زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۵۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۴۹ گرایش ۱و۴

ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۰۴ ق.ظ
۴۹ گرایش ۱و۴
سلام Smile
از دوستانی که اطلاع دارن یه سوالی داشتم: به نظرتون با این رتبه احتمال قبولی روزانه دانشگاه تهران یا امیر کبیر تجارت چقدره ؟
امیدوار باشم؟ Rolleyes
فکر کنم امیر کبیر پارسال تا ۴۳ تجارت را روزانه داشته درسته ؟
اخه اگه اینا را نیارم میدونم انتخاب بعدیمو به احتمال ۹۹% قبولم (اگه اینم خدا بخواد)
ممنون میشم از دوستانی که راهنمایی میکنند Heart
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۴۵ ق.ظ
RE: 49 گرایش ۱و۴
(۱۷ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۰۴ ق.ظ)didar نوشته شده توسط:  سلام Smile
از دوستانی که اطلاع دارن یه سوالی داشتم: به نظرتون با این رتبه احتمال قبولی روزانه دانشگاه تهران یا امیر کبیر تجارت چقدره ؟
امیدوار باشم؟ Rolleyes
اخه اگه اینا را نیارم میدونم انتخاب بعدیمو به احتمال ۹۹% قبولم (اگه اینم خدا بخواد)

سلام دوست عزیز همونطور که خودت میدونی با توجه به اینکه ۱۰ نفر از ای تی شریف کم و به شبکه داده شد فکر کنم احتمال قبولی امثال شما واسه روزانه امیرکبیر و تهران خیلی کم تر شد ولی فکر نکنم چیزی رو از دست بدی همه دانشگاه های تهران عالی هستن بستگی داره دانشجو چطور ازش استفاده کنه!!!
راستی دوست عزیز بعد روزانه امیرکبیر و تهران کجا رو زدی؟

خدایا اگر بر علم من می افزایی از غرورم بکاه...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: didar
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۳۳ ب.ظ، توسط didar.)
(۱۷ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۵ ق.ظ)پروفسور نوشته شده توسط:  
(17 خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۰۴ ق.ظ)didar نوشته شده توسط:  سلام Smile
امیدوار باشم؟ Rolleyes

سلام دوست عزیز همونطور که خودت میدونی با توجه به اینکه ۱۰ نفر از ای تی شریف کم و به شبکه داده شد فکر کنم احتمال قبولی امثال شما واسه روزانه امیرکبیر و تهران خیلی کم تر شد ولی فکر نکنم چیزی رو از دست بدی همه دانشگاه های تهران عالی هستن بستگی داره دانشجو چطور ازش استفاده کنه!!!

ببخشید جمله تون رو اصلاح کنم ۷ تا از شریف کم شده Tongue
بعد تهران بین شهید بهشتی و تربیت مدرس شک داشتم یکی از اساتید بهم گفت شهید بهشتی را بزن استاداش عالین اما هنوزم ته دلم یه جوریه نمیدونم درست انتخاب کردم یا نه خیلی ناامید شدم Undecided
منتظرم یکی بهم دلداری بده Tongue
نظر شما چیه ؟ طاقت شنیدنشو دارم Big Grin
۰
۰
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۳۶ ب.ظ
۴۹ گرایش ۱و۴
تو گرایش تجارت بعضی از دنشگاهها سمت صنایع میرن حواست ب این باشه

گویند کریم است و گنه میبخشد @@@@@ گیرم که ببخشد ، زخجالت چه کنم؟Exclamation
۱
۰
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۴۰ ب.ظ
(۱۷ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۱۵ ب.ظ)didar نوشته شده توسط:  
(17 خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۵ ق.ظ)پروفسور نوشته شده توسط:  
امیدوار باشم؟ Rolleyes

بعد تهران بین شهید بهشتی و تربیت مدرس شک داشتم یکی از اساتید بهم گفت شهید بهشتی را بزن استاداش عالین اما هنوزم ته دلم یه جوریه نمیدونم درست انتخاب کردم یا نه خیلی ناامید شدم Undecided
دوست خوبم ۷ تا روزانه آی تی شریف شد شبکه و ۳ تا هم از شبانه های شریف که آی تی بود شد شبکه پس کلا ۱۰ نفر میشه !!!Blush
اول که امیدوارم تهران یا امیرکبیر رو انشاالله بیاری(هر چند احتمالش کمه امسال)
ولی بین مدرس و بهشتی منم خیلی تحقیق کردم و به این نتیجه رسیدم که هر دو دانشگاه از نظر سطح اعتبار و امکانات و غیره از سایر دانشگاه های تهران (بجز سه دانشگاه معروف) وضعیت بهتری دارن فقط میمونه گرایش که بر میگرده به علاقتون !

۰
۰
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۰۹ ب.ظ، توسط didar.)
(۱۷ خرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۴۰ ب.ظ)پروفسور نوشته شده توسط:  
(17 خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۱۵ ب.ظ)didar نوشته شده توسط:  
(17 خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۵ ق.ظ)پروفسور نوشته شده توسط:  
امیدوار باشم؟ Rolleyes

دوست خوبم ۷ تا روزانه آی تی شریف شد شبکه و ۳ تا هم از شبانه های شریف که آی تی بود شد شبکه پس کلا ۱۰ نفر میشه !!!Blush
اول که امیدوارم تهران یا امیرکبیر رو انشاالله بیاری(هر چند احتمالش کمه امسال)
ولی بین مدرس و بهشتی منم خیلی تحقیق کردم و به این نتیجه رسیدم که هر دو دانشگاه از نظر سطح اعتبار و امکانات و غیره از سایر دانشگاه های تهران (بجز سه دانشگاه معروف) وضعیت بهتری دارن فقط میمونه گرایش که بر میگرده به علاقتون !

مرسی پروفسور جان Shy
خیالمو راحت کردی آخه همش فکر میکردم اشتباه بزرگی کردم که اول شهید بهشتی را زدم/
راستی میتونم بپرسم اولویت انتخابای شما چطوریه؟ شاید خدا خواست هم کلاسی شدیم Tongue
۰
۰
ارسال:
۲۰ خرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۲۸ ق.ظ، توسط پروفسور.)
دوست خوبم راستش من با این که میدونستم بهشتی یکی از معتبرترین و باکیفیت ترین دانشگاه هاست و هم تراز با تربیت مدرس هست
چون علاقه ای به گرایش معماری سازمانی نداشتم اونو نزدم و بعد از سه دانشگاه برتر
مدیریت سیستم های اطلاعاتی مدرس رو زدم بعدش تجارت علم و صنعت و بعدش آی تی پزشکی تهران
منم خوشحال میشم هم کلاس بشیم.
باعث افتخاره!!!

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۳,۹۳۵ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۵۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۵۱ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۶۴ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۵,۹۷۱ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۱۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۳۳۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بهترین گرایش برای موقعیت شغلی تحلیل سیستم shahabkarimi00 ۳ ۵,۵۱۲ ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  بهترین گرایش ها برای اپلای در مقطع دکتری rezamim2020 ۰ ۲,۴۶۷ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  امکان تحصیل مجدد در گرایش دیگر در مقطع کارشناسی ارشد؟؟؟؟؟؟ minafunda ۳ ۵,۴۷۳ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close