زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[مهم] ممنوعیت قرار دادن جزوات و صداهای یکی از اساتید

ارسال:
۰۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۹ ق.ظ، توسط admin.)
با سلام و تبریک پیروزی‌های پی‌در‌پی در عرصه‌های گوناگون

با توجه به درخواست یکی از اساتید کنکوری (دکتر اجلالی) از این تاریخ به بعد (تا اطلاح ثانوی) طرح موارد زیر در مورد ایشان در انجمن ممنوع هست و مطالب مربوطه رد تایید خواهند شد:
۱. قرار دادن جزوات ایشان
۲. قرار دادن صداهای ضبط شده از ایشان
۳. صحبت له و یا به نفع کلاس‌های ایشان

این تصمیم بنا به ایمیل ارسالی از جانب ایشان در خصوص عدم رضایت به صحبت در مورد ایشان و در دسترس بودن منابع منتسب به ایشان گرفته شده است.

مانشت لازم می‌داند توضیحاتی در این مورد برای کاربران خود داشته باشد:
۱. هیچ کدام از جزوات دست نویس در کلاس‌های درس طبق قوانین موجود در ایران شامل قانون کپی‌رایت نمی‌باشد.
۲. هیچ کدام از صداهای ضبط شده به صورت غیر حرفه‌ای و ثبت‌نشده شامل قانون کپی‌رایت نیست.
۳. در جوامع آزاد، صحبت در مورد افراد مختلف در صورتی که توهین و افترا نباشد و از دایره اخلاق خارج نشود ممنوع نیست.

هدف مانشت از قرار دادن جزوات و صداها دسترسی آسان‌تر داوطلبان به منابع مورد نیاز و قطع دست دلالان جزوه فروش بوده است.

در انتها توصیه‌ای بسیار جدی به داوطلبان دارم، قرار دادن جزوات و صداهای اساتید از طرف مانشت دلیل بر تایید محتوا و اثربخشی این منابع نیست. رجوع به مصاحبه‌های افراد برتر (که در مانشت نیز موجود است) نشان می‌دهد که دلیل اصلی موفقیت این افراد داشتن پشتکار و اعتماد به نفس و توکل به خدا بوده است، استفاده از صداهای ضبط شده اساتید بدون در دسترس بودن جزوه منطبق تنها موجب اتلاف وقت داوطلب خواهد شد. از طرفی شواهد زیادی از عدم اثر بخشی کلاس‌های درسی اساتید نیز در دسترس است. متاسفانه دید برخی از اساتید نسبت به این کلاس‌ها موضوعات مالی و نه علمی است که اساساً با هدف متعالی‌ای که در پس کنکور نهفته است منافات دارد.
توصیه برادرانه من این است که به جای گذاشتن وقت خود برای رفتن به موسسات مختلف و سر کلاس‌هایی که اساتید تنها به دیده اسکناس به شما نگاه می‌کنند، زیر کولر منزل خود نشسته و پول خود را صرف خرید پسته و بادام و بستنی نمایید. با اطمینان زیادی می‌توان گفت که اثربخشی روش دوم بسیار بیشتر خواهد بود. با انبوه منابعی که اکنون وجود دارد، نکته ناگفته‌ای از کنکور باقی نخواهد ماند و رفتن به کلاس تنها صرف وقت ۳ ۴ ساعته رفت و آمد و البته هزینه‌های مالی است.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۵۶
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , explorer , azad_ahmadi , Farid_Feyzi , احسان مومنی , kavehn , mohsen_m , ماه بانو , Morris , The BesT , Bache Mosbat , maneshty , aria , x86 , sepidsal , yasermrz , SaMiRa.e , Xilinx , mostafa122 , salty_co , Mänu , nana2010 , ati314 , پوونه , prosperous , MarkLand , yasemi , - rasool - , Donna , m450ud , sir_ams , آرتا , M4$0UD , fz_916 , slaf83 , humorkhan , ubc , slinda , jahani , Lover Of Science , pouri_sb , M@A , s.izadi , hosseini2012 , vojoudi , nima047 , sd_javadi , sss , hamedmehdihamed , Lonely Palm , shoaib.narimani , kaviresabz , ttiiko , farhud , sattar7 , Iman_k26 , sara68 , atti joon , mahdi20 , nimada , عزیز دادخواه , cs03 , fsi2013 , pinar , ف.ش , SnowBlind , Amoojan , sulduz , reyhaneh64 , Lantern , M.Amin.M , hamid88 , javadjj , Andrew S.Tanenbaum , persian_boy , atyla , shima_24 , Pegasus , berkeley , rezatotti , Autumn.Folio , GoodStudent67 , maedeh , mahdi-313 , tesna , ReihanehTorkzadeh , عاطفه پارسا , Parva , MoonRise , parisa saffari , 59soldier , sara_13686868 , phoenix.softeng , رضا_ایرانی , ramzi , AEM4949 , mahtab20 , lesanalgeib , rata , FAM , imanalavi , S - Is , nnourani72 , A V A , sahar salehi , elahe-comp , viase , faraaz_mb , Iranian Wizard , deep-romance , pishosan
ارسال:
۰۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۲:۰۰ ق.ظ
متاسفانه جناب دکتر خیلی از بچه ها این ذهنیت رو دارن که فلان کلاس را برم دیگه خیالم از این درسه راحت میشه
و به نوعی تلاش رو در پرداخت هزینه و رفتن به کلاس میبینن و ذهنشون راضی میشه
و فکر میکنن اونجا یه نکته ای هست که باید بفهمن!!
الکی یکیو گندش میکنیم پولمونم حروم میکنیم!!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo
ارسال:
۰۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۲:۲۱ ق.ظ
(۰۸ تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۰ ق.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  الکی یکیو گندش میکنیم پولمونم حروم میکنیم!!

یاد مربی‌های فوتبال افتادم!! طرف هر سال تیمش داره سقوط می‌کنه و هر سال هم یه تیم جدید لیگ‌برتری بهش می‌دن Big Grin

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jahani , aatwo , مهندس زهره , AEM4949 , S - Is
ارسال:
۰۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۳:۱۰ ق.ظ
(۰۸ تیر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۷ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  توصیه برادرانه من این است که به جای گذاشتن وقت خود برای رفتن به موسسات مختلف و سر کلاس‌هایی که اساتید تنها به دیده اسکناس به شما نگاه می‌کنند، زیر کولر منزل خود نشسته و پول خود را صرف خرید پسته و بادام و بستنی نمایید. با اطمینان زیادی می‌توان گفت که اثربخشی روش دوم بسیار بیشتر خواهد بود. با انبوه منابعی که اکنون وجود دارد، نکته ناگفته‌ای از کنکور باقی نخواهد ماند و رفتن به کلاس تنها صرف وقت ۳ ۴ ساعته رفت و آمد و البته هزینه‌های مالی است.

پسته و بادوم که فک نکنم بتونیم بخریم(البته اگه فروش دونه ای داشته باشن میشه خرید) ولی با بستی میشه کنار اومد Big Grin

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: berkeley , sara_13686868 , signal_micro
ارسال:
۰۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۴:۴۷ ق.ظ
ولی توصیه ی خواهرانه، واقعا، دم کنکور، مخصوصا پاییز، کلاس رفتن وقت تلف کردنه. کافیه با دقت بخونین یه بار، ۹۰ درصد ما درس های لیسانس رو سرسری پاس کردیم، من وقتی برای کنکور ارشد میخوندم انگار خیلی از درسارو مثل نظریه، برای بار اول بود که میدیدم، ولی آدم می تونه همه رو بخونه.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۲۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty , x86 , sepidsal , Morris , SaMiRa.e , Xilinx , Mänu , پوونه , prosperous , MarkLand , M4$0UD , jahani , admin , Lonely Palm , Amir V , Nara , احسان مومنی , Lantern , Andrew S.Tanenbaum , shima_24 , Pegasus , Autumn.Folio , Parva , sara_13686868 , FAM , sahar salehi , elahe-comp , deep-romance , faraaz_mb
ارسال:
۰۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۸:۴۹ ق.ظ
RE: [مهم] ممنوعیت قرار دادن جزوات و صداهای یکی از اساتید
سلام و تشکر از جناب دکتر تنهایی
آقا با پسته و بادام و بستنی کاملا من موافقمممممSmile
از اطلاع رسانی و همچنین زحمات شما ممنونم Heart
۲
۰
ارسال:
۰۸ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۱۲ ق.ظ
(۰۸ تیر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۷ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  دلیل اصلی موفقیت این افراد داشتن پشتکار و اعتماد به نفس و توکل به خدا بوده است،
کاملا موافقم ممنون دکتر تنهایی!

think positive
۱
۰
ارسال:
۰۸ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۱۲ ق.ظ
دوستان گرامی خواهشا" قضاوت نکنید. آقای دکتر اجلالی آنطوریکه از مرقومه ایشان برمیاد، اینه که از نظر اخلاقی راضی نیستند چیزی باسم ایشان یا در مورد ایشان اینجا منتشر بشه.
و همانطور که آقای تنهایی گفتن انتشار آثاری که ثبت قانونی نشده اند ایراد قانونی نداره (البته در کشور ما قانون کپی رایت جهانی رعایت نمیشه ولی اگه کسی صاحب اثری باشه میتونه با ثبت اون اثر در مراجع قانونی جلوی انتشار غیر قانونیش را بگیره)ولی چون خواسته اند که اینجوری باشه و ما هم متعهد به اخلاق هستیم، خواسته ایشان انجام شد و از دیروز درخواست ایشان انجام شد.
در مورد انتشار جزوات و صداها از بعضی اساتیدی سوال شده و اجازه شفاهی گرفته شده بود ولی انگار یادمون رفته بود از ایشان بپرسیم.
مطمئن باشید با کتابهای موجود و منابع خلایی در مورد دروس منطقی و معماری ایجاد نمیکنه و در جمع صمیمی مانشت ، افراد زیادی هستند که دست کسانی که احتمالا" در درک مفاهیم یا حل مسائل مشکلی دارند را خواهند گرفت.

فقط خواهشی که دارم قضاوتی اینجا نکنید. قضاوت را پیش خودتون نگهدارید. از هر گونه صحبتی به نفع یا ضرر ایشان هم خودداری کنید چون با عرض پوزش مدیران حذف میکنند.

ممنون از همکاری شما.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , انرژی مثبت , آرتا , SaMiRa.e , The BesT , Lonely Palm , farhud , cs03 , poursadeqi , Lover Of Science , mahdi20 , احسان مومنی , Pegasus , Parva , deep-romance
ارسال:
۰۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۲:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۳۲ ب.ظ، توسط s.izadi.)
بنده هم به شدت و اکیدا با نظر آقای دکتر تنهایی موافقم. واقعا صرف زمان برای کلاس های کنکور رو اتلاف وقت میدونم. البته این موضوعیه که بعد از کنکور بهش ایمان پیدا کردم. مثل خیلی از داوطلب ها زمانی که برای آمادگی ارشد میخوندم استرس داشتم که هیچ کلاسی رو شرکت نمردم و واقعا حس می کردم که از بقیه داوطلب ها عقب هستم ولی چون اراده کرده بودم که به خودم و والدینم ثابت کنم بدون کلاس کنکور و آزمون های "هشت!!!" مرحله ای میشه رتبه خوبی آورد هرچی در توان داشتم استفاده کردم و نتیجه هم شکر خدا حاصل شد. چیزی که بیش از همه ارزش داره پشتکار است پشتکار پشتکار.

این جمله از انیشتین برای من خیلی الهام بخش بود :

" استعداد چیزی نیست جز عرق روی پیشانی"

شاد و موفق باشید Smile

هــــرچه هست از قامت ناساز بی اندام مـاست
ور نه تشـــریف تو بر بالای کس کــوتــاه نــیسـت
۱۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: StudentSE , nima047 , admin , farhud , Donna , nimada , پوونه , maneshty , Lover Of Science , SnowBlind , احسان مومنی , Lantern , mahshid1383 , shima_24 , Autumn.Folio , Parva , signal_micro , moji00f , robert , nnourani72 , elahe-comp , faraaz_mb , deep-romance

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل یکی از تمرینات کروس راس Ha153 ۰ ۳۹۹ ۲۷ مهر ۱۴۰۲ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Ha153
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۴۴ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۹۸۲ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۳۹۹ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۳,۹۹۹ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۰ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۴۸ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۷۲۳ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  سوال مهم از کمتازیا jamshid51 ۰ ۱,۸۰۰ ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: jamshid51
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۵۹ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close