زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳

ارسال: #۱۲۱
۰۶ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۲۵ ق.ظ، توسط sarehkar.)
RE: گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳
(۰۵ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۲۲ ب.ظ)El@he نوشته شده توسط:  تنها درسی که حذف کردم ریاضی مهندسی و آنالیزه... همه از ریاضی مهندسی میترسن! میگن سخته. با اینکه این ترم پاس کردم و تقریبا همه چیش یادمه، تصمیم گرفتم حذف کنم به جاش وقتمو روی مشترکا بذارم.
پیشنهاد می کنم حداقل یک مبحثش رو بخونین مثلا فوریه یا مختلط
من ریاضی مهندسیم صفر بود اما با کتاب کریمی راه افتادم و تصمیم گرفتم دو مبحث فوریه و مختلط رو بخونم الانم آخرای مختلط هستم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۲۲
۰۶ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۴۸ ق.ظ
(۰۶ مرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۳۵ ق.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط:  شترکا + آمار و نصف گسسته یعنی بی‌خیال الگوریتم و هوش و مدار فعلا ؟؟

مدار و معماری که جزء مشترکاست، هوش هم توی نرم افزار نیست، الگوریتم رو هم فعلا نمی خونم.

آخر همه چیز خوب میشه. اگه نشد، یعنی هنوز آخرش نرسیده...
ارسال: #۱۲۳
۰۶ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۱۵ ب.ظ، توسط هاتف.)
(۰۵ مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۰۸ ب.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط:  یه جلسه از ویس‌های نظریه کارگهی رو گوش کردم. یعنی یه جلسه کامل که نه. ۱ قسمت از یه جلسه Smile
برای من که هیچی نظریه بلد نیستم خوبه فک کنم Big Grin
از ویس های اینجا:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
استفاده کردید؟ سرور گوگل یا مدیافایر؟ مشکلی نبود؟
کسی اینجا جزوه دکترسیدجوادی رو برای این درس نمیخونه؟

(۰۶ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۸ ق.ظ)El@he نوشته شده توسط:  الگوریتم رو هم فعلا نمی خونم.
به نظرم الگوریتم خیلی درس پائیز نیست، یادمه توی تاپیک های مشاوره دیده بودم که صاحبنظران فرموده بودند بهتره زودتر شروع اش کنیم، باز بهتره یه نگاهی به قسمت درسی طراحی الگوریتم و توصیه های اونجا کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Donna
ارسال: #۱۲۴
۰۶ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۰۱ ب.ظ، توسط mehdi1902.)
(۰۶ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۸ ق.ظ)El@he نوشته شده توسط:  مدار و معماری که جزء مشترکاست، هوش هم توی نرم افزار نیست، الگوریتم رو هم فعلا نمی خونم.
مدار منطقی جز مشترکاس. من منظورم مدار الکتریکی بود که خب مثل اینکه شما میخوای نرم افزار بدی، نداری Wink

(۰۶ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۱۵ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  از ویس های اینجا:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
استفاده کردید؟ سرور گوگل یا مدیافایر؟ مشکلی نبود؟
کسی اینجا جزوه دکترسیدجوادی رو برای این درس نمیخونه؟
آره از همینجا دانلود کردم. مدیا فایر. فعلا که مشکلی باهاش نداشتم Wink

(۰۶ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۱۵ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  به نظرم الگوریتم خیلی درس پائیز نیست، یادمه توی تاپیک های مشاوره دیده بودم که صاحبنظران فرموده بودند بهتره زودتر شروع اش کنیم، باز بهتره یه نگاهی به قسمت درسی طراحی الگوریتم و توصیه های اونجا کنید.
من الگوریتم رو گذاشتم برای بعد چون حس میکنم بلدمش. اشتباه میکنم یعنی ؟؟ Big Grin
الان نظریه و هوش که اصن پاس نکردم یا گسسته که کلا یادم نیست مهم تره فک کنم Wink Huh
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
(راستش تاپیک‌های مشاوره خعیــــلی زیادن و از هر طیفی توش هست. آدم گم میشه !!
اگه کسی از دوستان که رو مطالبش اشراف داره بحثای مهمشو اینجا لینک بده خیلی خب میشه. با تشکر Wink )

کمربنـــــــــــــــــــــ(ها را ببندید)ــــــــــــــــــــــد
قراره کلی خوش بگذرونیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: هاتف
ارسال: #۱۲۵
۰۶ مرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۰۸ ب.ظ
(۰۶ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۵۷ ب.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط:  (راستش تاپیک‌های مشاوره خعیــــلی زیادن و از هر طیفی توش هست. آدم گم میشه !!
اگه کسی از دوستان که رو مطالبش اشراف داره بحثای مهمشو اینجا لینک بده خیلی خب میشه. با تشکر Wink )

به نظر من بهترینش اینه، واسه گسسته هم راهنمایی کرده

آخر همه چیز خوب میشه. اگه نشد، یعنی هنوز آخرش نرسیده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi1902
ارسال: #۱۲۶
۰۶ مرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۳۵ ب.ظ
ســـــــــلام.
منم بازی Big Grin
دوس ندارم باشــــــــــــــــم ولی هر چی صلاح باشـــــــــه.
بیاین تحویل بگیرید Big Grin
ارسال: #۱۲۷
۰۶ مرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۳۱ ب.ظ
پایان راند دوم معماری
شروع راند دوم طراحی Big Grin

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
ارسال: #۱۲۸
۰۶ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۰۲ ب.ظ
(۰۶ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۵۷ ب.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط:  (راستش تاپیک‌های مشاوره خعیــــلی زیادن و از هر طیفی توش هست. آدم گم میشه !!
اگه کسی از دوستان که رو مطالبش اشراف داره بحثای مهمشو اینجا لینک بده خیلی خب میشه. با تشکر
با لینک به بخش مشاوره موافقم اما خب دوستان من توی بخش مدیران روی این موضوع حساس اند که اینجا کار مشاوره صورت نگیره و این به نفع ماست، از طرفی اونجا درباره هر درس تخصصی تر بحث شده و اگر شما حوصله خوندن اش رو نداشته باشید و دنبال راه میانبر باشید همیشه خب باید ریسک یه مشاوره اشتباه (معمولا سهوی) و تبعات منفی اون رو بپذیرید.
ارسال: #۱۲۹
۰۶ مرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۴۹ ب.ظ
آقا من یه نظری بدم
درسته که این تاپیک برای روحیه دادن و گرفتنه. اما خب توی روحیه دادن و اینا که نمیشه فقط بگیم چقد خوندیم. خشک و خالی Big Grin
به نظرم رابطه‌ی این مشاوره‌های خیلی کوچیکی که اینجا میشه با بحثایی که توی تاپیکای مشاوره‌ای میشه، مثل حرفائیه که شما برای بهتر درس خوندن با دوستاتون میزنین در مقابل رفتن پیش مشاور Big Grin (مثالو داشتی ؟؟؟؟ Tongue )

به نظرم یه سوال کوچیک مثل اینکه مثلا از کسی بپرسیم برا فلان درس چی میخونی خوبه Huh
اگه بحث خواست کش دار بشه اون موقع منتقل بشه به یه تاپیک جدید توی اون زمینه تخصصی.

یه نکته‌ی کوچیک دیگه : با توجه به ماهیت این تاپیک، میشه گفت موضوعش طوری نیست که بعدا کسی بخواد بهش رجوع کنه و مثلا لا به لای حرفا گم بشه Big Grin

ببخشید دیگه زیاد حرف زدم. در حد نظر خودم بود

بریم بزنیم تو گوش رتبه‌های تک رقمی Wink

کمربنـــــــــــــــــــــ(ها را ببندید)ــــــــــــــــــــــد
قراره کلی خوش بگذرونیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Donna , El@he
ارسال: #۱۳۰
۰۷ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۲۹ ق.ظ
(۰۶ مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۴۹ ب.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط:  آقا من یه نظری بدم
درسته که این تاپیک برای روحیه دادن و گرفتنه. اما خب توی روحیه دادن و اینا که نمیشه فقط بگیم چقد خوندیم. خشک و خالی Big Grin
به نظرم رابطه‌ی این مشاوره‌های خیلی کوچیکی که اینجا میشه با بحثایی که توی تاپیکای مشاوره‌ای میشه، مثل حرفائیه که شما برای بهتر درس خوندن با دوستاتون میزنین در مقابل رفتن پیش مشاور Big Grin (مثالو داشتی ؟؟؟؟ Tongue )

به نظرم یه سوال کوچیک مثل اینکه مثلا از کسی بپرسیم برا فلان درس چی میخونی خوبه Huh
اگه بحث خواست کش دار بشه اون موقع منتقل بشه به یه تاپیک جدید توی اون زمینه تخصصی.

یه نکته‌ی کوچیک دیگه : با توجه به ماهیت این تاپیک، میشه گفت موضوعش طوری نیست که بعدا کسی بخواد بهش رجوع کنه و مثلا لا به لای حرفا گم بشه Big Grin

ببخشید دیگه زیاد حرف زدم. در حد نظر خودم بود

بریم بزنیم تو گوش رتبه‌های تک رقمی Wink

کاملاً با حرفتون موافقم
لایک آقا لایییییک

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
ارسال: #۱۳۱
۰۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۰۸ ق.ظ، توسط s.sharif.)
سلام به همه ی دوستان من هم هستم
به امید موفقیت روز افزون

Ideaبه خاطر سختی کارها نیست که ما جرأت نمی کنیم، چون ما جرأت نمی کنیم کارها سخت می شوند.
Ideaموفقیت ؛ مجموعه ای از تلاش های کوچک روزانه است ...
Ideaامروز، دیروزه فرداست!

(۰۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۰۵ ق.ظ)s.sharif نوشته شده توسط:  سلام به همه ی دوستان من هم هستم
به امید موفقیت روز افزون

Ideaبه خاطر سختی کارها نیست که ما جرأت نمی کنیم، چون ما جرأت نمی کنیم کارها سخت می شوند.
Ideaموفقیت ؛ مجموعه ای از تلاش های کوچک روزانه است ...
Ideaامروز، دیروزه فرداست!

پاسخ به ایده:
Ideaحالا رتبه تک رقمی اوردن جرات میخواد یا سخته؟ به نظرم جرات میخواد
Ideaبله میخوام زیادش کنم
Ideaبله امروز هم فردای دیروز بود

از تو فقط حرکت و از خدا، آنچه میخواهی و برکت ...
ارسال: #۱۳۲
۰۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۴۷ ق.ظ
(۰۶ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۱۵ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  کسی اینجا جزوه دکترسیدجوادی رو برای این درس نمیخونه؟
من ویس و جزوه اش رو کامل گوش دادم

کلا با نظریه مشکل داشتم اما الان حس می کنم می تونم تست هاش رو بزنم
 سپاس‌گزاری شده توسط: هاتف
ارسال: #۱۳۳
۰۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۵۹ ب.ظ
(۰۶ مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۴۹ ب.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط:  به نظرم یه سوال کوچیک مثل اینکه مثلا از کسی بپرسیم برا فلان درس چی میخونی خوبه Huh
خب برای درس چی میخونی؟ فرق داره با نسخه پیچی! توی اولی بچه ها میگن خودشون چی رو دارند میخونند ولی توی دومی یکی میاد میپرسه میگه ریاضی مهندسی بخونم؟ یکی دیگه میگه نه بابا ریاضی مهندسی رو حذف کن، گسسته فصل گراف رو بخون، محاسبات هم از راهیان فرمول های فلان رو حفظ کن!
امیدوارم منظورم روشن شده باشه، البته من مسؤل این بخش شما نیستم و اگر حرفی میزنم شبیه یه کاربر عادی بهم نگاه کنید ها Wink

(۰۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۴۷ ق.ظ)sarehkar نوشته شده توسط:  
(06 مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۱۵ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  کسی اینجا جزوه دکترسیدجوادی رو برای این درس [نظریه زبان ها] نمیخونه؟
من ویس و جزوه اش رو کامل گوش دادم
کلا با نظریه مشکل داشتم اما الان حس می کنم می تونم تست هاش رو بزنم
میخواستم همین رو عرض کنم که کسی فکر نکنه استاد این درس فقط دکترکارگهی هستند و پیشنهاد بدم بعد از مطالعه جزوه خودتون یه نگاهی هم به جزوه سیدجوادی بندازید و مثال هاش رو حل کنید، شاید مطلب جدیدی ازش یاد بگیرید.
ارسال: #۱۳۴
۰۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۵۱ ب.ظ
من تا آخر مرداد فقط صبح ها درس میخونم تا عادت کنم که حتما ً صبح ها بخونم
ولی از شهریور سعی میکنم یه برنامه ی عصر هم بچینم!!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
ارسال: #۱۳۵
۰۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۰۳ ب.ظ
شماها که همش اینجایین! پس کی میدرسین؟!!! Big Grin

آرامشه ماقبل طوفانم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohsen f , bahar1369

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۷۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۳۴ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۷۱ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۲۹۵ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۷۲۰ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۵۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۴۶۹ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۱,۲۳۳ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۷۱۰ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close