زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۹۲۷ شبکه + شاگرد اولی ..شبانه دانشگاه اصفهان

ارسال:
۰۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۵۰ ب.ظ
فک نکنم برم ...برا بچه های سالهای آینده گفتم.

.The best way to predict the future is to invent it
بهترین راه برای پیش بینی آینده خلق آن است.
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۵۶ ب.ظ
اصلا معلومهست امثال چه خبره؟ به من میگفتن شبکه و امنیت اصفهان بعد از چندتا از دانشگاه های تهران از همه جا بهتره و استادای خیلی قوی داره.حتی میگفتن از خواجه نصیر بهتره و خواجه نصیر به خاطر تهران بودنشه که رتبه های بهتر میگیره. الان با رتبه ۱۰۰۰ شبکه قبول شدن.چطوریاس؟ من که در عجبم یکی هم نیست بیاد بگه من شبکه روزانه قبول شدم. همه تا الا فقط ایتی بودن
چه خبر بوده امسال انتخاب رشته و قبولیا
۰
۰
ارسال:
۰۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۰۵ ب.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۵۶ ب.ظ)hamid.jamshidi نوشته شده توسط:  اصلا معلومهست امثال چه خبره؟ به من میگفتن شبکه و امنیت اصفهان بعد از چندتا از دانشگاه های تهران از همه جا بهتره و استادای خیلی قوی داره.حتی میگفتن از خواجه نصیر بهتره و خواجه نصیر به خاطر تهران بودنشه که رتبه های بهتر میگیره. الان با رتبه ۱۰۰۰ شبکه قبول شدن.چطوریاس؟ من که در عجبم یکی هم نیست بیاد بگه من شبکه روزانه قبول شدم. همه تا الا فقط ایتی بودن
الان مشکل شما چیه؟ مگه کجا قبول شدین؟

۰
۰
ارسال:
۰۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۱۳ ب.ظ
RE: 927 شبکه + شاگرد اولی ..شبانه دانشگاه اصفهان
(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۰۵ ب.ظ)Ms. Saba نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۵۶ ب.ظ)hamid.jamshidi نوشته شده توسط:  اصلا معلومهست امثال چه خبره؟ به من میگفتن شبکه و امنیت اصفهان بعد از چندتا از دانشگاه های تهران از همه جا بهتره و استادای خیلی قوی داره.حتی میگفتن از خواجه نصیر بهتره و خواجه نصیر به خاطر تهران بودنشه که رتبه های بهتر میگیره. الان با رتبه ۱۰۰۰ شبکه قبول شدن.چطوریاس؟ من که در عجبم یکی هم نیست بیاد بگه من شبکه روزانه قبول شدم. همه تا الا فقط ایتی بودن

با شما که مشکلی ندارم ms.saba .نگران بودم انتخاب رشتم و به قولی مشاورم بد بوده باشه
۰
۰
ارسال:
۰۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۲۵ ب.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۱۳ ب.ظ)hamid.jamshidi نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۰۵ ب.ظ)Ms. Saba نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۵۶ ب.ظ)hamid.jamshidi نوشته شده توسط:  اصلا معلومهست امثال چه خبره؟ به من میگفتن شبکه و امنیت اصفهان بعد از چندتا از دانشگاه های تهران از همه جا بهتره و استادای خیلی قوی داره.حتی میگفتن از خواجه نصیر بهتره و خواجه نصیر به خاطر تهران بودنشه که رتبه های بهتر میگیره. الان با رتبه ۱۰۰۰ شبکه قبول شدن.چطوریاس؟ من که در عجبم یکی هم نیست بیاد بگه من شبکه روزانه قبول شدم. همه تا الا فقط ایتی بودن

با شما که مشکلی ندارم ms.saba .نگران بودم انتخاب رشتم و به قولی مشاورم بد بوده باشه
والا منم فک نمیکردم قبول بشم ولی مث اینکه شاگرد اولی خیلی تاثیر داشته. گرچه فرقی ب حال من نداره.

۰
۰
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۲۲ ب.ظ
RE: 927 شبکه + شاگرد اولی ..شبانه دانشگاه اصفهان
(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۵۶ ب.ظ)hamid.jamshidi نوشته شده توسط:  اصلا معلومهست امثال چه خبره؟ به من میگفتن شبکه و امنیت اصفهان بعد از چندتا از دانشگاه های تهران از همه جا بهتره و استادای خیلی قوی داره.حتی میگفتن از خواجه نصیر بهتره و خواجه نصیر به خاطر تهران بودنشه که رتبه های بهتر میگیره. الان با رتبه ۱۰۰۰ شبکه قبول شدن.چطوریاس؟ من که در عجبم یکی هم نیست بیاد بگه من شبکه روزانه قبول شدم. همه تا الا فقط ایتی بودن
اعصاب نداریااBig Grin
امسال انگار سهمیه شاگرد اولا خیلی خودشو نشون داده،تاثیرشو چن جا دیدم تو همین فروم...
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۱۳ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۱,۹۸۴ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۶۲۲ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  نمره کل نهایی شبانه بیشتر از روزانه Mania92 ۶ ۵,۰۹۵ ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۷۹۶ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
  دانشگاه صنعتی اصفهان mina25 ۴ ۳,۹۹۰ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: kolak1991
  ۲۶۰ هوش ،شبانه بهشیتی-مدرس یا روزانه شیراز-اصفهان tenmiles89 ۷ ۵,۲۳۳ ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  هوش شبانه امیرکبیر، روزانه علم و صنعت، مدرس یا بهشتی؟ یا الگوریتم تهران؟! free soul ۶ ۴,۵۰۴ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
  تحصیل در دوره شبانه و تاثیر بر جذب هیات علمی siiib70 ۴ ۳,۵۰۴ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۷ ب.ظ
Question هوش شبانه تهران و امیرکبیر یا روزانه علم و صنعت؟ mrm24 ۱۳ ۱۲,۴۶۰ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: hey_you

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close