زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲

ارسال: #۴۸۱
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۴۴ ق.ظ
RE: شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۹ ق.ظ)SHF نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۲ ق.ظ)Bahar-AI نوشته شده توسط:  خداییش انگلیسیم ضعیف هست..ممنون
راستی شما اس اچ اف مجازی می خونید دیگه
من پارسال مجازی بهشتی-بین المللی تهران-شبانه ک -و همه غیر انتفاعی ها قبول شدم
همچین با افتخار خودتون رو تعریف می کنید فکر کردم روزانه است
هر چند اون هم افتخار نداره.
خلاصه ببخشید اگه توهینی کردم
اما باید بدانید یکی که تلاش می کنه قبول می شه و همین ترم اول ودوم چه سختی که ندیدم چه شب ها که نخوابیدم
بعد با یک نمونه میاید می گید بی سواد - بی ارزش
من پروژم رو ۳ ماه به کوب روش کار کردم دادن ۱۶/۵ -هنوزم ناراحتم
پس زود قضاوت نکنید
جز را به کل تعمیم ندید
بله قبولیش از سراسری آسون تره همه می دونن..اما قبولی مرحله اول آسون نیست
افتخار این داره که آدم متواضعی باشیم..راهنمایی می شه جور دیگه ای کرد
ما که همه درسامون ریاضی و آمار هست بعید می دونم کسی با ریاضی ضعیف حتی یک روزم دوم بیاره
من رو ببخشید هر چی گفتم شوخی بود .خیلی از این که به دانشگام توهین شده ناراحت شدم
خدافظ
نه متاسفانه روزانه بودم ولی حیف تموم شد.
نه عزیزم ناراحت نباش دانشگاه شماهم خوبه. خیلی خوبه اینقدر خوبه که باعث شده خوب باشه پس شما هم خوب بودی که تودانشگاه خوبی مثل این دانشگاه خوب رتبه خوبی آوردی که خوب قبول شدی و داری خوب می خونی ولی استادا خیلی خوب به بقیه نمره دادند و به شما خوب نمره ندادند. Big Grin
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۳ ق.ظ)hesamvazirii نوشته شده توسط:  دوباره برمیدارن ۲ تا سوال درست دیگه هم حذف میکنن.
Big Grin

عزیزم شما هم وقت پیدا کردی همین جوری اعصاب بچه ها خورده.خواهشا مراعات کنید.
ممنونم.

سعی کنید آن چیزی را که دوست دارید به دست آورید، وگرنه باید آن چیزی را که بدست می آورید دوست بدارید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: reyhaneh64 , maneshty
ارسال: #۴۸۲
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۵۹ ق.ظ، توسط nassim92.)
بچه ها من نمیدونم یکدفعه یک آرامش از کجا اومد سراغم!زمان هایی که اینجورم خیلی خطریه!Big GrinBig Grinولی من میدونم اون بالا سری هر چی قسمت هرکدوممونه بهمون میده والا بلا خیلی باانصافه.

پرواز را بخاطر بسپار.............
۱
۰
ارسال: #۴۸۳
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۰۵ ق.ظ، توسط Eng_Sara.)
و این قصه همچنان ادامه دارد.......
Big Grin
بچه اینقدر شلوغ نکنید سنجش عصبانی میشه میگه نتایج رفت تاا ۲۸ ام......... حالا بیا و صبر کن!!!
قشنگ مثل بچه های خوب وایستید تو صف..... الان کارنامه ها رو میاره آقای/خانم ناظم.....(تفکیک جنسیتیش کردم) Big Grin

از الان هم چهر ه های خوب هفته رو اعلام میکنم!
بیشترین رتبه رشته مهندسی کامپیوتر(کلیه گرایش ها) چهره خوب کامپیوتری ها.......... هوراااااااااا....
بیشترین رتبه رشته مهندسی فناوری اطلاعات(کلیه گرایش ها) چهره خوب فناوری ها.......... هوراااااااااا....
بیشترین رتبه رشته علوم کامپیوتر(کلیه گرایش ها) چهره خوب علومی ها.......... هوراااااااااا.... (علومی ها !!!) Big Grin

همگی یه کف مرتب به افتخار سه عزیز مانشتی که قرار این عناوین خاص رو کسب کنن....
فکر کنم گزینه ۲ من چهره خوب بشم!

پاورقی:
بیشترین رتبه به رتبه ای اطلاق می شود که ترجیحاً بالای ۳۰/۰۰۰ باشد Big Grin

به به... کیف کردم! کیف نه ها! کیف
چه امضای باهالیه من دارم Tongue اصلاً واسه این موقعیت ساخته شده!

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...

ShyShyShy

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: reyhaneh64 , xani
ارسال: #۴۸۴
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۱۱ ق.ظ
چی شد؟
چرا همه خوابن؟!
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۸۵
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۱۶ ق.ظ
مگه خواب به چشم آدم میاد...
در انتظاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااریم
[تصویر:  176869_1_1379083561.gif]

پس به جان باید خرید
زجر پوست انداختن چون دانه ای گندم
گر بخواهی سبز شد…
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: xani
ارسال: #۴۸۶
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۱۶ ق.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۱۱ ق.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  چی شد؟
چرا همه خوابن؟!
من که بیدارم@
۰
۰
ارسال: #۴۸۷
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۱۹ ق.ظ، توسط agentv.)
این روزها براتون موندگار میشن. آهنگ هایی که این روزها گوش می دادین, بوی عطری که این روزها استفاده می کردین, فیلم ها و سریال هایی که میدیدن, وضعیت جوی این روزها ... همه و همه بعدها یاداور این روزها میشه براتون. امیدوارم فردا یک روز خاطره انگیز براتون باشه(خاطرات خوب).

.most of the people are not that smart to understand how smart you are
۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty , Marcel , somaye_tex , x86 , rahhil , samaneh_aftab
ارسال: #۴۸۸
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۱۸ ق.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۱۱ ق.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  چی شد؟
چرا همه خوابن؟!

همه در صحت کامل بیدارن
فکر نکنم کسی امشب خواب داشته باشه

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
۰
۰
ارسال: #۴۸۹
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۱۸ ق.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۰۱ ق.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  و این قصه همچنان ادامه دارد.......
Big Grin
بچه اینقدر شلوغ نکنید سنجش عصبانی میشه میگه نتایج رفت تاا ۲۸ ام......... حالا بیا و صبر کن!!!
قشنگ مثل بچه های خوب وایستید تو صف..... الان کارنامه ها رو میاره آقای/خانم ناظم.....(تفکیک جنسیتیش کردم) Big Grin

از الان هم چهر ه های خوب هفته رو اعلام میکنم!
بیشترین رتبه رشته مهندسی کامپیوتر(کلیه گرایش ها) چهره خوب کامپیوتری ها.......... هوراااااااااا....
بیشترین رتبه رشته مهندسی فناوری اطلاعات(کلیه گرایش ها) چهره خوب فناوری ها.......... هوراااااااااا....
بیشترین رتبه رشته علوم کامپیوتر(کلیه گرایش ها) چهره خوب علومی ها.......... هوراااااااااا.... (علومی ها !!!) Big Grin

همگی یه کف مرتب به افتخار سه عزیز مانشتی که قرار این عناوین خاص رو کسب کنن....
فکر کنم گزینه ۲ من چهره خوب بشم!

پاورقی:
بیشترین رتبه به رتبه ای اطلاق می شود که ترجیحاً بالای ۳۰/۰۰۰ باشد Big Grin

به به... کیف کردم! کیف نه ها! کیف
چه امضای باهالیه من دارم Tongue اصلاً واسه این موقعیت ساخته شده!

خدایا!!!

ShyShyShy

ممنون نصف شبی یه خورده روحیه مون بهتر شدShy

زیر باران باید رفت قطرها را باید شمرد
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید
۱
۰
ارسال: #۴۹۰
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۱۹ ق.ظ
بابا دیگه عمرا امشب دفترچه بذارن. طرف مسئول سایت الان دارن خواب لیلی مجنون می بینه والاع Big Grin پاشه بیاد واسه ما الان تو سایت چیز بذاره؟ انتظاراتی دارینا Big Grin
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SoheilGh , zibaziba
ارسال: #۴۹۱
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۲۳ ق.ظ
پارسال حدودای ۱۵ام بود نتایج اومد! اون روز من میان ترم زبان های برنامه نویسی داشتم! با اینکه میدونستم قراره اون رو نتایج بیاد اما تریپ بیخیالی برداشتم و کد رهگیری و شماره پرونده رو برنداشتم تا از یونی چک کنم!
ساعت ۲ ظهر فهمیدم نتایج رو زدن! استرس همه وجودمو گرفت! زنگ زدم و مامانم گفت و من نتیجه رو دیدم!
این نکته بدان آوردم که بگم ....
اگه فردا خونه نیستید الکی تریپ بیخیالی نگیرید که بعداً تو خرج بیفتید و مجبور شید زنگ بزنید خونه Big Grin
نه نه
ببخشید یه چیز دیگه میخواستم بگم...
راستش پارسال هدف من مجازی بود! کلاً دوست داشتم مجازی رو... یکی از دوستام میخوند و خیلی راضی بودمنم دلم میخواست مجازی قبول شم! شایدم حکایت اون گربه ه باشه...
در کل رتبه ام لب مرز بود! معلوم نبود قبول میشم مجازی یا نه! خلاصه شهریور ماه که نتایج اومد دیدم ای دل غافل! بین الملل قبول شدم! نرفتم! تکمیل ظرفیت ثبت نام کردم و دقیقاً رشته و گرایشی که میخواستم و دقیقاً همون دانشگاهی که میخواستم قبول شدم! اما چی؟ نرفتم! Big Grin
کله ای که بوی قرمه سبزی بده اینجوری میشه!
نشستم و یه بخون بخونی راه انداختم که بیا و ببین.... آزمونای موسسات رو خوب می دادم و راضی بودم از نتیجه تلاش هفتگی و ماهانه ام...
سرتونو درد نیارم! اما کنکور رو به اون خوبی که انتظارشو داشتم ندادم! از درصدام راضیم اما انتطار بیشتری از خودم داشتم.اهل بهونه گیری نیستم! قطعاً یه جای کار خودم ایراد داشته...حالا بعد از چندین ماه دوباره برگشتم سر نقطه اول... با یه تفاوت!
این چند ماهی که خونه بودم خیلی چیزا یاد گرفتم! منظورم آشپزی و خونه داری نیست!!!
یادمه چندتا پیشنهاد کاری خوب رو بخاطر ارشد از دست دادم و مجدانه برای هدفم تلاش کردم! مهم نیست فردا رتبه ام بازم همونی بشه که پارسال بود.... ذره ای امشب استرس ندارم... شاید فردا که میخوام ببینم نتیجه رو اضطراب داشته باشم اما امشب خیلی آرومم...
بچه ها خدا بعضی وقتا که این بعضی خیلی خیلی بعضیه! بیشتر از منو شما میدونه!
تا یه جایی کارو ژیش ببرید اما خواهش میکنم یه جایی دیگه افسار رو بدید دست خدا...
آروم باشید و نتیجه رو هر چه که بود با یه لبخند بپذیرید و به خاطر تلاشتون سرتون سفت و محکم بالا بگیرید.
آرزوی موفقیت همتون رو دارم...

خدایا!!!
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reyhaneh64 , Mohammad-A , tayebe68 , nahid.moosavi , Mohammad.K , asiehmohammadian , samaneh_aftab
ارسال: #۴۹۲
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۲۶ ق.ظ
من الان قصد کردم خیلی شیک برم بخوابم.
امروزمون سر اخبار انتخابات و سنجش رفت. فردامون نره Big Grin

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reyhaneh64 , maneshty
ارسال: #۴۹۳
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۳۰ ق.ظ
من فردا خونه نیستم عمرا نتیجه ام رو تو یونی نمی بینم . Smile)

بفهمم نتیجه اومده سریع میام خونه (۱ساعت طول میکشه Smile) )

ولی من میگم ساعت ۳-۴ بعداظهر جوابارو میذارن رو سایت
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty
ارسال: #۴۹۴
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۳۰ ق.ظ
خوب حالا که لالای رو هم گفتم پاشید بریم بخوابیم....
فردا ۸ شب خواب میمونیما......
یکمی هم فردا کم رفرش کنید که نوبت رفرش ما هم برسه!
فردا که نه امروز!
ی ع ن ی ! الان توکلی خوابست؟!(ببخشید عصبانی شدم یه تیکه اصفهوونی اومدم!)
دلم میخواد به اصفهون برگردم.... بازم به اون نصف جهون برگردم.... برم اونجا بشینم... در کناره توکلی...
بخونم از ته دل... رتبه هارو دونه دونه...

خدایا!!!
۱
۰
ارسال: #۴۹۵
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۳۶ ق.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۳۰ ق.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  خوب حالا که لالای رو هم گفتم پاشید بریم بخوابیم....
فردا ۸ شب خواب میمونیما......
یکمی هم فردا کم رفرش کنید که نوبت رفرش ما هم برسه!
فردا که نه امروز!
ی ع ن ی ! الان توکلی خوابست؟!(ببخشید عصبانی شدم یه تیکه اصفهوونی اومدم!)
دلم میخواد به اصفهون برگردم.... بازم به اون نصف جهون برگردم.... برم اونجا بشینم... در کناره توکلی...
بخونم از ته دل... رتبه هارو دونه دونه...

اینجا اصفهانه
همه چیز مرتبه
زاینده رود زنده و سرحاله
خلاصه همه الان در آرامش قبل از طوفانن...

این نیز بگذرد
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۸۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کارنامه ارشد ۱۴۰۰ فاطمه دیبا ۰ ۱,۶۵۳ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۴۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۴۱۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۹۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۹۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۳۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
  کارنامه های دکتری ۹۹ کامپیوتر maryam368 ۱۰ ۵,۴۹۹ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۵:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: pedramamini
  کارنامه و رتبه کنکور دکتری ۹۶ taha_h ۱۶۱ ۹۴,۹۲۶ ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
Lightbulb کارنامه اولیه آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۲۴ ۶۷,۳۷۸ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab110

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close