زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب رشته ۱۶۸ شبکه + شاگرد اولی

ارسال: #۳۱
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۴۹ ب.ظ
RE: انتخاب رشته ۱۶۸ شبکه + شاگرد اولی
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  کسی از دوستان خبر داره که یزد دکتری هم داره واسه شبکه یا نه!؟
من از یکی از بچهای ارشد شنیدم از دانشگاه های شهرستان فقط ارومیه و بتازگی صنعتی شیراز دکتری شبکه دارن
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation
ارسال: #۳۲
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۵۰ ب.ظ
اگه شیراز امسال گرفته که قطعا شیراز از یزد یه سرو گردن بالاتره
شیراز جزء دانشگاه های سطح ۱ کشور حتی بعضی اون رو از بعضی از دانشگاه های تهران بهتر می دونند

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل اگر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم
۱
۰
ارسال: #۳۳
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۵۸ ب.ظ
دوستان عزیز نظرتون در مورد ای تی شاهد که توضیحاتش نوشته امنیت، چیه؟!

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۴
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۰۷ ب.ظ
بزن ایشالا که قبول میشی!
خوبیش اینه که تهرانه! و دانشگاه های تهراان هم تا حدودی قبولش دارن!

بزن که اگه قبول شدی، دعا کن منم با استعداد درخشان اونجا قبول شم و با هم همکلاس شیم :دی

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
۰
۰
ارسال: #۳۵
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۴۸ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۰۷ ب.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  زن ایشالا که قبول میشی!
خوبیش اینه که تهرانه! و دانشگاه های تهراان هم تا حدودی قبولش دارن!

بزن که اگه قبول شدی، دعا کن منم با استعداد درخشان اونجا قبول شم و با هم همکلاس شیم :دی
مرسی علی اکبر جان!احتمالا انتخاب ۲۰ ام بذارمش....
انشالله....

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۳۶
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۲۱ ب.ظ
خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید
ببخشید من تو یه تاپیک دیگه همزحمت چندتا سوالمو بهتون دادم.همونطور که عرض کردم من از طریق بدون آزمون توپیام نور تهران ثبتنام کردم حالا هم ۲۸۵ شدم و میخواستم از سهمیه شاگرد اولیم استفاده کنم ولی وقتی دیدم شماره آیین نامه هاشون یکیه دنیا رو سرم خراب شد Sad دارم از غصه دق میکنم.آیین نامه ۲۲۳۵۴ به تاریخ ۹۱/۳/۲/ولی حالا دیدم که منظوره شما اینه که هر کدوم مقوله جدایی هستن باکنکور و بدون کنکور.شما که با سنجش تماس گرفتن چی گفتن؟من که نمیتونم نتیجه ای بگیرم.برا شما که حله شما استفاده نکردید که ولی برا من مشکل هس!!!پیام نورم واسه خودش قانون داره نمیدونم معرفیم میکنه یا نه؟هنوز دستورالعملش نیومده!!ازتون ممنونم
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۱۴ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۰۹ ب.ظ)aria نوشته شده توسط:  شما فعلا به فکر انتخاب دانشگاه باش و بر اساس اولویت های خودت انتخاب کن و از شریف وامیر کبیر شروع کن اگه ان شاء الله شاگرد اول محسوب شدی که اولویت های بالا رو می یاری اگر هم شاگرد اول محسوب نشی اولویت های پایین ترت رو قبو ل می شوی یعنی زیاد در انتخاب هات فرقی نداره البته برای احتیاط مالک اشتر وامام حسین رو هم انتخاب کن البته این بستگی به علاقه شما داره که بری اونجا یا نه چون با رتبه ۱۶۸ احتمال قبولی شما حداقل در روزانه شهرستان کمه ولی شبانه قطعا قبول می شی

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۰۹ ب.ظ)aria نوشته شده توسط:  این مسئله بستگی به قوانین سازمان سنجش داره که بین با کنکور و بدون کنکور تمایز قائل بشه یا نه
الان مو به مو آینن نامه ممتازین رو بررسی کردم و اتفاقا دقیقا این دو روش با کنکور و بدون کنکور در دو ماده جداگانه ۷ و ۲ بررسی و بیان شده و صراحتا قید کرده قانونگذار که تسهیلات هر ماده برای خودشه جداگانست!این متن زیر در هر دوماده جداگانه مربوط به خود اون ماده بیان شده!
[تصویر:  182182_1_1379083453.jpg]
۰
۰
ارسال: #۳۷
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۲۷ ب.ظ
باور کنید نمی دونم!سنگ مفت گنجشگ مفت!شما انتخاب کنید اگه شد چه بهتر و اگه نشد ....

۰
۰
ارسال: #۳۸
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۳۸ ب.ظ
ممنونم ولی تو پیام نور هییییییچی مفت نیست باید دانشگاه تو پورتال وارد کنه دیگه!.ما اون بارم که از طریق بدون آزمون اقدام کردیم کلی دوندگی داشت آخرش به زور معرفیمون کردن چه برسه حالا که یه بار معرفی کردن !!عمرا اگه معرفی کنن.هرچند که چندوقته پیگیرم میگن هنوز بخشنامش نیومده!!! Sad
۰
۰
ارسال: #۳۹
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۵۴ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۳۸ ب.ظ)elin123 نوشته شده توسط:  ممنونم ولی تو پیام نور هییییییچی مفت نیست باید دانشگاه تو پورتال وارد کنه دیگه!.ما اون بارم که از طریق بدون آزمون اقدام کردیم کلی دوندگی داشت آخرش به زور معرفیمون کردن چه برسه حالا که یه بار معرفی کردن !!عمرا اگه معرفی کنن.هرچند که چندوقته پیگیرم میگن هنوز بخشنامش نیومده!!! Sad
اگر دنبالش رو بگیرید و معرفیتون کنن(البته اطلاعا دارید که برای شاگرد اولی در پیام نور ، باید در کل دانشگاه پیام نور{کشوری} اول باشید در رشته خودتون) با این رتبه میتونید اگه ۲۸۵ تجارت باشه ، علم و صنعت یا خواجه قبول شید و یا حتی اصفهان!
پارسال دوست من با شاگرد اولی و رتبه ۴۱۷ شبانه آی تی شریف قبول شد.

ایشالا که خدا بخواد و قبول شید.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , elin123
ارسال: #۴۰
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۲۷ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۳۸ ب.ظ)elin123 نوشته شده توسط:  ممنونم ولی تو پیام نور هییییییچی مفت نیست باید دانشگاه تو پورتال وارد کنه دیگه!.ما اون بارم که از طریق بدون آزمون اقدام کردیم کلی دوندگی داشت آخرش به زور معرفیمون کردن چه برسه حالا که یه بار معرفی کردن !!عمرا اگه معرفی کنن.هرچند که چندوقته پیگیرم میگن هنوز بخشنامش نیومده!!!
بله متوجه ام اما من جای شما بودم حداقل تلاشمو می کردم!
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۵۴ ب.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  دوست من با شاگرد اولی و رتبه ۴۱۷ شبانه آی تی شریف قبول شد.
اما علی اکبر جان به این ۹۰% کردن و نحوه تولرانس تراز در بازه ۱ تا ۴۰۰ امسال من که امنیت مدرس یا مالکم قبول بشم کلامو می ندازم بالا چه برسه به شریف و امیر کبیر!

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: elin123
ارسال: #۴۱
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۴۰ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۲۷ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  اما علی اکبر جان به این ۹۰% کردن و نحوه تولرانس تراز در بازه ۱ تا ۴۰۰ امسال من که امنیت مدرس یا مالکم قبول بشم کلامو می ندازم بالا چه برسه به شریف و امیر کبیر!
مهدی جان شما شبکه علم و صنعت و یا نهایتا مدرس قبولی( منظورم با سهمیه شاگرد اولی هست) بی سهمیه هم مالک ۱۰۰% قبولی
شیرینی رو رد کن بیاد!

۰
۰
ارسال: #۴۲
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۵۲ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۴۰ ب.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  مهدی جان شما شبکه علم و صنعت و یا نهایتا مدرس قبولی( منظورم با سهمیه شاگرد اولی هست) بی سهمیه هم مالک ۱۰۰% قبولی
شیرینی رو رد کن بیاد!
مرسی علی اکبر جان!
حقیقتشو بگم که من بعد امنیت مدرس امنیت مالکو زدم!چون امنیتو با شبکه علم وصنعت و نصیر ترجیح می دم عوض نکنم!نا سلامتی به عشق امنیت خوندم!
شبکه علم و صنعت رو بعد مالک زدم!من قبول بشم ایشالله شما هم بدون کنکور قبولی دیگه این شرینی به اون شیرینی یر به یر میشه!
راستی این دوستت که ۴۱۷ شده عجب خوش شانسی بوده ها!!!اگه این دوستت واقعا رتبش همین بوده باشه یکم باید توکلمو قوی تر کنم و باقی کارو کامل بسپرم به خدا!اومدیم سنجش یه اشتباه کوچولو کرد و ما هم از قافله عقب نمونیدم!
توکل به خدا!!!

۰
۰
ارسال: #۴۳
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۵۱ ق.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۳۸ ب.ظ)elin123 نوشته شده توسط:  ممنونم ولی تو پیام نور هییییییچی مفت نیست باید دانشگاه تو پورتال وارد کنه دیگه!.ما اون بارم که از طریق بدون آزمون اقدام کردیم کلی دوندگی داشت آخرش به زور معرفیمون کردن چه برسه حالا که یه بار معرفی کردن !!عمرا اگه معرفی کنن.هرچند که چندوقته پیگیرم میگن هنوز بخشنامش نیومده!!! Sad

سلام
من که به دانشگاه مراجعه کردم گفتند تیرماه اسامی شاگرد اول به سازمان سنجش می فرستیم و از طرف دانشگاه باهاتون تماس میگیریم بیاید فرم پر کنید.
میتونم بپرسم تاریخ فارغ التحصیلیتون کی هست؟
چون من تیر ۹۱ فارغ التحصیل شدم. که از اون ترم به بعد پیام نور دیگه ۱۰ درصد ممتاز اعلام نکرد که بشه از طرح بدون کنکورش استفاده کرد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: elin123
ارسال: #۴۴
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۱۵ ب.ظ، توسط elin123.)
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۵۱ ق.ظ)fafajoon نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۳۸ ب.ظ)elin123 نوشته شده توسط:  

سلام
من که به دانشگاه مراجعه کردم گفتند تیرماه اسامی شاگرد اول به سازمان سنجش می فرستیم و از طرف دانشگاه باهاتون تماس میگیریم بیاید فرم پر کنید.
میتونم بپرسم تاریخ فارغ التحصیلیتون کی هست؟
چون من تیر ۹۱ فارغ التحصیل شدم. که از اون ترم به بعد پیام نور دیگه ۱۰ درصد ممتاز اعلام نکرد که بشه از طرح بدون کنکورش استفاده کرد.
من هم فارغ التحصیل تیر ۹۱ هستم ولی همونطور که عرض کردم با هزار دوندگی گواهی معرفی نامه ۱۰ درصدبرتر مرکزمونو گرفتیم و ثبتنام کردیم ای کااااااش هیچوقت گواهی رو نمیدادن Sad بعد اسامی قبولیمون اومد بعد بررسی هایی که خود مرکز پیام نور کرده بود اس ام اس دادن که بیاین ثبتنام.ماهم ثبتنام کردیم واین شانس قبولی تو روزانه سراسریو از دست دادم.حالا تو لینک پذیرش بدون آزمون خوندم که نوشته"۴ـ۱۶ـ استفاده از تسهیلات مندرج در ماده ۲ (پذیرش بدون آزمون) و ماده ۷ (شرکت در آزمون و بهره‌مندی از سهمیه برگزیدگان علمی) همزمان امکان‌پذیر نمی‌باشد."منظورش اینه که دیگه نمیتونم استفاده کنم.
از دانشگاهتون گفتن که اسامی نفرات اول کشورو مرکز پیام نور میفرسته به دانشگاهها بر اساس اون اسامی هم دانشگاه وارد پورتال میکنه؟؟؟؟خودشم نه نفراول هر واحد بلکه کشور؟؟از پیام نور هرچی میرسه فقط ضرره.من دیگه رسما افسرده شدم Sad.نمیدونم چکارباید بکنم!

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۵۴ ب.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۳۸ ب.ظ)elin123 نوشته شده توسط:  
اگر دنبالش رو بگیرید و معرفیتون کنن(البته اطلاعا دارید که برای شاگرد اولی در پیام نور ، باید در کل دانشگاه پیام نور{کشوری} اول باشید در رشته خودتون) با این رتبه میتونید اگه ۲۸۵ تجارت باشه ، علم و صنعت یا خواجه قبول شید و یا حتی اصفهان!
پارسال دوست من با شاگرد اولی و رتبه ۴۱۷ شبانه آی تی شریف قبول شد.

ایشالا که خدا بخواد و قبول شید.

ممنون ازپاسختون.نه ۲۸۵ شبکه .۴۰۰ تجارت .همونطور که تو سایت سنجش نوشته ""۴ـ۱۶ـ استفاده از تسهیلات مندرج در ماده ۲ (پذیرش بدون آزمون) و ماده ۷ (شرکت در آزمون و بهره‌مندی از سهمیه برگزیدگان علمی) همزمان امکان‌پذیر نمی‌باشد""ینی نمیشه دیگه استفاده کرد.Sad
بدون سهمیه با این رتبه نمیشه از شبانه سهند یا ارومیه قبول شد؟؟حتی احتمال ضعیفشم وجود نداره؟؟SadSadSad
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_shinobi
ارسال: #۴۵
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۱۸ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۱۰ ب.ظ)elin123 نوشته شده توسط:  من دیگه رسما افسرده شدم Sad.نمیدونم چکارباید بکنم!
می دونم سخته!اما ناراحت نباشید!شما انتخاباتونو بزنید باقیشو بسپارید به خدا!

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: elin123 , sir_ams

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۴۶۷ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۴۷۵ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۲ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۱۷۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۲۹,۸۸۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Video انتخاب رشته ... Amir-Reza ۵ ۲,۹۹۷ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: kambiz
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۰۸۱ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۱,۹۴۷ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۳۴۵ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close