زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درصد های کنکور نرم افزار

ارسال: #۳۱
۱۴ اسفند ۱۳۸۹, ۰۹:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۸۹ ۰۹:۴۲ ق.ظ، توسط Mansoureh.)
RE: درصد های کنکور نرم افزار
من قبلاً درصدهام رو توی انجمن گذاشتم و آفاق جون توی مدرسان شریف، تخمین رتبه رو برام اعلام کرده. راستش اینجا هم دوباره میگم تا آقای موج و یا دوست دیگری لطف کنند و یه تخمینی دوباره ای برای من بزنند، تا حداقل برای ۳ ماه آینده بدونم چه برنامه ای بریزم! برم خوش بگذرونم یا دوباره درس بخوانم!!! ببینید من حداقل اگه تا شیراز (روزانه) رو نیارم یعنی باید برم درس بخوانم!... Confused

زبان: ۴۸/۸۹%
ریاضی: ۲۶/۶۸%
مشترک: ۳۳/۳۳%
تخصصی هوش: ۴۰% تمام...
تخصصی نرم افزار: ۱/۶۷% (نخندید دیگه!!! خب اگه میخواستم نرم افزار بدم براش میخواندم! هدفم فقط و فقط هوش مصنوعی بود!)
تخصصی معماری: ۰/۰۰% (به شخصه بزور دروس فیزیک، مدار و الکترونیک رو پاس کردم! هر چند لطف خدا شامل حالم شد و هیچکدام رو نیفتادم!!! Shy: blush Smile

پیشاپیش ممنون...

و البته یه سئوال دیگه هم داشتم!!! ترتیب دانشگاه‌ها رو برای رشته‌ی هوش مصنوعی میخوام! البته اگه کسی بدونه!!!؟ (از تهران تا اهواز - بیشتر لازم نیست)

Change Your FATE
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۱۴ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۰۳ ق.ظ، توسط موج.)
(۱۳ اسفند ۱۳۸۹ ۰۸:۰۳ ب.ظ)goleyas نوشته شده توسط:  سلام،میشه نظرتون رو راجع به اینا هم خوشبینانه،بدبینانه، همه جوره بگید
زبان ۵۵
ریاضی ۱۳!!!!!
مشترک ۳۵
هوش ۱۸!!!!!!
مرسی

۱۵۰ تا ۲۵۰
(۱۴ اسفند ۱۳۸۹ ۰۹:۴۰ ق.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  زبان: ۴۸/۸۹%
ریاضی: ۲۶/۶۸%
مشترک: ۳۳/۳۳%
تخصصی هوش: ۴۰% تمام...
تخصصی نرم افزار: ۱/۶۷% (نخندید دیگه!!! خب اگه میخواستم نرم افزار بدم براش میخواندم! هدفم فقط و فقط هوش مصنوعی بود!)
تخصصی معماری: ۰/۰۰% (به شخصه بزور دروس فیزیک، مدار و الکترونیک رو پاس کردم! هر چند لطف خدا شامل حالم شد و هیچکدام رو نیفتادم!!! Shy: blush Smile

پیشاپیش ممنون...

بین ۸۰ تا ۲۰۰

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۳۳
۱۴ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۱۰ ق.ظ
(۱۴ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۰۱ ق.ظ)موج نوشته شده توسط:  بین ۸۰ تا ۲۰۰

واو! واقعاً؟!!! امیدوارم... اگر اینطور بشه، چی میشه! Angel باز هم ممنون... انشاالله شما هم قبول بشید یه دانشگاه خوب! حداقل به خاطر همین امیدهایی که میدین، خیلی‌ها دعاتون میکنند...

موفق باشید...

Change Your FATE
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۳۴
۱۴ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۲۰ ق.ظ
(۱۳ اسفند ۱۳۸۹ ۰۷:۴۷ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  آقا رتبه منم تخمین میزنید؟
چرا همه میگفتن مشترک سخت بوده بعد همه اینقد خوب زدن؟ یه عالمه آدم بالای ۴۰ زدن. خب آدم نا امید میشه که Big Grin

زبان ۴۰%
ریاضی ۲۵%
مشترک ۲۲%
اختصاصی نرم افزار ۲۶%

۱۵۰ta300

یعنی آقای موج اگه اینجوری بشه یه شیرینی پیش من دارید. بدون شک. مرسی. هرچند خیلی خوب نیست ولی از یه سال دیگه خوندن بهتره. اگه قبول شم انشالله . شمام انشالله قبول شید همونجا که میخواین
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۳۵
۱۴ اسفند ۱۳۸۹, ۰۷:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۸۹ ۰۷:۲۰ ب.ظ، توسط ۱۲۳javad.)
درصد های کنکور نرم افزار
دوستان کسی میدونه تا رتبه چند تو گرایش هوش قبول میشه؟
سوال ۵۹ هوش رو دوباره با دقت بررسی کنی
فکر کنم
هم گزینه ای که با ۱۰ شروع میشه و هم گزینه ای که با ۹ شروع میشه جواب باشه!
لطفا دوستانی که هوش شرکت کردند نظر بدن
۰
۰
ارسال: #۳۶
۱۴ اسفند ۱۳۸۹, ۰۹:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۸۹ ۰۹:۴۱ ب.ظ، توسط mosenabdoli.)
(۱۳ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۵۳ ب.ظ)Raman نوشته شده توسط:  
(13 اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۵۱ ب.ظ)khoofi66 نوشته شده توسط:  دوستان یه نگاهی به این جدول بندازید بد نیست
تراز و دانشگاه قبولی برخی از رتبه های رشته کامپیوتر رو گذاشته.
فقط اینکه نمیدونم این آمار مربوط به چه سالیه! تو این دو سه ساله ظرفیت‌ها بیشتر شده یعنی اگه بهتر از این نباشه بدتر هم نیست.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دوست عزیز این امارها رو من گذاشتم تو اون سایت. آمارها برای سال ۸۹ است.

البته من حدس می زنم واسه سالها ۸۷ و ۸۸ و ۸۹ باشه چون من رتبه ۱۰۵ نرم رو که علم و صنعت ۸۷ قبول شد رو میشناسم و میگه ترازش همونیه که اونجا نوشته شده... یه نفرم به همین شکل ورودی ۸۸ میشناسم تو اون لیست ... (شایدم اتفاقیه)
در هر حال چیزی که مهمه همونه که اگه بیشتر نشه کمتر نمیشه ... اقلن واسه دل خوش کردن خوبه!!!
(۱۴ اسفند ۱۳۸۹ ۰۷:۱۲ ب.ظ)۱۲۳javad نوشته شده توسط:  دوستان کسی میدونه تا رتبه چند تو گرایش هوش قبول میشه؟
سوال ۵۹ هوش رو دوباره با دقت بررسی کنی
فکر کنم

سوالا رو ندارم ولی فک کنم هرس الفا بتا رو میگی
حق با توئه ولی بعید میدونم سازمان سنجش بی در و پیکر عوضش کنه. استدلالشون هم میتونه این باشه که اونی که با ۱۰ شروع میشه از "بزرگتر یا مساوی" استفاده می کنه ولی اونی که با ۹ شروع میشه از "بزرگتر". میدونی چی میگم؟!
چون قبلن یه همچین تستی دیده بودم که گزینه هاش این مشکل رو داشت

وختی بازی خشن می شه، خشن ها به بازی میان...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: khoofi66
ارسال: #۳۷
۱۴ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۰۱ ب.ظ
درصد های کنکور نرم افزار
سلام بچه‌ها
من کنکورراخراب کردم
اصلا فکر نمیکردم این طوری بشه
این درصدای من هستش
ازگروه دیده بان ارشد تقاضا میشه رتبه ماراهم تخمین بزنین
زبان ۳۰
ریاضی ۲۸
مشترک ۲۵
نرم ۴۳
هوش ۱۵

آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند.( فردریش نیچه)
۰
۰
ارسال: #۳۸
۱۴ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۲۱ ب.ظ
بچه‌ها من با این درصدایی که دادین میانگین درصد مشترک رو حساب کردم. شد ۲۳ و خورده ای. این یعنی اینکه هر کی بالای این ۲۳ درصد بزنه امید به قبولی داشته باشه. اصلا نگران نتیجه هم نباشید که مطمئنم چون تلاش کردیم همه نتیجه می گیریم...Shy
۰
۰
ارسال: #۳۹
۱۴ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۳۲ ب.ظ
(۱۴ اسفند ۱۳۸۹ ۰۹:۳۲ ب.ظ)mosenabdoli نوشته شده توسط:  
(14 اسفند ۱۳۸۹ ۰۷:۱۲ ب.ظ)۱۲۳javad نوشته شده توسط:  سوال ۵۹ هوش رو دوباره با دقت بررسی کنی
فکر کنم

سوالا رو ندارم ولی فک کنم هرس الفا بتا رو میگی
حق با توئه ولی بعید میدونم سازمان سنجش بی در و پیکر عوضش کنه. استدلالشون هم میتونه این باشه که اونی که با ۱۰ شروع میشه از "بزرگتر یا مساوی" استفاده می کنه ولی اونی که با ۹ شروع میشه از "بزرگتر". میدونی چی میگم؟!
چون قبلن یه همچین تستی دیده بودم که گزینه هاش این مشکل رو داشت

جوابتون در این قسمت داده شد -->

Change Your FATE
۰
۰
ارسال: #۴۰
۱۵ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۱۷ ق.ظ
درصد های کنکور نرم افزار
دوستان کسی میدونه توی گرایش هوش تا رتبه چند قبول میشه؟
۰
۰
ارسال: #۴۱
۱۵ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۴۷ ق.ظ
(۱۵ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۱۷ ق.ظ)۱۲۳javad نوشته شده توسط:  دوستان کسی میدونه توی گرایش هوش تا رتبه چند قبول میشه؟

فکر کنم دیگه خوش بینانه تا رتبه‌ی ۷۰۰!!! البته اگه پیام نور و مجازی‌ها رو هم در نظر بگیری فکر کنم تا ۱۰۰۰!!!

بهتره به این صفحه یه نگاهی بندازی:

Change Your FATE
۰
۰
ارسال: #۴۲
۱۵ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۴۶ ق.ظ
درصد های کنکور نرم افزار
توی گرایش هوش تا رتبه ۷۰۰ امید داشته باش البته شبانه کردستان
۰
۰
ارسال: #۴۳
۱۵ اسفند ۱۳۸۹, ۰۴:۲۶ ب.ظ
درصد های کنکور نرم افزار
موج جان. رتبه‌ها رو زیادی خوب تخمین میزنی. اونوقت هر کسی رتبش بدتر بشه اولین جا میاد اینجا تو رو دعوا میکنه‌ها Big Grin از من گفتن بود Big Grin
۰
۰
ارسال: #۴۴
۱۵ اسفند ۱۳۸۹, ۰۴:۳۶ ب.ظ
درصد های کنکور نرم افزار
حالا danialfx شما یه تخمین از رتبه من بزنید
زبان ۵/۵۵
مشترک ۲۸
ریاضی ۳۳/۳۳
تخصصی هوش ۳۳/۳۳
۰
۰
ارسال: #۴۵
۱۵ اسفند ۱۳۸۹, ۰۵:۲۳ ب.ظ
(۱۵ اسفند ۱۳۸۹ ۰۴:۳۶ ب.ظ)۱۲۳javad نوشته شده توسط:  حالا danialfx شما یه تخمین از رتبه من بزنید
زبان ۵/۵۵
مشترک ۲۸
ریاضی ۳۳/۳۳
تخصصی هوش ۳۳/۳۳

میخوای منم تخمین بزنم که اگه نشد بیاین ما با من هم دعوا کنین ؟؟ Big GrinBig Grin
من شوخی کردم با اقای موج

راستش من که سر رشته ای از تخمین زدن ندارم. ولی

من حدودا براتون رتبه ای بین ۳۳۰ تا ۴۵۰ رو تخمین میزنم.

راستی. بعدا که رتبه‌ها اومد بگین رتبتون چقدر شد. بعد تخمین ما رو هم اونجا کپی کنید. ببینیم اگه خیلی خوب تخمین میزنیم بریم یه موسسه تخمین رتبه بزنیم. Big Grin
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۲۱۰ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۴۶ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۹۸۴ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۶۴ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۶۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۵۲ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۵۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۳,۰۳۵ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close