زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چرا شریف همه ظرفیتش رو از گرایش ۴ آی تی گرفته؟

ارسال: #۱۳۶
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۲۳ ب.ظ
سلام.من تو یکی از دانشگاه های تهران میخونم.تمام همکلاسی های من خبر داشتن.حتی برای مطمئن شدنشون رفته بودن از شریف پرسیده بودن.تو مانشت هم یادمه چند نفر اعلام کرده بودن
۲
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۳۷
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۳۰ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۲۰ ب.ظ)n.daemi نوشته شده توسط:  [quote='shahram_sis' pid='181582' dateline='1368790966']
از مهر ماه که من برا کنکور شروع کردم بخونم همه خبر داشتن شریف امسال قراره از شبکه بگیره{همه که میکم دوستانم تو دانشگاه تهران+دانشگاه های شهرستان هم خبر دار شده بودن!}

من دانشگاه تهران بودم و اصلا خبر نداشتم. هیچ کدوم از دوستانم هم نمیدونستن و همه مدیریت خوندن
اگه شما دانشگاه تهرانی هستید پس باید هم دانشگاهی باشیم. میشه اسمتونو بگید
دوست عزیز من دانشگاه تهران نیستم.دوستانم اونجا کامپیوتر میخونن.کاملا خبر داشتن.
خودمم که تو دانشگاه شهرستانم،تو بچه ها که قرار بود ای تی بدن همه میدونستن(من رشته نرم بود تو لیسانس)
در ضمن جوری صحبت کردی انگار من اومدم دروغ بگم،واقعا چه ارزشی میتونه داشته باشه من بیام تینجا به دروغ حرفی بزنم؟!درحالی که اصلا سود و ضرری هم برام نداره و نه این اقای مهدی رو میشناسم که طرف اون نگه دارم.
۲
۱
ارسال: #۱۳۸
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۳۴ ب.ظ
خیلی جالبه و عجیبه!

اطلاع رسانی رو انتقال اخبار به صورت نفر به نفر تفسیر می کنیم!
۵
۱
ارسال: #۱۳۹
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۵۶ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۳۴ ب.ظ)a54m4m نوشته شده توسط:  خیلی جالبه و عجیبه!

اطلاع رسانی رو انتقال اخبار به صورت نفر به نفر تفسیر می کنیم!
دوست عزیز نمیدونم چرا متوجه نیستی،الان شریف این وسط هیچ کارست.سازمان سنجشه گند زده به همه چیز.اگر از اول تو گرایش شبکه میزد شریف رو .مطمئنم هیچ کس نمیومد اعتراض کنه!!(چون همه یه بوهایی برده بودن که شریف امسال میخواد تغییر بده)چون الان داره تغیر میده ،جو این شکلی شده
۰
۰
ارسال: #۱۴۰
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۰۸ ب.ظ
من نمیفهمم چرا شماها افتادید به جون هم البته دو طرف حق دارید و مقصر اصلی سنجش است اونم بخاطر اینکه اولا تکلیفش با خودش معلوم نیست دوما ظرفیت رشته ما خیلی کم هست.
ما بجای اینکه باهم متحد باشیم و اعتراضمون رو بگذاریم رو ظرفیت گیر دادیم که شریف یا باید از ۲و۳ بگیره یا ۱و۴ . چرا کسی نمیگه شریف ظرفیتش رو زیاد کنه و از هر دو رشته بگیره. برید قبولی های رشته های دیگه رو ببینید با چه رتبه هایی چه جاهایی قبول میشن بعد با مال خودمون مقایسه کنید. الان نه تنها بچه های آی تی تو این گرایش شرکت میکنند بلکه خیلی از بچه های کامپیوتر هم تو این رشته کنکور میدن و تعداد کسانی که در کنکور ای تی شرکت می کنند خیلی زیاده ولی ظرفیت ها خیلی کم! این بی انصافی در حق ماست. درسته که با اعتراض ما امسال ظرفیت زیاد نمیشه ولی حداقل تلاش کوچکی کردیم برای نسل های بعد از ما.
۶
۱
ارسال: #۱۴۱
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۳۷ ب.ظ، توسط jazana.)
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۵۶ ب.ظ)shahram_sis نوشته شده توسط:  دوست عزیز نمیدونم چرا متوجه نیستی،الان شریف این وسط هیچ کارست.سازمان سنجشه گند زده به همه چیز.

خیر!

دانشگاهی که هنوز تکلیفش با خودش و پذیرش دانشجو هایش مشخصی نیست و هر سال جریان اینه.

همه چیز برای انتخاب رشته دوستان تمام شده است, آن وقت کارهای پیگیری تغییر ضرایب رو دانشجویان رتبه های برتر شبکه برای دانشگاه صنعتی شریف انجام می دهند!

مثل جمله زیر و پیگیری های خود جناب MSZ .

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۴ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  یکی از دوستام هم (که رتبه ۱۲ شبکه شده) تو سنجش داشت کارا رو جلو می برد

و خیلی از مسائل که ما در جریان نیستیم.

و حتما این پیگیری های نامه دستی و جلو بردن کارها رو در طول یکسال گذشته(و سالیان گذشته) یادشان رفته بود انجام بدهند.

بالاخره اینجا ایران است.....

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۵۶ ب.ظ)shahram_sis نوشته شده توسط:  اگر از اول تو گرایش شبکه میزد شریف رو .مطمئنم هیچ کس نمیومد اعتراض کنه!!

اگر از اول می زدند گرایش شبکه شاید اعتراضات به این شدت نبود.

کار از اما و اگر کردن ها گذشته است.

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۵۶ ب.ظ)shahram_sis نوشته شده توسط:  چون همه یه بوهایی برده بودن که شریف امسال میخواد تغییر بده

معنی اطلاع رسانی روشن است.

در مورد اطلاع رسانی هم بو بردن و فهمیدن دوستانم و تهرانی ها و رفقای شهرستانی بهش نمیگن اطلاع رسانی.

به فرض هم دلشون نخواسته اطلاع رسانی کنند.

چون چند نفر رتبه برتر شبکه شده اند حق تغییر روند پذیرش بعد از انتشار نتایج را ندارند.

اینطوری سنگ رو سنگ بند نمیشه.

درکش سادست.

هم دانشگاه شریف و هم سنجش و سیستم آموزشی و اداری مقصر هستند و بی کفایتی شان باعث سردرگمی دانشجویان و به بازی گرفتنشان می شود.
۱۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar_rostami2 , alidg
ارسال: #۱۴۲
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۴۰ ب.ظ، توسط jahani.)
داشتم پستهای مربوط به پارسال و بعد از اعلام نتیجه رو میخوندم....

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ادم از این همه حماقت و بی نظمی هم خندش میگیره و هم حرصش میگیره... دقیقا سه ساله که موقع انتخاب رشته همه یه تردیدی دارند که چی میشه... به پستی که مهدی MSZ پارسال زده راجع به گفته ی دکتر ربیعی خواهشا دقت کنید...

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: be_sooye_movafaghiat
ارسال: #۱۴۳
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۵۲ ب.ظ
RE: چرا شریف همه ظرفیتش رو از گرایش ۴ آی تی گرفته؟
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۱۹ ب.ظ)a54m4m نوشته شده توسط:  [quote='shahram_sis' pid='181632' dateline='1368797175']
دوست عزیز نمیدونم چرا متوجه نیستی،الان شریف این وسط هیچ کارست.سازمان سنجشه گند زده به همه چیز.

همه این مشکلات از مسولان شریف هست . اخه کجای دنیا دیدید که از شبکه دانشجو بگیره و بهش بگه mis کار کن .
علاوه بر ان اگر پیگیری های بچه ها نبود حق بچه های شبکه ضایع میشدباید به بچه های شبکه حق بدهیم وباز از ندانم کاری مسولین شریف بوده که باعث شده اند حق اون کسانی که مدیریت خوندن ضایع بشه
اون افرادی که در جلسه شورا در شریف تصمیم میگرفتند باید به این مسائل فکر می کردند
۴
۲
ارسال: #۱۴۴
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۵۸ ب.ظ
هیچ کس واقعیت رو نمیگه که همون روز کنکور سوالات کنکور ای تی درومده بود اسکن شده! و بدون شماره a b c d و تغییر ترتیب سوالا
خب چرا هیچ کس اعتراض نکرد؟
۱
۱
ارسال: #۱۴۵
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۱۶ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۱۵ ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  من نمیدونم آخه مدیریت به این آسونی...مگه بیکار بودید بشینید معماری بخونید که اینقدر هم کم میگیرن...اکثر رتبه های ۱ رقمی گرایش ۲و ۳---رتبه ۱و۴ خوبی هم دارن و میرن شریف...روزانه امنیت و شبکه امیرکبیر میمونه واسه رتبه های بالای ۱۰ گرایش ۲ و ۳///قبولی ...نگران نباش

البته تمام این حرفایی که من بالا زدم مال قبل از خوندن ارسال های صفحات قبلی بود...یه منفی هم گویا نصیبمون شد...اصلا به من چه..از هر جا میگیره..بگیره...بریم به کارو زندگیمون برسیم که این مانشت اومدن اشتباهه

اتفاقا سطح امنیت و شبکه ی امیر کبیر خیلی بالاتر از شریفه
۵
۰
ارسال: #۱۴۶
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۲۹ ب.ظ، توسط حمید ال وی ان.)
به نظر من باید به جای این همه کل کل،بیایم و با هم متحد شیم تا شاید بتونیم ظرفیت ها توی هر دو گرایش رو به یک اندازه کنیم تا دوستان به حقشون برسن،بیاین یک بار متحد شیم،نه اینکه به دو گروه تقسیم شیم...به نظرمن فردا هم وقت داریم تا بتونیم این حرفو،هم به سازمان هم به شریف برسونیم...دوستانه اهل تهران یا علی بگین،مطمئن باشین جواب میده...

به یاد آن لحظه باش که به خاطرت همه چیزم را به دست باد سپردم...
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana_12345
ارسال: #۱۴۷
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۲۰ ق.ظ، توسط arash_md.)
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۳۴ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۲۲ ب.ظ)arash_md نوشته شده توسط:  حق منی که ۱ سال معماری رو با اونهمه سختیش خوندم و رتبه ۸ آوردم اینه که برم دانشگاهی که خودم میخوام نه اینکه برم دانشگاهی که بقیه میخوان، البته چون امیرکبیر ۶ نفر میگیره بازم نمیتونم به روزانه اونجا هم امید داشته باشم چون معدل هم تاثیر داره و نمیدونیم معدل بقیه چنده، ا
معدل تاثیرش در رتبه تون اعمال شده مگر اینکه در زمان ثبت نام ازمون ارشدفارغ التحصیل نبوده باشید و معدل ترم اخر را زده باشید که در حد تغییر معدل براتون اعمال میشه.

سازمان سنجش اعلام کرده که معدل در انتخاب رشته تاثیر داره نه در رتبه، به اینصورت که ۸۰ درصد نمره آزمون و ۲۰ درصد معدل لحاظ خواهد شد

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ)hesamvazirii نوشته شده توسط:  حق منی که ۱ سال معماری رو با اونهمه سختیش خوندم و رتبه ۸ آوردم اینه که برم دانشگاهی که خودم میخوام نه اینکه برم دانشگاهی که بقیه میخوان، البته چون امیرکبیر ۶ نفر میگیره بازم نمیتونم به روزانه اونجا هم امید داشته باشم چون معدل هم تاثیر داره و نمیدونیم معدل بقیه چنده، اگه اون دوستایی هم که تو ۲۰ دقیقه ۱۰ تا منفی به من دادن یکم فک کنن میفهمن که حق با منه
شما دارید میگید یکی از گرایش شبکه بره mis بخونه، من این رو هم قبول ندارم چون حق اونایی که مدیریت خوندن هم هست که برن شریف، ولی اگه کل ظرفیت رو به گرایش ۴ بدن اینجوری ظلمی که میشه خیلی بیشتره تا اینکه ظرفیت رو بدن به گرایش ۴

آره قبول دارم حرفتو
به شدت بات موافقم
ولی قبول داری بهتر اینه که شریف بیاد مثلا از ۱۸ تایی که قراره بگیره ۹ تا از گرایش ۴ بگیره و ۹ تا از ۳
اینجوری کسایی که توی هر دو گرایش تک رقمی هستن و به شدت حقشون هست که برم شریف ، قبول میشن
اگه دوستانی به شما منفی دادن به این خاطر بوده که شما هم داری با یه چشم به قضیه نگاه میکنی
شما یک سال معماری خوندی؟؟؟
منم یک سال مدیریت خودنم چون پارسال شریف از گرایش ۴ گرفته بود
به خدا سوگند خوندن ِ ۲۰۰۰ صفحه مدریت آسون تر از معماری نبود
من واسه ترم ۴ که معماری داشتم معماری رو کامل خوندم
خدا وکیلی خوندنِ مدیریت اسون تر نبود
[/quote]

منم حرف شما رو کانلا قبول دارم
خوندن مدیریت اصلا راحت نیست و شاید از معماری هم سخت تر باشه
الان حق تک رقمیای هر دو گرایشه که برن شریف ولی با این وضعیت که الان شریف داره یعنی دو رشته از گرایش شبکه داره و یک رشته از گرایش آی تی، بیشتر داره به شبکه ای ها ظلم میشه
کلا این روش غلطه که همه رو از یک گرایش بگیرن
امیدوارم که از هر دو گرایش بگیرن، و اونایی که حقشونه به شریف برسن، اونوقت ما هم اگه شریف حقمون نباشه حداقل میریم روزانه امیرکبیر نه مثل الان که به اونم امید ندارم و دارم به علم و صنعت هم فک میکنم!!!!!!!!!!!!
۲
۰
ارسال: #۱۴۸
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۱۰ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۴۸ ب.ظ)arash_md نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۳۴ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  [quote='arash_md' pid='181478' dateline='1368780735']
حق منی که ۱ سال معماری رو با اونهمه سختیش خوندم و رتبه ۸ آوردم اینه که برم دانشگاهی که خودم میخوام نه اینکه برم دانشگاهی که بقیه میخوان، البته چون امیرکبیر ۶ نفر میگیره بازم نمیتونم به روزانه اونجا هم امید داشته باشم چون معدل هم تاثیر داره و نمیدونیم معدل بقیه چنده، ا
معدل تاثیرش در رتبه تون اعمال شده مگر اینکه در زمان ثبت نام ازمون ارشدفارغ التحصیل نبوده باشید و معدل ترم اخر را زده باشید که در حد تغییر معدل براتون اعمال میشه.

سازمان سنچش گفته که گزینش نهایی در کلیه رشته های تحصیلی بر اساس ۸۰ درصد نمره آزمون کتبی در هرگرایش با توجه به ضرایب مربوط و ۲۰ درصد معدل تراز شده انجام می گیرد.
من فکر کنم منظورش اینه که تو رتبه ی محاسبه شده اینطوری حساب شده(همیشه هم همین بوده) چند تا دلیلم دارم براش.
اول این که اگه قرار بود معدل اصلا تو رتبه محسوب نشه دلیلی نداشت معدل رو اون موقع بگیرند. میتونستند بگذارند الان بعد اعلام رتبه ها معدل رو بگیرند.
دوم این که اگه برخی کارنامه ها رو مقایسه کنی میبینی که تو درصدا اختلاف چندان فاحشی نیست. ولی علت اختلاف رتبه ، اختلاف فاحش موجود در معدل است. مثلا منی که رتبه ام ۱۶شده بود در قیاس با رتبه ۷ به لحاظ درصدهایی که زدیم تقریبا تو یه وضع مشابه قرار داریم. من تو سه تا چیز از اون بالاترم و اون تو یه چیز از من بالاتره ولی ۳۰۰تا نمره کلمون با هم فرق داره.(البته ضریب درسها و تراز و این حرفها قطعا موثره ولی نه در این حد دیگه) باقی کارنامه ها رو هم با هم مقایسه کردم کارنامه های رتبه ۶ و ۷و ۹ و ۱۲ ایتی . من هیچ منطقی جز تاثیر داشتن معدل تو رتبه هاشون یافت نکردم. تا اونجا که یادمه و حافظه ام یاری میکنه تو این چند سال همین بوده همیشه. البته شایدم اشتباه کنم و این رتبه هایی که اومده بدون در نظر گرفتن معدل باشه. ولی سازمان سنجش بعیده این کارو کنه چون کارش دوباره سخت تر میشه و کار دانشجو هم سخت تر میشه. چون الان دانشجو میدونه با در نظر گرفتن همه چی دیگه رتبش مثلا شده ۱۰۰ یعنی ۹۹ نفر قبل اون تو صف هستند. ولی بخواد داستان معدل رو قاطی کنه این وسط حتی اونی که رتبه اش ۱ شده هم نمیتونه مطمئین باشه حتما قبوله یه جا (اگه معدلش خوب نباشه) خلاصه که بعیده معدل رو تو رتبه تاثیر نداده باشند.

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hesamvazirii , Amir V
ارسال: #۱۴۹
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۱۴ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۱۰ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۴۸ ب.ظ)arash_md نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۳۴ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  [quote='arash_md' pid='181478' dateline='1368780735']
حق منی که ۱ سال معماری رو با اونهمه سختیش خوندم و رتبه ۸ آوردم اینه که برم دانشگاهی که خودم میخوام نه اینکه برم دانشگاهی که بقیه میخوان، البته چون امیرکبیر ۶ نفر میگیره بازم نمیتونم به روزانه اونجا هم امید داشته باشم چون معدل هم تاثیر داره و نمیدونیم معدل بقیه چنده، ا

سازمان سنچش گفته که گزینش نهایی در کلیه رشته های تحصیلی بر اساس ۸۰ درصد نمره آزمون کتبی در هرگرایش با توجه به ضرایب مربوط و ۲۰ درصد معدل تراز شده انجام می گیرد.
من فکر کنم منظورش اینه که تو رتبه ی محاسبه شده اینطوری حساب شده(همیشه هم همین بوده) چند تا دلیلم دارم براش.
اول این که اگه قرار بود معدل اصلا تو رتبه محسوب نشه دلیلی نداشت معدل رو اون موقع بگیرند. میتونستند بگذارند الان بعد اعلام رتبه ها معدل رو بگیرند.
دوم این که اگه برخی کارنامه ها رو مقایسه کنی میبینی که تو درصدا اختلاف چندان فاحشی نیست. ولی علت اختلاف رتبه ، اختلاف فاحش موجود در معدل است. مثلا منی که رتبه ام ۱۶شده بود در قیاس با رتبه ۷ به لحاظ درصدهایی که زدیم تقریبا تو یه وضع مشابه قرار داریم. من تو سه تا چیز از اون بالاترم و اون تو یه چیز از من بالاتره ولی ۳۰۰تا نمره کلمون با هم فرق داره.(البته ضریب درسها و تراز و این حرفها قطعا موثره ولی نه در این حد دیگه) باقی کارنامه ها رو هم با هم مقایسه کردم کارنامه های رتبه ۶ و ۷و ۹ و ۱۲ ایتی . من هیچ منطقی جز تاثیر داشتن معدل تو رتبه هاشون یافت نکردم. تا اونجا که یادمه و حافظه ام یاری میکنه تو این چند سال همین بوده همیشه. البته شایدم اشتباه کنم و این رتبه هایی که اومده بدون در نظر گرفتن معدل باشه. ولی سازمان سنجش بعیده این کارو کنه چون کارش دوباره سخت تر میشه و کار دانشجو هم سخت تر میشه. چون الان دانشجو میدونه با در نظر گرفتن همه چی دیگه رتبش مثلا شده ۱۰۰ یعنی ۹۹ نفر قبل اون تو صف هستند. ولی بخواد داستان معدل رو قاطی کنه این وسط حتی اونی که رتبه اش ۱ شده هم نمیتونه مطمئین باشه حتما قبوله یه جا (اگه معدلش خوب نباشه) خلاصه که بعیده معدل رو تو رتبه تاثیر نداده باشند.
کاملا حق با شماست.اتفاقا داخل دفترچه در قسمت توضیح کارنامه کاملا گفته که نمره علمی شامل ۸۰ % آزمون و ۲۰ % معدل می باشد.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jahani
ارسال: #۱۵۰
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۱۷ ب.ظ
کاملا حق با شماست.اتفاقا داخل دفترچه در قسمت توضیح کارنامه کاملا گفته که نمره علمی شامل ۸۰ % آزمون و ۲۰ % معدل می باشد.
[/quote]
یعنی الان معدل توی رتبمون اعمال شده؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۱۸ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۷۷ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۶۵ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۷۱۹ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۳۲ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۱۶۸ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۵۰ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۸ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۱۰۷ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۸۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close