زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کمک در انتخاب کتاب خوب برای سی شارپ و هک و asp.net

ارسال:
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۳ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
کمک در انتخاب کتاب خوب برای سی شارپ و هک و asp.net
سلام دوستان با شروع شدن نمایشگاه کتاب من میخام چند تا کتاب خوب در زمینه های زیر بخرم اگر کسی کتاب خوب میشناسه اسم کتاب نویسنده و ناشر اون رو بگه. ممنون
اموزش asp
اموزش c#
اموزش هک و امنیت
هوش مصنوعی
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۰۵ ب.ظ
RE: کمک در انتخاب کتاب خوب
سلام دوستان مانشتی
شما که دوستان اهل کتاب هستین منتظر کمکتون هستم تو نمایشگا کتاب پیدا کردن کتاب خوب بدون دونستن اسمش واقعا سخته .
منتظر راهنمایی هاتون مثله همیشه هستم
۰
۰
ارسال:
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۲۵ ب.ظ
کمک در انتخاب کتاب خوب
در مورد سی شارپ این لینکها رو نگاه کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
ارسال:
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۵۹ ب.ظ
کمک در انتخاب کتاب خوب
سخته بگم چه کتابی بخرین!
------------------------------------------------------------------------------------
چون مثلن سیشارپ زمینه های زیادی داره!
چه زمینه ای میخوائید کار کنید؟
۱-برنامه سازی سیستمی در سیشارپ؟(میکرو کنترلر)
۲-برنامه سازی بانک اطلاعاتی و برنامه های کاربردی در سیشارپ؟(windows application)
۳-طراحی صفحات وب در سیشارپ؟ (web application)
۴بازی نویسی سه بعدی در سیشارپ؟ (xna-direct x-API)
۵-برنامه نویسی گرافیک در سیشارپ؟
۶-برنامه نویسی شبکه (سوکت و ...) تحت سیشارپ
-----------------------------------------------------------------------------------
در مورد asp فکر میکنم کتاب wrox نسخه ۴ خوب باشه
-------------------------------------------------------------------------------------
اگه سیشراپ بلد باشین ولی بانک اطلاعاتی بلد نباشین ارزش نداره
پس بانک اطلاعاتی رو هم باید انتخاب کنین LINQ و sql server دوتا از مهم ترین ها هستند که باید بیس کاریتون رو یکیش باشه
--------------------------------------------------------------------------------------------------
در مورد هک کتاب زیاد هست اونم باید بیس کاریتون مشخص باشه
این قسمت خیلی گسترده هست فکر نمیکنم زیاد منبع فارسی خوب تو هک گیرتون بیاد
من اوایل که هک میخاستم یاد بگیرم از مقالات اینترنت استفاده کردم بعدها با یادگیری مباحث پیشرفته رمزنگاری خیلی ازش خوشم اومد تا جایی که از مباحث رمزنگاری و تحت شبکه سیشارپ و ..عملن تو پروژ های پیاده کردم
کتاب فارسی امنیت زیاد داریم ولی متاسفانه اکثرن شرح و وصف هستند ؟!!! و عملن چیزی یاد نمیگیری سعی کنید عملن یاد بگیرید اگه بخواهید تو زیمنه امنیت قوی بشید اول باید بتونین هکر خوبی باشین بعد میتونی حفره های امنیتی رو بشناسین و اونا رو مسدود کنین
یکسری مجلات گروه اشیانه هست اونا ممکنه یه سرنخهایی دستتون بده و اکثرن دنبال منابع لاتین باشین
و فیلمهای اموزش هک که تو سایتهای بوفور یافت میشه
---------------------------------------------------------------------------------------------------
در مورد هوش هم فعلن فرصت نکردم کتابی بخونم شاید دوسه سال دیگه بتونم به سوالتون ج بدم
یه نصیحت از داداشتون: همیشه دنبال کتابی باشین که عملن یاد بده و حداقل سورس برنامه ها یا اموزش تو سیدی یا دی وی دی همراه کتاب باشه تا بتونین به سرعت یاد بگیرین و پول جا کتابی که فقط تئوری هست ندین!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
راستی دنبال wpf , سیلورلایت و این طور مباحث که مربوط به سیشارپ میشه نرین!!!

گفتند عینک سیاهت را بردار

دنیا پر از زیباییست!!!

عینک را برداشتم..

وحشت کردم از هیاهوی رنگها

عینکم را بدهید

میخواهم به دنیای یکرنگم پناه ببرم...
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: rtvrtv , RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۲۶ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۴۸ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۶۹ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۳۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۱۲ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  کتاب تست برای شبکه hamid_p ۰ ۱,۳۷۱ ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  منبع خوب برای معماری hamid_p ۰ ۱,۱۷۲ ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۵۸ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۴ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  منبع خوب برای الکترونیک دیجیتال _student_98 ۱ ۲,۱۴۷ ۲۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Mehran jam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close