زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انشا : اگر من طراح بودم ......

ارسال: #۱۶
۰۴ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۱۵ ق.ظ
انشا‌: اگر من طراح بودم ......
من یکی از طراحان هر ساله ارشد رو می شناسم. استاد دانشکده فنی دانشکده برق و کامپیوتر دانشگاه تهران است. آشنای ما هست. اینطور که خودش میگفت هر سال اوایل مهر ازش دعوت میشه که بره و سوال طرح کنه. نمیدونم چقدر به او بابت اینکار پول میدن. ایندفعه که دیدمش میپرسم. ولی اینطور که من اون رو میشناسم براش زیاد مهم نیست چقدر بدن. کلا" آدم منطقیی هست. در مورد او بحث لطف کردن تا اونجا که میدونم مطرح نیست. امتیازاتی به این افراد داده میشه که نوعا" ارزشمنده.
نه اینکه چون آشنای من هستش ازش تعریف میکنم بهر حال من تصور میکنم وقتی فردی در رشته تحصیلی خودش یا در کارش جزء دو سه نفر اول متخصصان باشه خود این یه امتیاز ویژه است که قابل قیاس با پول نیست.
ضمنا" ایشون طراح هیچیک از دروس هیچکدام از گرایشهای کامپیوتر نیستن!!!Sad

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  در کارشناسی دو رشته ای بودم,درارشدالکترونیک یا کامپیوتر(معماری یا هوش مصنوعی)؟؟ z72902 ۷ ۵,۶۷۰ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: masoudfn
  اگر در مصاحبه ی برای قبولی دانشگاه رد بشویم چه می شود ؟(لطفا فوری راهنمایی کنید) sadjadt ۱ ۲,۷۵۳ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ Parva ۷۱ ۴۴,۰۲۳ ۲۶ دى ۱۳۹۶ ۰۹:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: reticent
  اولین تجربه کاری من! وقتی پروژه‌ای رو قبول کردم که توش صفر بودم! Milestone ۶۹ ۴۳,۰۷۰ ۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  اگر تا پایان ترم ششم دفاع نکنم چی میشه؟ sazesh ۱۱ ۷,۳۶۹ ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: jentelman1990
  اگر خانم بودید با خودتون ازدواج می کردید؟ hajar2261 ۱۳۹ ۹۰,۱۶۱ ۲۴ دى ۱۳۹۵ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Menrva
  اگر دو ستون مشترک داشتیم چگونه پیوند طبیعی انجام دهیم؟ Hopegod ۵ ۳,۹۶۰ ۲۵ مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: amirarsalannamdar
Lightbulb در آمد یک طراح سایت fimen ۷ ۶,۴۱۹ ۰۸ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saberz
  اگر یک ترم درسی رو (بدون گرفتن مرخصی)، انتخاب واحد نکنیم ازنظر قوانین آموزشی چی میشه؟ درفا ۰ ۱۰,۳۵۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۴ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: درفا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close