زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نیاز مند به چند نیروی پر انرژی مانشتی

ارسال:
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۵۶ ب.ظ
سلام
روز خوش.
من به تعدادی برنامه نویس php که دارای شرایط زیر باشه نیازمندم.

با سابقه کار
مسلط به php, My sql ,HTML,CSS,JS
قدرت جستججو در اینترنت خوب به طوری که هر مشکلی خور با جستجو کردن تو اینترنت به جواب برسه و کم سوال بخواد کنه.
مسولیت پذیر نسبت به کاری که به عهدش میزاریم.
ترجیها زبانش خوب باشه.

چه به صورت نیمه وقت و چه تمام وقت.
محل کار نزدیکه هفت تیر.

ارسال رزومه wildcoder92@yahoo.com
در ضمن کار به صورتی هست که روز به روز مطلب و تکنولوژی های جدید یاد می گیره و فقط ۱ کد زنی خشک نیست.
با تشکر.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۵۰ ب.ظ
ترجیحا"
حقوقش چقدره مهندس ؟Smile

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۱
۰
ارسال:
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۵۸ ب.ظ
برام سوال پیش اومد با این شرایط مگه میشه که طرف بیکار مونده باشه؟شگفتااااا!!! دیگه وای به حال ما Big Grin
حس ششمم میگه واسه پشتیبانی بانکه!

چرا رفتی چرا من بی قرارم به سر سودای آغوش تو دارم
۱
۰
ارسال:
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۴۴ ب.ظ
دور کاری هم میشه کرد؟
۰
۰
ارسال:
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۰۵ ب.ظ، توسط simorghsimorgh.)
RE: نیاز مند به چند نیروی پر انرژی مانشتی
سلام

رزومه نمی دونم چیه ولی میخوای تشویقی برات کار کنم خودت هرچی خواستی دستمزد بده !

تعجب نکن داداش ... میدونی چیه ؟ بحث علاقه مطرحه ... دنبال چنین فرصتی بودم (خدا کنه مانع امتحانام نشه چونکه دقیقا یک ماه دیگه تا آخر ترم مونده )

فقط من تهران نیستم ولی معمولا زیاد توی اینترنتم و کار برنامه نویسی هم که خدا رو شکر حضوری نیست !

خواستی PM بده دوست عزیز ...
موفق باشی
۰
۰
ارسال:
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۰۹ ق.ظ
منم هستم اما رزومه ندارم php و.... بصورت حرفه ای نیستم! اما شدیدا علاقه مندم و میتونم تضمین بدم در کوتاه مدت راه میوفتم

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
۰
۰
ارسال:
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۴۳ ب.ظ، توسط vampire2.)
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۵۰ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  ترجیحا"
حقوقش چقدره مهندس ؟Smile

سلام مدیر جان.
فکر نکنم هم لذتش و هم حقوقش به مدیریت سایتی ی بصرفه. Wink
کارش خوب باشه تا ساعتی ۱۰ تومن هم می تونم بدم.

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۵۸ ب.ظ)banafshe نوشته شده توسط:  برام سوال پیش اومد با این شرایط مگه میشه که طرف بیکار مونده باشه؟شگفتااااا!!! دیگه وای به حال ما Big Grin
حس ششمم میگه واسه پشتیبانی بانکه!

سلام
حتما گیر میاد که دادم دیگه.
بعدشم رزومه خاصی نخواستم. کسی که برنامه نویسی کرده باشه اگه به زبان ++c/c و واقعا تسلط داشته باشه توی ۲ ماه توی php هم تسلط پیدا میکنه/ هر کسم که وب کار کرده باشه چند تا پروژه رو زده.

زبانم که بچه کامپیوتر زشته تسلط نداشته باشه .

در آخر خاله بازی نیست که کار حرفه ای کنارش پول خوب.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: banafshe
ارسال:
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۵۲ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۳۷ ب.ظ)vampire2 نوشته شده توسط:  کارش خوب باشه تا ساعتی ۱۰ تومن هم می تونم بدم.
...
الان این پول خوبه؟!!!! تا جایی که من دیدم میانگین برنامه نویس ساعتی ۱۵ تامن میگیره کارش درست باشه ساعتی ۲۰ تامن.
۲
۱
ارسال:
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۵۸ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۵۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۳۷ ب.ظ)vampire2 نوشته شده توسط:  کارش خوب باشه تا ساعتی ۱۰ تومن هم می تونم بدم.
...
الان این پول خوبه؟!!!! تا جایی که من دیدم میانگین برنامه نویس ساعتی ۱۵ تامن میگیره کارش درست باشه ساعتی ۲۰ تامن.

خیلی خوبه اگه ۲۰ تومن واسه من پیدا کردید ممنون میشم خبر بدید. با خیال راحت ماهی ۴.۵ در میاریم.
منم قبل از این که وارد این کار بشم همچین سرابی و داشتم ولی دانشجوی ارشد تهران و شریف الان تو دفترم دارن ساعتی ۶ کار می کنن.
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۳۰ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۵۸ ب.ظ)vampire2 نوشته شده توسط:  خیلی خوبه اگه ۲۰ تومن واسه من پیدا کردید ممنون میشم خبر بدید. با خیال راحت ماهی ۴.۵ در میاریم.
منم قبل از این که وارد این کار بشم همچین سرابی و داشتم ولی دانشجوی ارشد تهران و شریف الان تو دفترم دارن ساعتی ۶ کار می کنن.
مگه فکر کردید من خارج بازار کار هستم؟
شما با ساعتی ۲۰ تومان باید ۲۰۰ ساعت تو ماه کار کنید یعنی ۸ ساعت مفید در روز! شما ۸ ساعت مفید دارید کار می کنید؟! بعد هم اکثر برنامه نویس ها نه بهره چندانی از زبان برده اند نه خیلی توانایی های دیگه رو آنچنان ندارند. برای همین هم هست که انقدر پول در نمیارن.
ساعتی ۶ تومان رو اینجا به دانشجوی سال دومی که اولین تجربه کاریش هست میدن که تازه نصف این زمان رو داره یاد میگیره یعنی عملا ساعتی ۱۲ تومان میدن بهش.
۲
۱
ارسال: #۱۱
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۳۳ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۳۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۵۸ ب.ظ)vampire2 نوشته شده توسط:  خیلی خوبه اگه ۲۰ تومن واسه من پیدا کردید ممنون میشم خبر بدید. با خیال راحت ماهی ۴.۵ در میاریم.
مگه فکر کردید من خارج بازار کار هستم؟
شما با ساعتی ۲۰ تومان باید ۲۰۰ ساعت تو ماه کار کنید یعنی ۸ ساعت مفید در روز! شما ۸ ساعت مفید دارید کار می کنید؟! بعد هم اکثر برنامه نویس ها نه بهره چندانی از زبان برده اند نه خیلی توانایی های دیگه رو آنچنان ندارند. برای همین هم هست که انقدر پول در نمیارن.
ساعتی ۶ تومان رو اینجا به دانشجوی سال دومی که اولین تجربه کاریش هست میدن که تازه نصف این زمان رو داره یاد میگیره یعنی عملا ساعتی ۱۲ تومان میدن بهش.

پ.خ
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۲۳ ق.ظ
سلام
تقریبا تمام شرایطی که خواستید رو من دارم نمونه کارامو هم میتونم واستون بفرستم فقط من تهران نمیتونم بیام :دی
رزومه بفرستم آیا؟!
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۵ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۰۸ ق.ظ
سلام
من پایان نامه پایان ترمم رو با همین زبانهای برنامه نویسی نوشتم.در حد متوسط بلدم.خیلی هم دوست دارم ک طراحی وب رو ادامه بدم بصورت تخصصی.البته تهران نیستم، ولی اگه قسمت باشه می تونم جا گیر بیارم.عاشق کار گروهیمWink
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۶۹ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۸۱ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  مدیریت سیستم چند پردازنده ای متقارن no_ta2000 ۰ ۱,۴۹۶ ۰۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: no_ta2000
  صفحه چند سطحی Flash1 ۰ ۱,۶۰۸ ۱۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Flash1
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۳۰,۳۲۳ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  نیاز به دیتا ست jaroon ۷۲ ۵۶,۲۸۲ ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: manam1234
  کمک برای چند تا سوالات شبکه کامپیوتری Hamedudk ۳ ۵,۷۹۳ ۲۷ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۴۸ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  پیش نیاز هایی برای ارشد نرم افزار کامپیوتر mahsaabd ۳ ۲,۶۱۹ ۲۵ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: fo-eng
  ارشد یا کار؟ به راهنماییتون نیاز دارم mona64 ۱۱ ۸,۲۹۶ ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close