زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شروعی دوباره اما درست!

ارسال: #۶۱
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۰۳ ب.ظ
شروعی دوباره اما درست!
دوستان منم هستم. با اینکه سربازم اما میخوام به خیلیها ثابت کنم که میشه
با امید به خدا و همراهیش و تلاش خودم و یکم همت و یکم غیرت و دعای خیر مادرم برای تک رقمی شدن میخونم.
یا علی...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeedehs , Engineer , rata
ارسال: #۶۲
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۵۶ ق.ظ
شروعی دوباره اما درست!
تا تهش هستم

اگه.....
.
.
تردید دست از سرم برداره

بدو جا نمونی...
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeedehs , zeinab , e2000
ارسال: #۶۳
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۵۰ ب.ظ
شروعی دوباره اما درست!
من هستم یادتون نره ایشالله تک رقمی
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeedehs
ارسال: #۶۴
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۰۲ ب.ظ، توسط saeedehs.)
شروعی دوباره اما درست!
سلام دوستان اگه شماها هم موافقید با شروع حداقل روزی ۲-۱ساعت درروز
استارت بزنیم از فردا انشاالله
من چون گسسته و معماری ضعیفم ازاین دو تا شروع میکنم
باید یه تاپیک جدید برای خواندن خرداد ماه بزنیم که سوالی چیزی بود بپرسیم
جناب maneshty چرا ول معطلیم؟
اینجا همه با امید میخان شروع کنن اگه از الان اینا بگیم که دیگه بهمن و دی چی بگیم؟هنوز وقت هست و میشه با برنامه خوب و وقت گذاشتن و تنبلی نکردن بخونیم و بفهمیم درست درسارا انشاالله که نتیجه هم بگیریم همگی

تقدیر تقویم افراد عادی است ولی تغییر تدبیر اشخاص خاص است
 سپاس‌گزاری شده توسط: m@hboobe , Mohammad.K , asiehmohammadian , ati314 , pouya45 , zahra.motahari68@gmail.com , Engineer , rata
ارسال: #۶۵
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۱۱ ب.ظ، توسط m@hboobe.)
شروعی دوباره اما درست!
سلام دوستان
من واقعا موندم درسی مثل گسسته که سوالاتش میشه هرجوری پیچوند با این وضعیت درسی که دارم برم گریمالدی بخونم تا دید باز تری نسبت بهش داشته باشم یا...

وقتی به این فکر میکنم از کدوم درس شروع کنم تک تک درسا خودشونو بهم نشون میدن چرا که واقعا از سطح صفر شهریور پارسال خوندم بعضی درسا رو کلا حذف بعضی درسا مبحث حذف کردم دوست دارم امسال خوب خوب بخونم جبران تموم کم کاری های گذشتم Sad...

ولی خب از کدوم درسا شروع کنم خودش معظلی شده واسم!

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Engineer
ارسال: #۶۶
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۱۵ ب.ظ
شروعی دوباره اما درست!
از یه درس خیلی سخت که دوست نداری سرش بری هم شروع کردن خوب نیست چون انگیزه را کم میکنه
یه درسی که دوست داری را همراه با یکی از درسایی که سخته و از صفر باید شروع کنی همراه شروع کن
عچله هم نکن که بگی باید همه را باهم شروع کنم و همه سختن هنوز زوده برای باهم شروع کردنشون به نظرم تا قبل شهریور باید تک تک بخونیم به صورت تشریحی و درک مطلب بخث(گاهی کتب خونده شده مرور میخاد)، وقتی این مرحله را رد کردیم برای مرور و تست همراه هم بخونیم درسارا

تقدیر تقویم افراد عادی است ولی تغییر تدبیر اشخاص خاص است
 سپاس‌گزاری شده توسط: m@hboobe , Engineer , rata
ارسال: #۶۷
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۲۸ ب.ظ
شروعی دوباره اما درست!
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۰۰ ب.ظ)saeedehs نوشته شده توسط:  سلام دوستان اگه شماها هم موافقید با شروع حداقل روزی ۲-۱ساعت درروز
استارت بزنیم از فردا انشاالله
...
اونوقت من میگم گروه درسی خرداد رو بزنیم همه میگین Dislike...!
اصن من قهرم...Sad

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , mahkaameh , Engineer , alagh
ارسال: #۶۸
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۴۹ ب.ظ
شروعی دوباره اما درست!
من میخام فردا شروع کنم در روز سه درس بخونم یه درس بخونم مشترک بخونم ریاضی بخونم؟
یکی به من بگه چی کار کنم خوب
ارسال: #۶۹
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۰۴ ب.ظ
RE: شروعی دوباره اما درست!
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۵۲ ق.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  بچه ها من میخوام امسال خیلی زیاد ریاضی بخونم و داده و الگوریتم رو از clrs! حالا به نظرتون واسه ریاضی چی کار کنم؟ پارسال ریاضی مهندسی و آمار نخوندم! گسسته رو خوندم اما تا آخرش مسلط نشدم محاسبات هم که کلا سوالاش عجیب غریب بود. برم کلاس به نظرتون؟

منم همین شرایطو دارم و میخوام ریاضی مهندس و آمارو برم کلاس و گسسته رو خودم بخونم !

فقط کافیست خود را باور کنیییم
امان از روزی که انسان برخیزد...
ارسال: #۷۰
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۱۷ ب.ظ
شروعی دوباره اما درست!
منم میخام نظریه و ساختمان داده برم کلاس
کسی میدونه کلاسای نصیر کی روع میشه؟
ارسال: #۷۱
۰۱ خرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۴۹ ب.ظ، توسط e.shrm.)
شروعی دوباره اما درست!
من ۹۲ هم شرکت کردم ولی کاملا آزمایشی . حتی یک ساعتم نخونده بودم و رتبه ام شد ۱۵۰۰ نرم افزار.
امسال با جدیت بعد از امتحان و در واقع از اول تیر شروع می کنم. الانم خیلی خیلی کم دارم زبان رو از روی کتاب زبان عمومی پارسه می خونم.
امیدوارم همه دوستان با تلاش به نتیجه دلخواهشون برسند.

(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۱۷ ب.ظ)fattaneh66 نوشته شده توسط:  منم میخام نظریه و ساختمان داده برم کلاس
کسی میدونه کلاسای نصیر کی روع میشه؟

سلام
منم نظریه نصیر ثبت نام کردم و گفتند از ۱۵ تیر به بعد شروع میشه.

(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۴۹ ب.ظ)fattaneh66 نوشته شده توسط:  من میخام فردا شروع کنم در روز سه درس بخونم یه درس بخونم مشترک بخونم ریاضی بخونم؟
یکی به من بگه چی کار کنم خوب

به نظرم اینجوری یهو سنگین و البته پراکنده شروع نکنید. یه برنامه بلند مدت ببینید برا خودتون اول ، اینکه کلا چه کتاب هایی رو باید بخونید برای هر درس ، هر کتاب چقدر زمان میبره .
اونوقت برا خودتون بازه بندی کنید که برای اینکه مثلا تا آخر تابستون فلان درس ها رو تموم کنم ، باید توی دو ماه کتاب x رو بخونم. اینجوری اگه برنامه ریزی کنید ، عملا یه برنامه کوتاه مدت هم برا خودتون میچینید که مطابق اون پیش برید.
سعی کنید خیلی پراکنده کار نکنید و روی درس هایی ضریب بالا وقت و تمرکز بیشتری بزارید.

من خودم از همین روش انشالله استفاده میکنم و هدفم اینه تا آخر تابستون یه دور همه درسا رو تموم کرده باشم.

(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۵۲ ق.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  بچه ها من میخوام امسال خیلی زیاد ریاضی بخونم و داده و الگوریتم رو از clrs! حالا به نظرتون واسه ریاضی چی کار کنم؟ پارسال ریاضی مهندسی و آمار نخوندم! گسسته رو خوندم اما تا آخرش مسلط نشدم محاسبات هم که کلا سوالاش عجیب غریب بود. برم کلاس به نظرتون؟

من آمار رو از روی کتاب پارسه می خوام بخونم.چون تقزیبا همیشه همه ی دوستان گفتند این کتاب کافیه. البته من آمارم خوبه کلا.
گسسته و ریاضی رو کلاس میرم. چون پایه ریاضیم متوسطه و گسسته هم درس مهمی محسوب میشه.
گسسته رو پارسه میرم. ریاضی رو هم میخواستم پارسه با معتقدی برم که چون گویا از ایران دارن میرن ، با کریمی نصیر ثبت نام کردم. کتاب هم ، هم کتاب کریمی و هم معتقدی رو گرفتم. محاسبات هم خودم می خونم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ati314
ارسال: #۷۲
۰۱ خرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۵۱ ب.ظ
شروعی دوباره اما درست!
من هم هستم
اگه خدا به جایی که می خوایم میرسیم
ارسال: #۷۳
۰۱ خرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۳۱ ب.ظ
شروعی دوباره اما درست!
منم هستم !!!!!
باید همین بار اول موفق بشم.
به امید روزی که همه بچه های این گروه از رتبه های برتر کنکور بشن Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: rata , e2000
ارسال: #۷۴
۰۲ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۳۷ ق.ظ، توسط pouya45.)
شروعی دوباره اما درست!
سلام من هم هستم اما خب تا ۲۰ خرداد درگیر امتحانات هستم.
ارسال: #۷۵
۰۲ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۳۸ ق.ظ، توسط tarane.68.)
شروعی دوباره اما درست!
سلام به همه دوستان
منم هستم
میخوام امسال با جدیت و دقت بیشتری بخونم تا سال بعد از رتیم راضی باشم
ولی نمیدونم چطوری و از کجا باید بخونم. یه برنامه ریزی درست میخوام
و اینکه نحوه خوندن بعضی دروس رو نمیدونم بخاطر همین نمیخوام مثل کنکور قبلی رهاشون کنم

یه سوال دیگه
امسال شرایطم طوری نیست که بخوام کنکور آزمایشی شرکت کنم
واسه کنکور ۹۲ هم شرکت نکردم و هیچ کلاسی نرفتم و رتبم تو نرم افزار ۴۲۴ شد
خودم زیاد به کنکورهای آزمایشی اعتقادی ندارم . یعنی میگم اگه کسی بخواد درس بخونه میتونه و نتیجش رو میگیره
از یه طرف میبینم شرکت در کنکورهای آزمایشی خیلی با برنامست و کمک میکنه که خودم رو محک بزنم
وافعا گیج شدم
بنظرتون اگه شرکت نکنم و خودم با برنامه ریزی بخونم مشکلی پیش نمیاد؟

برای داشتن چیزی که تا به حال نداشته اید باید کسی باشید که تا به حال نبوده اید .
 سپاس‌گزاری شده توسط: amash

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۵۱ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  تفکیک سوالات پاسخ درست بر اساس هر درس Distance ۰ ۲,۷۲۷ ۲۹ آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Distance
  درخواست معرفی کتاب مختصر اما کامل برای اندروید samiramohit ۲ ۲,۵۶۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: noori759
Question آیا دانشگاه را دوباره انتخاب کنم؟ (درخواست راهنمایی) deuxshiri ۴ ۵۷ ۲۲ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  آیا تصویر بازیافت پایان نامه دانشگاه درست است؟ H-Arshad ۰ ۱۵ ۱۸ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  بعد از ثبت نام ارشد در دانشگاه، میشه دوباره آزمون ارشد دولتی داد؟ Amir_94 ۲ ۳,۲۲۸ ۰۲ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۴۰ ق.ظ
آخرین ارسال: Amir_94
  میخوام مدرک فنی و حرفه ای ccna را بگیریم اما... zahra13.66 ۴ ۳,۲۹۹ ۱۰ دى ۱۳۹۵ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
Question ارشد دوباره XP13 ۰ ۲,۰۳۹ ۲۴ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: XP13
  کنکور دوباره یا سربازی the ۱۰ ۷,۱۳۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: the
  کنکور ارشد دوباره nazila_asl ۱۰ ۴,۳۶۳ ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nazila_asl

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close