زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یک جمله امیدوارکننده برای کسانیکه رتبه شون خوب نشده بنویس،امشب تو شادی شما نیستن

ارسال: #۱۰۶
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۵۷ ب.ظ
یک جمله امیدوارکننده برای کسانیکه رتبه شون خوب نشده بنویس،امشب تو شادی شما نیستن
(۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۵۲ ب.ظ)flowerirani نوشته شده توسط:  باختن به معنای مردن نیست پیروز شدن هم به معنای زنده موندن نیست
زندگی ادامه داره با همه سختی هاش
کسی برنده هست که توکل وتلاش کنه والبته مثبت اندیش باشه
زمان خیلی خیلی بیرحمه قدر جوونی بهترین لحضات عمرتونو بدونین
شک نکنید اگر تلاش کنیند زحمت بکشید خدا اگر تخصص هم نداشته باشید حتی توی کنکور نخبه هم نباشید باندازه تلاشتون کمکتون میکنه اینو من قول میدم
اره والا راست میگی همه این حرفا رو وقتی فهمیدم که
پسر همسایه با پول پدرش از بین الملل صنعتی شریف ارشد مهندسی برق قدرت با رتبه نجومی گرفت...
همه اینا وقتی فهمیدم پایان نامه و تمریناتش یکی دیگه انجام میداد اقا فقط صفا سیتی بود کیش براش...
اخیرا هم فهمم بیشتر شده چون پسر همسایه شاسی بلند سوار به کلاس های زبانش میره وقصد اپلی داره...
بزودی با عکس ها و تصاویر پسر همسایه از امریکا با شما در خدمتم...
این داستان ادامه دارد..
نل
در
جستجوی
پارادایز.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: squib
ارسال: #۱۰۷
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۲۰ ب.ظ
جمله ی امیدوارکننده که نمیشه گفت. ولی خوب بزارید یه واقعیتی رو در میون بزارم.
من از درس خوندن متنفرم و هیچ حتی رشته ام رو هم دوست ندارم. من خودم از بچه گی به شعر و هنر و ادبیات علاقه داشتم و متأسفانه به خاطر جو بد خانوادگی و تحقیر و سرزنش اطرافیان مجبور شدم مسیر زندگیمو عوض کنم. حتی انتخاب اینکه دانشگاه بیام و ارشد هم بخونم به اختیار خودم نبوده بلکه این راه رو انتخاب کردم چون به نظرم تنها راهی بوده که میتونستم بدون هیچ حرف و حدیثی از دست مزاحما راحت شم. که پشت سرم باشه. چون میخواستم حداقل واسه یه مدتی مستقل باشم، واسه خودم باشم و دیگه کسی نباشه که عقده هاشو مثل پتک بکوبه تو سرم. الانم انتخاب رشته ام رو درسته راحت تهران در میام ولی دوست دارم شهری بزنم که فاصله اش خیلی از اینجا زیاد باشه خیلی دور دورا باشه که واسه خودم تنهای تنها باشم. دیگه کسی نباشه که بگه چیکار کن چیکار نکن. کسی نباشه که همیشه نصیحتت کنه. کسی نباشه که تو رو وسیله ای برای جبران آرزوهای جوونی خودش بکنه. خودت باشی و خودت و هر کاری دوست داشتی بکنی.
اگه دست من بود هیچموقع ارشد اصلاً درس نمیخوندم میرفتم سر علایقم و عشقم و کاری که دوست دارم. من خیلی دوست داشتم جای خیلی از شماها که الان نا امیدید و فکر می کنید که اینجا دیگه اخر جاده است بودم. ولی خوب حداقل خیلی از شماها آزاد هستید و هر تصمیمی که میخواید میتونید بگیرید. ولی من مجبورم. از اول عمرم مجبور بودم. ولی شما قدر خودتونو بدونید. بخدا هیچ کدوم از اینا ارزش نداره اگه نتونی کاری رو بکنی که دوست داری

تو مرا یاد کنی یا نکنی باورت گر بشود یا نشود
حرفی نیست......اما...
نفس می گیرد
در هوایی که نفس ها تو نیست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

arrebarghi@
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemesoleimani , flowerirani , tabassomesayna
ارسال: #۱۰۸
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۵۲ ب.ظ
کاش تنها درد زندگی رتبه ی ارشد بود!
 سپاس‌گزاری شده توسط: flowerirani , so@ , tabassomesayna , elhamgh
ارسال: #۱۰۹
۰۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۴۱ ق.ظ، توسط flowerirani.)
RE: یک جمله امیدوارکننده برای کسانیکه رتبه شون خوب نشده بنویس،امشب تو شادی شما نیستن
(۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۵۷ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۵۲ ب.ظ)flowerirani نوشته شده توسط:  باختن به معنای مردن نیست پیروز شدن هم به معنای زنده موندن نیست
زندگی ادامه داره با همه سختی هاش
کسی برنده هست که توکل وتلاش کنه والبته مثبت اندیش باشه
زمان خیلی خیلی بیرحمه قدر جوونی بهترین لحضات عمرتونو بدونین
شک نکنید اگر تلاش کنیند زحمت بکشید خدا اگر تخصص هم نداشته باشید حتی توی کنکور نخبه هم نباشید باندازه تلاشتون کمکتون میکنه اینو من قول میدم
اره والا راست میگی همه این حرفا رو وقتی فهمیدم که
پسر همسایه با پول پدرش از بین الملل صنعتی شریف ارشد مهندسی برق قدرت با رتبه نجومی گرفت...
همه اینا وقتی فهمیدم پایان نامه و تمریناتش یکی دیگه انجام میداد اقا فقط صفا سیتی بود کیش براش...
اخیرا هم فهمم بیشتر شده چون پسر همسایه شاسی بلند سوار به کلاس های زبانش میره وقصد اپلی داره...
بزودی با عکس ها و تصاویر پسر همسایه از امریکا با شما در خدمتم...
این داستان ادامه دارد..
نل
در
جستجوی
پارادایز.

================
دوست عزیز ما باهم حرف زدیم که بازم.... شما شک نکن بار کج به منزل نمیرسه
اخرشم ببین
بالاخره خداوند یه روز یه زمانی یه جایی صبرش لبریز میشه و اه دلهای شکسته رو میگیره شک داری به حرف من چرا خودت جرات نداری انجام بدی
بله وزیرم سال قبل استیضاح شد خودت بهتر میدونی چرا...
بقول بیل گیتس:
تو وقتی به ارامش میرسی که قبول کنی توی هر جامعه ایی هر جامعه ایی بی عدالتی وجود دارد.
هر وقت این جمله رو قبول کردی ذهنت اروم میشه میتونی هم قبول نکنی خودتو بخوری.
بعنوان یه انسان تو بایداشرف مخلوقات باشی ببخشی تا بخشیده بشی این داستان منم ادامه دارد....
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , dr.a_AI
ارسال: #۱۱۰
۰۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۰۸ ق.ظ
RE: یک جمله امیدوارکننده برای کسانیکه رتبه شون خوب نشده بنویس،امشب تو شادی شما نیستن
(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۲ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  کاش تنها درد زندگی رتبه ی ارشد بود!
همین ...

One day the hands of fate must be forced
 سپاس‌گزاری شده توسط: yazdanpanah20 , tabassomesayna
ارسال: #۱۱۱
۰۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۴۴ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۳۹ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  موفقیت یک سفر است،نه یک مقصد…
هر پادشاهی ابتدا یک نوزاد بوده….؛
هر ساختمانی ابتدا فقط یک طرح روی کاغذ بوده….؛
مهم نیست امروز کجایی…!؟
مهم اینه که فردا کجا خواهی بود…!؟
هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند…
زمین خوردی!؟عیبی ندارد…
برخیز….
نگذار زمین به جاذبه اش ببالد….
سر به دو زانوی غم فرو مبر،سرت را بالا بگیر….
قدرت دستانی که به سویت دراز شده از یاد برده ای!!؟
کوله بارت ریخت!؟ عیبی ندارد….؛
سبک باشی راحتتر اوج میگیری…
واقعا درسته :
میگن آدم ها مثل درختن اما من باور داشتم برای همین تو حیاطمون ۱۴ چاله کندم و ۱۴ نهال کاشتم بشدت کوچک و هر وقت که می اومدم از شون مراقبت می کردم و همزمان با این ۱۴ نهال هر روز چه خودم چه خونوادم کل سال رو هر چی میوه خوردیم گفتم دونه ها رو بدین به من و از شون می گرفتم می انداختم تو باغچه آخر سر سال بعد ۵تا دونه چوانه زدن یکی شفت،دوتا زردآلو، یکی بادم و یکی گردو
گردو شکست(کلا سه دونه گردو رو خودم گذاشتم زیر خاک)،شفت رو جابه جا کردن و ۳ تا دیگه رو با یکی هماهنگ کردم بردم روستا شون وکاشتم بعد ۴ سال ، بزرگ شدن اونی که حیاط خوب میوه داده و از همه بیشتر (دو روز پیش بعد ۳ سال رفتم و دیدومشون ) اما اونایی که حیاطن با اینکه پیوندی هستن هنوز میوه انچنانی ندارن
یکی گردو هم از ۱۴ تا داشتم شاخش کاملا شکست باز امسال از اول شاخه داد(من فکر می کردم خشک بشه اما باز از کنارش نزدیکه زمینه شاخ وبرگ داد.)
اما خوب منظورم :این دونه که یه زمانی فقط دونه بعدش به دوتا برگ الان شده و الان ارتفاعش ۲/۵ متر وقطرش ۱۵ یا ۱۳ سانت تا کجا می خواد بره هنوز معلوم نیست
و این همه دونه انداختیم تو باغچه تنها فقط ۵ چندتا تبدیل به نهال شدن حالا ما هم هینطوریم اگه اون دونه مثل ادما باشن با نگاه کردن به اون نهال با خودشون فکر می کردن که اینا این همه از شون مراقبت شدن وتو نهالستان بودن ما هیچوقت مثل اونا نمی شیم ویا حتی از این غلاف مون بیرون نمی تونیم بیام تازه اگه هم بیرون بیایم با این نهال های بلند ما زیر سایشون هیچ آفتابی هم به ما نمی رسه و با ریشههای عمیقشون هیچ موادیبه ما نمی رسه پس نباید رشد می کردن و هزارن مشکل دیگها امارشد کردن و بدون پیوند میوه هم دادن
(یه دونه برای رشد اول باید زیر خاک قراربگیره بعدش غلافش پوسیده بشه و اگه از خاگ بیرون امد همه چیز خوب تقریبا بعد از ۵ سال بدون پیوند کردن میوه می دن اما نهال های پیوندی (اونی که خردیدم)با اینکه مال گلخانن تحت مراقبت و پیوندی و باید بعد ۳ سال میوه بدن هنوز به انداز اون درخت پربار شدن )
خودن نتیجه رو بگیرین انشالله اگه شد موقعی که محصول رسیدن عکسون رو می گذارم تا ببینین یکی چه چوری شدن
هیچ چیزی با راحتی و بدون سختی ست نمی اد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: dr.a_AI , RASPINA , negarin_
ارسال: #۱۱۲
۱۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۵۹ ب.ظ
من دلم گرفته.رفتم مصاحبه.گفتن ۴ نفر میخوان.امروز دیدم فقط یه نفرو میخوان.جرات نکردم به کسی بگم.فقط دارم میریزم تو خودم.چون مصاحبم خوب بوده.ولی اولویت با دانشجویای همون دانشگاس.زده افراد در حال به روز رسانیه......میترسم....میترسم از انصراف ندادنشون و موندنم.اولین دیوار مجازیه گفتم.چون از ظهر گریه کردم تا ایجا رو پیدا کردم و خودمو خالی کردم
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , tabassomesayna
ارسال: #۱۱۳
۱۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۴۰ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۵۹ ب.ظ)آمین نوشته شده توسط:  من دلم گرفته.رفتم مصاحبه.گفتن ۴ نفر میخوان.امروز دیدم فقط یه نفرو میخوان.جرات نکردم به کسی بگم.فقط دارم میریزم تو خودم.چون مصاحبم خوب بوده.ولی اولویت با دانشجویای همون دانشگاس.زده افراد در حال به روز رسانیه......میترسم....میترسم از انصراف ندادنشون و موندنم.اولین دیوار مجازیه گفتم.چون از ظهر گریه کردم تا ایجا رو پیدا کردم و خودمو خالی کردم
خدارو دست کم نگیرید، هرچی صلاحتون باشه اتفاق میوفته، ایمان داشته باشید که فقط اونه که اگه ازش چیزیو طلب کنید بهتون میده، امیدتونو از دست ندید...

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara**

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۹۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۰۷۲ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  منبع خوب برای معماری hamid_p ۰ ۱,۱۵۹ ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۴۸ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  منبع خوب برای الکترونیک دیجیتال _student_98 ۱ ۲,۱۲۳ ۲۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Mehran jam
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۵۳۵ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  منبع خوب برای تست مدار منطقی marvelous ۴ ۴,۳۸۱ ۱۵ دى ۱۳۹۸ ۰۷:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  منبع خوب برای یادگیری JAVA SCRIPT marvelous ۰ ۱,۹۷۰ ۰۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question شما کدوم رو انتخاب میکنید؟ taherehm ۱ ۲,۳۱۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taherehm
  معرفی منبع خوب برای ساختمان داده alireza9819 ۴ ۵,۲۰۲ ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close