زمان کنونی: ۰۲ خرداد ۱۴۰۳, ۰۱:۵۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مابه التفاوت کنکور

ارسال: #۶۱
۰۴ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۰۲ ب.ظ
مابه التفاوت کنکور
من، همون روز اول پرینت گرفتم و رمز رو هم همون جا زدم. هر مشکلی پیش بیاد، به میز محاکمه میکشمشون!
---------------------------
اصلا نگرانی نداره... چرا این موضوع را بزرگ کردین... ول کنین... من میگم اونهایی که نریختن پول برن بریزن... و انهایی که اینترنتی خریدند کد رهگیری و رمز ورود را تا اعلام نتایج داشته باشند. اصلا به دلتون نگرانی راه مدید... مگه اینا نمی گن این رمز خریدرای شده را براشون بفرستیم... و اینا بیاین تایید کنند... خوب وقتی صد درصد مطمئنیم که رمز ماندرسته واسه چی خرج اضافی و پست کنیم... من هرگز پست نمی کنم.. به خیال اونها من محروم میشم... اما هرگز ... مدرک دارم ... رسید پرداخت دارم... هر وقت خواستن رو می کنم. موفق باشین... بای
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۱qazxsw2
ارسال: #۶۲
۰۴ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۵۰ ب.ظ
RE: مابه التفاوت کنکور
(۰۴ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۰۲ ب.ظ)abdghn نوشته شده توسط:  من، همون روز اول پرینت گرفتم و رمز رو هم همون جا زدم. هر مشکلی پیش بیاد، به میز محاکمه میکشمشون!
---------------------------
اصلا نگرانی نداره... چرا این موضوع را بزرگ کردین... ول کنین... من میگم اونهایی که نریختن پول برن بریزن... و انهایی که اینترنتی خریدند کد رهگیری و رمز ورود را تا اعلام نتایج داشته باشند. اصلا به دلتون نگرانی راه مدید... مگه اینا نمی گن این رمز خریدرای شده را براشون بفرستیم... و اینا بیاین تایید کنند... خوب وقتی صد درصد مطمئنیم که رمز ماندرسته واسه چی خرج اضافی و پست کنیم... من هرگز پست نمی کنم.. به خیال اونها من محروم میشم... اما هرگز ... مدرک دارم ... رسید پرداخت دارم... هر وقت خواستن رو می کنم. موفق باشین... بای
مرسی [تصویر:  17056_1_1379098561.gif]
۰
۰
ارسال: #۶۳
۰۴ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۳۶ ب.ظ
ظاهرا سازمان سنجش بی پول شده بود خواست بودجه تامین کنه گفت چه راهی بهتر از اینکه از این مشتاقان کنکور بودجم تامین بشه!!!!!!!!!!!!!!!!!
روز آخر هم که دید بودجه تامین شده دلش به حال ما بقی افراد سوخت و این پول رو ازشون نگرفت. حالا ما پول ریختیم گفتیم حداقل خدمات بهتری بهمون ارائه میدن مثل پول آژانس صبح جمعه، یا هتل ۵ ستاره ای که پنج شنبه اونجا بمونیم و...Cool
اما فقط کیک و ساندیس دادن Big Grin

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
۰
۰
ارسال: #۶۴
۰۴ اسفند ۱۳۸۹, ۰۳:۵۲ ب.ظ
مابه التفاوت کنکور
سلام.یک چیز عجیب برام بود وقتی که امروز رفتم تا برای سازمان سنجش شماره پرونده و... را پست کنم .وقتی پاکت به اون سبکی دادم به متصدی اداره پست گفت شش هزار ودویست تومن .گفتم برای چی ؟گفت برای سازمان سنجشه آخه تا فردا بیشتر مهلت نداره؟گفتم همون پیشتاز عادی بفرستید.من که همون عادی دادم.آخه این انصافه از کرج تا تهران خودم با هزار تومن میرم می دهم سازمان سنجش میام دیگه شش هزار تومن ولی خیلی‌ها می دادند .من که عادی دادم .به نظرتون مشکلی پیش میاد دو روز دیرتر پاکت برسه به دستشون؟

پروردگارا
به من آرامش ده
تا بپذیرم آنچه را نمیتوانم تغییر دهم
دلیری ده
تا تغییر دهم آنچه را میتوانم تغییر دهم
بینش ده
تا تفاوت این دو رابدانم
مرا فهم ده
تا متوقع نباشم دنیا و مردم آن مطابق میل من رفتار کنند جبران خلیل جبران
۰
۰
ارسال: #۶۵
۰۴ اسفند ۱۳۸۹, ۰۴:۲۵ ب.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۸۹ ۰۳:۵۲ ب.ظ)ramzi نوشته شده توسط:  سلام.یک چیز عجیب برام بود وقتی که امروز رفتم تا برای سازمان سنجش شماره پرونده و... را پست کنم .وقتی پاکت به اون سبکی دادم به متصدی اداره پست گفت شش هزار ودویست تومن .گفتم برای چی ؟گفت برای سازمان سنجشه آخه تا فردا بیشتر مهلت نداره؟گفتم همون پیشتاز عادی بفرستید.من که همون عادی دادم.آخه این انصافه از کرج تا تهران خودم با هزار تومن میرم می دهم سازمان سنجش میام دیگه شش هزار تومن ولی خیلی‌ها می دادند .من که عادی دادم .به نظرتون مشکلی پیش میاد دو روز دیرتر پاکت برسه به دستشون؟

خیلی نامردیAngry
قرار بود همگی با هم ندیم
یکم هماهنگ باشیم باهمExclamation

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۶۶
۰۴ اسفند ۱۳۸۹, ۰۵:۲۴ ب.ظ
مابه التفاوت کنکور
دلیل من‌: من رفتم روز آخر کارتمو بگیرم و اطلاعی هم از این ماجرا نداشتم.
۰
۰
ارسال: #۶۷
۰۴ اسفند ۱۳۸۹, ۰۸:۰۲ ب.ظ
مابه التفاوت کنکور
خب من وشما ندیم.ملت داشتند برای هر شماره پرونده پست کردن شش هزار ودویست تومن می دادند.آخه من اصلاً پول نداده بودم فیشم را پست کردم.

پروردگارا
به من آرامش ده
تا بپذیرم آنچه را نمیتوانم تغییر دهم
دلیری ده
تا تغییر دهم آنچه را میتوانم تغییر دهم
بینش ده
تا تفاوت این دو رابدانم
مرا فهم ده
تا متوقع نباشم دنیا و مردم آن مطابق میل من رفتار کنند جبران خلیل جبران
۰
۰
ارسال: #۶۸
۰۴ اسفند ۱۳۸۹, ۰۸:۲۷ ب.ظ
مابه التفاوت کنکور
دوستان عزیز طف کنید آدرس رو بگذارید من گمش کردمش

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
ارسال: #۶۹
۰۴ اسفند ۱۳۸۹, ۰۸:۳۳ ب.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۸۹ ۰۸:۲۷ ب.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  دوستان عزیز طف کنید آدرس رو بگذارید من گمش کردمش

اصل فیش و یا فیش های واریزی را حداکثر تا ۰۵/۱۲/۸۹ از طریق پست به آدرس:
تهران صندوق پستی ۴۳۷۸-۱۵۸۷۵ واحد ثبت نام آزمون تحصیلات تکمیلی سازمان سنجش آموزش کشور

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
۰
۰
ارسال: #۷۰
۰۴ اسفند ۱۳۸۹, ۰۸:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۸۹ ۰۸:۵۶ ب.ظ، توسط abdghn.)
مابه التفاوت کنکور
public-relations@sanjesh.org
hefazatazmon@sanjesh.org
من هر چی سند داشتم ... از کد رهگیری + کارت + رمز کارت خریداری شده همش رو عکس برداری کردم واسه سازمان رنجش ایمیل کردم.... والسلام ... دیگه مدرک رسمی واسه اطلاع بهشون نشون دادم.
۰
۰
ارسال: #۷۱
۰۴ اسفند ۱۳۸۹, ۰۹:۳۸ ب.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۸۹ ۰۸:۵۵ ب.ظ)abdghn نوشته شده توسط:  public-relations@sanjesh.org
hefazatazmon@sanjesh.org
من هر چی سند داشتم ... از کد رهگیری + کارت + رمز کارت خریداری شده همش رو عکس برداری کردم واسه سازمان رنجش ایمیل کردم.... والسلام ... دیگه مدرک رسمی واسه اطلاع بهشون نشون دادم.
میشه بگید از چی صحبت می کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اطلاعات فیش واریزی رو برای چی باید پست کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Huh

۰
۰
ارسال: #۷۲
۰۴ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۰۰ ب.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۸۹ ۰۸:۵۵ ب.ظ)abdghn نوشته شده توسط:  public-relations@sanjesh.org
hefazatazmon@sanjesh.org

چه جالب
کار خوبی کردین
اینطور تکنولوژی اینترنت را به رخ این عقب افتاده‌ها کشیدین

Smileآینده متعلق به کسانی است که از رقابت دست نکشند. هرگز از بهتر شدن دست برنداریدSmile
۰
۰
ارسال: #۷۳
۰۵ اسفند ۱۳۸۹, ۰۳:۳۷ ب.ظ
مابه التفاوت کنکور
هنوز کسی هست پست نگرده باشه؟
۰
۰
ارسال: #۷۴
۰۵ اسفند ۱۳۸۹, ۰۵:۲۴ ب.ظ
مابه التفاوت کنکور
من.......

Smileآینده متعلق به کسانی است که از رقابت دست نکشند. هرگز از بهتر شدن دست برنداریدSmile
۰
۰
ارسال: #۷۵
۰۵ اسفند ۱۳۸۹, ۰۶:۱۶ ب.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۸۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ)۱qazxsw2 نوشته شده توسط:  هنوز کسی هست پست نگرده باشه؟

من اصلا در جریان نیستم چی رو و برای چی باید به سنجش پست کنمCool
مطمئن باشید هنوز خیلی‌ها از این موضوع اطلاع ندارن.

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع کنکور شبکه و رایانش امن shahryar711 ۱ ۳,۱۲۱ ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shahryar711
  داوطلب کنکور ارشدی که معلم شد edward71 ۳ ۲,۶۸۷ ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: mzha
  جمع بندی درصد های احتمالی کنکور مهندسی نرم افزار ۹۵ roodantnt ۳۳ ۱۵,۶۹۷ ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: سمیه ۴۰۷۱
  سوال ۹۰ کنکور ارشد۹۴ shinagh ۰ ۱,۴۴۸ ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: shinagh
  سوال ۸۸ کنکور مهندسی فناوری اطلاعات سال ۹۰ goldoonehkhanoom ۸ ۴,۷۸۰ ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Nesyan
  بانک تست و ازمون های کنکور سراسری zemestom ۲ ۲,۲۵۸ ۱۹ دى ۱۳۹۴ ۰۴:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: سیما محمدی
  حذف رشته فناوری اطلاعات از کنکور کاردانی به کارشناسی Masoud1393 ۲ ۲,۳۲۷ ۰۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud1393
  مطالعه و رفع اشکال گروهی ٦٠٠ مساله دکتر قدسی/ کنکور ٩٤ A V A ۲۹ ۱۰,۴۱۱ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: setarehfb
  سرفصل دروس ساختمان داده در کنکور سراسری Omn1990 ۱ ۴,۵۲۱ ۱۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: gunnersregister
  توزیع موضوعی دروس کامپیوتر نرم افزار در کنکورهای سراسری امسال و سال پیش Omn1990 ۰ ۱,۶۴۲ ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Omn1990

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close