زمان کنونی: ۱۳ خرداد ۱۴۰۳, ۰۹:۵۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشاوره انتخاب رشته یا گرایش برای شرکت در کنکور ۹۳

ارسال: #۱۶
۱۳ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۴۳ ب.ظ
RE: ارشد کامپیوتر یا آی تی ؟
(۱۳ مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۳۳ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  سلام.

ببین به نظر من نرم افزار چیزی جز برنامه نویسی نیست.
آی تی خیلی خیلی گسترده تر و جذاب تره.

به نظرم چون به برنامه نویسی علاقه نداری و از طرفی درسهای آی تی واسه ارشد کمتره، برو آی تی.

البته به شرطی که وسطش پشیمون نشی Smile

این بخش که پر رنگ کردم رو شوخی کردین دیگه؟
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۳۱ ق.ظ، توسط Elena_71.)
بازار کار چی‏¿‏ بازار کدوم بهتره؟
۰
۰
ارسال: #۱۸
۱۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۲۱ ق.ظ
(۱۳ مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۰۰ ب.ظ)Aseman7 نوشته شده توسط:  به نظر من چون آی تی جز رشته های شناوره پس از همین الان قید هیچ کدوم رو نزن . کنکور هر دو را بده .

این طور خیلی سخت میشه شاید هر دو شو در حد متوسط بشی

گویند کریم است و گنه میبخشد @@@@@ گیرم که ببخشد ، زخجالت چه کنم؟Exclamation
۰
۰
ارسال: #۱۹
۱۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۰۰ ق.ظ، توسط پروفسور.)
(۱۴ مرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۲۱ ق.ظ)mammad_asir نوشته شده توسط:  
(13 مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۰۰ ب.ظ)Aseman7 نوشته شده توسط:  به نظر من چون آی تی جز رشته های شناوره پس از همین الان قید هیچ کدوم رو نزن . کنکور هر دو را بده .

این طور خیلی سخت میشه شاید هر دو شو در حد متوسط بشی

دقیقا همینطوره!!
سعی کن یکی رو بصورت جدی انتخاب کنی و بخونی (پیشنهاد من آی تی Tongueبا توجه به شرایطی که گفتی) ولی هر دو رو ثبت نام کن و هر دو رو امتحان بده بالاخره خیلی از درسا مشترکه بین دو رشتهBlush!!!

خدایا اگر بر علم من می افزایی از غرورم بکاه...
۱
۰
ارسال: #۲۰
۱۴ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۳۷ ب.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
(۱۱ مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۰۰ ق.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  چیزی که هنوز باهاش درگیرم اینه که کدوم گرایشو انتخاب کنم!
خودم رشتم نرم افزار هستش ولی علاقه ی زیادی به برنامه نویسی ندارم اما میتونم باهاش کنار بیام؛به شبکه و امنیت اطلاعات علاقه دارم ولی درسای کنکور آی تی خیلی کمتره ؛ میترسم قید چنتا درسو بزنم تمرکز کنم رو درسای آی تی ؛ بعدش نظرم عوض بشه بخوام گرایشای کامپیوترو برم! اینجوری کلی عقب میمونم
حالا موندم چیکار کنم ؛بازار کار هم خیلی برام مهمه! به نظرتون کدوم بهتره?¿؟

آی تی گرایش شبکه و امنیت نیازمند برنامه نویسی قوی اگه نباشه نیازمند برنامه نویسی خوبی هست

و اینکه به نظره من خوب نیست آدم به فکر هر دوش باشه به نظره من تمرکز بهتره

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۲۱
۱۵ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۳۶ ب.ظ
مشاوره در مورد انتخاب گرایش
با سلام خدمت دوستان عزیز

من یه مشاوره و راهنمایی از دوستانی که تجربه و اشنایی کافی دارن میخاستم

من لیسانس برق -الکترونیک دارم و برای ارشد تصمیم گرفته ام که کامپوتر شرکت کنم بخاطر اینکه رشته خودم بازار کار خوبی نداره و تو ایران کاربرد نداره برای همین تصمیم گرفته ام که ارشد کامپوتر شرکت کنم البته از ۲ سال پیش این تصمیم را گرفته ام یعنی زمانی که ترم اخر بودم

خوب حالا میدونید که برای چی میخام تغییر رشته بدم

حالا میخاستم ببینم که در کامپوتر کدوم رشته بازار کار خوبی داره که به سمت اون برن از دوستان تقاضا دارم که کامل توضیح بدم مخصوصا کسانی که این راه را قبلا رفته اند من خود تصمیمم نرم افزار هستش ولی گفتم از دوستان مشاوره بگیرم

اگر سوالی بود در خدمتم
با تشکر
انرژی مثبت، در تاریخ ۱۵ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۰ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

ادغام شد.

با هزار تومان چیکار میشه کرد؟
میشه به یک کودک مبتلا به سرطان کمک کردو...

۰
۰
ارسال: #۲۲
۱۶ مرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۰۱ ق.ظ
اونچیزی که من از مجموع نظرا فهمیدم انگار آی تی واسه من بهتره
خدا خیرتون بده دیگه حداقل میدونم رو چه درسایی تمرکز کنم
مرسی بچه ها بوووس
۰
۰
ارسال: #۲۳
۱۶ مرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۴۲ ب.ظ
(۱۵ مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۳۶ ب.ظ)nima20-20 نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستان عزیز

من لیسانس برق -الکترونیک دارم و برای ارشد تصمیم گرفته ام که کامپوتر شرکت کنم بخاطر اینکه رشته خودم بازار کار خوبی نداره و تو ایران کاربرد نداره برای همین تصمیم گرفته ام که ارشد کامپوتر شرکت کنم البته از ۲ سال پیش این تصمیم را گرفته ام یعنی زمانی که ترم اخر بودم

حالا میخاستم ببینم که در کامپوتر کدوم رشته بازار کار خوبی داره که به سمت اون برن از دوستان تقاضا دارم که کامل توضیح بدم مخصوصا کسانی که این راه را قبلا رفته اند من خود تصمیمم نرم افزار هستش ولی گفتم از دوستان مشاوره بگیرم

اگر سوالی بود در خدمتم
با تشکر

از دوستان کسی نیست راهنمایی کنه

با هزار تومان چیکار میشه کرد؟
میشه به یک کودک مبتلا به سرطان کمک کردو...

۰
۰
ارسال: #۲۴
۱۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۳۸ ق.ظ
(۱۶ مرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۴۲ ب.ظ)nima20-20 نوشته شده توسط:  
(15 مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۳۶ ب.ظ)nima20-20 نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستان عزیز

اگر سوالی بود در خدمتم
با تشکر

از دوستان کسی نیست راهنمایی کنه
خب معلومه نرم افزار بازار کارش بهتره؛۱استادی داشتیم میگفت نرم افزار تو کامپیوتر حرف اولو میزنه! اما نرم همش برنامه نویسی هستش!! من تجربم تو این رشته اینو میگه : اگه کسی به برنامه نویسی علاقه داره موفق ترینه؛اما اگه به برنامه نویسی علاقه نداری نمتونی موفق باشی مگه اینکه فقط بخوای مدرک بگیری وگرنه به دردت نمیخوره
۰
۰
ارسال: #۲۵
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۱۲ ب.ظ
سلام
می خواستم بدونم از کجا باید بدونم چه شهرهایی رشته و گرایش مورد نطر منو در ارشد سراسری ۹۳ دارند؟
راستش می خوام بدونم دانشگاههای سراسری اراک رشته مهندسی فناوری اطلاعات رو دارند؟ اگه دارن چه گرایشی است؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۱۴۸ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۱۴۶ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۸۹ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۳۵۰ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۷۷۵ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۷۲۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۷۵۱ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۵۵۴ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  بهترین گرایش برای موقعیت شغلی تحلیل سیستم shahabkarimi00 ۳ ۵,۶۸۷ ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۳۱۰ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close