زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سیستم های عامل(دکتر نقیب زاده)

ارسال:

y.zare64 پرسیده:

سلام دوستان
من فصل ششم یعنی زمانبندی کتاب سیستم های عامل دکتر نقیب زاده رو خیلی فوری نیاز دارم.از دوستان کسی هست که کمکم کنه؟
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

jaroon پاسخ داده:

سلام.من اسلایدهایی که تو کلاس درس میدن رو دارم بدردتون میخوره؟

ارسال:

y.zare64 پاسخ داده:

RE: سیستم های عامل(دکتر نقیب زاده)

(۰۲ خرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ)jaroon نوشته شده توسط:  سلام.من اسلایدهایی که تو کلاس درس میدن رو دارم بدردتون میخوره؟
سلام دوست عزیز.اگه لطفی کنید و اسلایدها رو به ایمیلم(yasserzare91@gmail.com) بفرستید ممنون میشم.
ببخشید آقای دکتر نقیب زاده در دانشگاه آزاد مشهد مقطع ارشد سیستم عامل پیشرفته درس میدن؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

ارسال:

mehrimanesht پاسخ داده:

(۰۲ خرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ)jaroon نوشته شده توسط:  سلام.من اسلایدهایی که تو کلاس درس میدن رو دارم بدردتون میخوره؟

=================
سلام دوست عزیز اگه زحمتی نیست اسلایدهای درس سیستم عامل پیشرفته(دکتر نقیب زاده) رو برای من ارسال نمایید.
alimehrimail@gmail.com
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

jaroon پاسخ داده:

بله.پایگاه داده پیشرفته و سیستم عامل پیشرفته

۰
ارسال:

slayermind پاسخ داده:

دوستان کسی اسلاید های درس سیستم عامل و پایگاه داده پیشرفته دکتر نقیب زاده را داره؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل تمرین کتاب سیستم های فازی و کنترل فازی neo.st ۲۶ ۳۹,۰۷۷ ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ ۰۹:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar1344
  تست ۸۷ کامپیوتر مربوط به عامل ها Shekarchi_shab ۳ ۱,۶۳۹ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۶۵۷ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۲۴۶ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۱۰۰ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۴,۳۵۷ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۴۲۷ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۲۱ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۱۵۷ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  منابع پایگاه داده وسیستم عامل پیشرفته!دکتری ؟ morweb ۰ ۱,۷۸۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close