زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۵۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی برای خرید لپ تاپ - پیش از ۹۲

ارسال: #۲۱۱
۳۰ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۶ ق.ظ
خرید لپتاپ برای دوران دانشجویی ارشد
بستگی به جیبت داره دوست عزیز
هر چقدر بیشتر پول بدی بیشتر آش می خوری
من پول نداشتم رفتم hp 4520 گرفتم که واقعا هم ازش راضیم. اما اگه پول داشتم یه MACPRO یا MACAIR می گرفتم. در کل بستگی به هزینه ای که می کنی داره. می خوایی مینیمم باشه و تا حدی هم خوب من بشخصه HP 4530 و DELL N5110 رو پیشنهاد می کنم.
ارشد که لپ تاپه خاصی نمیخواد ، فوقش با متلب کار می کنی که یه سیستمه ساده هم تا حدی جواب میده ، اما واسه رفع نیاز های امروزه ،خوب سی پی یو CORE IX باشه و رم در حدود ۳و۴ گیگ ، گرافیک ۱ گیگ ، LED و... خوبه.

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: hadi-sadjad
ارسال: #۲۱۲
۳۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۲۴ ق.ظ
RE: خرید لپتاپ برای دوران دانشجویی ارشد
از بچه هایی که لب تاپ سونی vaio دارند یا داشتند :
مدت عمر باتری لب تاب vaio معمولا چقدره؟ و چه مدتی شارژ رو نگه میداره؟

گر مرد رهی میان خون باید رفت *** از پای فتاده سر نگون باید رفت
تو پای در ره نه و هیچ مپرس*** خود راه بگویدت که چون باید رفت
ارسال: #۲۱۳
۳۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۲۷ ق.ظ
(۲۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۲۴ ب.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  dell inspiron 5110 core iX
ارزون،مقاوم،قوی،کلا یک لپتاپ دانشجوییه!فوق العادست!
شدیداً تایید میشه.Cool
لپ تاپی که زیر دست من دوام بیاره حرف نداره.

I believe whatever doesn't kill you simply makes you stranger
 سپاس‌گزاری شده توسط: hadi-sadjad , unique_as14
ارسال: #۲۱۴
۳۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۲۷ ق.ظ
(۲۹ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ ب.ظ)hadi-sadjad نوشته شده توسط:  ۱.مشخصاتش باید در چه حدی باشه تا نیازهای دوران ارشد رو برطرف کنه و به مشکلی برنخورم ؟ ۲.و چه مارکی برای لپتاپم بگیرم ؟(vaio , hp , dell , ... )
من ارشد نبودم که در مورد دروس و نیازهاش نظر بدم ولی حداقل حداقل core i5 بگیرید اگر از لحاظ بودجه میتونید که حتما i7 بگیرید. قرار هست سری جدید لپ تاپها هم بیاد که تکنولوژی جدید تری دارند.شاید تا اون موقع این لپ تاپهایi7 ارزون تر بشن.

من طی تحقیقاتی که کردم مارک asus را بهم پیشنهاد دادند. بعضی مشخصاتش از dell بهتره(مثل مادر بورد).
به نظر من برای یک دانشجو قمیت و مشخصات هر دو با هم مهم هست. پس اگر یه مارکی را پسندیدید که از لحاظ کارایی تفاوت زیادی با مارکهای دیگه نداشت و ارزان تر هم بود همان ارزان تر را بخرید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: shobair87 , hadi-sadjad
ارسال: #۲۱۵
۳۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۴:۵۶ ب.ظ
(۲۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۱۸ ب.ظ)milad_rahimi نوشته شده توسط:  سلام.منم میخوام بخرم.تا حدودی هم تحقیق کردم.مثل اینکه ایسوس سری n حرف اول رو میزنه.اینی که مد نظر منه ۱۸۰۰۰۰۰تومنه.البته خودم شخصا باش کار نکردم که با اطمینان بگم خوبه.ولی تا حالا همه تاییدش کردن.
من هم سری N ایسوس را دارم و حرف ایشون را تایید میکنم Smile

"خدایا حکمت قدمهایی که برایم برمیداری را بر من آشکار کن تا درهایی را که به سویم می گشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم می بندی به اصرار نگشایم"
ارسال: #۲۱۶
۳۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۵:۵۹ ب.ظ
(۳۰ تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۵۶ ب.ظ)Fatemeh نوشته شده توسط:  [quote='milad_rahimi' pid='112409' dateline='1342709297']
سلام.منم میخوام بخرم.تا حدودی هم تحقیق کردم.مثل اینکه ایسوس سری n حرف اول رو میزنه.اینی که مد نظر منه ۱۸۰۰۰۰۰تومنه.البته خودم شخصا باش کار نکردم که با اطمینان بگم خوبه.ولی تا حالا همه تاییدش کردن.
من هم سری N ایسوس را دارم و حرف ایشون را تایید میکنم Smile
[/q
ازش راضی هستین؟چند وقته باش کار میکنین؟
ارسال: #۲۱۷
۳۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۶:۳۱ ب.ظ
(۲۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۲۴ ب.ظ)alirezad نوشته شده توسط:  من خودم HP دارم و خیلی راضیم. ( سری pavilion)

آره منم همینطور و خیلی راضیم بنظرم hp خیلی مناسبه البته یک از دوستانم سامسونک داره اونم خیلی راضیه البته خیلی امکاناتش با hp هم خوانی داره تفاوتش تو یکسری چیزای جزئیه
ارسال: #۲۱۸
۳۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۶:۳۱ ب.ظ
من lenovo z570دارم
قیمتش تقریبا ۱۳۰۰هستش.
خیلی ازش راضیم.
ارسال: #۲۱۹
۳۱ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۴۲ ب.ظ
بچه ها نظرتون راجع به asus چیه؟
ارسال: #۲۲۰
۳۱ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۱ ب.ظ، توسط matin724.)
سلام
من ۲_۳ هفته ای است که دارم تحقیق میکنم و به این مدل ها رسیدم
(قیمتش یادم نیست)asus n53
asus n55sl =1,960T
lenovo z580=1,670T
lenovo y580=2,180T
البته اگه لپ تاپ خفن تر هم هست asus n56sv که بیشتر برای بازی خوبه! قیمتش حدود ۲,۳۰۰ . البته هنوز کمه و به صورت رسمی وارد نشه
نظر خودم اولا روی N55 بود . اما حالا احتمالا y580 بخرم (به خاطر پردازنده های جدید ای وی بریج و هارد اس اس دی . البته فول اچ دی این مدل وارد نشده )
به این سایت سر بزنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۲۲۱
۳۱ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۶ ب.ظ، توسط milad_rahimi.)
قیمتاش خیلی تندن بابا.من نهایتا بتونم ۱۸۰۰۰۰۰هزینه کنم

راستی نظرت راجع به دل و سامسونگ چیه؟
ارسال: #۲۲۲
۰۱ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ، توسط matin724.)
lenovo z580 با توجه به قیمتی که داره گزینه خوبیه. با گرافیک بهتر و جدیدتر نسبت به مدل های پایینی
asus a53 , asus k53 هم گزینه های ایده الی هستن
باز حدود ۱۳۰۰ _ dell n5110 هم هست(corei7) . اینطور که من فهمیدم کیفیت ساختش خیلی خوب نیست
البته همه مدل هایی که گفتم core i7 هستن که برای دانشجوی کامپیوتر core i5 هم کافیه که قیمتش کمتره
ارسال: #۲۲۳
۰۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۱۶ ق.ظ
dell inspiron 5110 core i7
ارسال: #۲۲۴
۰۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۲۸ ق.ظ
(۳۱ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۲ ب.ظ)milad_rahimi نوشته شده توسط:  بچه ها نظرتون راجع به asus چیه؟
من اول قصد داشتم dell بخرم ولی تحقیق که کردم از فروشنده ای که بهش اعتماد دارم بهم asus پیشنهاد داد و اون را از لحاظ کیفیت مادر بورد و باطری بهتر از dell میدونست.
سری های مختلف asus هم فرقی باهم ندارند.یک سری مالتی مدیای بهتری داره و صدای بهتری داره،که قیمتش بالاتره
بعضی سری ها هم ساده ترن و فقط cpuوram مناسبی برای برنامه نویسی و محاسبات مهندسی دارند که قیمتشون بهتره
ارسال: #۲۲۵
۰۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۱۶ ب.ظ
مرسی از گفته هاتون خانم فاطیما
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خرید دیزل ژنراتور یک پیشنهاد عالی برای فرا ا tiaragenerators ۰ ۳۳۴ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: tiaragenerators
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۸۲ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
Star خرید آجیل و خشکبار با کیفیت reza 132 ۰ ۹۹۴ ۰۲ اسفند ۱۴۰۰ ۰۳:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: reza 132
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۶۳ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۲۱۵ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۴۹۸ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  راهنمایی برای خرید لپ تاپ - سال ۹۲ ف.ش ۱۸ ۱۳,۳۱۴ ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mycore
  خرید کتاب زبان اصلی آموزش برنامه نویسی جاوا moslem73421 ۶ ۵,۴۸۵ ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  راهنمایی در مورد محلی امن برای زندگی نزدیک چهارراه ولیعصر kadoos ۹ ۷,۳۵۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ehsan0000
  درخواست مشاوره برای خرید لپتاپ cmptr20 ۰ ۱,۸۹۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ۰۲:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cmptr20

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close