زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۱۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

در آزمون روانشناختی چه می پرسند ؟

ارسال:
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ تیر ۱۳۹۲ ۰۳:۰۱ ب.ظ، توسط good-wishes.)
در آزمون روانشناختی چه می پرسند ؟
سلام دوستان عزیز، کسی میدونه تو آزمون روان شناختی شرکت نفت چه سوالاتی میپرسن؟Huh
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۳۷ ب.ظ
آزمون شرکت نفت
ازمون روان شناختی دیگه چیه ؟ من تو ازمون استخدامیش که ۶ اردیبهشت بود شرکت کردم. نتایج هم خرداد ماه میاد
دوباره ازمون دیگه داره؟!!!!!

مجلس تمام گشت به اخر رسید عمر ما همچنان در اول وصف تو مانده ایم
۰
۰
ارسال:
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۴۹ ب.ظ
آزمون شرکت نفت
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۲۰ ق.ظ)karimi نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیز، کسی میدونه تو آزمون روان شناختی شرکت نفت چه سوالاتی میپرسن؟Huh

من چند وقت پیش دوستم آزمون استخدامی داد ۲۰۰ تا سوال روان شناختی داشت .
اگه تقریبامثل همونی باشه که ایشون داد ، سوال خاصی نیست ،
بیشتر درباره خودتون سوال شده ، یکسری سوالات تقریبا هوشی و ... .
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: karimi
ارسال:
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۴۲ ب.ظ
RE: آزمون شرکت نفت
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۳۷ ب.ظ)رضا خان نوشته شده توسط:  
(16 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۲۰ ق.ظ)karimi نوشته شده توسط:  
ازمون روان شناختی دیگه چیه ؟ من تو ازمون استخدامیش که ۶ اردیبهشت بود شرکت کردم. نتایج هم خرداد ماه میاد
دوباره ازمون دیگه داره؟!!!!!

ببخشید اشتباه نوشتم جواب شرکت گاز اومده!
۰
۰
ارسال:
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۵۵ ب.ظ، توسط رضا خان.)
RE: آزمون شرکت نفت
تو ازمون وزارت نفت یه دفترچه دادند که اسمش نمیدونم چی بودBig Grin شاید همین روانشناختی بود. که یکسری سوالات در مورد خصوصیات شخصیتی خود فرد بود که نمره منفی نداشت و باید به همه سولات پاسخ میدادیم مثلا یه سوال که الان یادم امد این بود

شما به کدام مورد کمتر نزدیکتر هستید
۱- کمرو ۲- خجالتی

باید به این جواب میدادی

مجلس تمام گشت به اخر رسید عمر ما همچنان در اول وصف تو مانده ایم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: karimi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  در مصاحبه کارشناس تحلیل گر سیستم چه می پرسند؟ سیما ۱۹۵۶ ۲۸ ۴۳,۸۹۱ ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: alma1988
  در مصاحبه برنامه نویس سیستم از چه می پرسند؟؟؟ shahryar711 ۰ ۱,۸۹۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: shahryar711
  در مصاحبه کارشناس تحلیل گر سیستم چه می پرسند؟ manamsaeid ۱ ۳,۳۲۲ ۰۱ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  ۱ دی شروع ثبت نام آزمون ۹۶ - تاریخ آزمون ۷-۸ اردیبهشت Moh3nRezaei ۰ ۲,۶۷۵ ۳۰ آذر ۱۳۹۵ ۰۴:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Moh3nRezaei
  توی مصاحبه دانشگاه های مالک اشتر، امام حسین و شاهد چه چیزی می پرسند؟ amh1366 ۹ ۱۲,۷۴۱ ۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Hossein72122
  در مصاحبه حضوری شاتل برای پشتیبانی فنی چه سوالاتی می پرسند peroshatperoshat ۰ ۳,۵۱۰ ۰۳ مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: peroshatperoshat
  اریخ پرینت کارت و نحوه‌ برگزاری آزمون آزمون نیمه متمرکز پذیرش دوره پردیس های خودگردان mmuid ۰ ۱,۷۰۳ ۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mmuid
  آزمون دکتری دانشگاه آزاد فردا برگزار می‌شود/ دریافت کارت تا ۱ ساعت قبل از آزمون good-wishes ۰ ۱,۶۵۵ ۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: good-wishes
  افزایش ۵درصدی ظرفیت آزمون ارشد ۹۳ - تضمین امنیت سوالات آزمون good-wishes ۰ ۳,۰۶۳ ۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۳ ب.ظ
  جزئیات آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۹۳/ تقویم آزمون دکتری good-wishes ۰ ۱,۸۰۴ ۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۵ ب.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close