زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قبولشدگان وقبول ناشدگان کنکور ارشد ۹۲

ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۲۱ ب.ظ
دوستان گرامی
از طرف خودم و همه همکارانم در مدیریت مانشت به رتبه های خوب کنکور ارشد امسال تبریک میگم.
امیدوارم این موفقیت براشون آینده روشنی را رقم بزند .همچنین دانش و علمشون بتونه این زندگی این مردم را هم تغییر بدهد و اونها هم بکمک چنین فرزندانی روشنی و خوشبختی را در سالهای آینده ببینند.
از اینکه ممکنه نتونیم به تک تک شما دوستان گرامی تبریک بگیم عذرخواهی میکنم.
همچنین از دوستانی که در طول چند ماه قبل از کنکور بدلیل رعایت برخی اصول کمی از دست من یا سایر مدیران ناراحت هستند به بزرگی خودشون ببخشند. مانشت متعلق به همه ماست و من و سایر همکارانم فقط وظیفه این را داریم که محیط برای همه قابل استفاده باشه و همه جواب سوالاتشون را بگیرند و یا از داخل سوال و جوابهای قبلی پیدا کنند.

متن سوالات مصاحبه مانشت را مدیر بخش مصاحبه در سایت قرار میدن تا همه دوستانی که رتبه هاشون خوبه و فکر میکنند تجربیاتشون برای بقیه مفیده ، سوالات را جواب و سوال و پاسخها را برای ما بفرستند تا با اسم خودشون برای سالهای آینده در مانشت باشه .

بازم میگم که این کارها را شما فقط برای کمک به دوستاتون میکنید و مانشت به معنای واقعی غیرانتفاعی است.

اگه دوستان مایلند در اداره تالارهای درسی هم کمک کنند میتونن درخواست شون را ارسال کنند.
راستش تجربه خوبی از دعوت رتبه های برتر به مانشت نداریم. یعنی این دوستان را وقتی دعوت میکنیم انگار در رودربایستی قرار میگیرن و می پذیرند و معمولا" بجز موارد کمی همکاری خاصی ازشون نمی بینیم. اینه که من مرددم که دعوت کنم یا خودشون درخواست بدهند. در هر صورت عدم دعوت را بحساب عدم نیاز نگذارید. واقعا" بچه ها به دانش شما نیازمندند.

اما اونهایی که نتیجه نگرفتند:
من هم میدونم که عدالت در کنکور ارشد اجرا نمیشه . البته این خدشه ای به دانش قبولشده ها نیست ولی بعضیها رتبه شون خیلی جابجا میشه و این همیشه برای من که درد و دل شماها را میخونم خیلی آزاردهنده است. برای اون دوستی که در کنار کار درس خونده ، یا کسیکه خرج خانواده بعهده اش هست ، یا شش هفت ماه خودش را در اتاقی حبس کرده و امید داشته ، حالا آب پاکی روی دستش ریخته بشه و رتبه اش ژنجاه تا ، صدتا ، دویست تا اینور اونور بشه سخته. باور کنید بعضی نمیتونن از کارشون یا خانواده شون جدا شوند و مجبورند قید شهر دیگه را بزنن و یکسال دیگه بخونند.
میدونم و میدونید که سازمان سنجش کنکوری را که برگزار کرد ایراداتی داشت و در آخرین ساعات قبل از اعلام نتایج کلیدهای نهایی را گذاشت تا دیگه فرصت هر گونه اعتراضی از داوطلبین گرفته بشه. این نمیدونم اسمش چیه. نمیشد یکماه قبل کلید نهایی اعلام بشه شاید باز هم ایراد داشت.
گاهی خیلی بی عدالتی است ولی ..
بهر حال من را هم در غم و ناراحتی خودتون شریک بدونید. سعی کنید خودتون را پیدا کنید . فائق اومدن بر این مشکل سخته ولی راهی است که باید رفت.
بخصوص وقتی همه اطرافیان هم در باره اش می پرسند. ولی کاری از کسی ساخته نیست. فقط میتونم بگم تجربه امسال بعلاوه دانشی که در این چند ماه پیدا میکنید حتما" نتیجه بهتری براتون خواهد داشت. سال بعد حداقل با شناختی که از این سازمان پیدا کردین میدونید باید گشت و تستهای بی حرف و حدیث را زد. میشه از یک دانشگاه خیلی دورافتاده رتبه خوب آورد و رفت در بهترین دانشگاهها درس خوند و و خیلی تجربه های دیگه.... پس ناامیدی را بذارید کنار و سعی کنید بگردین و مشکلات دیگه(غیر از سازمان سنجش که مشکل بزرگیه) را پیدا کنید.

اگر هم واقعا" علاقمند بادامه تحصیل نیستید یا حوصله رد شدن از کنکور را ندارید دانشگاة ازاد یا گزینه های کار و غیره را برای خودتون انتخاب کنید. بنظرم لازم نیست حتما" ارشد در تحصیل باشید میشه در کارهای تخصصی ارشد شد و گاهی این از ارشد تحصیلی بالاتره.

امیدوارم با کمک دوستانی که قبول شدند و تلاش خودتون سال بعد سال شادی شما باشد.
در پناه خدا ، شاد و تندرست باشید.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۳۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , مهندس زهره , good-wishes , narges_r , banafshe , fatima1537 , ana_12345 , Bahar-AI , ماه بانو , asiehmohammadian , sahar121 , m_sardaari , انرژی مثبت , bagherok , nimam , Mohammad-A , s.sadri , Aurora , Eternal , kati , zeinab , Pakzad , farhud , SaMiRa.e , kimidoonekekie , r.jafari , biniyaz67 , azarakhsh1986 , leila taghizade , csharpisatechnology , ati314 , Mänu , mortez28 , IT.setareh91 , H3NGAM3H , just4it , gholamreza jalili , kaviresabz , onaa66 , Afroz , esmaeli.sh , majid67110 , BlackBrigade , ahmad002 , avril22 , neda_Network , j87 , azad_ahmadi , hesamvazirii , x86 , Andrew S.Tanenbaum , pouri_sb , homa , admin , irisadaf , svk7 , deh-ab , persian_boy , slinda
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۰۵ ب.ظ، توسط good-wishes.)
RE: قبولشدگان وقبول ناشدگان کنکور ارشد ۹۲
( پست موقت اندر موقت )
آقا اجازه !
ما جز هیچ کدوم اینا که گفتید نیستیم.
برا ما توصیه ای ندارید؟
ما کلا جز قبول ناشدگان خوشحالیم و احساس می کنیم عدالت در حق ما رعایت شده و شاکی هیچی نیستیم تازه ممنون خدا هم هستیم ، چون به کنکور فقط به چشم کنکور نگاه می کردیم . آب از آب هم تو زندگیمون تکون نخورد Big Grin فقط شعف فراوان از قبولی دوستان به ما دست داد.
فقط چرا چرا ! یک اتفاقی که افتاد این بود که وقتی مثل کانگرو به سمت آشپزخونه رفتیم تا اعلام خبر مجازی (منظور مجاز شدن) مون رو به مامانمون بدیم تا لحاظاتی هرچند اندک بذاریم شاد باشن، ایشون بعد از مدت ها خودشون پیش قدم شدن تا ما رو بغل کنن Big Grin (تا قبل این بحث همش منت کشی ما بود ) این به اون چند ماه زحمت می ارزید Big Grin
البته ما هم گذاشتیم یه کم شاد باشن بعد رو کردیم که این رتبه ما رو به دانشگاه خوبی نمی رسونه و دیگه همه چیز تموم شد .
به همین سادگی همه چیز تموم شد و فردا روز دیگریست .

تازه کارنامه مون رو هم به عنوان درس عبرت سایرین زدیم به دیفال مانشت تا آیندگان بدانند درس بخوانند . و هم دردان هم از وضعیتشان غصه نخورند
۱۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ماه بانو , انرژی مثبت , Eternal , kati , parinaz68 , ati314 , hardware23 , Mehman , nina69 , Dark Knight , H3NGAM3H , just4it , avril22 , paradis , pouri_sb , homa , admin , svk7 , deh-ab , jimjamal , mehdi.m2 , Andrew S.Tanenbaum
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۰۵ ب.ظ
تورو خدا یکی به من کمک کنه..من با اطمینان ۱۰۰% درصد تخصصیم میشد ۳۱ اما کارنامه امو که گرفتم زده ۱۴ ، بقیه درصدام دقیقا همون شده...دارم میمیرم..رتبه ام گرایش شبکه / امنیت شده ۳۸۰//الان من چطور میتونم اعتراض کنم؟؟؟
۰
۱
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۲۲ ب.ظ، توسط good-wishes.)
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۱۲ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  یاد این عبارت می افتم : مرفهین بی درد Big GrinBig Grin
بعله ما تو این دنیا، مرفهین بیدردیم . به این افتخارم می کنیم تازه . درد این دنیا که درد نیست
چون همین سال گذشته و چند سال قبلش ما دردهایی رو به تنهایی تنهایی در غربت تحمل کردیم که به ما فهموند زندگی ، اینا که ما قبلش فکر می کردیم نبوده و نیست .
فهمیدیم اصل درد چیه ؟ اصل بی دردی چیه . فهمیدیم چیا واقعا تو زندگی ارزش دارند و چیا ارزش ندارن. فهمیدیم وقتی از استرس زیاد بخشی از سلامتیت به مخاطره میفته دیگه با هیچی قابل جبران نیست. هیچی هیچی هیچی
چون آینه پیش تو نشستم که ببینی / در من اثر سخــت ترین ، سخت ترین زلزله ها را

اینا رو هم فقط برا این اینجا گفتیم که شاید به درد کسی بخوره . شاید یکی باشه که فکر کنه زندگیش با این کنکور تموم شده.
۱۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: محیا , انرژی مثبت , Eternal , Aurora , GoodStudent67 , mehdi.m2 , kimidoonekekie , ati314 , hardware23 , Mehman , nina69 , saaraa , Afroz , mahkaameh , paradis , maxi , persian_boy , rata , jimjamal
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۴۲ ب.ظ
اول که به همه بچه ها تبریک میگم
اینقدر نتیجه ها عالی بود که غم نتیجه افتضاح خودم وبه بادرفتن ۳ ماه تلاشم یادم رفت
یک خواهش داشتم
اونم اینه که بچه هایی که رتبه اشون عالی شده وتو قبول شدنشون شکی نیس یک لطفی بکنن واین مصاحبه رو هرچی زودتر انجام بدن
برای این میگم که یکی مثل من که میخواد ازاول خرداد دوباره شروع کنه براش مفید باشه
اگربذارین تا اعلام نهایی نتایج برای یکی مثل من دیگه خوب نیست
میدونم الان همه خوشحالین وحوصله این کاروندارین
چندروز دیگه که ذوقتون تموم شد به فکر ما ازغافله عقب مونده هام باشین
یک دنیا ازهمتون ممنونم

پرواز اندازه آدم و برملا میکنه ، هرچی بالاتر میری دنیا ازدید تو بزرگتر میشه و تو از دید دنیا کوچکتر
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , saiedattar , Mehman , H3NGAM3H , mahkaameh , maxi
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۵۴ ب.ظ
دوستان دمتون گرم با اینکه نتیجه نگرفتم ولی کلی خندیدم
خانم good wishes چه روحیه خوبی دارین ... ای ول
چقدر خونسرد رفتار کردین [تصویر:  177785_1_1379083501.gif]

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , maxi
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۲۷ ق.ظ
منم خیلی خوشحال شدم وقتی این همه رتبه خوب اینجا دیدم.

اما واقعا حقم نبود ۲۰% اختلاف مشترک با چیزی که فکر می کردم. و حالا این نتیجه بد جوری داره منو میشکنه... خیلی ظلم بود به خدا

من می خواهم و می توانم ...
۱
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۴۳ ق.ظ، توسط csharpisatechnology.)
امیدوارم جا داشته باشه حرفم:
به نظرم بعد از مشورت این خود ما هستیم که باید تصمیم بگیریم ارشد رو بمونیم برا سال بعد یا نه.
اگه کسی سنش داره میره بالا مثل خود من شاید بتونه بره سر کار یا غیره و بعدش درسشم بخونه.
مثلا بره سر کار ولی خودشو محدود نکنه که بنده ی اوناست و در حینش سال دیگه ارشد امتحان بده ولی به اونا نگه و اگه سال دیگه قبول شد دوباره بره ارشد.
امیدوارم توی اوج نا امیدی خمداوند درهایی از امید رو برای هممون و همتون باز کنه و دلتون شاد بشه .
بچه های مانشتی با غیرمانشتی ها فرق دارن آره.
اینا همون تداعی حدیث امام ئعلی هست که می گه: عاقلترین مردم کسی هست که دانش دیگران رو به دانش خودش اضافه کنه.
===
ما اضافه کردیم اگر چه رتبمون خوب نشد ولی به جرات می گیم خیلی از پارسال بهتر بود.
یاد مشاوره ی یک دکتری میفتم که میگفت یک ساعت تلویزیون کممتر نکاه کن یک ساعت کمتر تفریح کن بعدش حداقل اگه قبول هم نشدی از تلاشت نا امید نباشی و راضی باشی و بگی من تلاشمو کردم و از تلاشم نتیجه گرفتم حتی اگه قبول نشم روزنه ای از امید رو باز کردم به سمت خودم
------
التماس دعاHeart

ما می توانیمBig Grin
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahRad , Mehman , ana_12345 , saaraa , asiehmohammadian , maxi , svk7 , white bird , azarakhsh1986
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۴۸ ب.ظ
یک سوال داشتم،منظورتون از رتبه خیلی خوب،چه بازه ایه تا متوجه شیم باید مصاحبه رو پر کنیم یا نه...؟؟؟؟:دی

به یاد آن لحظه باش که به خاطرت همه چیزم را به دست باد سپردم...
۱
۱
ارسال: #۱۰
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۱۸ ب.ظ، توسط MSZ.)
آقا فرداد کلی پیغام خصوصی براتون ارسال کردم تو این دو سه هفته اخیر ... یه نگاهی به اونا بندازین لطفا
منم خوشحال میشم به جمع مانشتی های صورتی رنگ (مدیران Big Grin) بپیوندم ... درخواست هم دادم خدمتتون

اگر اون تاپیک منم که بستین بازش کنین ممنون میشم ... همونی که گفتین صبر کنم تا رتبه ها بیاد بعد.... مرسی
۴
۳
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: fse
ارسال: #۱۱
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۱۵ ب.ظ
بعضی ها بیصبرانه منتظر باز شدن اون تاپیک هستن.لطفا باز کنیدکه بتونیم استفاده کنیم از تجربیات افراد موفق.

دلیل پرواز پر نیست ؛پرواز , باور پرده ایست که به پرواز می اندیشد.
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۲۳ ب.ظ
دوستان تبریکات صمیمانه منو بار دیگر پذیرا باشید...

اما یه سوال:

من نمیدونم که میخوام برای سال دیگه دوباره بخونم یا نه!!

هرچی هم تو مانشت گشتم در مورد تاپیک مشاوره و اینجور چیزا چیزی پیدا نکردم.

من میگم دوستانی که میخوان دوباره برای سال دیگه بخونن، بیایم یه تاپیک متمرکز بزنیم در مورد کتابها، آزمونهای آزمایشی و ... با کمک مدیران محترم از تابستون استارت بزنیم. با روزی حداقل ۴ ساعت نه بیشتر.

دوستانی که قصدشو دارن لطفا اعلام کنند یا نظرشونو بگن.

به قول یکی از دوستان مانشتی:

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahbazi , asiehmohammadian , mohammadali1990 , maxi , H3NGAM3H , deh-ab
ارسال: #۱۳
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۰۸ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۲۳ ب.ظ)Mohammad.K نوشته شده توسط:  دوستان تبریکات صمیمانه منو بار دیگر پذیرا باشید...

اما یه سوال:

من میگم دوستانی که میخوان دوباره برای سال دیگه بخونن، بیایم یه تاپیک متمرکز بزنیم در مورد کتابها، آزمونهای آزمایشی و ... با کمک مدیران محترم از تابستون استارت بزنیم. با روزی حداقل ۴ ساعت نه بیشتر.

موافقم... اول خرداد باید استارت شروع دوباره زده بشه... به این راحتیا ما کوتاه نمیایم.. انشا الله سال دیگه حتما تجاربمونو در اختیار بقیه میذاریم... و الان از کسایی که رتبه های خوب آوردن ضمن عرض تبریک بهشون این خواهش رو داریم... ممنون از همگی!

بدو جا نمونی...
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad.K , maxi , good-wishes , deh-ab
ارسال: #۱۴
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۱۰ ب.ظ
سلام و عرض تبریک به همه دوستانی که رتبه خوبی آوردند.
راستش من امسال با اینکه تلاش کردم نتیجه دلخواهم رو بدست نیاوردم و رتبه ام تو گرایش ۱ و ۴ شده ۷۳۱ و تصمیم گرفتم مجددا برای سال بعد تلاش کنم.
اما چیزی که الان میخوام بگم اینه که چند روز قبل از اعلام نتایج مشکلی در اطرافم پیش اومد که خیلی ناراحتم کرد و بعد از اون اتفاق دایم استرس داشتم با اینکه شاید این موضوع به من مربوط نبود اما فکر من رو مشغول کرده بود. آنقدر اضطراب داشتم و ناراحت بودم که وقتی نتیجه ام رو دیدم شاید اون لحظه از نتیجه ام احساس ناراحتی نکردم!!!!!!!!!!!!
میخوام بگم بعضی مشکلات و ناراحتی ها توی این دنیا هست که کنکور در مقابلش هیچه. امیدوارم اون چیزی برامون اتفاق بیفته که به صلاحمون هست.
از خدا میخوام هم من و هم دوستان مانشتی ام که امسال نتیجه خوبی کسب نکردن سال بعد نتیجه خوبی بیارن.
از دوستانی که رتبه خوب آوردند هم خواهش میکنم با مصاحبه هاشون به ما کمک کنند تا بتونیم از تجربه هاشون استفاده کنیم.
التماس دعا

خدا نکنه تا آدم نشدیم دنیا بهمون رو بیاره.
خدا نکنه اگر چیزی شکستیم اون دل باشه.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , مهندس زهره , white bird , uniquegirl
ارسال: #۱۵
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۱۰ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۲۳ ب.ظ)Mohammad.K نوشته شده توسط:  دوستان تبریکات صمیمانه منو بار دیگر پذیرا باشید...

اما یه سوال:

کاملا موافقم...کم کم باید استارت شروع دوباره زده بشه... به این راحتیا ما کوتاه نمیایم.. انشا الله سال دیگه حتما تجاربمونو در اختیار بقیه میذاریم... و الان از کسایی که رتبه های خوب آوردن ضمن عرض تبریک بهشون این خواهش رو داریم... ممنون از همگی!

بدو جا نمونی...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , Mohammad.K

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع کنکور شبکه و رایانش امن shahryar711 ۱ ۳,۰۹۹ ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shahryar711
  داوطلب کنکور ارشدی که معلم شد edward71 ۳ ۲,۶۴۱ ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: mzha
  ۹۲۷ شبکه + شاگرد اولی ..شبانه دانشگاه اصفهان Ms. Saba ۵ ۳,۳۹۲ ۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: vaki_bayashi
  جمع بندی درصد های احتمالی کنکور مهندسی نرم افزار ۹۵ roodantnt ۳۳ ۱۵,۴۵۹ ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: سمیه ۴۰۷۱
  سوال ۹۰ کنکور ارشد۹۴ shinagh ۰ ۱,۴۲۹ ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: shinagh
  سوال ۸۸ کنکور مهندسی فناوری اطلاعات سال ۹۰ goldoonehkhanoom ۸ ۴,۷۱۹ ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Nesyan
  بانک تست و ازمون های کنکور سراسری zemestom ۲ ۲,۲۲۱ ۱۹ دى ۱۳۹۴ ۰۴:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: سیما محمدی
  حذف رشته فناوری اطلاعات از کنکور کاردانی به کارشناسی Masoud1393 ۲ ۲,۲۹۶ ۰۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud1393
  مطالعه و رفع اشکال گروهی ٦٠٠ مساله دکتر قدسی/ کنکور ٩٤ A V A ۲۹ ۱۰,۲۰۹ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: setarehfb
  درصد و رتبه های سال های ۹۲و۹۳ website.expert ۷ ۳,۹۸۰ ۰۸ فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: website.expert

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close