زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۵۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چرا شریف همه ظرفیتش رو از گرایش ۴ آی تی گرفته؟

ارسال: #۱۰۶
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۰۸ ق.ظ
RE: چرا شریف همه ظرفیتش رو از گرایش ۴ آی تی گرفته؟
من به دکتر ربیعی ایمیل زدم و خواستم که ظرفیت مشخصی رو به شبکه بدهند چون در غیر اینصورت در حق کسانی که تو گرایش ۴ رتبه خوبی اوردن ظلم میشه . ایشون هم گفتون شنبه در جلسه اعضا شورا این پیشنهاد را مطرح خواهند کرد .
۴
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۰۷
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۴۷ ق.ظ
Re: RE: چرا شریف همه ظرفیتش رو از گرایش ۴ آی تی گرفته؟
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۰۸ ق.ظ)sattar7 نوشته شده توسط:  من به دکتر ربیعی ایمیل زدم و خواستم که ظرفیت مشخصی رو به شبکه بدهند چون در غیر اینصورت در حق کسانی که تو گرایش ۴ رتبه خوبی اوردن ظلم میشه . ایشون هم گفتون شنبه در جلسه اعضا شورا این پیشنهاد را مطرح خواهند کرد .

به منم همین پاسخ رو دادن اما گمون نکنم اتفاق خاصی بیفته.

Sent from my Google Galaxy Nexus using Tapatalk 2.4

There is no there there.
۰
۰
ارسال: #۱۰۸
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۰۸ ق.ظ، توسط atenaa.)
من هم ازشون پرسیدم و البته سال دیگه منظورم بوده ک ایشون لطف کردندو جوابم رو دادند ک درمورد امسال جواب دادند
---------------------------------
با سلام

شورای گروه فناوری اطلاعات دانشگاه برای امسال تصمیم گرفتند با ضرایب شبکه دانشجو بگیرند

و این تصمیم تابستان سال گذشته از طرف دانشگاه به سازمان سنجش اعلام شده است

لکن گروه فناوری اطلاعات شریف به صورت داخلی سه گرایش شبکه امنیت و مدیریت سیستمهای اطلاعاتی را ارایه می دهد

لذا اگر دانشجویی در شریف پذیرفته شود می تواند در یکی از این گرایش ها ادامه تحصیل دهد

با تشکر

حمید

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MSZ
ارسال: #۱۰۹
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۲۴ ق.ظ، توسط sattar7.)
در ایمیلشان به من گفتن که شنبه در جلسه شورا این پیشنهاد را ارائه خواهند کرد
با سلام

ستار عزیز

شورای گروه فناوری اطلاعات دانشگاه برای امسال تصمیم گرفتند با ضرایب شبکه دانشجو بگیرند

لکن گروه فناوری اطلاعات شریف به صورت داخلی سه گرایش شبکه امنیت و مدیریت سیستمهای اطلاعاتی را ارایه می دهد

لذا اگر دانشجویی در شریف پذیرفته شود می تواند در یکی از این گرایش ها ادامه تحصیل دهد

از آنجاییکه این تصمیم شوراست و تصمیم فردی من نیست من شخصا نمی توانم آنرا تغییر دهم

[b]اما شنبه درخواست شما را با اعضا شورا مطرح می کنم و به نتیجه را به شما اطلاع خواهم داد[b]

با تشکر

حمید

- Show quoted text -
=========================================
Hamid R. Rabiee, PhD
Professor, Computer Engineering
Director, AICT Research Center
Director, DML & VASL Research Labs
Sharif University of Technology
Senior Member, IEEE
rabiee@sharif.edu

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

=========================================

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۵۸ ق.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  من هم ازشون پرسیدم و البته سال دیگه منظورم بوده ک ایشون لطف کردندو جوابم رو دادند ک درمورد امسال جواب دادند
---------------------------------
با سلام

با تشکر

حمید

جالب اینه که امسال که شریف شبکه میگیره . سه رشته داخلی ارائه میشه یعنی یکی شبکه قبول بشه ولی mis کار کنه . از مسخره تر دیگه چی میخای
۳
۲
ارسال: #۱۱۰
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۰۰ ب.ظ
خب خود دکتر ربیعی هم گفتند که گرایش مدیریت سیستم‌های اطلاعاتی مد نظر شریف هست. پس چه بهتر که ظرفیتش رو توی گرایش ۴ بیارند. آخه مدیریت سیستم‌های اطلاعاتی چقدر می‌تونه به امنیت اطلاعات یا شبکه‌های کامپیوتری نزدیک باشه؟

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۰
۰
ارسال: #۱۱۱
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۳۶ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۲۱ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  من یه چیز تو ضمیمه بگم که شریف پارسالم دقیقا همین کارو کرد و اصلاحیه خورد تو دفترچه. یعنی این امر چیزی جدیدی نیست. کلا این داستان تکراریه و هر سال تکرار میشه. به هر حال کسایی که رتبه شون نود به بالا هست فرقی به حالشون نمیکنه چون اکثر کسایی که ۱ تا ۱۵ شبکه هستند بین ۱ تا ۹۰ تجارت هم هستند. بنابراین در هر صورت ۱۵ نفر از زیر دستهای شما میرن شریف پس فرقی به حال شما نمیکنه. اما برای اون ده بیست نفر اول تجارت خیلی فرق ممکنه بکنه. به هر حال شریف همیشه شبکه میگرفته و بایدم این کارو کنه که یه توازنی تو دفترچه برقرار باشهSmile اخه کلا شریف تو درسهای لیسانسش مدیریت نداره بعد معلوموه حاضر نمیشه دانشجویی بگیره که جای معماری کامپیوتر مدیریت خونده.

نه اتفاقا اگر شریف از گرایش ۱و۴ نگیره و بخواد کل ظرفیتش رو بده به ۲و۳ به ضرر همه رتبه های گرایش ۱و۴ " البته بیشتر رتبه های ۱ تا ۱۵" اما روی احتمال قبولی رتبه های دیگه گرایش ۱و۴ هم اثر داره . قبلا رتبه ۱تا ۱۵ گرایش ۲و۳ یی ها که رتبه ۱و۴ خوب هم داشتن انتخابشون امیر کبیر یا جاهای دیگه تو گرایش ۲و۳ بود و ۱۵ نفر اول گرایش ۱و۴ انتخابشون شریف . اما اگر بیان کل ظرفیت اعلام شده تو دفتر چه برای گرایش ۴ رو بدن به گرایش ۲و۳ روی احتمال قبولی همه رنج رتبه توی گرایش ۱و ۴ اثر می زاره .

واقعا بی برنامه ریزی چه می کنه . خیلی واقعا روز اخر بیان ظرفیت عوض کنن .Angry اونم رو موضوع به این حساسی . دیگه واقعا همه جور بی نظمی دیده شد امسال این دیگه نوبر .......

پروردگارا ، تو در حق ما به لطف خاص خود رحمتی فرما و بر ما وسیله رشد و هدایتی کامل مهیا ساز .

کهف . آیه شماره ۱۰
۵
۰
ارسال: #۱۱۲
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۳۸ ب.ظ
به نظر من الان داره به بچه هایی که برا شبکه خوندن ظلم میشه، چون کسی که برا تجارت و آی تی خونده باید بره اونارو بخونه نه اینکه بره شبکه بخونه، من الان خودم رتبه ۸ شدم و اگه اصلاحیه ندن امیدی به شریف ندارم که به نظرم بزرگترین ظلمیه که در حق اونایی که شبکه خوندن میشه
۳
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: MSZ , ali123321
ارسال: #۱۱۳
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۵۹ ب.ظ
چرا دفترچه رو از اصل درست نمی کنن ؟؟ با این اصلاحیه ها تکلیف بچه ها برای سال دیگه چی هست ؟؟ قطعی نمی تونن تعیین کنن که چه گرایشی میخوان بگیرن !!!

همت بلند دار که مردان روزگار / از همـت بلنـــد به جایــی رسیـده اند
۳
۰
ارسال: #۱۱۴
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۰۰ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۳۸ ب.ظ)arash_md نوشته شده توسط:  به نظر من الان داره به بچه هایی که برا شبکه خوندن ظلم میشه، چون کسی که برا تجارت و آی تی خونده باید بره اونارو بخونه نه اینکه بره شبکه بخونه، من الان خودم رتبه ۸ شدم و اگه اصلاحیه ندن امیدی به شریف ندارم که به نظرم بزرگترین ظلمیه که در حق اونایی که شبکه خوندن میشه

اگه رتبه ۸ شدی باز به حقت میرسی امیر کبیر رو راحت میاری. اونجا امنیت و شبکه اش از شریف خیلی بهتر است ماهیت رشته ای تی این است که روی یه چیزی تمرکز نکنه . باید به دانشجو حق انتخاب بده مثل دانشگاه تهران .
یکی از گرایش ۴ بره شبکه کار کنه خوبه یا یکی شبکه قبول بشه بره mis کار کنه ؟
اگه شریف هم میخواهد شبکه برداره یه ظرفیت خاصی رو به اون اختصاص بده نه کل ظرفیتش رو .
۶
۲
ارسال: #۱۱۵
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۲۲ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۰۰ ب.ظ)sattar7 نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۳۸ ب.ظ)arash_md نوشته شده توسط:  به نظر من الان داره به بچه هایی که برا شبکه خوندن ظلم میشه، چون کسی که برا تجارت و آی تی خونده باید بره اونارو بخونه نه اینکه بره شبکه بخونه، من الان خودم رتبه ۸ شدم و اگه اصلاحیه ندن امیدی به شریف ندارم که به نظرم بزرگترین ظلمیه که در حق اونایی که شبکه خوندن میشه

اگه رتبه ۸ شدی باز به حقت میرسی امیر کبیر رو راحت میاری. اونجا امنیت و شبکه اش از شریف خیلی بهتر است ماهیت رشته ای تی این است که روی یه چیزی تمرکز نکنه . باید به دانشجو حق انتخاب بده مثل دانشگاه تهران .
یکی از گرایش ۴ بره شبکه کار کنه خوبه یا یکی شبکه قبول بشه بره mis کار کنه ؟
اگه شریف هم میخواهد شبکه برداره یه ظرفیت خاصی رو به اون اختصاص بده نه کل ظرفیتش رو .

حق منی که ۱ سال معماری رو با اونهمه سختیش خوندم و رتبه ۸ آوردم اینه که برم دانشگاهی که خودم میخوام نه اینکه برم دانشگاهی که بقیه میخوان، البته چون امیرکبیر ۶ نفر میگیره بازم نمیتونم به روزانه اونجا هم امید داشته باشم چون معدل هم تاثیر داره و نمیدونیم معدل بقیه چنده، اگه اون دوستایی هم که تو ۲۰ دقیقه ۱۰ تا منفی به من دادن یکم فک کنن میفهمن که حق با منه
شما دارید میگید یکی از گرایش شبکه بره mis بخونه، من این رو هم قبول ندارم چون حق اونایی که مدیریت خوندن هم هست که برن شریف، ولی اگه کل ظرفیت رو به گرایش ۴ بدن اینجوری ظلمی که میشه خیلی بیشتره تا اینکه ظرفیت رو بدن به گرایش ۴
۳
۵
ارسال: #۱۱۶
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۳۱ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۲۲ ب.ظ)arash_md نوشته شده توسط:  [quote='sattar7' pid='181463' dateline='1368779417']
[quote='arash_md' pid='181439' dateline='1368778120']

حق منی که ۱ سال معماری رو با اونهمه سختیش خوندم و رتبه ۸ آوردم اینه که برم دانشگاهی که خودم میخوام نه اینکه برم دانشگاهی که بقیه میخوان، البته چون امیرکبیر ۶ نفر میگیره بازم نمیتونم به روزانه اونجا هم امید داشته باشم چون معدل هم تاثیر داره و نمیدونیم معدل بقیه چنده، اگه اون دوستایی هم که تو ۲۰ دقیقه ۱۰ تا منفی به من دادن یکم فک کنن میفهمن که حق با منه
شما دارید میگید یکی از گرایش شبکه بره mis بخونه، من این رو هم قبول ندارم چون حق اونایی که مدیریت خوندن هم هست که برن شریف، ولی اگه کل ظرفیت رو به گرایش ۴ بدن اینجوری ظلمی که میشه خیلی بیشتره تا اینکه ظرفیت رو بدن به گرایش ۴

این که معماری خوندی درسته . ولی خیلیا مدیریت خوندن به خاطر شریف.
من هم مشکلم همینه که کل ظرفیت رو به یک گرایش خاص ندن . اگه ظرفیت مشخصی رو به شبکه بدن حق هیچ کس پایمال نمیشه .
۲
۴
ارسال: #۱۱۷
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۳۴ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۲۲ ب.ظ)arash_md نوشته شده توسط:  حق منی که ۱ سال معماری رو با اونهمه سختیش خوندم و رتبه ۸ آوردم اینه که برم دانشگاهی که خودم میخوام نه اینکه برم دانشگاهی که بقیه میخوان، البته چون امیرکبیر ۶ نفر میگیره بازم نمیتونم به روزانه اونجا هم امید داشته باشم چون معدل هم تاثیر داره و نمیدونیم معدل بقیه چنده، ا
معدل تاثیرش در رتبه تون اعمال شده مگر اینکه در زمان ثبت نام ازمون ارشدفارغ التحصیل نبوده باشید و معدل ترم اخر را زده باشید که در حد تغییر معدل براتون اعمال میشه.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۲
۰
ارسال: #۱۱۸
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۳۷ ب.ظ
[/quote]

آره قبول دارم حرفتو
به شدت بات موافقم
ولی قبول داری بهتر اینه که شریف بیاد مثلا از ۱۸ تایی که قراره بگیره ۹ تا از گرایش ۴ بگیره و ۹ تا از ۳
اینجوری کسایی که توی هر دو گرایش تک رقمی هستن و به شدت حقشون هست که برم شریف ، قبول میشن
اگه دوستانی به شما منفی دادن به این خاطر بوده که شما هم داری با یه چشم به قضیه نگاه میکنی
شما یک سال معماری خوندی؟؟؟
منم یک سال مدیریت خودنم چون پارسال شریف از گرایش ۴ گرفته بود
به خدا سوگند خوندن ِ ۲۰۰۰ صفحه مدریت آسون تر از معماری نبود
من واسه ترم ۴ که معماری داشتم معماری رو کامل خوندم
خدا وکیلی خوندنِ مدیریت اسون تر نبود

این نیز بگذرد
۷
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar_rostami2
ارسال: #۱۱۹
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۴۴ ب.ظ
دوستان عزیزم ، سر چی بحث میکنید یا به هم امتیاز منفی میدین.
واقعیت اینه که سازمان سنجش و شریف مقصرند. ولی بدترین حالت اینه که الآن بیان یه دفعه اصلاحیه بدن و ۱۷ نفر از یه گرایش بردارند بدن به یه گرایش دیگه.
چون اعلام شده ،و همه بچه ها بر اساس ترتیب مشخصی رفتن مشاوره گرفتن، انتخاب رشته کردن همه چی شون به هم میریزه.
من بعید میدونم سازمان سنجش بیاد تغییر یا اصلاحیه ای در روزهای پایانی انتخاب رشته در این حد بده. تا حالا من نه دیده ام و نه شنیده ام.

ولی بهتره بجای بحث بی نتیجه از سازمان سنجش یا دانشگاه شریف بپرسید و درخواست تون را منطقا" مطرح کنید. یا شما هم مثل اقای MSZ چند نفر بشید برید شریف و سنجش ببینید چه خبره و اونجا درخواست تون را مطرح کنید . ولی با هم بحث کردن بی نتیجه است.منفعل بودن هم ممکنه نتیجه خوبی نداشته باشه.

حالا شما هزار تا منفی بده ، فردا عصر خلاف نظرتون را اونجا بزنن چه فایده ای داره.

نظر شخصی بود و دیگر هیچ!!

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۱۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana_12345 , Mohammad-A
ارسال: #۱۲۰
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۰۱ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۳۹ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  من از دیشب تا حالا ۲۱۰ تا منفی گرفتم!!!

------------------------------------

۲۱۰ تا منفییییییییییییییییییی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اخه این حرکت یعنی چی؟Big Grin
ما مثلا قشر تحصیل کرده ی این مملکتیم
به این بنده خدا چکار دارید ناراحتید و اعتراض دارید باید برید پیش مسئول این قضیه و پیگیری کنید
ما چرا هیچوقت نحوه درست اعتراض کردن و یاد نمیگیریمUndecided

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
۴
۲

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۷۹ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۹۵ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۸۴ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۸۱۲ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۵۶ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۴۴۷ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۷۲ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۳۶ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۱۲۱ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۹۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close