زمان کنونی: ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۴۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آغاز به کار رسمی تالار مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور ۹۳

ارسال: #۱۶
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۴۹ ق.ظ
باریکلا به این همه انرژی
بزن اون دست قشنگه رو به افتخار اونایی که میخان کنکور ۹۳ رو پرانرژی شروع کنن
منم هستم باهاتون

اگر باور داری که روزی پروانه میشوی بگذار روزگار هرچه میخواهد پیله کند.
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Engineer , eng_majid , rata
ارسال: #۱۷
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۲۵ ق.ظ
سلام
من برای شروع برنامه ریزی اول میخوام عملکرد سال گذشته خودمو آنالیز کنم اما فقط کارنامه دارم و درصد. سر کنکور جوابامو یادداشت نکردم الانم چند ماه گذشته دقیق یادم نیست چه گزینه هایی رو زدم یا حتی کدوم سوالا رو جواب دادم.
هیچ راهی نیست که به جوابام دسترسی پیدا کنم؟ مثلا به سازمان سنجش درخواست بدم تصویر پاسخ برگم رو برام ایمیل کنه یا یه همچین چیزی؟
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۸
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۳۴ ق.ظ
با سلام من هم هستم
لطفا بحثا ببریم به سمت مشاوره و شروع خوندن و انتخاب منابع خوب و برنامه ریزی
برای اعلام حضور بچه ها تو تاپیک های ازمون ۹۳ هم مطلب داشتیم

تقدیر تقویم افراد عادی است ولی تغییر تدبیر اشخاص خاص است
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۲۰۰۰com , rata , fatemehkh
ارسال: #۱۹
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۲۷ ق.ظ
RE: آغاز به کار رسمی تالار مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور ۹۳
سلام آقای جهانی. بهتون خداقوت می گم و مدیریت بخش مشاوره ارشد رو هم بهتون تبریک عرض می کنم. فکر کنم کسی بیش از شما استحقاق مدیریت این بخش رو نداشت. من خودم در طول یک سال گذشته خیلی زیاد از تجربیاتتون استفاده کردم و شاهد بودم که با وجود مشغله زیاد، چه از طریق ایمیل و چه تماس تلفنی بدون هیچ چشمداشتی با سعه صدر سؤالات منو پاسخ دادید. همینجا ازتون یه تشکر جانانه می کنم و امیدوارم بچه های مانشت بتونن حداکثر استفاده رو از تحربیات ارزشمند شما داشته باشن.

سؤال من اینه که: با توجه به اینکه من سال گذشته اولین سالی بود که بطور جدی در کنکور ارشد آی تی شرکت کردم و رتبه ۵۴۳ گرایش ۱ و ۴ رو کسب کردم، با وجود اینکه انتخاب رشته کردم و به احتمال زیاد در مجازی ها قبول خواهم شد، آیا صلاح می دونید که دوباره استارت خوندن برای کنکور ارشد ۹۳ رو بزنم؟ البته همونطور که می دونید، من شاغلم و مشکل کاری ندارم. ولی با توجه به تجربه ای که از سال گذشته دارم و فرصت مناسب موجود تا کنکور، به احتمال زیاد در کنکور ۹۳ رتبه به مراتب بهتری خواهم آورد و امکان راهیابی به دانشگاه بهتری رو خواهم داشت.

اگر پاسخ منفیه، من می خوام از این ۴ ماه باقیمونده تا مهر به نحوی برای آماده کردن بیشتر خودم برای شروع قوی مقطع ارشد استفاده کنم. با توجه به اینکه اولین گرایش انتخابی من که احتمال قبولیم توش بیشتره «تجارت» هست، و نیز نداشتن پایه تئوریک لازم (لیسانس من آمار بوده) چه پیشنهادی برای این ۴ ماه من دارید؟

- آیا شروع به آموختن یه زبان برنامه نویسی کنم ( چه زبانی؟)
- چه کتاب هایی رو مطالعه کنم (با توجه به اینکه حتماً واحدهای جبرانی را در ترم اول خواهم داشت)؟
- من پایه زبانم بد نیست. آیا لازمه مثلاً دنبال گرفتن یه مدرت تافل یا آیلتس یا ... برم؟
- کلاً هر توصیه یا پیشنهاد دیگه ای دارید که من از قلم انداختم، ممنون می شم بگید.

البته عذر می خوام. قسمت دوم سؤالم به مشاوره ارشد ربط نداشت ولی به خاطر ربط قسمت اول، اون رو اینجا مطرح کردم. بازم ممنونم از همه محبت های شما دوست عزیزم.Smile

یک دلشکسته گـر که دعـاگویتان شـود
به زآنکه خود نشسته و عمری دعا کنید

وقتی خدا می بخشد، من که باشم که نبخشم(نلسون ماندلا-۴۶۶۶۴)
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar bano
ارسال: #۲۰
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۴۲ ق.ظ
با سلام.
آقای جهانی و سایر دوستان لطفا نظرتون رو بگید.
من الان حدود ۵ سالی میشه که فارغ التحصیل شدم. یه بار ارشد شرکت کردم و رتبه ۹۲۰ توی هوش آوردم.البته زیاد هم نخوندم . حدود سه ماه و روزی ۴ یا ۵ ساعت مطالعه داشتم. بعد اون هم مشغول کار شدم. حالا می خوام دو باره برای ارشد اقدام کنم.
به نظرتون می تونم برسم؟
فکر کنم بتونم روزی حدود ۶ ساعت مطالعه کنم. در ضمن کار من هم تولید نرم افزار هستش و تو این ۵ سال خیلی هم از مباحث ذور نشدم. کلا نظرتون رو بگید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Apple.CS
ارسال: #۲۱
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۵۵ ق.ظ
سلام به همه
امتحانای ما ۱۷ تیر تموم میشه . خیلی دیره ولی من از روز بعدش به امید خدا شروع می کنم .
۰
۰
ارسال: #۲۲
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۱۱ ب.ظ، توسط jahani.)
(۰۴ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۲۷ ق.ظ)persian_boy نوشته شده توسط:  سؤال من اینه که: با توجه به اینکه من سال گذشته اولین سالی بود که بطور جدی در کنکور ارشد آی تی شرکت کردم و رتبه ۵۴۳ گرایش ۱ و ۴ رو کسب کردم، با وجود اینکه انتخاب رشته کردم و به احتمال زیاد در مجازی ها قبول خواهم شد، آیا صلاح می دونید که دوباره استارت خوندن برای کنکور ارشد ۹۳ رو بزنم؟ البته همونطور که می دونید، من شاغلم و مشکل کاری ندارم. ولی با توجه به تجربه ای که از سال گذشته دارم و فرصت مناسب موجود تا کنکور، به احتمال زیاد در کنکور ۹۳ رتبه به مراتب بهتری خواهم آورد و امکان راهیابی به دانشگاه بهتری رو خواهم داشت.

مسئله ای که باید در نظر بگیریم اینه که همه ما ظرف مجدودی از انرژی و زمان در اختیار داریم و شاید خیلی کارها باشه که در ذهن ما قابل انجام باشه اما در عمل نشه انجامش داد. البته چون یه بار همه مطالب رو خوندی اگه با کیفیت خوبی خونده باشی تو دو سه ماه میتونی جمعش کنی و نیازی نیست دوباره یه عالمه وقت بگذاری ولی این که ایا شانست رو برای یه بار دیگه تو ارشد امتحان کنی یا خیر روخودت باید تصمیم بگیری. باید ببینی اصلا چرا میخواستی درس بخونی؟ اگه فقط یه مدرک میخوای که همین مجازی بهترین گزینه هست چون هم مدرک میگیری هم کارتو کنارش انجام میدی. اما اگر خواستگاهت از اول این بوده که علم و سوادت بیشتر بشه قطعا مجازی خیلی نمیتونه نیازت رو تامین کنه. واقعا این خیلی مهمه که با خودمون تعارف نداشته باشیم. خوب بشین با خودت دو دوتا چهار تا کن بعد تصمیم بگیر. خیلی هم عجله نکن فعلا زمان داریSmile به نظرم یه مدت استراحت بهترین کاریه که الان میتونی بکنی. برای ارشدم خیلی نیاز نیست کاری بکنی. باید بری ببینی اصلا چی میخواهند بعد با توجه به اون خودت رو قوی کنی. البته یادگیری زبان چیزیه که همه جا به دردت میخورهSmile

(۰۴ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ)fuzzy نوشته شده توسط:  با سلام.
من الان حدود ۵ سالی میشه که فارغ التحصیل شدم. یه بار ارشد شرکت کردم و رتبه ۹۲۰ توی هوش آوردم.البته زیاد هم نخوندم . حدود سه ماه و روزی ۴ یا ۵ ساعت مطالعه داشتم. بعد اون هم مشغول کار شدم. حالا می خوام دو باره برای ارشد اقدام کنم.
به نظرتون می تونم برسم؟
فکر کنم بتونم روزی حدود ۶ ساعت مطالعه کنم. در ضمن کار من هم تولید نرم افزار هستش و تو این ۵ سال خیلی هم از مباحث ذور نشدم. کلا نظرتون رو بگید.

من سعی میکنم تو این روزهای اتی راجع به چیزهایی که برای کنکور لازمه بیشتر صحبت کنم ولی فقط خیلی کوتاه بگم که این طور نیست که با روزی ۴ و ۵ساعت مطالعه بدون برنامه ریزی بشه نتیجه گرفت. باید تصمیم سفت و سختی بگیری و باید برنامه دقیقی داشته باشی برای کنکور. از همه مهمتر هدف و اراده قوی هست که لازمه کنکور هست که وقتی به مشکل خوردی با قدرت بتونی از پس اون مشکل بر بیاییSmile اولین کاری که باید بکنی اینه که تصمیم بگیری که میخوای ادامه تحصیل بدی یا نه. اگه اره باید قبول کنی که یک سری تغییراتی باید تو زندگیت به وجود بیاریSmile حالا به مرور زمان بیشتر صحبت میکنیم باهم.

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fuzzy , mehdi.m2 , asiehmohammadian , Engineer , fatemehkh , persian_boy , deh-ab , maedeh , d_felfelak
ارسال: #۲۳
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۱۳ ب.ظ
امتحان منم ۲۲ این ماه تموم میشه.ایشالا از اول تیر

من همانم که می دانم در روز روحت چه جراحت هایی برمی دارد ، و در شب روحت را در خواب به تمامی بازمی ستانم تا به آن آرامش دهم و روز بعد دوباره آن را به زندگی برمی انگیزانم و تا مرگت که به سویم بازگردی به این کار ادامه می دهم.Heart

(انعام ۶۰)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Engineer
ارسال: #۲۴
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۱۴ ب.ظ
(۰۴ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۲۵ ق.ظ)roshanak_sh نوشته شده توسط:  سلام
من برای شروع برنامه ریزی اول میخوام عملکرد سال گذشته خودمو آنالیز کنم اما فقط کارنامه دارم و درصد. سر کنکور جوابامو یادداشت نکردم الانم چند ماه گذشته دقیق یادم نیست چه گزینه هایی رو زدم یا حتی کدوم سوالا رو جواب دادم.
هیچ راهی نیست که به جوابام دسترسی پیدا کنم؟ مثلا به سازمان سنجش درخواست بدم تصویر پاسخ برگم رو برام ایمیل کنه یا یه همچین چیزی؟
من بعید میدونم راهی وجود داشته باشه ولی میزان دقیق درصدها خیلی مهم نیست. چون درصدهایی که زده میشه لزوما این نیست که عملکردتون مثل سابق باشه. اگه میخوای عملکرد سال گذشته رو انالیز کنی باید ببینی کجاها اشتباه کردی.؟ همون ازمونهای ازمایشی که دادی هم میتونه مقیاس خوبی باشه. مثلا ببینی کدوم درسها رو بهتر بلد بودی و بهتر فهمیده بودی؟ یا چه درهسایی رو کلا تو کتت نمیره و باید از همین الان بیخیال بشیSmile چیزهای زیادی هست که باید در نظر بگیریSmile

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab
ارسال: #۲۵
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۲۶ ب.ظ
(۰۴ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۰۴ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  
(04 خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۲۷ ق.ظ)persian_boy نوشته شده توسط:  سؤال من اینه که: با توجه به اینکه من سال گذشته اولین سالی بود که بطور جدی در کنکور ارشد آی تی شرکت کردم و رتبه ۵۴۳ گرایش ۱ و ۴ رو کسب کردم، با وجود اینکه انتخاب رشته کردم و به احتمال زیاد در مجازی ها قبول خواهم شد، آیا صلاح می دونید که دوباره استارت خوندن برای کنکور ارشد ۹۳ رو بزنم؟ البته همونطور که می دونید، من شاغلم و مشکل کاری ندارم. ولی با توجه به تجربه ای که از سال گذشته دارم و فرصت مناسب موجود تا کنکور، به احتمال زیاد در کنکور ۹۳ رتبه به مراتب بهتری خواهم آورد و امکان راهیابی به دانشگاه بهتری رو خواهم داشت.

مسئله ای که باید در نظر بگیریم اینه که همه ما ظرف مجدودی از انرژی و زمان در اختیار داریم و شاید خیلی کارها باشه که در ذهن ما قابل انجام باشه اما در عمل نشه انجامش داد. البته چون یه بار همه مطالب رو خوندی اگه با کیفیت خوبی خونده باشی تو دو سه ماه میتونی جمعش کنی و نیازی نیست دوباره یه عالمه وقت بگذاری ولی این که ایا شانست رو برای یه بار دیگه تو ارشد امتحان کنی یا خیر روخودت باید تصمیم بگیری. باید ببینی اصلا چرا میخواستی درس بخونی؟ اگه فقط یه مدرک میخوای که همین مجازی بهترین گزینه هست چون هم مدرک میگیری هم کارتو کنارش انجام میدی. اما اگر خواستگاهت از اول این بوده که علم و سوادت بیشتر بشه قطعا مجازی خیلی نمیتونه نیازت رو تامین کنه. واقعا این خیلی مهمه که با خودمون تعارف نداشته باشیم. خوب بشین با خودت دو دوتا چهار تا کن بعد تصمیم بگیر. خیلی هم عجله نکن فعلا زمان داریSmile به نظرم یه مدت استراحت بهترین کاریه که الان میتونی بکنی. برای ارشدم خیلی نیاز نیست کاری بکنی. باید بری ببینی اصلا چی میخواهند بعد با توجه به اون خودت رو قوی کنی. البته یادگیری زبان چیزیه که همه جا به دردت میخورهSmile

(۰۴ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ)fuzzy نوشته شده توسط:  با سلام.
به نظرتون می تونم برسم؟

من سعی میکنم تو این روزهای اتی راجع به چیزهایی که برای کنکور لازمه بیشتر صحبت کنم ولی فقط خیلی کوتاه بگم که این طور نیست که با روزی ۴ و ۵ساعت مطالعه بدون برنامه ریزی بشه نتیجه گرفت. باید تصمیم سفت و سختی بگیری و باید برنامه دقیقی داشته باشی برای کنکور. از همه مهمتر هدف و اراده قوی هست که لازمه کنکور هست که وقتی به مشکل خوردی با قدرت بتونی از پس اون مشکل بر بیاییSmile اولین کاری که باید بکنی اینه که تصمیم بگیری که میخوای ادامه تحصیل بدی یا نه. اگه اره باید قبول کنی که یک سری تغییراتی باید تو زندگیت به وجود بیاریSmile حالا به مرور زمان بیشتر صحبت میکنیم باهم.
ممنون از وقتی که گذاشتی.
تصمیمم که جدیه امسال و اما در مورد برنامه ریزی شدیدا به تجربیات شما احتیاج دارم.
به امید موفقیت همه.
۰
۰
ارسال: #۲۶
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۴۵ ب.ظ
(۰۴ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  
(04 خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۲۵ ق.ظ)roshanak_sh نوشته شده توسط:  سلام
من بعید میدونم راهی وجود داشته باشه ولی میزان دقیق درصدها خیلی مهم نیست. چون درصدهایی که زده میشه لزوما این نیست که عملکردتون مثل سابق باشه. اگه میخوای عملکرد سال گذشته رو انالیز کنی باید ببینی کجاها اشتباه کردی.؟ همون ازمونهای ازمایشی که دادی هم میتونه مقیاس خوبی باشه. مثلا ببینی کدوم درسها رو بهتر بلد بودی و بهتر فهمیده بودی؟ یا چه درهسایی رو کلا تو کتت نمیره و باید از همین الان بیخیال بشیSmile چیزهای زیادی هست که باید در نظر بگیریSmile

ممنون که وقت گذاشتین و جواب دادین. درصدای دقیقم توی کارنامم هست. پاسخ نامم رو برای این میخوام که بدونم وضعیتم توی هر درسی چه جوری بوده. مثلا من ریاضی آمار و گسسته خونده بودم و سوالاشونو جواب دادم. الان میخوام بدونم این ۳۳/۳۳% ریاضی از کدوم به دست اومده؟ یعنی بیشتر از آمار نتیجه گرفتم یا گسسته؟ همینطور توی درسای مشترک که الان یه درصد توی کارنامه دارم ولی مربوط به ۵تا درسه، روی هم! میخوام اگه درسی رو خوندم ولی نتیجه خوبی نگرفتم منبع یا شیوه مطالعه اون درسو عوض کنم ولی درصدا خیلی کلیه. نمیتونم نقاط ضعفمو بفهمم.
۰
۰
ارسال: #۲۷
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۵۴ ب.ظ
سلام به همه دوستان
منم هستم اما از ۲۰خرداد که امتحاناتم تموم میشه
۰
۰
ارسال: #۲۸
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۵۹ ب.ظ
سلام.لطفا از بچه های ارشد یکی راهنمایی ام کنه.
من ای تی خوندم.به رشته امم خیلی علاقه دارم و قصد ادامه تحصیل دارم.
بعضی از دوستای ارشدم بهم توصیه کردن کنکور هوش بدم (میگن اخر سر فرقی نداره کدوم گرایشی)چون ظرفیت اش هم بالاس.
رتبه امسال ام تو گرایش ۱/۴ ۲۹۶ بود.کنکور ۹۳ هم قصدم جدی جدی.نمیخام ریسک کنم و دوباره پشت کنکور بمونم.ولی خوب یه سری درسا هم هس که نخوندم (البته کنکوری)مثل نظریه.معماری.مدار منطقی و الکترونیکی....
واقعا نمیدونم چی کار کنم؟؟؟؟ConfusedConfusedConfusedواسه ای تی که رقابت خیلی سختی هس تلاش کنم یا هوش؟؟؟؟؟؟(البته منظورم این نیس که هوش ساده اس اما اگه این رتبه رو تو هوش میاوردم امیدم بیشتر بود واسه قبولی یا پشت کنکور موندن)
مرسیTongue

من همانم که می دانم در روز روحت چه جراحت هایی برمی دارد ، و در شب روحت را در خواب به تمامی بازمی ستانم تا به آن آرامش دهم و روز بعد دوباره آن را به زندگی برمی انگیزانم و تا مرگت که به سویم بازگردی به این کار ادامه می دهم.Heart

(انعام ۶۰)
۰
۰
ارسال: #۲۹
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۱۰ ب.ظ
سلام دوستان
برای همتون آرزوی موفقیت در کنکور ۹۳ رو دارم!
منم چند تا توصیه در حد خودم واستون داشتم...

۱- با دوستایی که درس خون نیستن تو این چند ماه اکیدا قطع ارتباط کنین چون بدجور انگیزتون رو از بین میبره- یکی از همین موارد باعث شد من شهریور و مهر و بخشی از آبان رو از دست بدم و الان شدیدا حسرتشو بخورم

۲- از اندک زمان ها هم نگذرین، میدونین فرق من و رتبه ی ۱۰۰ کنکور تو چی بود؟ درصد مشترک ها و تخصصیام بالاتر بود اما مدیریت اون زده بود ۵۴ من زدم ۲۴!!! ینی اگه همون ۳ ماهی رو که بالا گفتم فقط مدیریت میخوندم الان رتبم نصف اینی بود که هستم

۳- همه ی کتاب هارو از یه موسسه نگیرین، از بچه هایی که کارشناسیشون در حد خودتون بودن اما ارشد نتیجه ی خوبی گرفتن کمک بخواین- مطمعنا فرقه بین کتابایی که به درد نفر اول دانشگاه میخوره تا یکی مث من که معدلش نزدیک ۱۳ بوده

۴- آزمون های موسسات هیچ کدوم بار علمی ندارن و در حد ۰/۰۰۰۰۱ شبیه کنکورن!! اما شرکت در آزمون ها مستحب موکده!!!‌چون زمانبندی و تکنیک و حدود رتبتون رو بهتون میده لذا برای بدست آوردن رتبه هم توصیه میکنم برین مدرسان چون جامعه آماریش از همه جا با اختلاف بیشتره و آزموناشم یکم استانداردتره. مه مث موسسه ی اُک..ین!!(جای خالی رو پر کنین ) که در کشور به ۷۰ نفر نمیرسه

۵- اینم که نفر اول چند ساعت خونده و نفر آخر چقد خونده و تو فیلم میدیدی یا آهنگم گوش میکردی؟ مهمونی میرفتی یا نمیرفتی؟ نهار چی میخوردی؟ صبح میخوندی یا شب میخوندی؟ طرفدار تیم ۷م جدولی یا قهرمان لیگ برتر!! همش شخصیه، همش به خودتون و شرایطتون مربوطه. باید بهترین موقعیت رو با توجه به شرایطتون بشناسین

تا بعد، موفق باشین...
۱۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jahani , sahar bano , saiedattar , eng_majid , hamedit89 , mehdi.m2 , rata , fatemehkh , asiehmohammadian , deh-ab , Apple.CS , Pegasus , shiva865 , arya_sad , amin750 , ENGii , hnarghani
ارسال: #۳۰
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۲۰ ب.ظ
اقا استاد یوسفی در الگوریتم و ساختمان داده چجورین خوب درس می دن
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۵۴۲ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۳۱ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۵۶۰ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۸۶ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۸۲۴ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۸۲۷ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۴۰ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۱۶ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۴,۰۴۹ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۴۶ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close