زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۴۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲

ارسال: #۴۶
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۳۴ ق.ظ
RE: شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲
یه امید :
پارسال خواجه نصیر تا ۱۴۵ شبانه گرفته.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ولی امسال من بهتون قول میدم تا ۱۷۰ ۱۸۰ اینا خواجه نصیر رو میشه آورد
اصفهان که پارسال تا ۲۰۰ گرفته میره رو مرز ۲۵۰ اینا......
پس امسال بنا به دلایلی که خودتون هم میدونید ظرفیت ها زیاد تره و شانس قهرمانی و صعود به جام جهانی هم دو چندان :دی
پس رفتیم که بریم خارجSmile)

این نیز بگذرد
۱۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh_aftab , lotus , neda_Network , x86 , Mänu
ارسال: #۴۷
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۵۴ ق.ظ
شمارش معکوس....

۸///////////////
۲
۱
ارسال: #۴۸
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۱۲ ب.ظ
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۳۴ ق.ظ)hesamvazirii نوشته شده توسط:  یه امید :
پس امسال بنا به دلایلی که خودتون هم میدونید ظرفیت ها زیاد تره و شانس قهرمانی و صعود به جام جهانی هم دو چندان :دی

برا چه گرایشی؟ اگه بنا به دلایلی بود کنکور درست برگزار میکردند با اون سوالاشون
۲
۰
ارسال: #۴۹
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۰۹ ب.ظ، توسط rata.)
من از ته دلم دعا میکنم همگی به چیزی که قلبا میخوان برسن, به قول (nina69) استرس زمان رو کوتاه نمیکنه و زندگیم ارزش غصه خوردن رو نداره,اینا رو گفتم که اینو بگم:
سال قبل با فشار روحی خیلی زیادی واسه کنکور میخوندم و وقتی چند وقت پیش داشتم کتابامو مرتب میکردم بعضیاشونو که ورق میزدم انگار اولین بارم بود مطالبشو میدیدم ..وقتیم به مشکلی که داشتم فک کردم دیدم کوچیکتر از اونی بود که واسش اون همه غصه خوردم (همیشه هر مشکلی به ظاهر سخت میرسه ولی وقتی اونقد قوی شدی دیگه سختیش محو میشه همه چی همینطوره) خلاصه اینکه برای شروع موفقیت آمیز هر کاری, از همه مهمتر داشتن آرامشه و بعد انگیزه و تلاش..
من به همه اونایی که تلاش کردن خسته نباشید فراووووون میگم و انشا ا... که نتیجه دلخواهشون رو بگیرن
و اینقدم ذهن قشنگتون رو درگیر شمردن و ماینز کردن نکنید حیفه بخدا :D ولش کنید خودش میاد:)
۱۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , mehrdad372 , atti joon , Mohammad-A , shima_24 , saminmir , pelican66 , nina69 , x86
ارسال: #۵۰
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۱۶ ب.ظ
تو یکی از شبا خواب دیدم که ۶ تا سوال از مشترک هام غلطه Smile
خب اگه اینطور باشه فکر نکنم قبول بشم
امیدوارم هر که حقشه به حقش برسه

اتلاف وقت خودکشی واقعی است
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: atti joon , پروفسور , x86
ارسال: #۵۱
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۴۴ ب.ظ، توسط atti joon.)
بچه ها من ک کلن نا امید شدم.استرس فراووون با کلی نا امیدی چی میذاره واسه ادم نمیدونم.اوایل ک تو جو کنکور بودم بیشتر امیدوار بودم اما الان میگم حتی مجازم نمیشم.................................
خدا بهمون صبر بده...
موفق باشین.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdad372
ارسال: #۵۲
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۲۰ ب.ظ
امیدوارم که بچه هایی که واقعا زحمت کشیدند نتیجه تلاششون رو بگیرن. حتی اگر رتبه ایده آلی هم نیاوردید نباید ناراحت بشید. چون انتخاب رشته هم خیلی اهمیت داره. اومدن رتبه ها گام اوله رو انتخاب رشته باید خیلی دقت کنید. یکی از دوستان ما کلی زحمت کشید و پارسال رتبه ۱۲۶ هوش آورد کل تابستون رو هم بنده خدا داشت دروس ترم اول هوش ارشد رو میخوند آخر با یک انتخاب نسنجیده الگوریتم محاسبات قبول شد (البته نه اینکه بگم الگوریتم بد باشه ها اون بنده خدا خیلی به هوش علاقه داشت!)
یادمه خودمون هم زمانی که کنکور داشتیم یه دفعه اون سال بحث بومی گزینی مطرح شد و خیلی ها از این طریق به طور ناباورانه خیلی بهتر از اون چیزی که فکر میکردند قبول شدند(و البته خیلی ها هم ضرر کردند). در هر حال هیچوقت امیدتون رو از دست ندید و تا آخرین لحظه باید جنگید.
به یکی از دوستان میگفتم فلانی من امتحان رو اصلا خوب ندادم فکر نمیکنم جای خیلی خوبی قبول شم، گفت:"تا زمانی که میل به کار و تلاش کردن و جنگیدن در تو وجود داره هنوز یه راه چاره ای برات هست"

Effort is only effort when it begins to hurt - Jose Gasset
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdad372 , reyhaneh64 , rata
ارسال: #۵۳
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۲۶ ب.ظ، توسط hosseini2012.)
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۲۷ ب.ظ)biniyaz67 نوشته شده توسط:  خوب میدونم چی میکشی.موقع اعلام نتایج من حتی تصور نگاه کردن به رتبم هم ندارم.پیشنهاد میکنم از همین الان خودت واسه هر چی آماده کن من که خودم دارم همین کارو میکنم.کنجکاوی دیگران(فامیل و دوستان) هم الان اهمیتش برام کم رنگ شده.Angel
یکی از بدبختی های ما همیشه اینه که داریم فکر میکنیم جواب دیگران رو چی بدیم؟! وقتی داریم یه کاری انجام میدیم فکر میکنیم که دیگران ممکن هست در موردمون چی فکر کنند! البته این مسائل همیشه هست و با حرف من و شما هم از بین نمیره. همونطور که دوستمون هم گفت باید از همین الان به همه آمادگی رو بدیم Smile مثلا من خودم از قبل عید و بعد امتحان به همه گفتم که ایشالا دارم آماده میشم برای خدمت! که اگه یهو قسمت این بود یه آمادگی ذهنی داده باشم و بی خود هم کسی توقعش رو بالا نبره.
کلاً سخت نگیرید!

Effort is only effort when it begins to hurt - Jose Gasset
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Marcel , ana9940
ارسال: #۵۴
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۳۹ ب.ظ
یجوری زدید شمارش معکوس ریلکسترین آدمم استرس میشه الان تا ۲۲کلی وقت هست شمارش معکوس برا وقتیه که بخودت دینامیت بستی یا داری بمب خنثی میکنی یا از هواپیما سقوط میکنی تو جزیره ی تمساحا یا نارنجک بی ضامن دستتهBig Grinالان کو تا ۲۲ یه اول شدن و روبان قیچی کردن(روبان نباشه قیچی کنم دنیا را به آتیش میکشم گفته باشمBig Grin) و چند تا مصاحبه که استرس نداره با این وضع قیمتا باید بگم برا کجا بودم ماهان / مدرسان/ پارسه اصلا هر کی بیشتر پول داد از ۱۰۰ میلیونم شروع میشه نبود کسی رفتیماBig Grinاز وضع من خرابتر کسی نیستTongue اما ما بزرگ شدیم نباید بزاریم هنوز امتحان و استرس و... بهممون بریزه ما قوی هستیم چرا انقد خودتونا نا امید نشون میدین! تا ته جاده ی زندگی راه زیاد و پر فراز و نشیبی هست انقد اذیت کنید خودتونا به تهش میرسید و میبینید از زندگیتون لذت نبردید حتی یه لحظه خیلی آسونه از کوچکترین لحظات استفاده کنید نگید من چی دارم تو خیلی چیزا داری مثلا یه خواب راحت حتی که خیلیا ندارن و یه تن بی درد پس شاکر باش و شاد باش خوب هندونه هم که اومده کنکور نشد ماشین میخریم میریم هندونه فروشی والا یچی زیاده کارBig GrinBig Grin
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh_aftab , ana9940 , Mohammad-A , biniyaz67 , jameshenas , maneshty , Andrew S.Tanenbaum , maryam.raz , x86
ارسال: #۵۵
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۵۶ ب.ظ
انشالله هرکس نتیجه زحمتاشو ببینه و ۲۲ اردیبهشت تو خاطره هیچکدوممون به عنوان یک روز بد ثبت نشه .
پیشنهاد من به دوستان اینه که این یک هفته رو با خیال راحت به انواع سرگرمی ها سپری کنن . از گل کوچیک گرفته تا بازی کامپیوتری و شنا و فیلم دیدن.... فشار عصبی که بیکاری تو این یک هفته به ادم وارد میکنه واقعا طاقت فرساست .
اونقدر خودتون رو خسته کنید که شب زود خوابتون ببره و تا پاسی از شب به نتیجه ارشد فکر نکنید!!
از جمع هایی که استرس بیخود بهتون میدن دوری کنید .
امیدواررررم یک هفته دیگه تو سایت همه پشتک وارو بزنن و کسی رو غمگین نبینممممم .... دوستتون دارم ! یا علی

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
۷
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana9940 , x86 , biniyaz67 , neda_Network , Andrew S.Tanenbaum , rata , tarane.68
ارسال: #۵۶
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۲۳ ب.ظ
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۱۲ ب.ظ)adele_69 نوشته شده توسط:  
(14 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۳۴ ق.ظ)hesamvazirii نوشته شده توسط:  یه امید :

برا چه گرایشی؟ اگه بنا به دلایلی بود کنکور درست برگزار میکردند با اون سوالاشون

گرایش تجارت و ای تی(۱و ۴)

خیلی هم عالی
شما سوالات مشکل دار رو به من نیشان بده اول.:دی
نه ولی .خیلاتون از بابت قبولی با رتبه ی ۲۰۰ هم راحت

این نیز بگذرد
۲
۰
ارسال: #۵۷
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۲۹ ب.ظ
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۳۹ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  یجوری زدید شمارش معکوس ریلکسترین آدمم استرس میشه الان تا ۲۲کلی وقت هست شمارش معکوس برا وقتیه که بخودت دینامیت بستی یا داری بمب خنثی میکنی یا از هواپیما سقوط میکنی تو جزیره ی تمساحا یا نارنجک بی ضامن دستتهBig Grinالان کو تا ۲۲ یه اول شدن و روبان قیچی کردن(روبان نباشه قیچی کنم دنیا را به آتیش میکشم گفته باشمBig Grin) و چند تا مصاحبه که استرس نداره با این وضع قیمتا باید بگم برا کجا بودم ماهان / مدرسان/ پارسه اصلا هر کی بیشتر پول داد از ۱۰۰ میلیونم شروع میشه نبود کسی رفتیماBig Grinاز وضع من خرابتر کسی نیستTongue اما ما بزرگ شدیم نباید بزاریم هنوز امتحان و استرس و... بهممون بریزه ما قوی هستیم چرا انقد خودتونا نا امید نشون میدین! تا ته جاده ی زندگی راه زیاد و پر فراز و نشیبی هست انقد اذیت کنید خودتونا به تهش میرسید و میبینید از زندگیتون لذت نبردید حتی یه لحظه خیلی آسونه از کوچکترین لحظات استفاده کنید نگید من چی دارم تو خیلی چیزا داری مثلا یه خواب راحت حتی که خیلیا ندارن و یه تن بی درد پس شاکر باش و شاد باش خوب هندونه هم که اومده کنکور نشد ماشین میخریم میریم هندونه فروشی والا یچی زیاده کارBig GrinBig Grin

آره منم وقتی اومدم مانشت ، فکر کردم فردا پس فردا نتیجه ها میاد که زدن شمارش معکوس. Big Grin
الان چیزای مهمتری برای استرس هست. مثلا بازی فردای سپاهان - پرسپولیس یا بازی استقلال که برای سپاهان خیلی مهمه ببازه Tongue یا مهمتر از اون بازی هفته ی آخر لیگ که ۲۰ ام اردیبهشته. Big Grin
من که اگه قبول نشم ، کم نمیارم و سال بعد می خونم که شریف یا امیرکبیر قبول بشم. Blush

(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۲۱ ق.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  حالا خوبه دوستان رتبه‌های کامل رو خواب می‌بینند. من یه بار خواب دیدم رتبه‌م ۱۹۵.۵ شده Big Grin
نمیدونم این نیم‌نفر کیه بهتر از من بوده کارنامه‌ش.
چه با کلاسCool
شما فکر کنم با منطق فازی زیاد کار کردی واسه همین خواب هاتون هم فازیه!
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A , x86 , neda_Network , mehrdad372
ارسال: #۵۸
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۱۶ ب.ظ
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ)ana9940 نوشته شده توسط:  
(14 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۲۱ ق.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  حالا خوبه دوستان رتبه‌های کامل رو خواب می‌بینند. من یه بار خواب دیدم رتبه‌م ۱۹۵.۵ شده Big Grin
نمیدونم این نیم‌نفر کیه بهتر از من بوده کارنامه‌ش.
چه با کلاسCool
شما فکر کنم با منطق فازی زیاد کار کردی واسه همین خواب هاتون هم فازیه!

فکر نکنم به جز منطق فازی چیز دیگری عامل این گونه توّهمات باشد.... Big Grinگمان میکنم در کدش دستور (printf("%5.1f",result نوشته شده بود...Big Grin چون نتیجه را تا یک رقم اعشار نمایش داده اند...Big Grin
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz
ارسال: #۵۹
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۴۲ ب.ظ
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۴۲ ب.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  
(13 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۲۳ ب.ظ)nader618 نوشته شده توسط:  من که با اینکه ۵ ماه زحمت کشیدم کاملا بیخیال دولتی شدم و میخام ازاد یه جای نزدیک برم.اصلا استرسش رو هم ندارم.یعنی کاملا پشیمونم از وقتی که واسه درس خوندن گذاشتم.باید همون سال قبل راحت میرفتم ازاد الانم ۲ ترمش رو گذرونده بودم.به نظر من فرق بین ازاد و دولتی ارزش این همه زحمت و این همه استرس رو نداره
فارق از اینکه کدومیک چه کیفیتی داره و جای کنکاش داره این نظر شما
اقا حرفی نیست شما شهریه ازاد رو بدید بنده خودم میرم ازاد...

فارغ
لغت نامه دهخدا
فارغ . [ رِ ] (ع ص ) نعت فاعلی از فُروغ و فَراغ . پردازنده از کاری . (منتهی الارب ). دست ازکارکشیده . پرداخته . || خلاص شده و آزادگشته و نجات یافته . ...

.most of the people are not that smart to understand how smart you are
۷
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: atti joon , nader618 , x86
ارسال: #۶۰
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۰۸ ب.ظ
بچه ها یکی بگه گرایش یک و دو و سه وچهار برای مهندسی نرم کدومه؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۵۳ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کارنامه ارشد ۱۴۰۰ فاطمه دیبا ۰ ۱,۶۲۷ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۷۹۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۱۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۳۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۱۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
  کارنامه های دکتری ۹۹ کامپیوتر maryam368 ۱۰ ۵,۳۹۲ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۵:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: pedramamini
  کارنامه و رتبه کنکور دکتری ۹۶ taha_h ۱۶۱ ۹۴,۰۷۷ ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
Lightbulb کارنامه اولیه آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۲۴ ۶۶,۷۷۹ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab110

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close