زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۳۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بازار کاری رشته هوش مصنوعی در ایران

ارسال: #۱۶
۰۳ مهر ۱۳۹۴, ۱۱:۰۴ ب.ظ
بازار کاری رشته هوش مصنوعی در ایران
در ظاهر شاید بازار کار مشخصی نداشته باشه ولی اگر واقعا دنبالش باشید چه در زمینه تحقیقاتی چه در زمینه‌های عملی بله واقعا کار هست. خیلی هم از فارغ‌التحصیلان هوش مصنوعی استقبال می‌کنن. من بیش از یک‌ساله که سر کار میرم و کار خوذم تا حدودی مربوطه. از دوستان هم میشناسم کسانی که هوش خوندن و مستقیما وارد بازار کار شدن. در زمینه‌های امنیت هم الان به هوش مصنوعی نیاز دارن

خنک آن قماربازی که بباخت هرچه بودش / بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر ...
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۳ مهر ۱۳۹۴, ۱۱:۱۱ ب.ظ
RE: بازار کاری رشته هوش مصنوعی در ایران
بازار کارش نسبتبه معماری خوبه یا نه؟؟؟Huh

ای غنچه خندان چرا خون در دل ما میکنی
خاری به خود می بندی و ما را ز سر وا میکنی
۰
۰
ارسال: #۱۸
۰۴ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۰۷ ق.ظ
به نظر بنده بهترین، جذاب ترین، آینده دارترین و البته با کلاس ترین گرایش در مهندسی کامپیوتر هوش مصنوعی هستش
دوستایی که میگن بازار کار نداره میشه لطف کنند و بگند نرم افزار چه بازار کاری داره؟
نکنه برنامه نویسی رو جزء بازار کار نرم افزار حساب می کنید؟!
الان دنیا به سمت هوشمندی در حرکته، شمایی که می فرمائید به درد نمیخوره و صرفا مطالب آکادمیکه که به مرحله اجرا رسیده دقت کنید که نرم افزار هم یهویی به اینجا نرسیده! اونم همچنین روالی رو طی کرده، منتهی چون هوش مصنوعی گرایش جدیدیه فعلأ بیشتر در مرحله رسرچ و پژوهش قرار داره.
من چون گرایشم هوشه تعصبی صحبت نمیکنم، فقط دوست دارم منطقی صحبت کنم، اگر بازار کاری برای این گرایش در ایران فعلأ وجود نداره دلیل بر بی کارآمدی این گرایش نیست.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: teraktor2003
ارسال: #۱۹
۰۴ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۱۲ ق.ظ
به نظر من هوش مصنوعی بیشتر به سخت افزار متکی است و هر چه قدر پردازش تصویر انجام دهید در مرحله آزمایشی قرار دارد و کسی را میخواهد که با استفاده از fpg دوربین پردازش تصویر بسازد.

ای غنچه خندان چرا خون در دل ما میکنی
خاری به خود می بندی و ما را ز سر وا میکنی
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۶,۹۲۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۹ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۶ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۶۹۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۱۹ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
Rainbow طبیعت زیبای ایران! αɾια ۱۵ ۸,۸۸۳ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۴:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: AXEL.
  هوش مصنوعی مالک اشتر m.abbaszadeh1995 ۰ ۳,۸۴۷ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: m.abbaszadeh1995
  هوش مصنوعی یا بیوانفورماتیک fateme_TMR ۶ ۵,۷۲۹ ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme_TMR
  رفع اشکال سؤالات کنکور دکتری هوش مصنوعی Lootus ۱۲ ۸,۲۴۱ ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Lootus

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close