زمان کنونی: ۱۰ خرداد ۱۴۰۳, ۰۳:۴۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بهترین ترجمه برای نیپولتان , crls

ارسال:
۱۲ اسفند ۱۳۸۹, ۰۶:۲۷ ب.ظ
با سلام
ببخشید دوستان میشه بهترین ترجمه های این دو درس رو بهم معرفی کنید.ممنون
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۳ اسفند ۱۳۸۹, ۰۶:۳۵ ب.ظ
واسه clrs گروه مهندسی خوارزمی رو من دارم خیلی خوبه.
۰
۰
ارسال:
۱۳ اسفند ۱۳۸۹, ۰۷:۰۴ ب.ظ
RE: بهترین ترجمه برای نیپولتان , crls
(۱۳ اسفند ۱۳۸۹ ۰۶:۳۵ ب.ظ)yass147 نوشته شده توسط:  واسه clrs گروه مهندسی خوارزمی رو من دارم خیلی خوبه.

اما دیگه چاپ نمیشه!Sad

آرام باش***دنیا بی قرار توست...
۰
۰
ارسال:
۱۴ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۴۰ ق.ظ
کسی clrs انتشارات نص رو خونده؟؟؟؟؟
اگه اطلاعی در موردش دارید ممنون میشم کمک کنید

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
۰
۰
ارسال:
۱۴ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۸۹ ۱۰:۵۴ ق.ظ، توسط Mansoureh.)
(۱۴ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۴۰ ق.ظ)fateme66 نوشته شده توسط:  کسی clrs انتشارات نص رو خونده؟؟؟؟؟

والا من نخواندمش ولی با این انتشارات آشناییه کامل دارم! انتشارات خوبیه و در حد قابل قبوله و متوسط رو به بالاست! به نظر من اصل CLRS رو پیدا کن یا PDF یا کتابش (پیشنهاد میکنم کتاب رو تهیه کنی، چون چشمات خیلی با ارزشه، حداقل مقدار ضرر کتاب خوانی نسبت به مانیتور خوانی کمتره - در ضمن کتابیه که ارزش داشتنش رو داره) در کنار ترجمه، به کتاب اصل نگاهی بندازی!
من خودم ماله انتشارات خوارزمی رو خواندم! قابل قبول بود البته چند جا اشتباه چاپی داشت (اون هم توی مرتبه زمانی ها) که اگر کتاب اصل رو نداشتم حتماً اشتباه یاد میگرفتم (بهتره بگم حفظ میکردم Big Grin )

بدون هر ترجمه ای بخری صدبرابر بهتر از ترجمه‌ی جعفره (قمی)

CLRS بیشتر به داشتن تمرین های باحال معروفه! از تمریناتش نگذر! هیچ کدوم رو به هیچ عنوان!!!
از این کتاب شانه خالی نکن! (مثل من) چون خیلی با ارزشه، شاید وقتی بفهمی که دیر شده (مثل من)

موفق باشی...

پی نوشت: نکنه کتاب ترجمه‌ی انتشارات نص ماله قمی باشه!؟ در این صورت، Ooops!!! برو دنبال یه ترجمه‌ی دیگه از کتاب... Cool با خواندن ترجمه سرعتت بالاتر میره و چشمات به متن فارسی عادت میکنه (منظورم اینه که اگر مثلاً - گفتم مثلاً - توی کتاب اصل همه اش میخوانی edge، وقتی توی یه سئوال خواندی یال سر در گم نشی و هول نشی) و گرنه متن کتاب اصلش بد نیست...

Change Your FATE
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fateme66
ارسال:
۱۴ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۴۳ ق.ظ
سلام به همه دوستان
حالا واسه نیپولتان کدوم ترجمه بهتره و اینکه واسه تمریناش هم کتابی تو بازار هست یا نه؟
واسه clrs اگه مشخصات کتاب رو بزارید ممنون میشم. واسه تمریناشم اگه کتابی سراغ دارید حتما بگید.ممنون
۰
۰
ارسال:
۱۴ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۱۰ ب.ظ
(۱۴ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۴۰ ق.ظ)fateme66 نوشته شده توسط:  کسی clrs انتشارات نص رو خونده؟؟؟؟؟
ترجمه نص از clrs ترجمه خوبیه(دقت کنید ویرایش سوم هست وکتاب رو همه ش ترجمه نکرده فعلا جلد اولش هست )
چون مترجم محترم خودشان میدانستند که دارن چی ترجمه میکنن!
دستش درد نکنه

هر که او از هم‌زبانی شد جدا
بی‌زبان شد گرچه دارد صد نوا
چونکه گل رفت و گلستان درگذشت
نشنوی ز آن پس ز بلبل سرگذشت
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fateme66 , **sara** , parimehraban
ارسال:
۱۴ اسفند ۱۳۸۹, ۰۳:۱۳ ب.ظ
از همه دوستان به خاطر راهنماییشون ممنونم

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
۰
۰
ارسال:
۱۴ اسفند ۱۳۸۹, ۰۹:۳۱ ب.ظ
(۱۴ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۱۰ ب.ظ)samanium نوشته شده توسط:  
(14 اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۴۰ ق.ظ)fateme66 نوشته شده توسط:  کسی clrs انتشارات نص رو خونده؟؟؟؟؟
ترجمه نص از clrs ترجمه خوبیه(دقت کنید ویرایش سوم هست وکتاب رو همه ش ترجمه نکرده فعلا جلد اولش هست )
چون مترجم محترم خودشان میدانستند که دارن چی ترجمه میکنن!
دستش درد نکنه

مثل اینکه قراره به همین زودی‌ها جلد دوم هم منتشر بشه
مترجم کتاب اقای دهقان هم تو پست زیر گفتن که چند هفته پیش صفحه بندی جلد دوم تموم شده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من هم ترجمه اقای دهقان و انتشارات نص رو تهیه کردم.
همون طور که گفتین ترجمه ویرایش سوم کتاب(سال ۲۰۰۹) هست
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۵ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۲۰ ق.ظ، توسط imankarimi.)
سلام به دوستان
ممنون از راهنمایی های خوبتون
ببخشید شما که این کتابو دارید میشه مشخصات کتابو برای منم بنویسید که بدم یکی از اقوام برام تهیه کنه. آخه خودم شهرستانم. بعد دو جلد رو باید خرید . آیا جلد اول همینه‌:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ممنون
سلامی دوباره به دوستان گلم
ببخشید واسه نیپولتان این دو ترجمه رو پیدا کردم میشه نظرتون رو لطفا بگید. کسی این کتابها رو داره،چطور بودن و آیا ترجمه بهتری وجود داره یا نه . ممنون

طراحی الگوریتم‌ها (با شبه کدهای ++C)

کیومرث نعیمی پور، ریچارد نیپولتان، عین الله جعفرنژادقمی (مترجم)

طراحی الگوریتم ها: با استفاده از شبه کد ++ C

کیومرث نعیمی پور، ریچارد نیپولتان، سیدحجت الله جلیلی (مترجم)

ممنون
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۵ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۲۸ ق.ظ
(۱۵ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۰۹ ق.ظ)imankarimi نوشته شده توسط:  سلام به دوستان
ممنون از راهنمایی های خوبتون
ببخشید شما که این کتابو دارید میشه مشخصات کتابو برای منم بنویسید که بدم یکی از اقوام برام تهیه کنه. آخه خودم شهرستانم. بعد دو جلد رو باید خرید . آیا جلد اول همینه‌:

ممنون

سلام دوست عزیز. بله همین کتابی هست که لینک دادید
مشخصاتش هم کتاب مقدمه ای بر الگوریتم‌ها (clrs) انتشارات نص ترجمه مهندس دهقان هست.

در مورد جلد دوم عرض کنم که همونجور که تو پست قبل گفتم هنوز منتشر نشده. ولی جلد اولش رو میتونین تهیه کنین.

در مورد خرید هم بگم که منم چون تو شهرمون این کتاب رو نداشتن حتی نمایندگی انتشارات نص تو شهرمون هم این کتاب رو نداشت.
به صورت اینترنتی از همین سایتی که گذاشتید یعنی سایت انتشارات نص خریدم.
با پست سفارشی فرستادن. هزینه پست هم نگرفتن.
از وقتی که پست کردن هم ۴ روز بعد به دستم رسید.
البته به دلیل اینکه اون موقع که سفارش دادم تعطیلات بود. یکم دیر پست کردن. یعنی ۲ روز کاری بعد از واریز وجه.
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۵ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۵۷ ق.ظ
(۱۵ اسفند ۱۳۸۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ)danialfx نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز. بله همین کتابی هست که لینک دادید
مشخصاتش هم کتاب مقدمه ای بر الگوریتم‌ها (clrs) انتشارات نص ترجمه مهندس دهقان هست.

در مورد جلد دوم عرض کنم که همونجور که تو پست قبل گفتم هنوز منتشر نشده. ولی جلد اولش رو میتونین تهیه کنین.

در مورد خرید هم بگم که منم چون تو شهرمون این کتاب رو نداشتن حتی نمایندگی انتشارات نص تو شهرمون هم این کتاب رو نداشت.
به صورت اینترنتی از همین سایتی که گذاشتید یعنی سایت انتشارات نص خریدم.
با پست سفارشی فرستادن. هزینه پست هم نگرفتن.
از وقتی که پست کردن هم ۴ روز بعد به دستم رسید.
البته به دلیل اینکه اون موقع که سفارش دادم تعطیلات بود. یکم دیر پست کردن. یعنی ۲ روز کاری بعد از واریز وجه.

سلام به همه دوستان و دوست عزیز خودم.ممنون از راهنماییتون.ببخشید چند سوال:
۱/جلد دوم ادامه کتاب Crls هستش

۲/حل تمرین خوبی برای این کتاب crls وجود داره یا نه ؟ ترجمه فارسی

اینو دوستان معرفی کرده بودن به درد میخوره‌:
تشریح کامل مسائل مقدمه ای بر طراحی الگوریتم CLRS (کتاب)
ناشر‌: معارف دینی
مؤلف‌: هاشم داور پناه
مؤلف‌: مریم گلچین

۳/اینکه مثلا ویرایش جدید یه کتاب با ویرایش قبلیش زیاد فرق میکنه یا فقط ترجمش شاید بهتر بشه.

۴/آیا منابع اصلی طراحی الگوریتم نیپولتان , crls هستند و این دو کتاب با تمریناشون خوب خونده بشن کافیه به همراه کتاب تستی و خلاصه شده یه موسسه خوب( من پوران رو خریدم).

۵/اگه میشه واسه نیپولتان همه نظر بدید کدوم ترجمش بهتره هم خودش هم واسه حل تمریناش.ممنون
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۵ اسفند ۱۳۸۹, ۰۴:۱۲ ب.ظ
(۱۵ اسفند ۱۳۸۹ ۱۰:۵۷ ق.ظ)imankarimi نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان و دوست عزیز خودم.ممنون از راهنماییتون.ببخشید چند سوال:
۱/جلد دوم ادامه کتاب Crls هستش

۲/حل تمرین خوبی برای این کتاب crls وجود داره یا نه ؟ ترجمه فارسی

اینو دوستان معرفی کرده بودن به درد میخوره‌:
تشریح کامل مسائل مقدمه ای بر طراحی الگوریتم CLRS (کتاب)
ناشر‌: معارف دینی
مؤلف‌: هاشم داور پناه
مؤلف‌: مریم گلچین

۳/اینکه مثلا ویرایش جدید یه کتاب با ویرایش قبلیش زیاد فرق میکنه یا فقط ترجمش شاید بهتر بشه.

۴/آیا منابع اصلی طراحی الگوریتم نیپولتان , crls هستند و این دو کتاب با تمریناشون خوب خونده بشن کافیه به همراه کتاب تستی و خلاصه شده یه موسسه خوب( من پوران رو خریدم).

۵/اگه میشه واسه نیپولتان همه نظر بدید کدوم ترجمش بهتره هم خودش هم واسه حل تمریناش.ممنون

سلام

۱- جلد اول کتاب فصل های ۱ تا ۱۷ هست. جلد دوم هم از فصل ۱۸ تا اخر کتاب زبون اصلی هست که به زودی منتشر میشه.

۲-فکر کنم تنها حل تمرین فارسی این کتاب همین کتابی باشه که گذاشتید.

۳- ویراست سوم یا به طور کلی ویراست‌ها از سوی نویسنده های کتاب ارائه میشه. من ویراست های قبلی کتاب رو ندیدم. نمیدونم چقدر با ویراست دوم فرق داره.ولی به طور کلی باید حداقل فرق هایی با ویراست های قبلی داشته باشه !!!

۴-معمولا دوستان کنکوری اینجوری پیشنهاد میدن. البته کتاب ساختار داده دکتر قدسی هم باید خوب باشه که بنده اطلاعات ندارم.

۵-در مورد این کتاب اطلاعاتی ندارم. چون تهیه نکردم.

شاد و موفق باشید.
۰
۰
ارسال: #۱۴
۱۵ اسفند ۱۳۸۹, ۰۴:۱۵ ب.ظ
من امسال کتاب دو جلدب جعفر نژاد رو خوندم خیلی هم راضی بودم از ترجمش

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
ارسال: #۱۵
۱۶ اسفند ۱۳۸۹, ۰۷:۱۲ ب.ظ
نیپولیتان من فعلا فصل اول قمی خوندم که اونجور که می گفتن بد نبود..خوبم بود اما جلیلی ندیدم..حل تمرینش شنیدم هست

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۳۴۰ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۶۸۳ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۴۲۳ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  ترجمه نماز ترجمه نماز ۰ ۱,۰۳۰ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۹:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ترجمه نماز
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۱,۰۰۵ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  تولدت مبارک به انگلیسی + بهترین معادل انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۵۹۶ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  بهترین گرایش برای موقعیت شغلی تحلیل سیستم shahabkarimi00 ۳ ۵,۶۸۱ ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  زمین شناسی از بهترین رشته ها: کشف پوکه fardinamiri ۰ ۱,۵۸۱ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fardinamiri
  بهترین گرایش ها برای اپلای در مقطع دکتری rezamim2020 ۰ ۲,۵۷۶ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۸۵۳ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close