زمان کنونی: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۱۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چهار شنبه سوری!

ارسال: #۶۱
۲۴ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اسفند ۱۳۸۹ ۰۲:۳۳ ب.ظ، توسط Maryam-X.)
RE: چهار شنبه سوری!
(۲۴ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۲۶ ب.ظ)aminamini نوشته شده توسط:  این طرح جمع آوری خار و خاشاک مال کی بود؟ConfusedHuh

وای وای

امروز ساعت ۴:۳۰ (هنوز خورشید خانوم هم بیرون نیامده بودن) به قصد خار و خاشاک از خواب بلند شدم

گرگا فریاد میزدن بیا و ببین

اولش پاهام لرزید،بعدش به خودم گفتم
بچه مانشتی و ترس!

به خودم گفتم اگه من خار و خاشاک نیارم عملیات هفت خان رستم به رهبری مریم خانم چی میشه؟!
این بود که دل و زدم به دریا(ببخشید بیابون) و رفتم
.........

داستان جالبی بود...هرچند تکراری بود ...
سعی کنید از این به بعد یه مقدار شام را سبک‌تر میل بفرماییدTongue

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۶۲
۲۴ اسفند ۱۳۸۹, ۰۳:۰۳ ب.ظ
چهار شنبه سوری!
قشنگ بود خوب مریم جون.کلی مستفیذ(درست نوشتم؟!) شدیم

آرام باش***دنیا بی قرار توست...
ارسال: #۶۳
۲۴ اسفند ۱۳۸۹, ۰۴:۱۹ ب.ظ
(۲۴ اسفند ۱۳۸۹ ۰۳:۰۳ ب.ظ)NoOne نوشته شده توسط:  قشنگ بود خوب مریم جون.کلی مستفیذ(درست نوشتم؟!) شدیم

فکر کنم اینجوری درسته‌: مستفیض
البته مطمئن نیستم.

مریم خانوم. این پسرای محلتون تا ساعت چند تو بیابون‌ها خار و خاشاک جمع میکردن؟؟ Big Grin
الان ما میتونیم بیایم خونه؟؟ Smile

mehr.iman هم سلام میرسونه. Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Msccom , mehr.iman
ارسال: #۶۴
۲۴ اسفند ۱۳۸۹, ۰۴:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اسفند ۱۳۸۹ ۰۴:۳۶ ب.ظ، توسط Msccom.)
چهار شنبه سوری!
تو بیابونای قم اینترنت پر سرعت هست؟؟!!
آقایونی که رفتن پی خاشاک حواستون باشه دست خالی نیاینا.قراره به همه مانشتی‌ها سور بدین ها..
پیشاپیش ممنون

سپاس‌گزاری شده توسط: Maryam-X
ارسال: #۶۵
۲۴ اسفند ۱۳۸۹, ۰۴:۵۴ ب.ظ
چهار شنبه سوری!
هیچ می دونید چرا به چهار شنبه سوری میگن "چهار شنبه سوری" در حالی که روز سه شنبه برگزار میشه ؟

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)
ارسال: #۶۶
۲۴ اسفند ۱۳۸۹, ۰۵:۴۰ ب.ظ
(۲۴ اسفند ۱۳۸۹ ۰۴:۳۳ ب.ظ)NoOne نوشته شده توسط:  تو بیابونای قم اینترنت پر سرعت هست؟؟!!
آقایونی که رفتن پی خاشاک حواستون باشه دست خالی نیاینا.قراره به همه مانشتی‌ها سور بدین ها..
پیشاپیش ممنون
سلام
بله. تو بیابون های قم اینترنت adsl هست با پهنای باند ۲ مگ.
جاتون خالی . خیلی خوش میگذره.

ما دیگه خیلی کار کنیم . همین خار و خاشاک رو برای ۷ تا اتیش جمع کنیم. شما تنبل‌ها هم که نیومدین کمک. همه زحمتش افتاد گردن ما. اگه کسی بخواد سور بده شما باید بدین که خستگی از تن ما بیرون بره. Smile
موفق باشید
ارسال: #۶۷
۲۴ اسفند ۱۳۸۹, ۰۵:۴۷ ب.ظ
این پسرا یه روز تو عمرشون اومدن کار کنند...
ببین چه منتی دارن می ذارن؟؟؟!!
بعد میگن چرا کار نیست و ما رو جایی استخدام نمی کنند؟؟؟Cool

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۶۸
۲۴ اسفند ۱۳۸۹, ۰۷:۲۴ ب.ظ
(۲۴ اسفند ۱۳۸۹ ۰۵:۴۷ ب.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  این پسرا یه روز تو عمرشون اومدن کار کنند...
ببین چه منتی دارن می ذارن؟؟؟!!
بعد میگن چرا کار نیست و ما رو جایی استخدام نمی کنند؟؟؟Cool

ما که همیشه مشغول کاریم. منت هم حق داریم دیگه. واسه این همه اعضا فقط من و Mehr.iman باید بریم خار و خاشاک جمع کنیم. Smile
تازه پسرهای کوچه شما خیلی بیشتر از ۲ نفر بودن Big Grin
کار هم که هر چی هست کار. کی گفته کار نیست. همه جا پر از کاره.
(۲۴ اسفند ۱۳۸۹ ۰۴:۵۴ ب.ظ)roya نوشته شده توسط:  هیچ می دونید چرا به چهار شنبه سوری میگن "چهار شنبه سوری" در حالی که روز سه شنبه برگزار میشه ؟

خب خودت بگو دیگه عزیز؟؟.
از اونجایی که وقتی میگن شب جمعه. میشه پنج شنبه شب.
پس حتما منظور شب چهارشنبه بوده و چهارشنبه سوری شب چهارشنبه برگزار میشده که در واقع باید سه شنبه شب برگزار بشه.
البته من اینجوری فکر میکردم. نمیدونم درسته یا غلط

پ ن‌: بچه ها. خار و خاشاک کم کم داره تموم میشه. منتظر ۷ تا اتیش باشین.

خب اتیش‌ها اماده شد. میتونین یکی یکی بپرین. فقط مواظب باشین نسوزین هااا. ایین سنتی رو هم گرامی بدارین. Big Grin
از همین جا از خودم و mehr.iman به خاطر جمع اوری خار و خاشاک. از امین و مورتن برای هم فکری و از فرداد و سامان برای مدیریت خوب و از مریم به دلیل بچه های کوچشون و از پارسانا و noone و mansoureh به دلیل هویجوری و از جواد به دلیل پیشنهاد ترکوندن تشکر میکنم. Smile
چهارشنبه سوری خوبی داشته باشین.
اینم اتیش:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: mehr.iman , aminamini , Maryam-X , مورتن
ارسال: #۶۹
۲۴ اسفند ۱۳۸۹, ۰۷:۴۴ ب.ظ
چهار شنبه سوری!
ای ول،میبینم که تموم مدتی که ما دنبال خار و خاشاک بودیم بچه‌ها اینجا فعال بودن!
دانیال تو وقت ناهار اینجا داشتی پست میدادی کلک؟
مریم خانوم ما که پدرمون دراومد تو رو خدا بگو این پسرای محلتون دقیقا چیکار میکردن؟!
حالا ما اینهمه خار و خاشاکو باید الان چیکار کنیم؟
نقش دخترای محلتون اون موقعها چی بوده؟!
دیگه بقیش با شما،این شما و این خار و خاشاک برا ۷ تا آتیش.
من میگم تو این آتیشا چندتایی سیب زمینی هم بندازیم سوخاری شه آخر شب بخوریم.
دیگه یواش یواش داره چارشنبه سوری شروع میشه.
بچه‌ها اگه رفتین آتیش روشن کردین ازش عکس بذارین،بذارین اینجا...
ارسال: #۷۰
۲۴ اسفند ۱۳۸۹, ۰۷:۵۳ ب.ظ
(۲۴ اسفند ۱۳۸۹ ۰۷:۴۴ ب.ظ)mehr.iman نوشته شده توسط:  ای ول،میبینم که تموم مدتی که ما دنبال خار و خاشاک بودیم بچه‌ها اینجا فعال بودن!
دانیال تو وقت ناهار اینجا داشتی پست میدادی کلک؟
مریم خانوم ما که پدرمون دراومد تو رو خدا بگو این پسرای محلتون دقیقا چیکار میکردن؟!
حالا ما اینهمه خار و خاشاکو باید الان چیکار کنیم؟
نقش دخترای محلتون اون موقعها چی بوده؟!
دیگه بقیش با شما،این شما و این خار و خاشاک برا ۷ تا آتیش.
من میگم تو این آتیشا چندتایی سیب زمینی هم بندازیم سوخاری شه آخر شب بخوریم.
دیگه یواش یواش داره چارشنبه سوری شروع میشه.
بچه‌ها اگه رفتین آتیش روشن کردین ازش عکس بذارین،بذارین اینجا...

اره دیگه عزیز. حواست نبود گوشی دستم بود. بهم میگفتی چیکار میکنی. چیزی نگفتم. Smile ولی دستت درد نکنه چراغ قوه رو اوردی Smile
به هر حال زحمت هامون نتیجه داد و تونستیم خار و خاشاک برای ۷ تا اتیش جمع کنیم.
۷ تا اتیش رو میبینی. نتیجه زحمتای من و توئه ها. Big Grin
حالا اگه بخوایم انصاف به خرج بدیم تو بیشتر از من کار میکردی. من هر یه مدت میومدم اینجا On میشدم و پست میدادم. Tongue
ولی راست میگی. این خار و خاشاک های باقی مونده میترسم بمونه رو دستمون
دختراشون هم فکر کنم فقط نقش نگاه کردن رو انجام میدادن که از خدا که پنهون نیست. از تو هم پنهون نباشه . اونها کار خیلی سختی داشتن.
Big Grin Big GrinBig Grin
پ ن‌: مثل اینکه این هاستی که اتیش‌ها رو اپلود کرده بود . bandwidth اش پر شد. اتیشمون خاموش شد Big GrinBig Grin
خدا رو شکر خار و خاشاک زیاد جمع کردیم. اتیش جدید روشن کردم . Big Grin حالا هر کی میتونه بپره Big Grin
اینم اتیش جدید‌:

سپاس‌گزاری شده توسط: mehr.iman , aminamini
ارسال: #۷۱
۲۴ اسفند ۱۳۸۹, ۰۸:۱۰ ب.ظ
(۲۴ اسفند ۱۳۸۹ ۰۷:۵۳ ب.ظ)danialfx نوشته شده توسط:  اره دیگه عزیز. حواست نبود گوشی دستم بود. بهم میگفتی چیکار میکنی. چیزی نگفتم. Smile ولی دستت درد نکنه چراغ قوه رو اوردی Smile
به هر حال زحمت هامون نتیجه داد و تونستیم خار و خاشاک برای ۷ تا اتیش جمع کنیم.
۷ تا اتیش رو میبینی. نتیجه زحمتای من و توئه ها. Big Grin
حالا اگه بخوایم انصاف به خرج بدیم تو بیشتر از من کار میکردی. من هر یه مدت میومدم اینجا On میشدم و پست میدادم. Tongue
ولی راست میگی. این خار و خاشاک های باقی مونده میترسم بمونه رو دستمون
دختراشون هم فکر کنم فقط نقش نگاه کردن رو انجام میدادن که از خدا که پنهون نیست. از تو هم پنهون نباشه . اونها کار خیلی سختی داشتن.
قربونت،نه بابا این حرفا چیه بیشتر این خارو خاشاکارو مدیون تو هستیم اگه دیشب از ساعت ۲ نیومده بودی نمیتونستیم اینهمه جم کنیم،ولی خداییش کار خیلی سختی بود این پسرای محلشون چی میکشیدن!حالا ما یه سال اینکارو کردیم اونا کار هر سالشون بوده!
انگیزشون چی بوده خدا میدونه،احتمالا شب هرکی خاروخاشاک بیشتری میوورده احساس مردی میکرده!
من دیگه پاشم برم بیرون یه دوری بزنم ببینم دنیا دست کیه،نمیدونم امسال چرا انقد مامورا نسبت به سالای قبل بیشتر شدن!
ارسال: #۷۲
۲۴ اسفند ۱۳۸۹, ۰۸:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اسفند ۱۳۸۹ ۰۸:۳۳ ب.ظ، توسط javadjj.)
چهار شنبه سوری!
اینجا من تو خونه نشستم انگار جنگه تو شهر صدای ترقه میاد در حد انفجار مهیب!!!

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
ارسال: #۷۳
۲۴ اسفند ۱۳۸۹, ۰۸:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اسفند ۱۳۸۹ ۰۸:۳۹ ب.ظ، توسط Msccom.)
بچه‌ها مچکریم
بچه‌ها مچکریم
بچه‌ها مچکریم
بچه‌ها مچکریم
بچه‌ها مچکریم
بچه‌ها مچکریم
بچه‌ها مچکریم

[تصویر:  19705_1_1379098501.gif]
Smile (با اجازه ParsaNa)

ارسال: #۷۴
۲۴ اسفند ۱۳۸۹, ۰۹:۱۳ ب.ظ
چهار شنبه سوری!
اینجا خداروشکر هیچ خبری نیست فکر کنم تو محله ما کسی نمیدونه چهارشنبه سوری چیه!!

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
ارسال: #۷۵
۲۴ اسفند ۱۳۸۹, ۰۹:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اسفند ۱۳۸۹ ۰۹:۴۰ ب.ظ، توسط parsaNA.)
ما آخر نفهمیدیم mehr.iman درسته یا mehr.iran ؟

دقت کردید این دو دوست جونجونی (mehr.iman , danialfx) که نصفه شب می رن با هم خار خاشاک جمع می کنن هنوز اسم همدیگرو نمی دونن . این آقا دانیال چند بار تو همین تالار(
و
و
و
و
{ آخه اشتباه چند بار ؟ } )اسم دوست صمیمی شون رو اشتباه گفتن‌! Big Grin

من به جای ایشون از آقا ایمان عذرخواهی می کنم و امیدوارم دیگه از این اشتباه‌ها پیش نیاد ...( البته ایران اسم خانومه ها!! )

(۲۴ اسفند ۱۳۸۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ)NoOne نوشته شده توسط:  [تصویر:  19708_1_1379098501.gif]
Smile (با اجازه ParsaNa)

به خاطر اون شکلکه می گی دیگه ؟ اون که مال من نیست . مال همه اس....... Tongue

این پست من هم دیگه اوج انحراف از بحث چهارشنبه سوری است به لطف دوستان !

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  یک شنبه های عکاسی: نمای زیر پل areldecor ۰ ۹ ۰۸ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: areldecor
  یافتن خروجی‌ها‌ی ALU برای دو ورودی چهار بیتی و مقادیر مختلف انتخاب و Cn. Happiness.72 ۲ ۳,۲۷۹ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  چهار دانشگاه ایرانی در جمع برترین های ریاضی و علوم رایانه جهان morweb ۰ ۲,۱۸۲ ۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb
  جزوه پردازش تصویر دکتر شنبه زاده gooshegir ۰ ۳,۳۳۱ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: gooshegir
  سیستم عامل استالینگ ویرایش چهار ،سوال ۸ فصل یک rad.bahar ۲ ۱,۸۹۲ ۲۰ فروردین ۱۳۹۵ ۰۷:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: rad.bahar
  چهار ذکر الهی مفید برای چهار حالت بحرانی Bache Mosbat ۸ ۸,۳۹۶ ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۶:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: persiansong
  چهار اصل عمومی بهینه سازی سایت برای افزایش ترافیک وب سایت شما sitecode ۰ ۲,۲۴۵ ۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sitecode
  جلسه برنامه نویسی java و sql فردا سه شنبه توسط دکترقلی زاده seyed ehsn ۳ ۲,۹۱۸ ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: sara_omd
  برنامه ریزی برای چهار ماه مانده به کنکور ارشد کامپیوتر دانشگاه آزاد؟ post98 ۹ ۶,۸۳۲ ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: golsa20
  ۲۵۳ گرایش یک و چهار =/////= ۳۱۲ گرایش ۲ و ۳ sadradin ۰ ۱,۷۳۰ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sadradin

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close