زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ختم گروهی قرآن "به همراه تدبر در معانی آن" به مناسبت ماه رجب

ارسال: #۹۱
۰۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۴۰ ب.ظ
از ابتدای ۴۴۸ تا انتهای ۴۷۶

[تصویر:  2hpj6v9.png]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۹۲
۰۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۵۷ ب.ظ
از ابتدای ۴۷۷ تا انتهای ۵۰۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze
ارسال: #۹۳
۱۰ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۲۳ ق.ظ
RE: ختم گروهی قرآن "به همراه تدبر در معانی آن" به مناسبت ماه رجب
صفحه ۵۰۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze
ارسال: #۹۴
۱۰ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۲۶ ق.ظ
از ابتدای صفحه ۵۰۲ تا پایان صفحه ۵۰۶
ارسال: #۹۵
۱۴ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۲۱ ب.ظ
اطلاع رسانی مهم

دوستان این تاپیک دور دومش هم کامل شده
ولی به علت اشکالی که به وجود آمده ارسال های دوستان حذف شده پس لطفا از ادامه دادن ارسال دوستان خودداری بفرمایید
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar121 , Breeze , reyhaneh64 , SaMiRa.e , x86
ارسال: #۹۶
۱۶ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۰۶ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
در ادرس زیر می تونید قران رو اننلاین گوش بدید با صدای هر قاری که بخواید و البته می تونید ترجمه رو هم بخونید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

البته می دونم که از این گونه سایتها زیاد هست به نظرم این یکی خوب بود.

---------
برای دیدن معنی و تفسیر هم سایت زیر خوبه به نظرم :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ایه ۱۱ سوره یونس :

وَ لَوْ یُعَجِّلُ اللَّهُ لِلنَّاسِ الشَّرَّ اسْتِعْجالَهُمْ بِالْخَیْرِ لَقُضِیَ إِلَیْهِمْ أَجَلُهُمْ فَنَذَرُ الَّذینَ لا یَرْجُونَ لِقاءَنا فی‏ طُغْیانِهِمْ یَعْمَهُونَ

معنی از استاد الهی قمشه ای :
و اگر خدا به عقوبت عمل زشت مردم و دعای شرّی که در حق خود می کنند به مانند خیرات تعجیل می فرمود مردم همه محکوم مرگ و هلاک می شدند و لیکن ما آنان را که به لقای ما امیدوار نیستند به همان حال سرگردانی در کفر و طغیان رها می سازیم.
-------
ایه ۱۲ سوره یونس :

وَ إِذا مَسَّ الْإِنْسانَ الضُّرُّ دَعانا لِجَنْبِهِ أَوْ قاعِداً أَوْ قائِماً فَلَمَّا کَشَفْنا عَنْهُ ضُرَّهُ مَرَّ کَأَنْ لَمْ یَدْعُنا إِلى‏ ضُرٍّ مَسَّهُ کَذلِکَ زُیِّنَ لِلْمُسْرِفینَ ما کانُوا یَعْمَلُونَ

معنی از استاد الهی قمشه ای :
و هر گاه آدمی را رنج و زیانی رسد همان لحظه به هر حالت باشد از خفته و نشسته و ایستاده فورا ما را به دعا می خواند و آن گاه که رنج و زیانش را بر طرف سازیم باز به حال غفلت و غرور چنان باز می گردد که گویی هیچ ما را برای دفع ضرر و رنجی که به او رسیده بود نخوانده است! اعمال زشت تبهکاران این چنین در نظرشان زیبا جلوه داده شده است.

----------

ایه ۱۶ سوره یونس :
قُلْ لَوْ شاءَ اللَّهُ ما تَلَوْتُهُ عَلَیْکُمْ وَ لا أَدْراکُمْ بِهِ فَقَدْ لَبِثْتُ فیکُمْ عُمُراً مِنْ قَبْلِهِ أَ فَلا تَعْقِلُونَ

معنی از استاد فولادوند:
بگو: «اگر خدا می خواست آن را بر شما نمی خواندم ، و [ خدا ] شما را بدان آگاه نمی گردانید. قطعاً پیش از [ آوردن ] آن ، روزگاری در میان شما به سر برده ام. آیا فکر نمی کنید؟»

-------

ایه ۱۲۸ سوره توبه :
لَقَدْ جاءَکُمْ رَسُولٌ مِنْ أَنْفُسِکُمْ عَزیزٌ عَلَیْهِ ما عَنِتُّمْ حَریصٌ عَلَیْکُمْ بِالْمُؤْمِنینَ رَؤُفٌ رَحیمٌ

معنی از ایت الله مکارم شیرازی :
به یقین ، رسولی از خود شما بسویتان آمد که رنجهای شما بر او سخت است و اصرار بر هدایت شما دارد و نسبت به مؤمنان ، رئوف و مهربان است!

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , reyhaneh64 , fsi2013 , سجاد۶۷ , SaMiRa.e , x86 , Aurora , Breeze
ارسال: #۹۷
۱۷ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۲۹ ب.ظ

HeartTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۹۸
۱۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۰۰ ب.ظ
یادآوری
پست یادآوری :
خواستم به حودم Big Grin و دوستانی که در ختم قرآن شرکت کردند اطلاع بدم فردا آخرین روز ماه رجب هست . توجه بفرمایند که اگر سهمیه انتخابیشون هنوز تمام نشده لطفا تمامش کنند
با سپاس Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Breeze
ارسال: #۹۹
۱۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۵۰ ب.ظ
من یادم رفته ارسالم مربوط به چه آیاتی بود.
ارسال: #۱۰۰
۱۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۰۱ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۵۰ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  من یادم رفته ارسالم مربوط به چه آیاتی بود.
یعنی بعد از ۱۰ خرداد و اون اتفاقات سرور که ارسالها پاک شد ، شما اینجا ثبت جدید داشتید؟
من فقط دور اول رو دارم مگر اینکه خانم saam کمکتون کنند
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora
ارسال: #۱۰۱
۱۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۰۵ ب.ظ
اره ولی یادم رفته.
ارسال: #۱۰۲
۱۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۱۷ ب.ظ
امیدوارم خانم saam با خبرهای خوش بیان و مشکل حل بشه Smile
در هر حال از دوستانی که خاطرشون هست که بعد از تاریخ ۱۰ خرداد چه ارسالهای منتسب به کدام دوستان بوده درخواست می کنم به ما در حل این مشکل کمک کنند . البته تاجایی که یادمه خانم saam اکثرا خودشون ثبت داشتند.
اگر سایر دوستان بخش خودشون رو هم بگن میشه تا حدی به انتخاب سایرین دست پیدا کرد

فعلا نقدا Aurora جان شما از صفحات بعد از انتخاب خانم mhd شروع کن به خوندن تا آخر قرآن Big GrinBig GrinBig Grin (شوخی کردم)
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , Breeze
ارسال: #۱۰۳
۱۸ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۹ ب.ظ، توسط mah123.)
(۱۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۱۷ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  امیدوارم خانم saam با خبرهای خوش بیان و مشکل حل بشه Smile
در هر حال از دوستانی که خاطرشون هست که بعد از تاریخ ۱۰ خرداد چه ارسالهای منتسب به کدام دوستان بوده درخواست می کنم به ما در حل این مشکل کمک کنند . البته تاجایی که یادمه خانم saam اکثرا خودشون ثبت داشتند.
اگر سایر دوستان بخش خودشون رو هم بگن میشه تا حدی به انتخاب سایرین دست پیدا کرد

فعلا نقدا Aurora جان شما از صفحات بعد از انتخاب خانم mhd شروع کن به خوندن تا آخر قرآن Big GrinBig GrinBig Grin (شوخی کردم)

من ۵۲۸ تا آخر ۵۳۶ رو خوندم. ارسالم پاک شده بود.

اگه قسمتی مونده و یا نا معلومه که خونده شده یا نه بگید بخونیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes
ارسال: #۱۰۴
۱۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۵۴ ب.ظ، توسط x86.)
(۱۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۰۰ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  پست یادآوری :
خواستم به حودم Big Grin و دوستانی که در ختم قرآن شرکت کردند اطلاع بدم فردا آخرین روز ماه رجب هست . توجه بفرمایند که اگر سهمیه انتخابیشون هنوز تمام نشده لطفا تمامش کنند
با سپاس Smile

با تشکر فراوان از ایجاد کننده ی تاپیک و همچنین دنبال کنندگان تاپیک و آرزوی سلامتی برای همه ی شما منتظر راه اندازی ختم قرآن در ماه شعبان هستیم...من امروز از ساعت ۳ شرو کردم و یه ۵ دقیقه ای میشه که سهمم رو تموم کردم (ساعت ۸:۴۰ دقیقه) و الان داره تازه اذان میده ... امروز ۱۰۰ صفه قرآن خوندم(البته با تدبر در معانی)... نمیدونم چرا روزهای قبل اصلا فرصت نمیکردم واسه قرآن... البته نه اینکه یادم نبود.. هی جم شد جم شد... تااینکه امروز تموم شد... مثلا پری روز ده صفه خوندم گفتم فردا ۵۰ صفه میخونی پس فردا هم ۵۰ صفه ... که دیروز هم توفیق نداشتیم ولی امروز دیگه عزممو جزم کردم و خدا کمک کرد که خوندمو تموم کردم... فردا صبح هم امتحان دارم... التماس دعا...
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , Breeze
ارسال: #۱۰۵
۱۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۵۸ ب.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۴۴ ب.ظ)arcsin نوشته شده توسط:  منتظر راه اندازی ختم قرآن در ماه شعبان هستیم...
چرا ایجاد کننده اش شما نباشید ؟
بسم ا...
بفرمایید شروع کنید ما هم ادامه میدیم راه شما رو Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۲۶ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۳۷۵ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  دانشجوی قرآن کاوی رایانشی دانشگاه شهید بهشتی vosough ۱ ۳,۶۵۰ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  پذیرش با عنوان قرآن کاوی رایانشی s-nowrozi ۴۷ ۳۱,۷۸۵ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۳۳ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  [دانلود] کتاب clrs همراه با حل تمرین و پیوست فارسی mehrdad66 ۳۸ ۸۳,۲۷۵ ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Nargeshassani
  ریاضی گسسته روزن ویرایش ۷ همراه با کتاب حل تمرین ها livestrong ۱۲ ۱۹,۸۰۴ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: raziyeh.karbasi
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۷۱۰ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۷۲۹ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close