زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲

ارسال: #۷۶
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۵۲ ق.ظ
RE: شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۲۰ ق.ظ)Marcel نوشته شده توسط:  ینی من یه لحظه فکر میکنم...واقعن ممکنه از پارسال بدتر بشم...!؟ اونوقت چطور بفهمم که با خودم چند چندم...؟؟ البته میدونم، خیلیا میگن همه چی کنکور نیست و این حرفا، ولی خب اونا خارج از گفتمان کنکور راجبش نظر میدن، کیه که روزی n ساعت واسه کنکور خونده باشه و بعدش بیاد بگه نه جوابش مهم نیست و ازین حرفا که اگه کسی همچین حرفی هم زد ینی نه فهمیده کنکور چیه نه فهمیده تلاش کردن ینی چی و کلن نه میدونه ابعاد دنیایی که درش زندگی میکنه چقدره و یه نگاه طبقه متوسطی و کلکسیونی به همه چی داره، یه نگاه عرفانی منفعلانه که به درد یه گوشه نشستن و هیچ کار نکردن میخوره. به نظرم کسی که واقعن درس خونده و منتظر دیدن نتیجه ی تلاششه، نباید الان بی حس باشه، واقعن باید استرس داشت!!
چقد جملات سخت سخت به کار بردین...یکی بیاد ترجمه و زیر دیپلمی بگه ما هم بفهمیم.خخخخBig GrinTongue

I definitely will win
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Marcel
ارسال: #۷۷
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۲۱ ق.ظ
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۳۴ ق.ظ)hesamvazirii نوشته شده توسط:  یه امید :
پارسال خواجه نصیر تا ۱۴۵ شبانه گرفته.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ولی امسال من بهتون قول میدم تا ۱۷۰ ۱۸۰ اینا خواجه نصیر رو میشه آورد
اصفهان که پارسال تا ۲۰۰ گرفته میره رو مرز ۲۵۰ اینا......
پس امسال بنا به دلایلی که خودتون هم میدونید ظرفیت ها زیاد تره و شانس قهرمانی و صعود به جام جهانی هم دو چندان :دی
پس رفتیم که بریم خارجSmile)

اومدم مانشت ببینم خبر خوب هست؟؟؟،خداکنه اینجوری که شما میگین باشه،ما هم یه رتبه قابل قبول بیاریم امسال دیگه پشت کنکور نمونیم

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , Marcel
ارسال: #۷۸
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۳۲ ق.ظ
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۲۱ ق.ظ)mahtab_rafiei نوشته شده توسط:  
(14 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۳۴ ق.ظ)hesamvazirii نوشته شده توسط:  یه امید :
پس امسال بنا به دلایلی که خودتون هم میدونید ظرفیت ها زیاد تره و شانس قهرمانی و صعود به جام جهانی هم دو چندان :دی
پس رفتیم که بریم خارجSmile)

اومدم مانشت ببینم خبر خوب هست؟؟؟،خداکنه اینجوری که شما میگین باشه،ما هم یه رتبه قابل قبول بیاریم امسال دیگه پشت کنکور نمونیم
البته اینم در نظر داشته باشین که شریف و دانشگاه تهران پارسال همه ظرفیتشون رو به گرایش های ۱ و ۴ اختصاص دادن. اما امسال ۲ تا شایعه وجود داره که نمیدونم درست هستن یا نه:
۱) شریف میخواد امسال با ضرایب گرایش شبکه دانشجو بگیره
۲) دانشگاه تهران بخشی از ظرفیتش رو به گرایش های شبکه و امنیت اختصاص میده

اگر این شایعات درست باشن (که یا توسط کسایی که آگاه هستن باید تایید شه، یا باید تا شنبه هفته آینده صبر کرد تا دفترچه انتخاب رشته بیاد)، امسال اونایی که خواهان گرایش شبکه و امنیت هستن، بیشتر شانس پیدا می کنن. البته منظورم از بیشتر، بیشتر نسبت به پارسال هست...
۰
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI.
ارسال: #۷۹
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۳۹ ق.ظ، توسط Amir V.)
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۳۴ ق.ظ)hesamvazirii نوشته شده توسط:  یه امید :
از کجا اینا رو میگی؟ خدا کنه کم نکنن! زیاد کردنش پیش کششون!

نقل قول: پس رفتیم که بریم خارجSmile)
اون که بلــــه. بازگشت همه به سوی اوست!
[تصویر:  175353_1_1379083921.gif][تصویر:  175353_2_1379083921.gif][تصویر:  175353_3_1379083921.gif]

There is no there there.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Marcel , maryam.raz
ارسال: #۸۰
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۲۵ ق.ظ
من هم واسه همه آرزو میکنم که مزد زحماتشوت رو بگیرن
و بهترین ها انتخاب بشن (البته اگه سازمان سنجش تو نحوه طرح سوالات یه تجدید نظری بکنن، اگه...)

برای انسانهای بزرگ بن بستی وجود ندارد، یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت...Smile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tarane.68
ارسال: #۸۱
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۵۶ ب.ظ
من فکر می کنم اگه آدم "دائما" منتظر یک چیزی مثل نتایج کنکور باشه ، خودشو اذیت کرده چون قضیه هی براش بزرگتر و بزرگتر میشه و هرچه بیشتر خودشو اذیت کنه پذیرش واقعیت براش سخت تر خواهد شد. بهتره بی خیالش بشید تا به آرامی و بدون تنش بیاد و بره.
فردای روز اعلام نتایج هم خورشید طلوع خواهد کرد و همه هستی به حرکت خودش ادامه خواهد داد. قطعا با اعلام نتایج قرار نیست نفسی قطع بشه یا شبی روز نشه . آرام باشید
هرکس به آنچه برایش مقدر شده میرسه . وقتی با خدا گل یا پوچ بازی می کنی خیالت راحت باشه ، چون او همیشه هر دو دستش پر هست و چیزی برای تو داره Smile
۱۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdad372 , maryam.raz , jameshenas , Eternal , reyhaneh64 , asiehmohammadian , lotus , M@A , rata , x86 , Amir V , shima506 , saaraa , Autumn.Folio , ENGii , phoenix021 , deh-ab , biniyaz67
ارسال: #۸۲
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۰۵ ب.ظ
یعنی میشه من شیراز قبول شمConfusedConfusedUndecided

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , M@A
ارسال: #۸۳
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۳۱ ب.ظ
من وقتی میام مانشت یادم میوفته که امسال کنکور دادم [تصویر:  175395_1_1379083921.gif]

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI.
ارسال: #۸۴
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۴۶ ب.ظ
لیس للانسان الا ماسعی

هرکی،به اندازه تلاشی که کرده نتیجه میگیره....Smile

[تصویر:  1393842413_35166638079957824461.gif]
۲
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86
ارسال: #۸۵
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۱۰ ب.ظ
من که ازاول عید یک برنامه توپ ریختم واسه سال بعد Big Grin
آخرامیدم منBig Grin
دیگه خیلی زور بزنم رتبه ام میشه ۱۰۰۰ اونم دربهترین حالت
من دیر شروع کردم وبه همه کتابها نرسیدم ، زحمت کشیدم اما نه مثل خیلی از بچه ها
درسته کفرآدم درمیاد اگر نتیجه اونی نشه که ما میخوایم
ولی غصه خوردن ونفرین کردن طراحای سوال چیزی وعوض نمیکنه
این وضعیت مملکت ماست روزبه روز بدتر میشه که بهترنمیشه
یاباید مثل آقا امیر قصد رفتن کنی Smile یاباید مثل من بمونی وبسازی ، شرایط اینه هنرواقعی اونه که باوجود همه مشکلات قشنگ زندگی کنی
واز نظر من وقتی میتونی قشنگ زندگی کنی که پرامید تلاش کنی و راه زندگیت وخودت بسازی Heart
ایشالله همتون قبول شین هرجایی دوست دارین

پرواز اندازه آدم و برملا میکنه ، هرچی بالاتر میری دنیا ازدید تو بزرگتر میشه و تو از دید دنیا کوچکتر
۱۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: reyhaneh64 , Amir V , mehrdad372 , atti joon , shima506 , samaneh_aftab , x86 , mohammadali1990
ارسال: #۸۶
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۱۸ ب.ظ
بابا از سن و سالتون خجالت بکشین دیگه از همتون سنی گذشته بچه مدرسه ای و پیش دانشگاهی نیستید که توی انتظار نتایج شبو روز باشید خودتونم خوب میدونید توی ارشدم خبری نیست قبول شدید شد نشد برین دنبال یه کاری به خدا قسم اون روز توی دانشگاه ازاد تهران جنوب اقایی رو دیدم دکتری نرم افزار بود داشت فرم برای تدریس به صورت حق التدریس توی دانشگاه ازاد پر میکرد قصدم نا امید کرد نیست ولی واقعیت الان همینه جایی استخدام نیست استخدامم باشه ازت مهارت هایی رو میخوان که توی دانشگاه اموزش نمیبینی باید خودت پیگیری کرده باشی و توی کلاس های بیرون دانشگاه دوره گذرونده باشین
۲۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: just4it , x86 , samanta , saaraa , sahar121 , nina69 , ENGii , ati314
ارسال: #۸۷
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۰۸ ب.ظ
کاش بیاد.....
۲
۰
ارسال: #۸۸
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۲۲ ب.ظ، توسط Amir V.)
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۱۸ ب.ظ)kevin نوشته شده توسط:  خودتونم خوب میدونید توی ارشدم خبری نیست قبول شدید شد نشد برین دنبال یه کاری به خدا قسم اون روز توی دانشگاه ازاد تهران جنوب اقایی رو دیدم دکتری نرم افزار بود داشت فرم برای تدریس به صورت حق التدریس توی دانشگاه ازاد پر میکرد.
اتفاقا توی ارشد و بعدش دکتری کلی چیزی هست اما نه برای همه! خیلیا با ما اومدن دانشگاه واسه کارشناسی. اما الان کجان؟ از هم کلاسی‌های خودم ۹۵% دخترا دور خودشون میچرخن. ۵۰% پسرا هم ولو ان. ۴۰% شون معمولی و ۱۰% خوب. اون وقت چرا این دخترایی که الان توی مانشتن نباید با اونا فرق داشته باشن؟ قطعا باید به چیزی که لایقشونه برسن و واسش نگران باشن.
اگه قراره به هیچ جا نرسی، من ترجیح میدم تلاشم رو بکنم و نرسم. درضمن اون بابایی که اومده تو دانشگاه آزاد واسه تدریس، مطمئن باش سوادش و لیاقتش در همون حده. وگرنه الان دکترایی هستن که کارای گنده گنده ای انجام میدن. چرا من و شما یکی از اونا نباشیم؟ و چرا من و شما انتظار نکشیم واسه به اونجا رسیدن؟

نقل قول: واقعیت الان همینه جایی استخدام نیست استخدامم باشه ازت مهارت هایی رو میخوان که توی دانشگاه اموزش نمیبینی باید خودت پیگیری کرده باشی و توی کلاس های بیرون دانشگاه دوره گذرونده باشین
اتفاقا کار واسه IT ریخته! چه برنامه نویسی، چه شبکه، تجارت الکترونیک و... فقط باید یکم تلاش کنی و خودت رو بکشی بالا. این خیلی مبرهنه که کسی با یه دانشگاه رفتنِ خالی به جایی نمیرسه.

اینم یه پست مَشتی با کلی امید واسه مانشتیا که بهترینن Heart [تصویر:  175450_1_1379083921.gif]

There is no there there.
۲۷
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , kimidoonekekie , atti joon , saaraa , Autumn.Folio , rata , neda_Network , H3NGAM3H , asiehmohammadian , nina69 , ENGii , رقابت , didar , unicornux , samaneh_aftab , jameshenas , deh-ab , reyhaneh64 , user22 , biniyaz67 , shima_24 , mohammadali1990 , AI.
ارسال: #۸۹
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۱۰ ب.ظ
من خودم واسه کنکور کارشناسی که نتایج اومد کلی ذوق و شوق داشتم که دانشگاه می خوام برم فک می کردم تو دانشگاه همه دارن اختراع و اکتشاف می کنن . رفتم تو دانشگاه و دیدم خبر خاصی نیست و فرق محسوسی با دبیرستان نداره . الان واسه ارشد زیاد انگیزه خاصی ندارم :دی شاید فایده اش اینه که فعلا سربازی نمی رم :دی
۱۱
۷
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , nader618
ارسال: #۹۰
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۴۹ ب.ظ
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۱۰ ب.ظ)SoheilGh نوشته شده توسط:  الان واسه ارشد زیاد انگیزه خاصی ندارم :دی شاید فایده اش اینه که فعلا سربازی نمی رم :دی

آقا اول یه سوال قضیه ی این " دی " چیه ؟Big Grin

دوم اینکه ، خدا شاهده من تنها انگیزه ای که برای درس خوندن دارم فقط و فقط "مادرم" هست، ینی اونطوری که من تو این چند سال شناختمش ، فهمیدم که اگه من درس بخونم و به درجات عالی توی درس برسم خیلی خیلی خوشحال میشه، آخه نمیدونید که بعضی وقتا میاد میشنه کنارم میگه : فلان روز تو خط واحد نشسته بودم یه خانمی بود میگفت یه دخترم دکتره، یه دخترم فلانه یکی از پسرام دانشجوی دکتراست و ...." یا میگه: " رفته بودم نون وایی خانمه میگفت : همه ی بچه های من تو دانشگاه دولتی درس خوندن، همشون الان تو جاهای خوب مشغول به کار هستن..." خب هر کس دیگه هم باشه متوجه میشه که آرزوی مادر چیه و تنها هدفی که من دارم برآورده کردن آرزوی مادرم هست . وگرنه خدا شاهده حاظرم همین الان دفترچه ی خدمتم رو پست کنم برم سربازی بعد از اون هم باز خدا شاهده علاقه ی شدیدی به بنایی و کلا کارگری دارم این حرف ۷-۸ سال پیشمه الان هم همین حرفو میزنم، یا به قول خیلی از اعضای مانشت که میگن آقا شما اگه دیپلم هم داشته باشید میتونید تو یه شرکت برنامه نویسی خوب استخدام بشید نمونش دوست خودم که ترم پنج پیام نور بود زد تو دل کار درسو ول کرد الان تو وزارت اطلاعات داره کد میزنه، کی باورش میشه ؟ من . یا پسر خالم میگفت که رئیس یه شرکت طراحی نرم افزار رو میشناسه که دیپلم داره ولی از بس دلفی خونده و توش حرفه ای شده دیگه نیازی به مدرک نداره.... یه بار هم به پدر و مادرم سر سفره گفتم گفتم ببینید اگه اجازه بدید من همین الان درس رو ول میکنم و میزنم به کار، اگه شما راضی باشید، بهشون گفتم که من این درس رو فقط و فقط به خاطر شما دارم می خونم و بس . تنها انگیزه ای هم که منو ۸ ماه روزی ۱۲ ساعت پشت میز های کتابخونه میخ کوب کرد همین بود. حالا شما هر چی میخواید بگید، بگید
۲۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: MSZ , sir_ams , atti joon , edge , atenaa , neda_Network , Mohammad-A , nader618 , samaneh_aftab , jameshenas , just4it , pershang , mhd3 , sohrablou , deh-ab , asiehmohammadian , reyhaneh64 , user22 , biniyaz67 , elin123 , sahar_rostami2 , shabah , iApp

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کارنامه ارشد ۱۴۰۰ فاطمه دیبا ۰ ۱,۶۴۵ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۳۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۸۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۲۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
  کارنامه های دکتری ۹۹ کامپیوتر maryam368 ۱۰ ۵,۴۶۹ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۵:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: pedramamini
  کارنامه و رتبه کنکور دکتری ۹۶ taha_h ۱۶۱ ۹۴,۵۸۴ ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
Lightbulb کارنامه اولیه آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۲۴ ۶۷,۰۷۱ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab110

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close