زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رتبه ۴۳۰۰ هوش+سهمیه شاگرد اولی

ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۲۸ ق.ظ
سلام دوستان
به نظرتون با شاگرد اولی کجا قبول میشم؟
اگه یه وقت خدای نکرده شاگرد اول نشدم هیچ غیر انتفاعی هم قبول نمیشم؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۳۹ ق.ظ
برای سهمیه شاگرد اولی اولا باید مجاز باشین ... اگه مجاز شدین کافیه ترازتون را در ۱۰۰ ضرب و تقسیم بر ۹۰ کنین( چون باید ببینین ۹۰ درصد نمره اون مکان قبولی را بیارین) بعد ببینین تو کارنامه بچه ها نزدیکترین تراز به اون تراز به دست اومده چنده و اون بنده خدا رتبش چن شده... اینطوری بدست میاد که کجا را میتونین بیارین....
مثلا من رتبم ۷۶ شده با تراز ۶۰۰۰ با سهمیه میشه ۶۶۰۰ که تو کارنامه بچه ها دیدم نزدیکترین رتبه به من میشه ۴۰ پس شریف را میتونم بیارم....
حالا اگه شما دیدین رتبه ای که با سهمیه میتونین بیارین مناسبه از سهمیه استفاده کنین که بعید میدونم رتبه خوبی باشه وگرنه بهتره این سهمیه را بذارین واسه سال دیگه چون حیفه استفاده کنین و به درد نخوره... تا ۲ سال بعد فارغی وقت دارین استفاده کنین

عاقلان نقطه پرگار وجودند ولی
عشق داند که در این دایره سرگردانند
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zarei1991 , سجاد۶۷
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۱۲ ب.ظ
مرسی...تشکر...من ترازم ۳۱۰۰ هستش....خب هم امسال استفاده کنم هم سال بعد هم میشه؟تا ۲ سال میشه استفاده کرد فکر کنم...
۰
۰
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۳۴ ب.ظ
نه عزیز من اینطوری نیست
شما فقط یکبار حق استفاده دارین

در صورتی که استفاده نکنید امسال تا ۲سال بعد این حق رو دارید ازش استفاده کنید . یعنی فقط یک و فقط یکبار حق استفاده رو دارید. استفاده کنید امسال دیگه هیچوقت نمی تونید استفاده کنید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zarei1991
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۵۱ ب.ظ، توسط mrpool.)
RE: رتبه ۴۳۰۰ هوش+سهمیه شاگرد اولی
(۰۳ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۳۹ ق.ظ)irisadaf نوشته شده توسط:  برای سهمیه شاگرد اولی اولا باید مجاز باشین ... اگه مجاز شدین کافیه ترازتون را در ۱۰۰ ضرب و تقسیم بر ۹۰ کنین( چون باید ببینین ۹۰ درصد نمره اون مکان قبولی را بیارین) بعد ببینین تو کارنامه بچه ها نزدیکترین تراز به اون تراز به دست اومده چنده و اون بنده خدا رتبش چن شده... اینطوری بدست میاد که کجا را میتونین بیارین....
مثلا من رتبم ۷۶ شده با تراز ۶۰۰۰ با سهمیه میشه ۶۶۰۰ که تو کارنامه بچه ها دیدم نزدیکترین رتبه به من میشه ۴۰ پس شریف را میتونم بیارم....
حالا اگه شما دیدین رتبه ای که با سهمیه میتونین بیارین مناسبه از سهمیه استفاده کنین که بعید میدونم رتبه خوبی باشه وگرنه بهتره این سهمیه را بذارین واسه سال دیگه چون حیفه استفاده کنین و به درد نخوره... تا ۲ سال بعد فارغی وقت دارین استفاده کنین

باید تراز ۹۰ درصد باشه یا ۸۰ درصد ؟ فک کنم ۸۰ درصد بود آآآ ، نه ؟

(۰۳ خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۳۵ ب.ظ)mrpool نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۳۹ ق.ظ)irisadaf نوشته شده توسط:  برای سهمیه شاگرد اولی اولا باید مجاز باشین ... اگه مجاز شدین کافیه ترازتون را در ۱۰۰ ضرب و تقسیم بر ۹۰ کنین( چون باید ببینین ۹۰ درصد نمره اون مکان قبولی را بیارین) بعد ببینین تو کارنامه بچه ها نزدیکترین تراز به اون تراز به دست اومده چنده و اون بنده خدا رتبش چن شده... اینطوری بدست میاد که کجا را میتونین بیارین....

پارسال ۸۰ درصد بود . امسال شده ۹۰ درصد Sad Sad
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zarei1991
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۵۲ ق.ظ
خب با این تفاسیر امسال استفاده کنم هیچ جا قبول نمیشم؟حداقل شبانه یکی از دوستام میگفت قبولم...
۰
۰
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۵۵ ق.ظ
(۰۴ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۵۲ ق.ظ)zarei1991 نوشته شده توسط:  خب با این تفاسیر امسال استفاده کنم هیچ جا قبول نمیشم؟حداقل شبانه یکی از دوستام میگفت قبولم...

خب نمره کل خودت رو با استفاده از ۹۰% حساب کن و بعد نمره ی به دست اومده ت رو با نمره بچه ها که اینجا کارنامه شون رو گذاشتن مقایسه کن.
اگه رتبه ت زیر ۵۰۰ اومد احتمال قبولی از شبانه رو داری .
قبولی های پارسال مانشت هم هست . با قبولی اونا مقایسه کن ببین میتونی قبول بشی یا نه . ( به نظرم قبول نشی ! )
۰
۰
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۲۰ ب.ظ
(03 خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۳۹ ق.ظ)irisadaf نوشته شده توسط:  برای سهمیه شاگرد اولی اولا باید مجاز باشین ... اگه مجاز شدین کافیه ترازتون را در ۱۰۰ ضرب و تقسیم بر ۹۰ کنین( چون باید ببینین ۹۰ درصد نمره اون مکان قبولی را بیارین) بعد ببینین تو کارنامه بچه ها نزدیکترین تراز به اون تراز به دست اومده چنده و اون بنده خدا رتبش چن شده... اینطوری بدست میاد که کجا را میتونین بیارین....

پارسال ۸۰ درصد بود . امسال شده ۹۰ درصد Sad Sad

از کجا فهمیدید که امسال ۹۰درصد شده؟

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
۰
۰
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۲۲ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۲۰ ب.ظ)learned نوشته شده توسط:  از کجا فهمیدید که امسال ۹۰درصد شده؟

تو دفترچه کنکور نوشته دیگه :|
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۴۲ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۲۲ ب.ظ)mrpool نوشته شده توسط:  
(08 خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۲۰ ب.ظ)learned نوشته شده توسط:  از کجا فهمیدید که امسال ۹۰درصد شده؟

بله اینم نکته ی مهمیه به خاطر اعتراضات دانشگاههای بزرگ تهران تو سال پیش نقش سهمیه شاگرد اولی از ۸۰ به ۹۰ رسید که اگه بررسی کنیم تقریبا نصف شده . مثلا من حساب کردم رتبه ۷۱ ام اگه با سهمیه سال پیش حساب میشد میومد حدود ۲۰ ولی الان حدود ۴۰ میشه... بچه های رتبه اولیی خیلی باید امسال حواسشون باشه مثه سال پیش نیست

عاقلان نقطه پرگار وجودند ولی
عشق داند که در این دایره سرگردانند
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mrpool
ارسال: #۱۱
۰۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۴۴ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۴۲ ب.ظ)irisadaf نوشته شده توسط:  
(08 خرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۲۲ ب.ظ)mrpool نوشته شده توسط:  
(08 خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۲۰ ب.ظ)learned نوشته شده توسط:  از کجا فهمیدید که امسال ۹۰درصد شده؟

بله اینم نکته ی مهمیه به خاطر اعتراضات دانشگاههای بزرگ تهران تو سال پیش نقش سهمیه شاگرد اولی از ۸۰ به ۹۰ رسید که اگه بررسی کنیم تقریبا نصف شده . مثلا من حساب کردم رتبه ۷۱ ام اگه با سهمیه سال پیش حساب میشد میومد حدود ۲۰ ولی الان حدود ۴۰ میشه... بچه های رتبه اولیی خیلی باید امسال حواسشون باشه مثه سال پیش نیست

واقعا باید این اتفاق می افتاد چون حق کشی هست

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
۳
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۳۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۱,۹۹۵ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۶۳۲ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
Lightbulb کارنامه اولیه آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۲۴ ۶۷,۰۵۳ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab110
  هوش رباتیک دانشگاه تهران و هوش امیرکبیر s.izadi ۲۹ ۲۸,۸۱۳ ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: asmagh
  احتمال قبولی با رتبه ۳۴۷ هوش مصنوعی PeymaniMO ۶ ۵,۹۱۲ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: tenmiles89
  افتتاح اولین مرکز تست سنتر ایرانی در ترکیه mahdi_atd@yahoo.com ۰ ۱,۶۲۰ ۰۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mahdi_atd@yahoo.com

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close