زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۲۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سهمیه شاگرد اولی

ارسال: #۴۶
۰۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۲۳ ب.ظ
RE: سهمیه شاگرد اولی برای ورودیهای بهمن
(۰۴ مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۰۱ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  نفر اول ورودیهای مهر ۸۸ شیخ بهایی فعلا خواهر منه Big Grin و حسابی همه داره میخونه واسه امسال

در مورد ورودی بهمن فکر کنم شما با ورودی مهر همون ۸۷ مقایسه میشید و هرکی معدلش بالاتر بود معرفی میشه.

بی ادبی نباشه ولی تا اونجایی که میدونم ورودیهای ۸۸ دانشگاهمون همچین زیاد معدلاشون بالا نیست Big Grin (البته من نرم افزارم و درمورد نرم افزارهای ۸۸ گفتم ، درمورد بقیه رشته ها خبر ندارم اما گویا ITهاشون خوبن به هر حال، انشاءالله که موفق باشند. )
درمورد اینکه ورودیهای بهمن ۸۷ ، این نکته هست که اگه قرار باشه با ورودیهای ۸۷ مقایسه بشیم که اونا فارغ التحصیل شدن و ما ۱ ترم بعد اونا فارغ التحصیل میشیم یعنی تو سالی که ورودیهای ۸۸ فارغ التحصیل میشن و اگه قرار باشه با سال بعدیها یعنی ۸۸ مقایسه بشیم باز هم درست نیست . اونطوری که دانشگاه میگفت هر ۳ موردی که گفتم جدا جدا میتونن استفاده کنن ولی خودم شک دارم به این قضیه و اون چیزی که خودم تا حالا بهش رسیدم اینه که اصلا ورودیهای بهمن ، حق استفاده از سهمیه را با این شرایط نمیتونن داشته باشن ولی باز هم ممنون میشم دوستان اگه بتونن کمک کنن.

عاقلان نقطه پرگار وجودند ولی
عشق داند که در این دایره سرگردانند
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۷
۰۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۳۸ ب.ظ
سهمیه شاگرد اولی برای ورودیهای بهمن
اینو بخون

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: irisadaf
ارسال: #۴۸
۰۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۲۷ ب.ظ
(۰۴ مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۳۸ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  اینو بخون

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بازم تکلیف ما روشن نشد ؟ یعنی ورودی های بهمن هیچی؟

۰
۰
ارسال: #۴۹
۰۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۲۷ ب.ظ
ایمیل زدم به سنجش (قسمت پرسش و پاسخ)، خودشم نمی‌دونه چی به چیه گفته باید نامه بفرستی!! Dodgy

ولی کلاً من که دولتی بودم و ۴۰ نفر ورودی (!) از اولش رو این سهمیه حساب نمی‌کردم
حالا شما هی تاپیک بزن Big Grin
۱
۰
ارسال: #۵۰
۰۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۳۸ ب.ظ، توسط irisadaf.)
(۰۴ مرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۲۷ ب.ظ)ashkan_d13 نوشته شده توسط:  ایمیل زدم به سنجش (قسمت پرسش و پاسخ)، خودشم نمی‌دونه چی به چیه گفته باید نامه بفرستی!! Dodgy

ولی کلاً من که دولتی بودم و ۴۰ نفر ورودی (!) از اولش رو این سهمیه حساب نمی‌کردم
حالا شما هی تاپیک بزن Big Grin

دِ همین ..... منم از همون قسمت پرسش و پاسخ پرسیدم همون بخشنامه را که تو دفترچه نوشته را برام میفرسته . دقیقا همین چیزا را هم نوشتم ... خودشون هم خبر ندارن چون اصل بخشنامه تکلیف ما را روشن نکرده . مشکل از اون آقایونیه که بخشنامه مینویسن طوری که خودشون هم نمیفهمن چی نوشتن ، هزار جور برداشت میشه ازش کرد.

جالب اینجاست که وقتی خود سازمان سنجش میخواست جواب بده سهمیه رتبه اول را مثل قبل رو ۹۰ درصد داشت توصیح میداد درحالیکه شده ۸۰ درصد Smile
خدا عاقبت ما را ختم به خیر کنه ،گیر کیا افتادیم Big Grin

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashkan_d13
ارسال: #۵۱
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۳۱ ق.ظ
سلام دوست عزیز
سهمیه رتبه اولی براساس آخرین آیین نامه ۱۳۹۱/۳/۲ برای هر ورودی هر نوبت به صورت جداگانه حساب می شود برای مثال اگر شما ورودی بهمن ۸۷ هستید فقط با بهمن ۸۷ و رشته و گرایش خودتان سنجیده می شوید و مهم نیست که چند نفر در یک زمان و در یک دانشگاه و رشته وگرایش بخواهند از این تسهیلات استفاده کنند.
طبق تبصره۱، ماده۷ این آیین نامه شما می توانید حداکثر طی دو سال بعد از فارغ التحصیلی برای یک بار از این سهمیه استفاده کنید
فایل را برای مطالعه بیشتر upload می کنم
موفق باشید

فایل‌(های) پیوست شده
Tashilat_be_bargozidegane_elmi.pdf
اندازه فایل: ۴۳۵/۷۳ KB
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashkan_d13 , fa_shinobi
ارسال: #۵۲
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۲۸ ب.ظ
سهمیه شاگرد اولی
سلام
من واسه کنکور امسال هیچی نخوندم و یک کنکور آزمایشی دادم. رتبه ام زیاد خوب نشده ولی توی هم ورودی های رشته ی خودم شاگرد اولم. به نظرتون رتبه ام تقسیم بر ۳ میشه؟ اگه بشه احتمالا می تونم توی دانشگاه کارشناسیم روزانه یا شبانه قبول شم. لطفا راهنماییم کنینHuh
۰
۰
ارسال: #۵۳
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۴۰ ب.ظ
RE: سهمیه شاگرد اولی
سلاااااااااااااام منم سهمیه شاگرد اولی دارم رتبم خیلی افتضاح شده ۳۵۰۰ آی تی گرایش ۱و۴ ! امیدی به غیر انتفاعی هست؟
۰
۰
ارسال: #۵۴
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۰۷ ب.ظ، توسط unique_as14.)
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۲۸ ب.ظ)fandogh1 نوشته شده توسط:  سلام
من واسه کنکور امسال هیچی نخوندم و یک کنکور آزمایشی دادم. رتبه ام زیاد خوب نشده ولی توی هم ورودی های رشته ی خودم شاگرد اولم. به نظرتون رتبه ام تقسیم بر ۳ میشه؟ اگه بشه احتمالا می تونم توی دانشگاه کارشناسیم روزانه یا شبانه قبول شم. لطفا راهنماییم کنینHuh

اگر رتبه اول ورودی های خودتون هستید که دانشگاهتون بدون کنکور شما رو روزانه پذیرش میکنه
۰
۰
ارسال: #۵۵
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۰۴ ب.ظ
سهمیه شاگرد اولی
بچه ها خواهشا یکی توروخدا این مورد بگه
شرایطش برا پیام نور چیه؟؟؟

من
در انتظـــــــــــــــــــــــــــار یک معجـــــــــــــــــــــــــزه...
۰
۰
ارسال: #۵۶
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۱۰ ب.ظ
سهمیه شاگرد اولی
آخه می گن دانشگاه فقط به تعداد ۱۰درصد ظرفیتش از همون دانشگاه بدون کنکور می گیره.ظرفیت پذیرش دانشگاه ما پارسال ۹نفر بود که ۱۰درصدش می شه ۱ نفر. من ورودی شبانه ۸۷ هستم ولی یکی از بچه های روزانه ۸۸ معدلش چند صدم از من بالاتره. اگر فقط یک نفر بگیرن، اونو میگیرن.
۰
۰
ارسال: #۵۷
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۳۶ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۱۰ ب.ظ)fandogh1 نوشته شده توسط:  آخه می گن دانشگاه فقط به تعداد ۱۰درصد ظرفیتش از همون دانشگاه بدون کنکور می گیره.ظرفیت پذیرش دانشگاه ما پارسال ۹نفر بود که ۱۰درصدش می شه ۱ نفر. من ورودی شبانه ۸۷ هستم ولی یکی از بچه های روزانه ۸۸ معدلش چند صدم از من بالاتره. اگر فقط یک نفر بگیرن، اونو میگیرن.

اگه رتبه اول ورودی ۸۷ هستی پارسال می تونستی راحت تو دانشگاه خودت قبول بشی / چرا پارسال به فکر نبودی؟ / نکنه کارشناسیت بیشتر از ۸ ترم طول کشید چون اگه بیشتر از ۸ ترم باشه نمی تونی از سهمیه شاگرد اولیت استفاده کنی
۰
۰
ارسال: #۵۸
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۳۹ ب.ظ
سهمیه شاگرد اولی
منم ۱۶۸ شبکه شدم.به نظرتون با شاگرداولی کجاها قبول میشم؟!(روز یا شبش زیاد فرق نمی کنه)

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۹
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۴۰ ب.ظ
سهمیه شاگرد اولی
چون شبانه بودم ترم اولم از بهمن شروع شد.۸ ترمه تموم کردم. بهمن۹۱ فارغ التحصیل شدم
۰
۰
ارسال: #۶۰
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۴۳ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۴۰ ب.ظ)pershang نوشته شده توسط:  سلاااااااااااااام منم سهمیه شاگرد اولی دارم رتبم خیلی افتضاح شده ۳۵۰۰ آی تی گرایش ۱و۴ ! امیدی به غیر انتفاعی هست؟

از کجا میدونید سهمیه شاگرد اولی دارین؟مگه تو کل کشور فقط یه نفر نمیتونه از این سهمیه استفاده کنه؟؟منم تو دانشگاهمون نفر اول هستم البته پیام نور .فک میکنم باید بین همه دانشگاه های ایران مقایسه شه!!!باید برگه شاگرد اولی رو پر کنیم تحویل بدیم خودشون بررسی کنن که کی واجد شرایطه...خودم دقیق نمید.نم اگه کسی اطلاعی داره ممنون میشه راهنمایی کنه...
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۳۶ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۲۹۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۲۱۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۱,۹۶۰ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۵۹۴ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
Lightbulb کارنامه اولیه آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۲۴ ۶۶,۳۸۳ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab110
  افتتاح اولین مرکز تست سنتر ایرانی در ترکیه mahdi_atd@yahoo.com ۰ ۱,۵۹۸ ۰۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mahdi_atd@yahoo.com
  سهمیه ایثارگری و نتیجه مصاحبه tabestan ۱ ۳,۵۸۱ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: noori759
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۹۱۱ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
  کارنامه اولیه ۹۷؛ لطفا راهنمایی کنید H.Mohammadi ۱۹ ۱۰,۰۱۱ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: diamond_71

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close