زمان کنونی: ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سیستم عامل کلاس برم یا طراحی الگوریتم؟

ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۳۳ ب.ظ
سلام دوستان به دلیل پاره ای از مشکلات توی برنامه ریزیم اگر بخوام سیستم عامل رو کلاس برم طراحی رو هم میتونم برم اونم با دکتر سید جوادی..
ولی ممکن هست نتونم سیستم عامل رو برم و در این صورت باید با دکتر فیلی طراحی الگوریتم رو بگذرونم .. کسی راجع به دکتر فیلی در درس طراحی چیزی میدونه؟ و در کل ایا سیستم عامل کلاس رفتنش واجبه یا خیر...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۵۷ ب.ظ
خیر اصلا سیستم عامل نیاز نداره کلاس بری
بجای اون برید کلاس معماری
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: signal_micro , Riemann
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۴۳ ب.ظ
نصیر در یک اقدام جالب اقای یوسفی رو ک طراحی الگوریتم و با ایشون کلاس گرفتم جایگزین دکتر فیلی کرده
و اقای یوسفی ترم تابستون نصیر کلاس ندارن
کسی اطلاعی درمورد کلاس طراحی الگوریتم دکتر فیلی داره؟Huh

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
۰
۰
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۲۹ ب.ظ
RE: سیستم عامل کلاس برم یا طراحی الگوریتم؟
اگه امکان مالی اش رو داری بهت پیشنهاد می کنم تا آخر تابستان تمام درس ها رو کلاس بری البته پیش استاد خوب
اینطوری مجبوری یکبار همه درسها رو تموم کنی و برای پائیز حالت تکرار و تمرین و جمع بندی برات پیدا می کنه و با استرس کمتری درس می خونی ولی اگه خودت بخواهی درس بخونی بابت فهمیدن یه مطلبی که در کلاس استاد سر ۵ دقیقه بهت یاد میده شاید باید ۱ ساعت بخونی
من اگه امکانش بود که برم تهران کلاس کنکور شرکت کنم دو سال پیش قبول می شدم

البته نمی گم که حتما باید کلاس برید حرف من اینکه کلاس باعث میشه وقت کمتری ازتون گرفته بشه
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: signal_micro , نازین
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۱۶ ب.ظ، توسط mehrdadsecret.)
پس هم سیستم عامل رو ثبت نام کردم و هم الگوریتم .. البته چون همانطور که دوستمون گفت با دکتر فیلی اشناییتی نداشتم با دکتر سید جوادی در پارسه کلاس رو ورداشتم .. و سیستم عامل دکتر حقیقت ..
سعی کردم تا جایی که بودجم اجازه میده کلاس برم .. نه همه ی درس ها ولی به نظر خودم دروس خوبی رو واسه کلاس و با استاد های خوب کلاس برداشتم..
معماری اجلالی
گسسته اجلالی ( به علت درس دادن خیلی مفهومی ایشون)
سیستم عامل دکتر حقیقت
الگوریتم سیدجوادی (خیلی ها انتقاد داشتن از ایشون ولی به نظرم هرچی که باشند سری توی سرها دارند در درس الگوریتم)
۱
۱
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۵۲ ب.ظ، توسط iApp.)
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۴۳ ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  نصیر در یک اقدام جالب اقای یوسفی رو ک طراحی الگوریتم و با ایشون کلاس گرفتم جایگزین دکتر فیلی کرده
و اقای یوسفی ترم تابستون نصیر کلاس ندارن
کسی اطلاعی درمورد کلاس طراحی الگوریتم دکتر فیلی داره؟Huh

گسسته و مدار منطقی آقای یوسفی هم برداشته شده!!!
الان تو سایت پارسه که رفتم، دیدم مهندس یوسفی، دکتر حقیقت و دکتر سید جوادی که بحثش بود توی نصیر قراره کلاس داشته باشن، اونجا ارائه دادن.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

در مورد سیستم عامل دکتر کارگهی کسی اطلاعی داره؟؟؟Confused
۰
۰
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۲۲ ب.ظ
آقای یوسفی شیراز هست
اگه می خوای بیا شیراز باهاشون ۴ درس گسسته ساختمان الگریتم معماری بردار
۰
۰
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۴۱ ب.ظ، توسط reyhaneh64.)
احتمالا تا الان ثبت نامتو دیگه انجام دادی اما من یه سری توصیه دارم برای استفاده بقیه.
در صورتیکه پایه مناسبی ندارید و از بعد زمانی در خودتون نمیبینید که درسیو با خوندن مرجع به خوبی جمعش کنید حتما کلاس مفید خواهد بود و کلی تو زمانتون صرفه جویی میشه.خصوصا دوستانی که مثل من شاغل هستن و دوست دارن واسه ارشد برنامه ریزی همزمان داشته باشن.
خوبی کلاس بحثایی هست که اونجا میشه سر تستای مختلف و کلا این که یه دور یه نفر همه مباحث مورد نیاز رو با دید مفهومی ارائه کنه ماندگاری بیشتری تو ذهن داره و یه دفه میبینی با اینکه اصلا درسیو مرور نکردی اما صحبتای استاد تو ذهنته.
برای من که سیستم فوق العاده مفید بود با اینکه دو جلسه اولیکه سر کلاس دکتر حقیقت اومدم از بعد ادبیاتی چندان برام مانوس نبود و ناراضی بودم و اینکه چرا باید درسی که میشه تو ۴۸ ساعت جمعش کرد من با شرایط سختی که داشتم باید ۷۲ ساعت میومدمو کلی حرفای بیهوده میشنیدم..
خلاصه نظرم وقتی تغییر کرد که به مبحث وقفه و فرق چند تا مفهوم how when where what .... و همه wh question هایی که میشد تو فهم سیستم داشت رسیدیم.
و تازه جلسه ۳ متوجه شدم که درکم از سیستم عاملی که فکر میکردم قویم یه صفر بزرگی بیش نبوده.
نمیخوام تو این سایت تبلیغی کرده باشم اما اینا تجربه من بود در زمینه سیستم عامل
هر چند متذکر بشم که با طی کردن کلاس اصلا انتظار نداشته باشین که تستای عجیب و نسنجیده سیستم عاملای سال ۹۱ و ۹۰ و خصوصا آیتی رو بتونین از پسش بربیاین اما تو فهم درس سیستم قطعا مفیده.

اما الگوریتم:
Smile
دکتر سید جوادی استادی با سطح معلومات خیلی بالا هستن
این خیلی که میگم یعنی خیلی واقعا
Smile
سر کلاس تلاشمو کردم واسه این که یه جایی به هر حال یه کوچولو بهانه دستم بیاد که نمیتونه اما موفق نشدم
یه نکته اینکه اگر کلاس الگوریتم ایشونو شرکت میکنید مفید بودنش تماما بستگی به خودتون داره. باید خیلی فعال عمل کنید. منظورم از فعال ، تلف کردن وقت کلاس با سوالات بیهوده و پیش پا افتاده نیست که خودتون بعد کلاس و با مرور جزوه بتونید بفهمید منظورم بررسی تستای مبحثیه که قراره جلسه بعد کار بشه از همون جزوه ای که خودشون درس میدن و ارائه راه حلای مختلف و فکر کردن واسه سوالا و بحث با استاد سر راه حلا و ایده های خیلی جالبی که ایشون میده و تو هیچ کتاب تستی نیست. و ذهن آدمو باز میکنه.
سر کلاس ایشون خودتون باید به کلاس خط بدینو ببرینش جلو والا ممکنه کلاس مفید نباشه .
سعیتون هم این باشه که همه بچه های کلاس اینقدر با هم اتحاد داشته باشین و از همدیگه دفاع کنید که نذارین بحثا به بیراهه کشیده بشه و تا جایی که امکان داره هر روزی که خودش مد نظرشه و هرچی میگه گوش کنیدو زیر بار جبرانی نرین که کلاساتون باد فناست و ممکنه اصلا تشکیل نشه
و کلا زیر بار استراحت نرید بزارید درسشو بده و الا یه دفه دیدین ۴۵ دقیقه برک دارین
Smile

در مورد دکتر فیلی:
Smile
من هوش مصنوعی با ایشون کلاس داشتم
و بعد از جلسه اول میخواستم پولمو پس بگیرم که به دلیل دیر اقدام کردن مجبور شدم تا آخرشو برم.
اما از این بابت خوشحالم و خوب شد این کارو نکردم
سر کلاس از اسلاید انگلیش درس میدادن
تونستم مفهومی هوشو سر کلاسشون یاد بگیرم و خیلی از الگوریتمارو که مربوط به فصل ۴ بودو قبلا خودم خونده بودم سر کلاس ایشون متوجه شدم یه جور دیگه قبلا فهمیده بودم که اشتباه بودن.
اکثرا کلاسا دیر شروع میشد و زود تمام
برک کلاس خیلی بود.
برای در س الگوریتم با توجه به حجم بالایی که نسبت به هوش داره و دیدی که از تدریس ایشون دارم به نظرم شاید به صلاح نباشه الگوریتم با ایشون.

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: atenaa , iApp , saye0 , mshelman , reyman
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۱۸ ب.ظ
سلام

دوست عزیز فقط به وقت و پول و انرژی خودت رحم کن. کلاس سیستم عامل حقیقت رو نرو.
یعنی شاید خیلی ها از کتاب پارسه که مال اونه راضی باشن، اما این استاد افتضاحه افتضاح. شخصیت که هیچی. سر کلاس وقت بچه ها رو با چرت و پرت و حرفهای نامربوط تلف میکنه . هر کس هم اعتراضی بکنه. با فحش و توهین سرکوب میشه.

حدود چهارصد هزار تومان، هزینه میکنی. وقت عزیزتو با حضور در کلاس این ابوالفضل طرقی حقیقت آتیش میزنی. خواهش میکنم مواظب باشید
من شنیدم سیستم عامل نصیر با دکتر کارگهی هست. اونو برید اگه خواستید که هم شاأن استاد رو داره هم منابع و رفرنساش همون منابع ارشد هست.
۱
۲
ارسال: #۱۰
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۵۷ ب.ظ
به نظرم سیستم عامل آنچنان نیازی به کلاس رفتن نداره. من خودم که نرفتم.

و از سیستم عامل هم هیچی سر در نمیاوردم.

ولی با خوندن کتاب سیستم عامل دکتر حقیقت کامل و پایه ای مطالب رو درک کردم.
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۰۳ ب.ظ، توسط samane544.)
[quote='mehrdadsecret' pid='182093' dateline='1368877247']
پس هم سیستم عامل رو ثبت نام کردم و هم الگوریتم .. البته چون همانطور که دوستمون گفت با دکتر فیلی اشناییتی نداشتم با دکتر سید جوادی در پارسه کلاس رو ورداشتم .. و سیستم عامل دکتر حقیقت ..
سعی کردم تا جایی که بودجم اجازه میده کلاس برم .. نه همه ی درس ها ولی به نظر خودم دروس خوبی رو واسه کلاس و با استاد های خوب کلاس برداشتم..
معماری اجلالی
گسسته اجلالی ( به علت درس دادن خیلی مفهومی ایشون)
سیستم عامل دکتر حقیقت
الگوریتم سیدجوادی (خیلی ها انتقاد داشتن از ایشون ولی به نظرم هرچی که باشند سری توی سرها دارند در درس الگوریتم)
[/quote
دوستان عزیزی که قصد کلاس رفتن دارند حتما ابتدا با کسانی که این کلاسها رو رفتن حضوری مشورت کنید چون اینجا افراد مختلف تبلیغات نادرستی میکنند. و اطلاعات نادرست میدهند. من دوسال پیش این مسیر رو طی کردم. مراقب باشید

دوستان اگر قصد کلاس رفتن دارید حتما حضوری با دانشجویان سالهای قبل مشورت کنید اینجا بعضی افراد با هدف خاصی تبلیغ میکنند و اطلاعات نادرست میدهند. من دوسال پیش کلاسهایی رو شرکت کردم و اسم نمیارم و نتیجه خوبی گرفتم. مراقب باشید

دوستان عزیزی که قصد کلاس دارند حتما حضوری با دانشجویان سالهای قبل که این کلاسها رو رفتن مشورت کنید. چون اینجا برخی افراد تبلیغات میکنند و اطلاعات نادرستی میدهند. من دوسال پیش با اساتید خوبی کلاس داشتم ونتیجه خوبی گرفتم. مراقب باشید
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۹ تیر ۱۳۹۳, ۰۴:۲۹ ب.ظ
این سوال منم هستش و دوستانن خواهشااااااااااااااااااااااا کمک کنیددددددد، واسه طراحی بین مقسمی و یوسفی و سید جوادی اساسااا موندم، مقسمی از این دو بهتر نیستش؟؟؟
برای ساختمانم بین مقسمی و طورانی موندمممم، خواهش می کنممم اگه می دونید جواب بدید ، خیلی فرصت کمه Sad(((
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۹ تیر ۱۳۹۳, ۰۴:۵۷ ب.ظ
همه چی بستگی به خودت داره که تو چه درسی واقعآ نیاز یه کلاس داری من نمیگم فلان استاد خوبه یا بد ولی به نظرم بیشتر تحقیق کن
۱
۰
ارسال: #۱۴
۲۰ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۰۷ ب.ظ
دوستان تو رو خدابرای شبکه راهنمایی کنید با کی کلاس برم ؟
حقیقت ، رضوانی و خلیلی فر
خواهششششششششششششششششش می کنم کمکککککککککککککک کنیدددد
۰
۰
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۰ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۰۹ ب.ظ
من که گفتم بهتون
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۶۷۲ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  تست ۸۷ کامپیوتر مربوط به عامل ها Shekarchi_shab ۳ ۱,۸۵۰ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۸۶ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۲۰۷ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۸۱۲ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۶۰۰ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  طراحی ui/ux kimiya1234 ۲ ۲,۱۰۶ ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  پکیج آموزشی طراحی وب + فارسی سازی وردپرس + سئو Happiness.72 ۶ ۶,۴۱۳ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saqarmoshtaq
  منابع پایگاه داده وسیستم عامل پیشرفته!دکتری ؟ morweb ۰ ۱,۸۵۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb
  طراحی یک سیستم عامل (از صفر) sina4everafter ۱۲ ۱۵,۸۵۳ ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: nahalmomen2007@yahoo.com

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close