زمان کنونی: ۱۵ خرداد ۱۴۰۳, ۰۶:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی برای خرید لپ تاپ - پیش از ۹۲

ارسال: #۹۱
۲۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۳۹ ق.ظ، توسط banou.)
انتخاب لپ تاپ
(۲۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۴۴ ق.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  بچه ها مدل asus چطوره؟
من از یکی از تعمیرکارهای لب تاب پرسیدم گفت سونی از همشون با کیفیت تره.البته من بعضی از مدلهای asus رو هم دیدم مثل k43sj یا u40 یا مثلا n43 . مثلا n43 از لحاظ بدنه به نظر خیلی ظریف-مریف و شکننده و حساس بود.از بین اینایی که گفتم u40 به نظرم با توجه به مشخصاتش بهتر بود.یکی از فروشنده ها می گفت لب تابهایی که جنسشون پلاستیک فشرده یا فایبر گلاس هست رو نخرید که فک کنم k43sj اینجوریه.

حالا دوستان نظرتون راجع به لب تاپ اچ پی چیه؟من مدل ۶۱۷۰ رو انتخاب کردم.به نظرتون چطوره؟

بچه ها لطفا راجع به کارت گرافیک ati و gforce هم صحبت کنید.

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۹۲
۲۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۵۶ ق.ظ، توسط پشتکار.)
انتخاب لپ تاپ
من خودم فکر می کنم لپ تاپ حداکثر ۱۵ اینچ خیلی خوبه از نظر وزن
شما چطور؟
من الان میخوام لپ تاپ بخرم
چه مارکی چه مدلی و با چه قیمتی بخرم؟
البته بین یک تا یک و نیم
حالا کمی بالا و پایین مهم نیست
ارسال: #۹۳
۲۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۵۸ ق.ظ
انتخاب لپ تاپ
(۲۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۴۴ ق.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  بچه ها مدل asus چطوره؟

مال من asus هست و راضی هم هستم. لپ تاب خوبیه(اگر اشتباه نکنم کمترین خرابی را داره). جنسش هم میگن نوعی از سرامیک هست واسه همین به نسبت بقیه ۲۰ درصد خنک تر هست.
دل را الان دیگه زیاد تعریف نمی کنند.

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار
ارسال: #۹۴
۲۴ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۱۷ ق.ظ، توسط banou.)
انتخاب لپ تاپ
(۲۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۴۳ ق.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  من خودم فکر می کنم لپ تاپ حداکثر ۱۵ اینچ خیلی خوبه از نظر وزن
شما چطور؟
من الان میخوام لپ تاپ بخرم
منم با شما موافقم
توی ایسوز حتما مدل u40 را ببینید.قیمت حول و حوش ۱۴۰۰ هست.یکی از مواردی که من مدنظر دارم اینه.

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
ارسال: #۹۵
۲۴ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۴۷ ق.ظ
انتخاب لپ تاپ
بنظر من بهترین مارک سونی من وقتی خریدم به هرکس میگفتم می گفتن سونی
به نظر من بهترین گارانتی رو هم سونی داره توی ایران
و اینچ ۱۴ و ۱۵ به نظرم بهترینم
من که خودم با لپ تاپ بزرگ مشکل دارم چشام نمیبینهBig Grin

خـــــــــــدایا شکر‌ به خاطره همهٔ داده‌ها و نداده هایت
داده‌هات نعمتــــــــــ ، نداده‌ها هم حکـــــــــــمت ...
ارسال: #۹۶
۲۴ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۱۸ ق.ظ
RE: انتخاب لپ تاپ
(۲۴ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۰۰ ق.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  ولی به نظر من سونی با این قیمت بالا بیشتر پول برای برند می دید تا امکانات. اگه هزینه اش براتون مهم نباشه سونی هم میتونه یه پیشنهاد خوب باشه.
کیفیت قطعات سونی خیلی بالاتره
ک

Your education can change your life
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۹۷
۲۴ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۳۶ ب.ظ
انتخاب لپ تاپ
دوستان یه سوال:
موثق ترین اطلاعات رو در مورد لب تاپها از کجا میشه گیر آورد. باید حتما تجربی دستی بر بازار داشته باشی یا مجلات یا سایتهایی هستند که بیطرفانه مدلهای مختلف رو شرح داده باشند. یا همین تفاوت در سی پی یو های core i که دوستمون آقای فرازین توضیح داد از کجا میشه اطلاعاتش رو به دست آورد؟ (که هم معتبر باشه هم برای ما کامپیوتری ها ترجیحا توضیحات جزئی ارائه بدهSmile)
سپاس

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۹۸
۲۴ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۴۶ ب.ظ
انتخاب لپ تاپ
به وزن اون توجه کنید اگر زیر ۲ کیلو باشه عالی هست. مانتیتور ۱۴ انتخاب خوبیه.

think positive
ارسال: #۹۹
۲۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۰۸ ب.ظ
انتخاب لپ تاپ
(۲۴ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۳۶ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  موثق ترین اطلاعات رو در مورد لب تاپها از کجا میشه گیر آورد. باید حتما تجربی دستی بر بازار داشته باشی یا مجلات یا سایتهایی هستند که بیطرفانه مدلهای مختلف رو شرح داده باشند. یا همین تفاوت در سی پی یو های core i که دوستمون آقای فرازین توضیح داد از کجا میشه اطلاعاتش رو به دست آورد؟ (که هم معتبر باشه هم برای ما کامپیوتری ها ترجیحا توضیحات جزئی ارائه بدهSmile)

من معولا از یکی از دوستانم که توی بازار هست اطلاعات می گیرم

"شهریار"
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۱۰۰
۲۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۲۱ ب.ظ، توسط موج.)
انتخاب لپ تاپ
(۲۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۰۸ ب.ظ)pos نوشته شده توسط:  
نقل قول: موثق ترین اطلاعات رو در مورد لب تاپها از کجا میشه گیر آورد. باید حتما تجربی دستی بر بازار داشته باشی یا مجلات یا سایتهایی هستند که بیطرفانه مدلهای مختلف رو شرح داده باشند. یا همین تفاوت در سی پی یو های core i که دوستمون آقای فرازین توضیح داد از کجا میشه اطلاعاتش رو به دست آورد؟ (که هم معتبر باشه هم برای ما کامپیوتری ها ترجیحا توضیحات جزئی ارائه بدهSmile)

سپاس یعنی نظر شما همون تجربی و بازار هست دیگه
و من از دو نفر شنیدم که فوجیتسو در حال حاضر تنها مارکی هست در ایران که تولید آسیا نیست و ساخت آلمانه و توصیه اونها به فوجیتسو بود
در حالی که در این تاپیک اصلا ندیدم دوستان بحثی ازش بکنند!!! نظرتون راجع به اون چیه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۱۰۱
۲۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۲۲ ب.ظ، توسط farazin.)
انتخاب لپ تاپ
منم ۵-۶ سال تو بازار کامپیوتر کار کردم.اگه کمکی از دستم بربیاد در خدمتتونم
(۲۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۱۶ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(24 اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۰۸ ب.ظ)pos نوشته شده توسط:  
نقل قول: موثق ترین اطلاعات رو در مورد لب تاپها از کجا میشه گیر آورد. باید حتما تجربی دستی بر بازار داشته باشی یا مجلات یا سایتهایی هستند که بیطرفانه مدلهای مختلف رو شرح داده باشند. یا همین تفاوت در سی پی یو های core i که دوستمون آقای فرازین توضیح داد از کجا میشه اطلاعاتش رو به دست آورد؟ (که هم معتبر باشه هم برای ما کامپیوتری ها ترجیحا توضیحات جزئی ارائه بدهSmile)

سپاس یعنی نظر شما همون تجربی و بازار هست دیگه
و من از دو نفر شنیدم که فوجیتسو در حال حاضر تنها مارکی هست در ایران که تولید آسیا نیست و ساخت آلمانه و توصیه اونها به فوجیتسو بود
در حالی که در این تاپیک اصلا ندیدم دوستان بحثی ازش بکنند!!! نظرتون راجع به اون چیه

فوجیتسو هم ساخت چین ه

سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۱۰۲
۲۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۳۱ ب.ظ
انتخاب لپ تاپ
نه. من چون این موضوع برام زیاد مهم نیست به همان تجربه بازاری بسنده می کنم. نهایت این هست که هر چند سال یکبار بخوام برای خودم چیزی بگیرم و یا آشنایی سوال داشته باشه و بتونم کمی راهنمایی کنم. وگرنه اگر قرار باشه توی این زمینه آدم فعالیت بیشتر داشته باشه هر چی دانسته هاش بیشتر باشه بهتر. مسلما سایت های زیادی هستند که در مورد جدیدترین تکنولوژی ها اخباری را منتشر می کنند. مثلا وقتی اینتل سری core i را معرفی می کنه، خوب سایت خودش می تونه اولین مکان برای معرفی این تکنولوژی باشه. منتها من آنقدر برام مهم نیست که بخوام پیگیری کنم
تحربه بازاری کم هزینه ترین و سریع ترین راه هست Big Grin

چند وقت پیش شخصی می خواست لپ تاب بخره با این دوستم که صحبت کردم نظرش روی برند ها این طوری بود:
۱- asus
۲- acer
۳- ibm
۴- یادم نیست فکر کنم samsung بود
۵- dell

در مورد فوجیتسو چیزی نمیدانم. Smile

"شهریار"
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار , موج
ارسال: #۱۰۳
۲۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۱۵ ب.ظ، توسط banou.)
انتخاب لپ تاپ
فک کنم فوجیتسو رو ژاپن تحت لیسانس آلمان میزنه.

ارسال: #۱۰۴
۲۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۲۴ ب.ظ
انتخاب لپ تاپ
بچه ها آخرش یکی نیست بگه بهترین لپ تاپ از نظر برنامه نویسی و اینکه چشممون کمتر خسته شه چیه؟
بغیر از ایسوس؟
من خودم ایسوز رو بیشتر می پسندم
ارسال: #۱۰۵
۲۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۲۷ ب.ظ، توسط farazin.)
RE: انتخاب لپ تاپ
(۲۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۲۴ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  بچه ها آخرش یکی نیست بگه بهترین لپ تاپ از نظر برنامه نویسی و اینکه چشممون کمتر خسته شه چیه؟
بغیر از ایسوس؟
من خودم ایسوز رو بیشتر می پسندم

اپلSmile
(۲۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۱۳ ب.ظ)banou نوشته شده توسط:  فک کنم فوجیتسو رو ژاپن تحت لیسانس آلمان میزنه.

دل و اچ پی هم تحت لیسانس آمریکا می زنن

سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار , موج

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خرید دیزل ژنراتور یک پیشنهاد عالی برای فرا ا tiaragenerators ۰ ۳۹۴ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: tiaragenerators
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۶۶۶ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
Star خرید آجیل و خشکبار با کیفیت reza 132 ۰ ۱,۰۶۶ ۰۲ اسفند ۱۴۰۰ ۰۳:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: reza 132
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۳۵۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۳۵۰ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۵۷۲ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  راهنمایی برای خرید لپ تاپ - سال ۹۲ ف.ش ۱۸ ۱۳,۵۹۱ ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mycore
  خرید کتاب زبان اصلی آموزش برنامه نویسی جاوا moslem73421 ۶ ۵,۶۳۷ ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  راهنمایی در مورد محلی امن برای زندگی نزدیک چهارراه ولیعصر kadoos ۹ ۷,۴۹۵ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ehsan0000
  درخواست مشاوره برای خرید لپتاپ cmptr20 ۰ ۱,۹۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ۰۲:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cmptr20

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close