زمان کنونی: ۲۸ خرداد ۱۴۰۳, ۰۹:۲۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رتبه ۱۸۸ نرم افزار

ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۲۴ ب.ظ، توسط mehdi_matrix.)
رتبه ۱۸۸ نرم افزار
سلام بر همگی و تبریک به سایر دوستان!
رتبم ۱۸۸ شده.
در حال حاضر مشغول خدمت سربازیم.امسال با این که کنکور ثبت نام کرده بودم ولی اصلا حال درس خوندن نداشتم و یه جورایی شب قبل کنکور قصد کردم تا ساعت ۱۲ فرداش، تخت بگیرم بخوابم،منتها ننهه اصرار کرد که سر جلسه برم.نکته جالبه اینه من متولد ۲۹ اردیبهشتم،۳۱ اردیبهشت خدمتم تمومه،و تو همین ماهم رتبه آوردم!گرچه انتخاب رشته میکنم ولی یه جورایی شخصا از دانشگاه رفتن زده شدم!
انرژی مثبت، در تاریخ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۲۶ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

دوست عزیز اینجا بخش کارنامه هاست. اگر تمایل دارید ممنون می شم درصدهاتون رو بفرمایید . اگر هم تمایل به کمک دوستان برای انتخاب رشته دارید، در بخش انتخاب رشته سوالتون رو مطرح کنید. اگر هم دوست دارید با دوستانتون صحبت کنید در تاپیک های بخش کنکور ۹۲ این کارو انجام بدید. ممنون

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: haveking
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۳۳ ق.ظ
رتبه ۱۸۸ نرم افزار
تبریک،چطوری میخوای انتخاب رشته کنی؟!!۱چی میخوای بزنی؟

HeartTongue
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۹,۵۸۹ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۶۱۸ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۴۴۷ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۲۴۸ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۹,۴۵۲ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۲,۰۲۲ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۶۲۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۳,۱۰۴ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری
  متن به هم ریخته در نرم افزار Notepad HAMID3F ۱۵ ۲۱,۷۷۴ ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rezasedghi100
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۹۹ Seyyedab ۱۱ ۶,۱۱۰ ۰۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close