زمان کنونی: ۱۹ خرداد ۱۴۰۳, ۰۶:۱۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۲۳۰ معماری کامپیوتر!

ارسال: #۱۶
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۱۶ ق.ظ
۲۳۰ معماری کامپیوتر!
دوستان شرمنده من مجددا پرسیدم ۲۴۰ معماری روزانه علم وصنعت بوده و این دوست من که اولین قبولیه صنعتی هست ۲۴۱ بوده ببخشید از اشتباهی که پیش اومد
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۳۴ ق.ظ
RE: 230 معماری کامپیوتر!
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۱۶ ق.ظ)fatemeh85 نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۲۸ ب.ظ)fatemeh85 نوشته شده توسط:  
دوستان شرمنده من مجددا پرسیدم ۲۴۰ معماری روزانه علم وصنعت بوده و این دوست من که اولین قبولیه صنعتی هست ۲۴۱ بوده ببخشید از اشتباهی که پیش اومد

عزیزم می دونی شبانه علم و صنعت تا چه رتبه ای بوده؟
۰
۰
ارسال: #۱۸
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۰۸ ب.ظ
۲۳۰ معماری کامپیوتر!
قاعدتا وقتی روزانه ۲۴۰ بوده شبانش و همچنین روزانه تربیت مدرس بالاتر بوده امسال که خواجه نصیر و خوارزمیم اضافه شده فکر کنم تا ۳۴۰ ۳۵۰ هم شانس باشه تهران
۰
۰
ارسال: #۱۹
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۰۷ ب.ظ
۲۳۰ معماری کامپیوتر!
شبانه رو نمیدونم ولی میدونم رتبه های بهتر اول تربیت مدرس رفتن بعد علم و صنعت علاوه بر این کسایی رو میشناسم که رتبشون به هردوی اینا میخورد اما امیرکبیر واحد گرمسارو ترجیح دادن دلیل این کارشونو نمیدونم !!!!!
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۱۱ ب.ظ
شما صنعتی اصفهان درس می خونید ازش راضی هستید؟شنیدم استاداش خیلی سخت گیرن.سطح علمیش چطوره؟
بین خوارزمی و صنعتی اصفهان اگر جای من بودید کدوم رو بالاتر می زدید؟با توجه به اینکه من لیسانسم هم فاصله دور بود اذیت می شدم
آیا ارزش داره به خاطر نزدیکی خوارزمی رو بالاتر از صنعتی اصفهان بزنم؟
۰
۰
ارسال: #۲۱
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۱۹ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۱۱ ب.ظ)faribam نوشته شده توسط:  شما صنعتی اصفهان درس می خونید ازش راضی هستید؟شنیدم استاداش خیلی سخت گیرن.سطح علمیش چطوره؟
بین خوارزمی و صنعتی اصفهان اگر جای من بودید کدوم رو بالاتر می زدید؟با توجه به اینکه من لیسانسم هم فاصله دور بود اذیت می شدم
آیا ارزش داره به خاطر نزدیکی خوارزمی رو بالاتر از صنعتی اصفهان بزنم؟

من شناختی از خوارزمی ندارم درمورد صنعتی هم بله استادای سخت گیری داره اما انصافا سطح علمیشون خوبه ولی خوب اینجا اکثر اساتید شبکه کار میکنن و به سختی اساتید موضوعات دیگه رو قبول می کنن.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: faribam

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۶۴۷ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  معماری کامپیوترهای شخصی moslem73421 ۱ ۱,۴۵۰ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۲۵۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۹۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۷۰۶ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  کتاب معماری کامپیوتر دکتر کتیرایی marvelous ۷ ۷,۸۶۷ ۱۱ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  در کارشناسی دو رشته ای بودم,درارشدالکترونیک یا کامپیوتر(معماری یا هوش مصنوعی)؟؟ z72902 ۷ ۵,۷۶۳ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: masoudfn
  بازار کار گرایش معماری کامپیوتر در ایران ƊƦЄƛM ۸ ۱۳,۵۹۹ ۱۰ دى ۱۳۹۷ ۰۳:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: masoudfn
  درس طراحی سیستم های کم توان (low power design) ارشد معماری کامپیوتر marmar71 ۲ ۳,۵۶۸ ۲۹ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marmar71
  [درخواست]جزوه معماری کامپیوتر پیشرفته دکتر ناوی ssss777 ۱۰ ۱۷,۰۲۳ ۲۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۸:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: bhzbbs_32

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close