زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی برای آموزشگاه برنامه نویسی سی شارپ

ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۰۶ ق.ظ
سلام دوستان
مدتی هست که دنبال یه آموزشگاه مناسب برای سی شارپ در تهران می گردم
البته الان به یک موسسه میرم که متاسفانه زیاد مناسب نیست و خیلی سریع مباحث گفته میشه و از روش رد میشن
البته اسمشو نمیارم تا تبلیغ بدی نباشه

یک روز رسد غمی به اندازه کوه ... یک روز دگر نشاط اندازه دشت ... افسانه زندگی چنینم آموخت ... در سایه کوه باید از دشت گذشت
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۲۹ ب.ظ
دوستان صاحب نظر ... منتظر نظرات شما هستم ...

یک روز رسد غمی به اندازه کوه ... یک روز دگر نشاط اندازه دشت ... افسانه زندگی چنینم آموخت ... در سایه کوه باید از دشت گذشت
۰
۰
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۳۷ ق.ظ
دوستان تو این مدت نظری نداشتن ... منتظرما ...

۰
۰
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۳۹ ق.ظ
به سایت برنامه نویس مراجعه کنید دوره های خوبی داره فک کنم
barnamenevis.org

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aydingol
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۳۳ ق.ظ
RE: راهنمایی برای آموزشگاه برنامه نویسی سی شارپ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۲۸ ق.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  شما چقدر به c# تسلط دارید و الات تو چه مرحله ای هستید به نظرتون تو c# ??
دوست عزیز در حال گذراندن دوره سی شارپ هستم اما در اصل مطلب جدیدی نتونستم یاد بگیرم ... البته این امر مختص من نیست ... عموم دوستان همکلاسی من هم همینطور هستن
قبلا دوره هایcو c++ را گذرانده ام

۰
۰
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۴۱ ب.ظ
چرا از کتاب های زبان اصلی استفاده نمی کنید؟
۰
۰
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۰۸ ب.ظ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۴۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چرا از کتاب های زبان اصلی استفاده نمی کنید؟
ممنون دوست عزیز
اتفاقا مطالعه هم دارم ... اما حس می کنم نیازمند یک استارتر خوب هستم ... البته اگر شما منبع مناسبی برای شروع کار در حد مبتدی می شناسید مطمئنا خوشحال میشم از تجارب شما بهره ببرم

۰
۰
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۱۷ ب.ظ
این ادرس یه نگاهی بندازید شاید مفید باشه قسمت نظراتم بخونید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۴۵ ب.ظ
من هم برای دوره ی C# با مشورت با یکی از اساتید، در یکی از آموزشگاه های تهران ثبت نام کردم که دوره اش از تیر ماه شروع میشه. هنوز سر کلاس نرفتم که بتونم از کیفیت کلاس براتون بگم. نمی دونم اینجا میشه اسم آموزشگاه رو برد یا تبلیغ محسوب میشه، ولی اگه خواستید بگید تا تو پیام خصوصی اسمش رو بهتون بگم.
۱
۰
ارسال: #۱۰
۲۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۲۳ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۶ خرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۰۸ ب.ظ)aydingol نوشته شده توسط:  
(26 خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۴۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چرا از کتاب های زبان اصلی استفاده نمی کنید؟
ممنون دوست عزیز
اتفاقا مطالعه هم دارم ... اما حس می کنم نیازمند یک استارتر خوب هستم ... البته اگر شما منبع مناسبی برای شروع کار در حد مبتدی می شناسید مطمئنا خوشحال میشم از تجارب شما بهره ببرم
کتاب جاوا و سی++ هربرت شیلد خیلی خوبه البته برای کسی که تجربه برنامه نویسی داره. اگه کتاب سی شارپشم مثل همون باشه اونو پیشنهاد می کنم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال: #۱۱
۲۶ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۳۰ ب.ظ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۴۵ ب.ظ)maedeh نوشته شده توسط:  من هم برای دوره ی C# با مشورت با یکی از اساتید، در یکی از آموزشگاه های تهران ثبت نام کردم که دوره اش از تیر ماه شروع میشه. هنوز سر کلاس نرفتم که بتونم از کیفیت کلاس براتون بگم. نمی دونم اینجا میشه اسم آموزشگاه رو برد یا تبلیغ محسوب میشه، ولی اگه خواستید بگید تا تو پیام خصوصی اسمش رو بهتون بگم.

ممنوم میشم اسم آموزشگاه و در صورت امکان کیفیت اونو برای پیام خصوصی بدید

۱
۰
ارسال: #۱۲
۲۷ خرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۴۸ ب.ظ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۳۹ ق.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  به سایت برنامه نویس مراجعه کنید دوره های خوبی داره فک کنم
barnamenevis.org

ممنون از راهنماییتون
شما یا آشنایانتون تجربه ای در این کلاس ها دارید؟
سطح کیفی کلاس ها در چه حدیه ؟
برای آموزش از چه مرحله ای شروع می کنند ؟؟؟ کنسول یا ویژوال ؟؟؟

۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۱۶ ب.ظ
دوستان عزیز ... راهنمایی کنید ...

۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۱ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۴۸ ب.ظ، توسط amirhosein71.)
(۲۳ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۰۶ ق.ظ)aydingol نوشته شده توسط:  سلام دوستان
مدتی هست که دنبال یه آموزشگاه مناسب برای سی شارپ در تهران می گردم
البته الان به یک موسسه میرم که متاسفانه زیاد مناسب نیست و خیلی سریع مباحث گفته میشه و از روش رد میشن
البته اسمشو نمیارم تا تبلیغ بدی نباشه

آموزشگاه خوب برنامه نویسی تحلیل داده است حتی استاد دانشگاه ها هم گاهی اوقات اونجا می آن چون سطح بالا است من اونجا بودم کتاب مقاله کلاس دارد کافی تحیل داده سرچ کنید

h/
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۱ تیر ۱۳۹۴, ۰۴:۵۰ ب.ظ
من خودم کلا به اموزشگاه و... اعتقاد ندارم و معتقدم ادم self study می تونه خیلی بهتر و با راندمان بیشتر نتیجه بگیره...البته شرایط هرکس فرق داره ولی برای شروع اموزش لیندا رو پیشنهاد میکنم...کلا لیندا به نظر من از هر کلاسی میتونه مفید تر باشه...

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۷۳ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۸۲ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  پروپوزال نویسی ف.ش ۹ ۱۲,۵۱۳ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۸۰۱ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۶۱ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۴ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۰۱ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۱۶ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۲۱۰ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۹۸ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close