زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۱۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳

ارسال: #۲۷۱
۱۲ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۲۸ ق.ظ
RE: گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳
(۱۲ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۰۹ ق.ظ)mohsen f نوشته شده توسط:  نمیدونم موازی بخونیم درسارو بهتره
یا مثلا یه کتاب بخونیم تموم بشه بریم سراغ کتاب بعدی!

من اولای خوندنم ترتیبی میخوندم یعنی یکی رو میخوندم تموم که شد میذاشتم کنار درس بعدی رو میخوندم
اما خیلی روند خسته کننده ای بود برا من.یکی از رتبه ها خوب میگفتن اینجوری نخونم ولی من کار خودمو کردم و اینجوری خوندم.
یه کتابو شروع میکردم اولاش شیرین بود با لذت میخوندم ولی دیگه به آخرا که میرسید اون درس دیگه شیرینی قبلیش رو برا من نداشت.و احساس میکردم بزور دارم میخونمش. ولی بعد که عوض کردم برناممو موازی خوندم.دیدم اینجوری خیلی خوبه.وقتی تنوع باشه تو خوندن درسا با شوق بیشتری میخونی.تازه اون حجم کمی که هرروز از اون درس میخونم رو بهتر از روش قبلی میفهمم.البته تنوع از نظر من یعنی روزی دو الی سه درس.من بیشتر ازین نمیتونم. کسایی بودن که با روش اولیم نتیجه گرفتن.ولی بنظرم اولی خیلی انرژی از ادم میگیره.

شک نکن
درست در لحظه ی آخر، در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد
و چه زیبا خدا از راه می رسد…
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohsen f
ارسال: #۲۷۲
۱۲ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۵۱ ق.ظ
منتظرم ماه رمضون تموم شه تا بتونم دوباره خوب درس بخونم
این اواخر دیگه واقعا نمیکشم Sad

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
 سپاس‌گزاری شده توسط: Donna
ارسال: #۲۷۳
۱۲ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۱۳ ب.ظ
سلام دوباره
این مطلبی که قبلا عرض کرده بودم ندیدید؟ درباره تخفیف ۲۰ درصدی برای ثبت نام توی آزمون های آزمایشی هست، نظری ندارید؟ کسی ثبت نام کرده اینطوری؟
(۱۱ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۴۶ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  سلام
بچه هایی که هنوز ثبت نام نکردن برای آزمون یه سری به:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
بزنند، انگار آقا فرداد هم یه خبرهای خوبی در آینده دارند!

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
ارسال: #۲۷۴
۱۲ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۲۵ ب.ظ
(۱۲ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۵۱ ق.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  منتظرم ماه رمضون تموم شه تا بتونم دوباره خوب درس بخونم
این اواخر دیگه واقعا نمیکشم Sad

جانا سخن از زبان ما میگوییConfused

شک نکن
درست در لحظه ی آخر، در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد
و چه زیبا خدا از راه می رسد…
 سپاس‌گزاری شده توسط: atenaa
ارسال: #۲۷۵
۱۲ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۱۵ ب.ظ
اونایی که مشهدن به من مسیج بدن.
من ۳۰% ‌تخفیف پارسه میتونم بگیرم واسشون.

There is no there there.
ارسال: #۲۷۶
۱۲ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۲۷ ب.ظ
به نظرم الان خیلی زوده واسه آزمون و ثبت نام کردنش.
الان فقط باید خوند و خوند و باز هم خوند

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
ارسال: #۲۷۷
۱۲ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۵۵ ب.ظ
امام صادق – علیه السلام – می فرمایند : اگر می خواهید به موفقیت برسید باید ۵ مرحله را طی کنید :
۱- شناخت توانمندی های خویش
۲- انتخاب هدف
۳- برنامه ریزی
۴- اراده و تلاش
۵- استفاده از عوامل یاری دهنده.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohsen f , sir_ams , sepidsal , mehdi1902 , M*Gh , helena , Donna , camputer89 , y.a
ارسال: #۲۷۸
۱۲ مرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۴۲ ب.ظ
(۱۲ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۰۹ ق.ظ)mohsen f نوشته شده توسط:  نمیدونم موازی بخونیم درسارو بهتره
یا مثلا یه کتاب بخونیم تموم بشه بریم سراغ کتاب بعدی!
منم اول ۲ تا درس فقط میخوندم. ولی همون طور که گفتن بعد از یه مدت خسته میشه آدم.
الان ترتیب خاصی نداره.
معماری میخونم. بعد میرم ساختمان داده. یهو وسطش ویس نظریه گوش میدم. یه روز هوش میخونم بعدش گسسته (البته گسسته خیلی از آخرین بار میگذره).
الان مثلا میخوام ساختمان داده و نظریه بخونم.

به نظرم هر موقع حس یه درسی اومد باید اونو خوند. چون شاید فردا دیگه حسش نیاد Wink

کمربنـــــــــــــــــــــ(ها را ببندید)ــــــــــــــــــــــد
قراره کلی خوش بگذرونیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohsen f
ارسال: #۲۷۹
۱۲ مرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۱۶ ب.ظ
(۱۲ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۲۷ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  به نظرم الان خیلی زوده واسه آزمون و ثبت نام کردنش.
الان فقط باید خوند و خوند و باز هم خوند

تایید می کنیم Big Grin

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
ارسال: #۲۸۰
۱۲ مرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۱۲ ب.ظ
من یک هفته ای هست که نمیتونم درس بخونم شایدم تا اخر ماه رمضان نخونم ولی اگر تونستم میخونم
درس های که از اول ماه رمضان خوندم
منطقی: پنج فصل از پوران
گسسته: سه فصل از مدرسان و پوران فکر میکنم مدرسان کاملتره
نظریه :چهار فصل از لینز همراه با حل تمریناتش
ساختمان: دو فصل از مقسمی
زبان: دو درس از ۵۰۴ تو ماه رمضان براش زیاد وقت نگذاشتم

انقدر شکست می خورم تا راه شکست دادن را بیاموزم.(پطر)
ارسال: #۲۸۱
۱۲ مرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۳۴ ب.ظ
سلام دوستان خوشالم که همه کمو بیش دارن میخونن

منم تا اینجا درسایه معماری ریاضی مهندسی گسسته و ساختمان رو تقریبا تمومشون کردم
راستش من زیاد نمیام تو انجمن واسه نوشتن چون بیجنبم , زود معتاد میشم ولی خیلی از مشکلاتمو اینجا با سرچ کردن حل می کنم

من تا دو سه روز دیگه درسای الگوریتم آمار محاسبات و کامپایلر رو شرو می کنم

موفق باشید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Donna
ارسال: #۲۸۲
۱۲ مرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۴۸ ب.ظ
دوستان یه سوالی که واقعاً بدجور تو ذهنم داره مانور میده رو لطفاً پاسخ بدین.
دوستانی که میگن مثلاً چندتا کتاب رو تموم کردن ،یعنی الان مسلط هستن به درس؟
الان بلدین یا به صورت روزنامه واری خوندین؟
لطفاً حتماً جواب بدین هرکی که چندتا کتاب تموم کرده.
واقعاً واسم مهمه جوابتون
پیشاپیش ممنون از جواب و راهنماییتون

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
ارسال: #۲۸۳
۱۲ مرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۱۸ ب.ظ، توسط ahp89.)
(۱۲ مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۴۸ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  دوستان یه سوالی که واقعاً بدجور تو ذهنم داره مانور میده رو لطفاً پاسخ بدین.
واقعاً واسم مهمه جوابتون

من روزنامه واری نمی خونم و فکر می کنم زیاد هم درست نیس روزنامه واری خونده بشه
من موقعی از یه فصل می گذرم که بتونم سوالای چهار پنج سال گذشته رو جواب بدم
از دوستانی که تسلط روی این دروس دارن (بالا گفتم)پیشنهاد میکنم بیاین تست طراحی کنیم و واسه هم بفرستیم(پ خ بدین)

موفق باشید
ارسال: #۲۸۴
۱۲ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۰۸ ب.ظ
(۱۲ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۱۳ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  نظری ندارید؟ کسی ثبت نام کرده اینطوری؟

شما خودتون از این طریق ثبت نام کردید؟

(۱۲ مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۴۸ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  دوستانی که میگن مثلاً چندتا کتاب رو تموم کردن ،یعنی الان مسلط هستن به درس؟

به نظر من این افراد سه دسته هستند، دسته اول افرادی هستند که از پیش وقت گذاشتند و واقعا یک درس رو بصورت تمام و کمال تموم کردند و روی اون کاملا تسلط دارند. دسته دوم افرادی هستند که شیوه مطالعه شون اینجوریه که ابتدا یک بار کتاب رو سطحی بخونند و دور دوم رو بصورت عمقی مطالعه کنند (این یک تکنیک مطالعه هست) و در نهایت دسته سوم اونهایی هستند که تموم کردند اما انقدر بد که یا به کلی تسلط ندارند یا تسلطشون نسبی هست اما احساس می‎کنند چون تموم کردند، حتما کار بزرگی رو انجام دادند! این دسته به نظرم با خودشون صادق نیستند، و مثلا سه دور داده ساختار دکتر قدسی رو روزنامه وار می‎خونند و بعد هم میگن دور سوم رو هم تموم کردیم! در صورتیکه فقط سطحی از مباحث کتاب رو درک کردند. به نظر درس خوندن باید "کامل" و همه جانبه باشه، مثلا اگه یکی گفت که من امروز فصل سوم کتاب شبکه Ross رو عالی خوندم و تموم کردم، اگه فردا تو خیابون دیدمش و گفتم سوال ۲۸ فصل سوم مربوط به TCP رو حل کن، نباید بگه بلد نیستم، من شخصا این شیوه رو قبول ندارم. آدم یک بار دقیق و جامع حتی آهسته اما مدیریت شده یک درس رو بخونه خیلی بهتر از اینه که تند بخونه اما آخرش تسلط نداشته باشه! حالا ممکنه همه یک شیوه درسی نداشته باشند، یکی n درو می‎خونه جواب می‎گیره و یکی با یک بار خوندن، اما آخرش همه چیز "باید" به تسلط ختم بشه! اگه تسلط نباشه، انگار هیچ چیز نیست!

اما به نظر من شما با این چیزها کاری نداشته باشید، ناامیدی و این جور چیزها هم نداره! مهم نیست بقیه چیکار می‎کنند، مهم اینه که شما چیکار می‎کنید!

درست میشه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid88 , سجاد۶۷
ارسال: #۲۸۵
۱۲ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۴۰ ب.ظ، توسط sellena.)
(۱۲ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۲۱ ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  
(11 مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۵۲ ب.ظ)sellena نوشته شده توسط:  نرم افزار پرسمن و مدرسان،پایگاه مقسمی و رانکوهی،مدیریت رابینز ،هوش مصنوعی راهیان ارشد، اینا تموم شد خوندنش.
زبان هم که هرشب
شبکه فصل ۴ کراس
سیستم فصل دوم
الگوریتم بدم میادConfused

بهتون واقعاً تبریک میگم.
میشه بپرسم از کی شروع کردین و روزی میانگین چند ساعت میخونین؟
یه سوال دیگه الان درسایی که تموم کردین یعنی الان مسلط هستین بهشون یا به صورت روزنامه وار مطالعه کردین؟

ممنون
من چون دانشگام ضعیف بود وپایم قوی نبود ساعات مطالعم بردم بالا،قبل ازشروع به خوندن به خودم اعتمادنداشتم و فکرمیکردم همینجورضعیف میمونم .و توی منبع سردرگم بودم،
مقسمی و هوش چون ازقبل کتاباشوداشتم خرداد خوندم همراه باتست،
بقیه تو تیرشروع کردم قبل ماه رمضون اویل شروع خوندن از۱ساعت شروع کردم وبعدش حدود ۱۸ ساعت شد بعضی موقعا تا ۵ صبح بیدارمیموندم قهوه کارسازهTongue،(شبهابهترمیتونم بخونمممم ،بصورت موازی میخونم)،بله مسلط هستم چون توی گسسته و الگوریتم ضعیف وکمی ساختمان ضعبفم (بازم این سه درس به دلیل نداشتن اعتماد به نفس به خودمه که اینجوریم ولی امیدوارم این درساروهم بتونم خوب یادبگیرم) ایناروخوب خوندم که مسلط شم مفهومی میخونم و تندخونم و تندنویس،توماه رمضون یروز ۱۰ ساعت یروز ۱۲ ساعت یروز ۴ یا۵ساعت.کتاب پارسه سیستم وشبکه چندروزپیش خریدم سیستم دارم شروع میکنم به خوندن شبکه فعلا کراس میخونم. اگه وقت شه که میشه معماری هم میخونم
(اینو یادم رفت بگم من برنامه تفریحمم دارم)
شما هم فکرنکنین تابستونه سرسری بخونین ردشبن مفهومی بخونین تا بار دوم سریعتربشین ترتیبی نخونین جون همش یک درس ادم زده میشه.

(۱۲ مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۴۸ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  دوستان یه سوالی که واقعاً بدجور تو ذهنم داره مانور میده رو لطفاً پاسخ بدین.
واقعاً واسم مهمه جوابتون

شما به خودتون نگاه کنین که کدوم درس رو وقتی بخونین مسلط میشین هرکس طریقه خوندن و یادگیریش متفاوته
اون درسهایی که فکرمیکنین باهاش راحتین اول بخونین به چند درس مسلط باشین بهترازینکه به یک درس مسلط باشین یا اصلا نباشبن، ببینین کدوم ساعات گیراییتون بالاتره اول ازون ساعت شروع کنین و به ترتیب خودتون با ساعات دیگروفق بدین،وسط مطالعه به خودتون استراحت بدین مثلا یه طنز کوتاه ببینین مثلا قسمتی ازخنده بازارBig Grin(خیلی باحاله)یا آهنگ شاد گوش بدینBig Grin یاصدای بلند باهاش بخونین وسروصداکنینBig Grin یااینکه بازی کامپیوتریBig Grin. البته من روش مطالعم اینجوریه هرکس روش مطالعش فرق میکنه.
با عشق و انگیزه درس بخونین.

به همین راحتی به همین سادگیBlush
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid88 , sir_ams , alagh

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۹۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۳۵ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۷۴ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۳۴۶ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۷۴۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۷۱ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۶۵۸ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۱,۳۹۴ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۷۲۱ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close