زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مهندسی نرم افزار گسترش علوم پایه

ارسال:

deadly_s2 پرسیده:

سلام دوستان عزیز ، آیا کسی اینجا هست که کتاب "مهندسی نرم افزار - ارسطو خلیلی فر و مقسمی گسترش علوم پایه" رو داشته باشه ؟

اگه کسی هست میشه لطف کنه که صفحه ۱۱۲ تا ۱۲۹ اون رو برای من اسکن کنه یا با موبایل عکس بگیره و اینجا بزاره؟

این کتاب رو دارم اما متاسفانه این چند صفحه چاپ نشده!!!
به گسترش علوم پایه زنگ زدم جوابمو نمیدن، میگن اشتباه چاپی بوده دیگه!!!!!!!!!!!!!

کتاب چاپ جدیدشم که عوض شده و دیگه این مولف ، تالیف نکرده و کتاب فروشی ها ندارن متاسفانه ، لطفا کمکم کنید.

۰
ارسال:

fatima2007 پاسخ داده:

توصیه می کنم برای مهندسی نرم افزار فقط پارسه بخونید. بهترین منبعش پارسه هست

ارسال:

deadly_s2 پاسخ داده:

RE: مهندسی نرم افزار گسترش علوم پایه

(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۴۵ ب.ظ)fatima2007 نوشته شده توسط:  توصیه می کنم برای مهندسی نرم افزار فقط پارسه بخونید. بهترین منبعش پارسه هست

فاطیما خانوم، من مهندسی نرم افزار پارسه رو هم دارم ، اما این کتاب نرم افزار خلیلی فر خوبیش اینه که تماما تست های سراسری داره بر خلاف نرم افزار پارسه که فقط تست تالیفی هست و دوما اینکه خیلی خوب و دقیق مطالب رو دسته بندی کرده و به خوبی روی نکات تاکید کرده. مشکل کتاب پارسه اینه که ریتم یکنواختی داره و خوب روی نکات کنکوری زوم نشده.

قصد دارم اول کتاب خلیلی فر رو بخونم و کامل تست هاشو بزنم، بعد برم سراغ پارسه و نکات جا مونده رو بخونم و در نهایت تست های اونم کار کنم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

pedram25teh پاسخ داده:

دوست عزیز بنده تو کلاس دکتر خلیلی فر بودم و ایشون از رو کتابشون درس دادن بنده هم کتابش رو دارم
برا کتاب یه تماس بت خود ایشون بگیرین راهنماییتون می کنه اگه نشد بگین تا براتون عکس بگیرم

۰
ارسال:

deadly_s2 پاسخ داده:

با خود ایشون تماس گرفتم ، اونقدر بد برخورد کردن و بد جواب دادن که واقعا برای ایشون متاسفم و همچنین برای خودم که مجبورم برای قبول شدن در یه آزمون از نوشته ایشون بخونم...

به هر حال از شما ممنونم، کتاب رو تونستم گیر بیارم و فوتو بگیریم از روش. سلام منو به جناب استاد برسونید

(۱۷ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ)pedram25teh نوشته شده توسط:  دوست عزیز بنده تو کلاس دکتر خلیلی فر بودم و ایشون از رو کتابشون درس دادن بنده هم کتابش رو دارم
برا کتاب یه تماس بت خود ایشون بگیرین راهنماییتون می کنه اگه نشد بگین تا براتون عکس بگیرم

مطلب دیگه ای هم که به نظرم اومد اینه که ایشون گفت ایمیلت رو بده تا یه کاریش بکنم(که هیچ کاری نکرد در زمینه کتاب) ، حالا میبینم ایمیل من رو گذاشتن تو یه میلینگ لیست تبلیغاتی و برای من ایمیل تبلیغاتی میفرستن که مثلا سازمان سنجش کتاب های ایشون رو مرجع چند تا از دروس معرفی کردن و ...

یعنی اگر صحبت شما درست باشه و ایشون دکترا داشته باشند در زمینه یکی از گرایش های کامپیوتری، به ساده ترین اصول اخلاقی این علم هم واقف نیستن که حداقل یه اجازه بگیرن از من به خاطر قرار دادن در میلینگ لیست.

ارسال:

sahar.adiban پاسخ داده:

RE: مهندسی نرم افزار گسترش علوم پایه

(۱۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۰۵ ق.ظ)deadly_s2 نوشته شده توسط:  با خود ایشون تماس گرفتم ، اونقدر بد برخورد کردن و بد جواب دادن که واقعا برای ایشون متاسفم و همچنین برای خودم که مجبورم برای قبول شدن در یه آزمون از نوشته ایشون بخونم...

به هر حال از شما ممنونم، کتاب رو تونستم گیر بیارم و فوتو بگیریم از روش. سلام منو به جناب استاد برسونید

(۱۷ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ)pedram25teh نوشته شده توسط:  دوست عزیز بنده تو کلاس دکتر خلیلی فر بودم و ایشون از رو کتابشون درس دادن بنده هم کتابش رو دارم

مطلب دیگه ای هم که به نظرم اومد اینه که ایشون گفت ایمیلت رو بده تا یه کاریش بکنم(که هیچ کاری نکرد در زمینه کتاب) ، حالا میبینم ایمیل من رو گذاشتن تو یه میلینگ لیست تبلیغاتی و برای من ایمیل تبلیغاتی میفرستن که مثلا سازمان سنجش کتاب های ایشون رو مرجع چند تا از دروس معرفی کردن و ...

یعنی اگر صحبت شما درست باشه و ایشون دکترا داشته باشند در زمینه یکی از گرایش های کامپیوتری، به ساده ترین اصول اخلاقی این علم هم واقف نیستن که حداقل یه اجازه بگیرن از من به خاطر قرار دادن در میلینگ لیست.

من کلاس استاد خلیلی فر بودم، خیلی هم ایشون با صبر و حوصله و دلسوز هستن، اتفاقا گفتن که آقای مقسمی بدون اینکه کاری در نوشتن کتاب کنن چون انتشارات برای ایشون هست اسمشون رو بدون اجازه آوردن و دکتر خلیلی فر خواستن که دیگه کتاب چاپ نشه، من فکر می کنم شما با آقای مقسمی تماس گرفتین ایشون کلا چون بلد نیستن هی فرار می کنن و پاسخ نمی دن یا میگن اینجارو من ننوشتم....Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

خانه سبز پاسخ داده:

(۱۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۰۵ ق.ظ)deadly_s2 نوشته شده توسط:  با خود ایشون تماس گرفتم ، اونقدر بد برخورد کردن و بد جواب دادن که واقعا برای ایشون متاسفم و همچنین برای خودم که مجبورم برای قبول شدن در یه آزمون از نوشته ایشون بخونم...

حرفای شما به شدت مخالفم
نصف شب ساعت ۳ شب بهش پیام دادم جواب همش رو بهم کامل داد
تو چند تا پیامک
بسیار محترم هم بودن

۰
ارسال:

deadly_s2 پاسخ داده:

موبایل آقای مقسمی روی پیغام گیر هست، نتیجتا امکان برقراری ارتباط با ایشون نیست، در ثانی مگه من همینطوری با یه نفر میرم صحبت کنم؟
خب از ایشون پرسیدم که استاد خلیلی فر هست یا نه؟ مهندسی نرم افزار مال اون هست یا نه! ایمیلش رو هم تو سایتش نوشته بود، دوستانی هم که با ایشون در ارتباط هستند به ایشون بگن که کسی که کتاب مهندسی نرم افزارش مشکل داشت اینجا در تالار مانشت ازت بد نوشته ، بعد بیان اینجا اگر جوابی دارن بگن، بنده دیگه با این آقا کاری ندارم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۴۶ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۶۴ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۶۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۵۲ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۵۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۳,۰۳۵ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری
  متن به هم ریخته در نرم افزار Notepad HAMID3F ۱۵ ۲۱,۲۸۲ ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rezasedghi100
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۹۹ Seyyedab ۱۱ ۵,۸۹۰ ۰۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close