های دیگه ای که میشناسین یا باهاش سر و کار داشتین...

ممنونم از توجه تون
۳
۲
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: baran , mohammadali1990 , ehsan_ei , بنفشه
ارسال:
۳۰ فروردین ۱۳۹۲, ۰۶:۳۰ ب.ظ
اینجا یه لیست مقایسه ای از نرم افزارهای فلش کارتی هست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من از بین اینا anki رو به شما پیشنهاد میکنم.
سازگاری با بیشتر سیستم عامل ها، رایگان بودن (به جز iOS) ، فلش کارتهای آماده ای که براش وجود داره، قابلیت اضافه کردن فایل مالتی مدیا و خیلی ویژگی های دیگری که داره باعث میشه باهاش راحت باشید
jmemorize رو منم استفاده کردم و باهاش راحت نبودم

این هم سایت این نرم افزار فوق العاده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

هنر انسانهای بزرگ این است که

به دشواری کار نمی اندیشند،

بلکه به عظمت آنچه خواهند یافت فکر میکنند.
۱۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: MSZ , mjzarrin , farhud , maedeh , ghaderiyaser , mahinjoon , Farid_Feyzi , Dark Knight , Amir V , Lonely Palm , banafshehjooon , sajad2020 , انرژی مثبت , baran , mohammadali1990 , احسان مومنی , هانی الرضا , بنفشه , somayebeiranvand , maryam_92a , hmd1
ارسال:
۳۰ فروردین ۱۳۹۲, ۰۹:۴۳ ب.ظ
نرم افزار anki فوق العاده ست. حتی میشه فقط از وقتهای مرده برای مطالعه استفاده کرد و خوب پیش رفت. اینجا لیستی از فلش کارتهای آنکی هست:

۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maedeh , s.sadri , Farid_Feyzi , Amir V , banafshehjooon , انرژی مثبت , baran , mohammadali1990 , هانی الرضا , hmd1
ارسال:
۳۰ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۰۱ ب.ظ
نرم افزاری به نام Vocaboly وجود داره که از لینک زیر میتونید دانلود کنید:

از خصوصیات مهم این نرم افزار اینه که بانک لغات GRE، GMAT، TOEFL، SAT,... رو داراست که امیدوارم براتون مفید باشه.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ghaderiyaser , farhud , Engineer , Farid_Feyzi , Lonely Palm , banafshehjooon , baran , mohammadali1990 , sarmast-e-bahar , هانی الرضا , بنفشه
ارسال:
۳۰ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۱۳ ب.ظ
(۳۰ فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۰۱ ب.ظ)maedeh نوشته شده توسط:  نرم افزاری به نام Vocaboly وجود داره که از لینک زیر میتونید دانلود کنید:

ممنونم ازتون اما متاسفانه این صفحه قیلتر شده هست...
اگر لینک دیگه ای بدین ممنون میشم
۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال:
۳۰ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۱۷ ق.ظ، توسط maedeh.)
RE: درخواست نرم افزار حفظ کردن لغات (مانند لایتنر)
(۳۰ فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۱۳ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  
(30 فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۰۱ ب.ظ)maedeh نوشته شده توسط:  نرم افزاری به نام Vocaboly وجود داره که از لینک زیر میتونید دانلود کنید:

ممنونم ازتون اما متاسفانه این صفحه قیلتر شده هست...

از این لینک میتونید دانلود کنید(به نام Vocaboly.zip، که سومین فایل از انتهای صفحه ست) :

طریقه نصب برنامه:
برای باز کردن فایل فشرده از کلمه عبور webgah.net استفاده کنید.
برای فعال سازی کامل برنامه پس از نصب و اجرای برنامه از منوی Help گزینه Register را انتخاب کرده و یکی از سریالهایی که در فایل serials.txt وجود دارد را وارد نمایید.
در صورتی که تلفظ برنامه کار نمی کند و یا می خواهید صداهای بیشتری به برنامه اضافه کنید، فایل زیر را نصب کنید:

در شاخه Additional Books دو کتاب دیگر علاوه بر کتابهای موجود در برنامه وجود دارد که با کلیک بر روی منوی Book و انتخاب گزینه Import Book می توانید آنها را وارد برنامه کنید.
همچنین شما خودتان هم می توانید اقدام به ساخت کتاب جدید کنید. برای راهنمایی بیشتر بر روی گزینه Create New Book در منوی Book کلیک کنید.

این هم توضیحاتی در مورد برنامه ی Vocaboly برای دوستانی که لینک اولی رو که داده بودم (
) رو به علت فیلتر بودن، نتونستن باز کنن:

در اولین اجرای برنامه از شما خواسته می شود تا یک نام کاربری تعریف کنید، این قابلیت برای این است که نرم افزار امکان استفاده افراد مختلف از آن را فراهم کند. تاریخچه یادگیری هر کاربر در پروفایل جداگانه ای ذخیره می شود. پس از ورود به نرم افزار ابتدا باید یک کتاب برای مطالعه لغات آن انتخاب کنید. از قسمت سمت چپ بر روی Select Book کلیک کرده و از لیست کتابها به عنوان مثال VOA Special English را انتخاب کنید.

حالا عنوان کتاب انتخابی را در صفحه اصلی برنامه مشاهده می کنید. بر روی دکمه Free Study در سمت چپ کلیک کنید. صفحه ای باز می شود که تمامی لغات موجود در کتاب انتخابی در آن لیست شده اند. این صفحه از قسمتهای مختلفی تشکیل شده است. در قسمت وسط صفحه لیست لغات همراه با معنی و فونتیک آنها قرار دارد که با کلیک بر روی هر کدام از آنها توضیح مفصل آن در قسمت پایین تر صفحه مشاهده می شود. با کلیک بر روی فونتیک لغت تلفظ آن را می شنوید. همچنین برای شنیدن تلفظ لغت جاری می توانید کلید F2 را فشار دهید. لغت جاری لغتی است که به صورت انتخاب شده در آمده و زیر آن خط قرمز کشیده شده است. شما برای ویرایش و یا اضافه کردن توضیحات برای لغت جاری می توانید کلید F5 را فشار دهید.

شما همچنین می توانید لغات را از نظر دشواری درجه بندی کنید. برای این منظور بر روی مربع دارای عدد صفر که در کنار فونتیک لغت قرار دارد کلید کرده و یکی از درجه های یک تا پنج را به آن اختصاص دهید. پس از درجه بندی کردن لغات در قسمت بالای صفحه و در کادر Difficulty level filter می توانید تعیین کنید که لغات با چه درجه سختی نمایش داده شوند.

دسته بندی لغات از راه های دیگر هم امکان پذیر است. حتما متوجه ۸ دسته کارت موجود در پایین صفحه شده اید. با کلیک بر روی هر کدام از آنها لغت جاری به آن دسته کارت اضافه می شود و بعدا می توانید لغات را به صورت دسته ای مطالعه کنید. شماره موجود در پایین هر دسته کارت، تعداد لغات موجود در آن دسته کارت را نشان می دهد که با کلیک بر روی آن می توانید لغات موجود در آن را مدیریت کنید.

در قسمت سمت چپ صفحه قابلیتهای مختلفی برای یادگیری و تمرین لغات در نظر گرفته شده است که به اختصار توضیح داده می شوند:
Word Ticker: لغات را با توجه به بازه زمانی که برای آن تعیین می کنید به ترتیب در یک صفحه بزرگ نشان داده و تلفظ می کند.
Recall: معنی لغات را به صورت موقتی پنهان می کند. مثل این است که با کاغذی معنی لغتی را در کتاب یا دفترچه خود بپوشانید تا ببینید آن را به خاطر می آورید یا خیر. برای مشاهدی معنی تنها کافیست بر روی ناحیه نمایش معنی لغت کلیک کنید و با کلیک بر روی دکمه Quit Recall از این وضعیت خارج می شوید.
Spelling: برای تمرین املای لغات به کار می رود. با انتخاب این وضعیت کادری در صفحه ظاهر می شود که از شما می خواهد تا املای صحیح لغت را از روی معنی و فونتیک آن وارد کنید.
Listening: مانند وضعیت Spelling است اما این بار لغات را می خواند و از شما می خواهد تا آن را با املای صحیح وارد کنید.
Multi-Choice: مانند یک آزمون چهار جوابی عمل می کند. به این شکل که برای هر لغت چهار معنی متفاوت نشان می دهد و شاید باید گزینه صحیح را از بین آنها انتخاب کنید. ضمنا برنامه توانایی ایجاد خروجی HTML برای نمایش در مرورگر وب را دارا می باشد.
Memory and Star War Game: در پایان دو بازی متفاوت هم در نظر گرفته شده است. در بازی Memory تعدادی لغت به همراه معنی آنها به صورت کارتهای پشت رو در صفحه چیده شده اند که شما باید دو به دو آنها را با هم مچ کنید. در بازی Star War هم باید سرعت عمل به خرج دهید و قبل از اینکه لغات به پایین صفحه سقوط کنند با تایپ صحیح آنها را نابود کنید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MSZ , Farid_Feyzi , banafshehjooon , tesna , Engineer , rata , Lonely Palm , بنفشه
ارسال:
۳۱ فروردین ۱۳۹۲, ۰۲:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ فروردین ۱۳۹۲ ۰۲:۵۴ ق.ظ، توسط hosseini2012.)
با احترام به نظرات دوستان من فکر میکنم با تمام احوالات باز هم JMemorize در عین سادگی بهترین کارایی رو داره. بنده حقیر شخصا زمانی که میخواستم در آزمون تافل شرکت کنم از این نرم افزار استفاده میکردم و هنوز هم میکنم و بدی ازش ندیدم! و تمام امکانات لازم برای یادگیری لغات رو هم داره. اگر احیانا سوال و یا ابهامی هم در نحوه استفاده از این نرم افزار وجود داره در خدمت دوستان هستم. (البته زیره به کرمان میبریم دوستان عزیزم همگی خودشون متخصص هستند و اهل فن)

Effort is only effort when it begins to hurt - Jose Gasset
۰
۰
ارسال:
۳۱ فروردین ۱۳۹۲, ۰۹:۵۶ ق.ظ
سلام

ی سوال خیلی مهم

شما چقدر از صحت لغات و معانی فارسی و انگلیسی اون مطلعید؟ اصلا آیا بررسی کردید؟
اینکه چندین نرم افزار و مرجع توی فلان مبحث وجود داره نمیتونه ملاک خوبی باشه...!

مثلا همین ۵۰۴/ فلش کارتش با خود کتابش کمی تفاوت داره

تشکر از توجه دوستان

بهترین شغل در حوزه IT

برترین کارفرما و شرکت

فروش کتب مرجع و کنکوری ناب کارشناسی ارشد و کارشناسی ناپیوسته

۰
۰
ارسال:
۳۱ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۰۲ ق.ظ
سلام.

من با Anki کار کردم و خیلی هم راضیم.

نسخه اندرویدی این نرم هم موجوده به نام AnkiDroid که از بازار میتونید تهیه کنید.

There is no there there.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: s.sadri , Lonely Palm
ارسال: #۱۰
۳۱ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۵۰ ق.ظ
ممنون

خدا کافیست...
۰
۰
ارسال: #۱۱
۳۱ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۰۵ ب.ظ
سلام اقا مهدی اگر می شه یک سری به تایپیک فروش کتاب کنکور ی بزنی و جوابم بدی ممنون.

m.m:
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۰۸ ق.ظ
(۳۰ فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۴۳ ب.ظ)farhud نوشته شده توسط:  نرم افزار anki فوق العاده ست. حتی میشه فقط از وقتهای مرده برای مطالعه استفاده کرد و خوب پیش رفت. اینجا لیستی از فلش کارتهای آنکی هست:

من نمیتونم فلش کارت های ۵۰۴ واژه دانلود کنم

ممکنه از واسم بفرستید از طریق میل مانشت
مرسی

دلیل پرواز پر نیست ؛پرواز , باور پرده ایست که به پرواز می اندیشد.
۱
۰
ارسال: #۱۳
۰۱ خرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۴۶ ب.ظ
سلام.
ببخشید یه سوال داشتم میشه راجع به ازمون gre توضیح بدین .
پایه زبان باید خیلی قوی باشه؟
۱
۰
ارسال: #۱۴
۰۱ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۰۷ ب.ظ
سلام
تو تاپیک زیر تا حدودی توضیح دادم که بد نیست یه نگاهی بهش بندازین
اگر بازم سوالی در رابطه با این امتحان داشته باشین خوشحال میشم کمکتون کنم

۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , zahra13.66
ارسال: #۱۵
۰۲ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۰ ق.ظ، توسط ۶۷۸۹۰.)
نقل قول: ممنونم ازتون اما متاسفانه این صفحه قیلتر شده هست...
بفرما

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ehsan_ei

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۴۲۹ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۲۰ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۳۸ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۴۰ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  پیدا کردن دستگیره manager_66 ۵ ۴,۴۲۹ ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۲۸۱ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۲۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  یادگیری لغات حیاتی زبان انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۲,۱۴۱ ۰۷ اسفند ۱۳۹۹ ۰۴:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۱۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۳,۰۱۲ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close