زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب بین مجموعه کتاب های ماهان و مدرسان شریف رشته آی تی

ارسال: #۳۱
۰۷ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۰۵ ب.ظ
دوستان من پارسال بسته ماهان گرفتم افتضاح بود!
اولا نویسنده همه کتابا یکی بود
دوما توضیحاتش خیلی خلاصه بود
تستهاش هم فقط مال چند سال گذشته بود
البته کتاب زبان عمومی اش به نظر جالب بود

تنبلی دزد آرزوهاست ...
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۰۷ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۲۴ ب.ظ
RE: انتخاب بین مجموعه کتاب های ماهان و مدرسان شریف رشته آی تی
سلام به همه دوستان مانشتی. طاعات قبول و التماس دعا در لیالی قدر. من چند وقت پیش در پاسخ به یکی از دوستان، پست هایی رو در مورد پک مدرسان در اینجا

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گذاشتم که حاصل تجربیات شخصی خودم در سال گذشته از پک و آزمون های مدرسان بود. جهت سهولت مطالعه اون پست ها، همه رو در فایل زیر گنجوندم که فکر کنم خوندنش خالی از لطف نباشه.

کلیت موضوع اینه که به هیچ وجه گول تبلیغات رو نخورید و کتاب ها رو بصورت گزینشی از پک ها و مؤلفین مختلف (بر اساس لیستی که با دقت، و بر مبنای تعداد افرادی که اون کتاب ها رو خوندن و تو کنکور موفق بودن، تهیه کردید) انتخاب کنید. به خصوص مدرسان به جرأت می تونم بگم که حداقل ۷۰ درصد تبلیغاتش دروغ محضه. موفق باشید.

فایل‌(های) پیوست شده
Modaresan.doc
اندازه فایل: ۴۱ KB

یک دلشکسته گـر که دعـاگویتان شـود
به زآنکه خود نشسته و عمری دعا کنید

وقتی خدا می بخشد، من که باشم که نبخشم(نلسون ماندلا-۴۶۶۶۴)
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sybarite , esmaeilyazdani
ارسال: #۳۳
۰۷ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۳۳ ب.ظ
(۰۵ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۱۶ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  
(05 مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۳۵ ب.ظ)user1 نوشته شده توسط:  اگه پایت قویه و تو دانشگاه درسا رو خوب خوندی (مرجع) واین کتابارو واسه تمرین تست زدن میخوای هیچ فرقی نمیکنه چون معمولا اکثر تستای یالهای قبل تو همشون هست ولی اگه واسه خوندنو فهمیدن میخوای بازم هیچ فرقی نمیکنه چون هیچ کمکی بهت نمیکنن! بشین مرجع بخون درست و اصولی و وقتت رو تلف نکن
موفق باشی

قطعن اشتباه میفرمایید خیلی از کتابها هم مرجع رو کامل پوشش دادن هم نکات کنکوری رو خوب برجسته کردن هم تست سالهای قبل رو کامل و طبقه بندی شده گذاشتن.نظرتون رو جلب میکنم به مصاحبه نفر اول علوم کامپیوتر امسال و توضیحات مفصلی راجع به کتابهای مرجع دادن که هم از من و صد البته از شما در این مورد صاحب نظر تر هستن. راستی یک زمانی من هم نظر شما رو داشتم. تشریف ببرید یک دور گریمالدی رو بخونید بعد احتمالن تجدید نظر میفرمایید. البته با توجه به اینکه هدف کنکور است: تا شما یه دور گریمالدی رو بخونی رقبات پنج دور پوران رو خوندن تستاشم حل کردن برای کنکور خیلی از شما آماده ترن . باز هم عرض میکنم تشریف ببرین مصاحبه یک رقمی ها رو بخونید نظرتون عوض میشه. امیدوارم جسارت منو ببخشید ولی خواهش میکنم با نظرات نسنجیده دیگران رو گمراه نفرمائید.

صرفا جهت اطلاع میگم که من کتاب گریمالدی نه ولی کتاب Rosen رو واسه گسسته خوندم وقت گیر بود ولی عوضش مطمئن بودم چیزی که میخونم درسته و ثانیا الان کامل به گسسته مسلطم!درمورد مصاحبه یک رقمی هام باید بگم که من گفتم اگه پایه کسی قویه همین کتابا(صرفا جهت تست زنی) کافیه!ضمنا چیزی که شما تو یک دور خوندن گریمالدی یا هر کتاب مرجع دیگه ای بدست میاری باخوندن پنج که سهله پنجاه دور اینایی که گفتی بدست نمیاری.
منم قصدم گمراه کردن کسی نبود!
درآخر جمله ای از دکتر شریعتی:
"خدایا!مرا از این فاجعه پلید مصلحت پرستی که چون همه کس گیر شده است وقاحتش از یاد رفته و بیماری شده است که از فرط عمومیتش،هرکه از آن سالم مانده باشد بیمار می نماید،مصون بدار تا : به رعایت مصلحت ، حقیقت را ذبح شرعی نکنم.
۵
۲
ارسال: #۳۴
۰۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۱۲ ب.ظ
user1 فعلن که جز منفی دادن حال ندارم حرف بزنم . اون خورده فرمایشهای شریعتی مال دهه هفتاد بود الان جدیدن جانشین ملا نصرالدین شده. مرحمت عالی زیاد.
۱
۷
 سپاس‌گزاری شده توسط: parvin333
ارسال: #۳۵
۰۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۳۹ ب.ظ
(۰۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  user1 فعلن که جز منفی دادن حال ندارم حرف بزنم . اون خورده فرمایشهای شریعتی مال دهه هفتاد بود الان جدیدن جانشین ملا نصرالدین شده. مرحمت عالی زیاد.

من دیگه حرفی ندارم!Cool
۴
۰
ارسال: #۳۶
۰۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۴۷ ب.ظ، توسط jahani.)
(۰۵ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۲۵ ب.ظ)vidami نوشته شده توسط:  
(05 مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۵۳ ب.ظ)konkooor نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۳۰ ب.ظ)TheHero نوشته شده توسط:  سلام دوستان

من میخام برای ارشد ۹۳، بسته ی کامل کتاب های یکی از دو موسسه مدرسان شریف یا ماهان رو تهیه کنم.
به نظرتون جدای آزمون های این موسسات، کتاب های کدوم یکی از این دو موسسه بهتره برای رشته آی تی؟

لطفا راهنمایی کنید...ممنون
سلام دوسته عزیز :
من مدرسان رو توصیه میکنم خودمم از خدمات همین موسسه دارم استفاده میکنم و راضیم با مراجع به سایته مدرسان و مصاحبه با رتبه های برتر متوجه شدم که مدرسان از بقیه بهتره
موفق باشی

(۰۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۰۱ ق.ظ)zeinab نوشته شده توسط:  من کتابهای ماهان رو ندیدم اما مدرسان اصلا خوب نیست فقط شبکه ش بد نیست هوشش که خیلییییییی بده!! ماهان هم نشنیدم کسی بگه خوبه!
اگر مصاحبه بچه ها رو بخونی یا مقسمی خوندن یا پارسه یا پوران که با توجه به درسش باید انتخاب کرد.
بهتره اول هم مرجع رو بخونی
سلام با نظرت کاملا مخالفم دوسته عزیز شما اگه مصاحبه رتبه های برتر رو تو سایته مدرسان بخونی متوجه میشی کتابهای مدرسان کاملترین منابع است...
با ارزوی موفقیت برای همه کنکوری ها

سلام. تا اونجایی که میدونم نفرات برتر مدرسان برای این موسسه تبلیغ می کنند. یکی از فامیلای ما فقط در آزموناش شرکت میکرد ولی کتاباشو نگرفت اما وقتی رتبه اش خوب شد ازش خواستن تبلیغ کنه و اونم پذیرفت!! به نظر منم بسته های مدرسان کافی نیس مخصوصا توی بعضی درسا افتضاحه... بهترین کار اینه واسه هر درس تحقیق کنین که بهترین کتاب چیه...
موفق باشین.
سلام ..به نظرم واسه خرید کتاب حتما کتابهارو باهم مقایسه کن.کدوم کتاب تستهای بیشتری داره،فهرست کدوم کتاب کامل تره و اینکه فضای سفبد زیاد و فونت درشت نداشته باشه که فقط سر آدمو کلاه بزاره..من کتابهای ماهان رو ندیدیم اما فقط کتاب سیستم عامل و ساختمان داده مدرسان رو که خوندم راضی بودم به چندتا از دوستام هم که گفتم فیدبک خوبی دیدم.

۰
۰
ارسال: #۳۷
۰۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۴۹ ب.ظ
سلام.

راستش من پارسال آزمون it شرکت کردم . کارشناسیم نرم افزاره. پارسال دانشجو بودم و ۲۴ واحد هم داشتم . اما خوب رتبه ام شد ۲۰۰۰/ مجاز شدم اما خوب ..........

راستش با توجه به کتابهای که خوندم فکر مکنم اصلا نمشه گفت کدوم موسسه خوبه باید از بن موسسات مختلف گزینشی کتابهای خوبشون رو انتخاب کرد و خوند . من پوران پژوهش رو تو ساختمان داده خوب دیدم البته کنکور ۹۲-۹۱ سوالات ساختمان داده اش خیلی بل سالهای قبل فرق میکرد و خیلی سخت تر بود . اما پایگاه داده رو از مقسمی خوندم و خوب بود . میشد سوالای کنکور رو جواب داد. اما شبکه ی پوران پژوهش افتضاح بود ! خیلی مهمه از چه منابع میخونید .اما بیشتر مهمه که بخونیم ! و حسابی زحمت بکشیم ومرور کنیم . من نمیدونم واسه شبکه و نرم افزار چی بخونم ؟ و از طرفی نمیدونم شما از الان شروع کردید ؟ مثلا روزی چند ساعت میخونید ؟ برنامه ریزیتون چطوریه ؟
۲
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۲۲ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۳۹۲ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۱۵ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۱۰ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۹۰ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۲۲ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۵۷۶ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۵۶۷ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۱۳ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۱۰ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close