زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۳۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پزشکی یامهندسی امنیت شبکه

ارسال: #۱۶
۱۷ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۲۵ ق.ظ
دل ما پر است از عقده. خیلی پر.
اینقدر بدم میاد میرم یه جا بهم میگن ویندوز عوض کن بازی نصب کن ورد و پاور پوینت درست کن . البته این کارا بد نیستا ولی میگن چون رشتت کامپیوتره اینا رو بلدی دیگه برامون درست کن!!
منم میگم بلد نیستم راحت.

گویند کریم است و گنه میبخشد @@@@@ گیرم که ببخشد ، زخجالت چه کنم؟Exclamation
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: atti joon , sahar salehi , farnod3
ارسال: #۱۷
۱۷ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۰۰ ق.ظ، توسط abraham.)
RE: پزشکی یامهندسی امنیت شبکه
(۱۷ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۲۵ ق.ظ)mammad_asir نوشته شده توسط:  دل ما پر است از عقده. خیلی پر.
اینقدر بدم میاد میرم یه جا بهم میگن ویندوز عوض کن بازی نصب کن ورد و پاور پوینت درست کن . البته این کارا بد نیستا ولی میگن چون رشتت کامپیوتره اینا رو بلدی دیگه برامون درست کن!!
منم میگم بلد نیستم راحت.

خب این خیلی بده که می گی بلد نیستم.
به من که میگن میگم ایکس پی میشه۱۰تومن،۷میشه۱۵تومن و ۸میشه۲۰تومن میگیرم نصب میکنم این قدرم حال میده و قتی ویندوز۸رو نصب میکنی و بعد۲۰تومن میگیری یا بهتر بگم خودش نصب میشه.حالا هر کی می خواد باشه همین جوابشه و برای تعمیرات سخت افزاری هم همین طور .
اوایل همه از این اخلاق خشک و روراست بودن من همه زده شده بودن و این طرف و ان طرف غیبتم رو میکردن باز هم به نفعم شد چون با غیبت کردنشون کلی از گناهام پاک شدBig Grin به مرور زمان خوب شدن چون که وسایل شون رو برده بودن بیرون برای تعمییر بدتر خرابشون کرده بودن یا اینکه یه سری اطلاعات دارن تو سیستمشون نمی تونن بدن بیرون و مجبور میشن بدن به من.

اما نظر من به این دوست عزیز که بین انتخاب پزشکی یامهندسی امنیت شبکه مونده ببین دوست عزیز
ان زمان گذشت که طرف مهندس یا دکتر بود کلی کلاس داشت حالا کسی کلاس داره که پول داشته باشه هم کلاس داره هم مدرک کنکور هم که برداشته شد کشک کشک شد .
ان زمان گذشت که اگه دو تا پسر هم زمان می رفتن خواستگاری یه دختر که یکی از این پسرا مهندس بود یا دکتر و ان یکی مغازه دار دختره مهندس یا دکتر رو انتخاب میکرد.الان عوض شده مغازه داره انتخاب میشه چون هم پول داره و از همون پول ها میده یه مدرک پزشکی یا مهندسی از دانشگاه آزاد میگیره و حالا به قول خودش هم پوداره و هم تحصیل کرده .و اگه دوست داشته باشه کارمند جایی هم باشه باز هم میتونه!چرا؟چون که از همون پولا مقداری باج میدهد بعد میره سر کار و حالا این آقا هم کار دولتی دارد و هم مغاره دارد و هم مدرک حالا این آقا میشه یه اقای ایده آل.

ان زمان گذشت مهندسا و دکترا پول پارو می کردن الان هم میکنن ان قدیمیاش جدیدیا باید مثل من بیان تو این سایت اوقاتی بگذرونند.
ما تو فامیلمون فوق دیپلم معدن پولدار داریم اما ۱۵سال پیش مدرک گرفته
پزشک عمومی بیکار هم داریم اما جدید مدرک گرفته

مهندس و دکتر شدن قدیما خوب بود که زیاد نبودن الان همه رشته های دانشگاهی اشباع شدن

حرف آخرم اینه که اگه من جای تو بودم میرفتم دنبال شغل آزاد بعدا میرفتم یه مدرکی از دانشگاه آزاد می گرفتم بخدا هیچ کس نمی گه تو دانشگاه آزاد فلان کوه مدرک گرفتی یا شریف
Fardad-A، در تاریخ ۱۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۰۳ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

لطفا" به موسسات قانونی عنوان نامناسب ندین.
یک مورد حذف شد.

شهر شلوغ شد قورباغه هفت تیر کش شد
۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hera
ارسال: #۱۸
۱۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۲۱ ب.ظ
(۱۵ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۲۸ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  خب بحث خارج رفتن فرق میکنه.

ولی توی ایران سطح درآمد آی تی خیلی پایینه! و از طرفی توی سازمانها اصلا بهش بها داده نمیشه. مثل یه شغل خدماتی بهش نگاه میکنن. ما یک پروژه High Risk انجام دادیم واسه یکی از سازمانهای سیاسی مشهد، یعنی اگه ۱ دقیقه شبکشون قطع میشد آبروی خودشون و ما همه میرفت. چون استاندار و چند تا کله گنده دیگه توی اونجا بودن. بعد ۶ تومن فاکتور دادیم واسه خدماتمون، به زور ۲ تومن دادن! کاری که یه هفته شبانه روزی جون کندیم و کلی استرس داشتیم که مبادا یه لحظه یه اتفاقی واسه ارتباط اینا بیفته!!
من با گنده های شبکه مشهد رفیقم. رفیق که نه با هم زیاد کار کردیم. هیچ کدومشون وضع مالی خیلی خوبی ندارن. ماکزیمم ماهی ۵ ۶ تومنه درآمدشون.
تازه اینا جزو ۵ ۶ نفر تاپ شبکه/امنیت مشهدن. من و امثال من باید بریم جلو بوق بزنیم.

کلا سطح درآمد آی تی پایین تره. یک مهدنس آی تی خوب من ندیدم بیشتر از ۵ ۶ تومن درآمد داشته باشه. ولی یه مهندس برق خوب، یه مهندس عمران خوب، یا یه مهدنس معماری خوب خیلی بیشتر از این حرفا داره در میاره. و صد البته یه پزشک خوب!
پزشکی هم همینه مگر اینکه بخوای بری خارج زمانی یه پزشک تو ایران صاحب درآمد انچنانی میشه که مدرکشو از خارج گرفته باشه براش سر و دست میشکنن حتی اگه چیزی هم بارش نباشه

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
۳
۳
ارسال: #۱۹
۱۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۰۹ ب.ظ
دوستان من در مورد داروسازی یه اطلاع دیگه به دستم رسید که این رشته از پزشکی‌ به طور مستقیم پذیرش می‌شه از خارج نیاز به آزمون اینا که بچها معرفی‌ کردن نیست در این گرایش

داروسازی در ایران مقطعش دکتراست اما تو خارج باید کارشناسی بعد فوق بعد دکتر میشی‌ حالا تو اگه پذیرفته بشی‌ اونجا مدرکت فوق محسوب می‌شه میتونی‌ برای دکترا بخونی همونجور که ما اینجا میگیم فوق ما مهندس‌ها با دکترا اونا یکسانه Smile)

Mr POSHTE Parde

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  38285120436005260802.jpg]
رتبت چند شده پسر عزیزم؟!! ۱۴۰۰۰ ولی مهم اینه مجاز شدم [تصویر:  69904763000059671769.gif]
۰
۰
ارسال: #۲۰
۱۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۴۷ ب.ظ
این حرفا چیه؛کدوم بهتره کدوم پر درامد تره اینا که نشد بحث! همه مردم دنیا ک نمشه پزشک شن
دوسای گلم هرجا عشق باشه علاقه باشه درآمد خودش میاد؛حق داریم اینجوری بار بیایم چون سیستم آموزشی و جامعه و خانواده اینجوری باورمون داده!
به مردمی که تو پیشرفت زندگی خودشون موندن میگن ب پیشرفت جامعه فک کنین حتی دیگه نمدونیم چی باعت پیشرفت میشه !
اما ما نسل جدیدیم؛دیوارارو میشکنیم
تو اروپا که همه پزشک نیسن اما چقد سطح زندگی مردم بالاس؛
ما حق داریم بخوایم بیشترین درامدو دراریم چون پول خیلی چیزا رو میاره حتی پول فرهنگ میاره
اما چی پول میاره¿?؟
۱ نقاش بی سواد میتونه با فروش ۱تابلو میلیونها دلار درامد داشته باشه اون نقاش احساسشو تو تمام ذرات تابلو قرار داده؛میلیمتر به میلیمتر نقاشی رو کشیده و بهش وابسته شده
کی میگه آی تی و کامپیوتر کم درامده
کافیه با عشق بهش نگاه کنی
کافیه بدونی حتی هیچ پزشکی بدون ما نمیتونه انقلابی بوجود بیاره
علم ما وارث دنیاس
مگه ایران ما جز دنیا نیس¿پس ماهم سهم داریم
اونایی که صاحب شرکتای بزرگ دنیان خب عین مان دیگه شاید حتی کم سوادتر
فقط قدر خودمونو بدونیم پول راحت بدست میاد
۱۰
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh@90 , sss , deh-ab , fog , baran , SEVES
ارسال: #۲۱
۱۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۰۶ ب.ظ، توسط mohsen f.)
نمیدونم چرا خیلی وقتا میدونیم ایراد کار از کجاست ولی حلش نمیکنیم...
خب الان که میدونید مثلا نیاز به کپی رایت هست
نیاز به نظام مهندسی هست
نیاز به نظارت هست
نیاز به N تا پارامتر داریم
و ...
شما که خیلیاتون الان جزء رتبه های برتر هستین
تو دانشگاههای تاپ درس خوندین
خب یه نامه ای بنویسید
یه اقدامی انجام بدین
یه گروهی تشکیل بدین و نظرتونو به یه جای معتبر بفرستین
به ۲۰:۳۰ هم یه mail بدین تا یه گزارش بگیره تو این زمینه
نمیشه دست رو دست بذاریم تا کارا درست بشه!

لطفا تا وقتی اینکارو انجام ندادین نگید فایده نداره ... گوش نمیدن و ...
۱۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , barbados2500 , zahra 67 , fatima.sr68 , mahyamk , neda_Network , elham joon , friends , farnod3 , morteza , kader , d_felfelak
ارسال: #۲۲
۱۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۲۱ ب.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۰۴ ب.ظ)mohsen f نوشته شده توسط:  نمیدونم چرا خیلی وقتا میدونیم ایراد کار از کجاست ولی حلش نمیکنیم...
خب الان که میدونید مثلا نیاز به کپی رایت هست
نیاز به نظام مهندسی هست
نیاز به نظارت هست
نیاز به N تا پارامتر داریم
و ...
شما که خیلیاتون الان جزء رتبه های برتر هستین
تو دانشگاههای تاپ درس خوندین
خب یه نامه ای بنویسید
یه اقدامی انجام بدین
یه گروهی تشکیل بدین و نظرتونو به یه جای معتبر بفرستین
به ۲۰:۳۰ هم یه mail بدین تا یه گزارش بگیره تو این زمینه
نمیشه دست رو دست بذاریم تا کارا درست بشه!

لطفا تا وقتی اینکارو انجام ندادین نگید فایده نداره ... گوش نمیدن و ...

من واقعا موافقم خود اقای فرداد گفتن تو رشته های معماری و عمران خود تحصیل کرده هاش بلند شدند و نظام مهندسی تشکیل دادن بعد چطور نوبت رشته ما که میشه همه کنار میکشن؟!!!!!!نه واقعا چرا؟!!!!!!!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: elham joon , farnod3
ارسال: #۲۳
۱۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۴۵ ب.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۴۷ ب.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  کی میگه آی تی و کامپیوتر کم درامده
با عرض پوزش ولی این حرفا دیگه قدیمی شده. از یه مهندس بعیده این حرفا.

الان شما یکم با عشق به قضیه نگاه کن ببینم ماهی چقدر در میاری؟

There is no there there.
۱۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: adele_69 , maneshty , zahra 67 , barankhanom , Amoojan , sara9009 , mahyamk , sahar salehi , f2000 , hnarghani , neda_Network , friends , Nesyan , morteza , elenaghasemi
ارسال: #۲۴
۱۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۰۹ ب.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۴۵ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(17 مرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۴۷ ب.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  کی میگه آی تی و کامپیوتر کم درامده

الان همه چی پوله پول داشته باشی همه چی میاد حتی عشق به درست
درسی که بخونی فردا درامد نداشته باشی علاقتم میره زذه میشی
این نظر منه !!Undecided
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: morteza
ارسال: #۲۵
۱۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۰۶ ب.ظ
انشاا... که بحث از مسیر اصلیش منحرف نشه و به موضوع انشا علم بهتر است یا ثروت کشیده نشه Wink
ممنون میشم در قالب مقایسه دو رشته ادامه پیدا کنه
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohsen f , maneshty
ارسال: #۲۶
۱۷ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۲۶ ب.ظ
با سلام و تبریک عید
من فقط خواهش میکنم هر رشته ای به هر دلیلی انتخاب کردید ، در کارتون خیلی با مهارت باشید .آگاه باشید با سواد باشید .الان طبق آمار تعداد مهندسان و فارغ التحصیلان رشته کامپیوتر بالاست. ولی ... به طور مثال من الان دانشجوی کارشناسی ای تی هستم مثلا برای حل تمرین ،تو اینترنت سرچ کردم محض رضای خدا یک نفر تو سایت یا وبلاگش یه تعریف جدید و متفاوت از مسئله مورد نظر نداشت.جالبه که استاد هم سر کلاس همون مثال رو گفتن .اما به انگلیسی سرچ کردم چندین مدل متفاوت مسئله رو توضیح داده بودن.به این میگن علم ، ثروت ، عشق به یادگیری. اگه به امید خدا بعدا خواستید استاد بشید ، شجاع باشید نترسید سر کلاس طوری درس بدید که ایجاد سوال کنه نه اینکه مثل استاد ما از روی جزوه بخونید و من دانشجو به خودم بگم سوال پرسیدن از استاد فایده نداره نمیتونن جواب سوالمو بدن. با سپاس رستگار بمانید.
۷
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷ , fatemeh69 , farnod3 , SEVES
ارسال: #۲۷
۱۸ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۱۳ ق.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۴۵ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(17 مرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۴۷ ب.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  کی میگه آی تی و کامپیوتر کم درامده

امیر جون حق داری فقط به پول فکر کنی چون اینجا ایرانه؛پول درآوردن آرزوی همس اما چنتا به آرزوشون میرسن ؟! اونایی هم که رسیدن پا گذاشتن رو کمر قشر فقیر رفتن بالا!اگه پول میخوای از هر کاری میشه پول درآورد؛مدرک هم که خدا سایه دانشگاه آزادو کم نکنه!
وقتی با اینا مشکل حله چه نیازی به تحصیلات بالاتره؟ وقت آدم فقط هدر میره
گفتی یکم با عشق نگا کن ببینم چقد در میاری! من ۳؛۴ نفر مثل خودم پیدا کنم که باهام باشن به تمام دنیا نشون میدم چه ایده هایی دارم!!!! فک کردی اونایی که شرکت گوگل رو زدن یا مایکروسافت شاخ داشتن¿ نه فقط طرز فکرشون مث ما نبود؛چون اگه مث ما فک میکردن میشدن یکی مثل ما!!!
شاید بتونی با این طرز فک دستتو تو جیبت بذاری و نهایتا تو شهرت شاخ شی اما هیچ وقت بیشتر نمیشی
عشق که نباشه بی حوصله میشی کارت ایراد پیدا میکنه
۶
۸
 سپاس‌گزاری شده توسط: لاله عباسی , deh-ab , fog , SEVES
ارسال: #۲۸
۱۸ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۱۴ ق.ظ
اقا من میگم برو رشته ای که بهش علاقه داری
همون طور پزشکی قبول شدن سخته برق و کامپیوتر قبول شدن هم سخته
همون طور که پزشک خوب شدن سخه برنامه نویس خوب شدن هم سخته
ولی شک نکن کامپیوتر سخت تر هست چون معمولا اگه یه دانشگاه خوب قبول شی تو پزشکی تقریبا یک چیزی حالیته و کامپیوتر انقدر زود داره سرعت پیشزفتش بالا هست که اگه روزی دنبالش نباشی عقب می مانی
حتی اگه تو کامپیوتر دکتری تو از شریف بگیری شاید بازم خیلی فرقی با دانشگاه ازادی نداشته باشی شاید البته چون الان تو کدام دانشگاه میان مثلا سی شارپ رو حرفه ای درس می دن تو کدوم دانشگاه میان برنامه نویسی موبایل رو یاد می دن فقط میان مباحث مهندس نرم افزاری درس می دن
۱
۱
ارسال: #۲۹
۱۸ مرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۴۹ ب.ظ، توسط kevin.)
شک نکن پزشکی و کلا هر رشته ای که به بیمارستان و سلامت مربوط باشه بازار کار بسیار بهتری داره الان دوستان بنده با فوق دیپلم هوشبری و اطاق عمل چندین بیمارستان مشغول هستن و در امد میلیونی دارن بقیه رشته هاشم همین طور یزیوتراپی ارتوپد خوبی این رشته ها اینه چون دانشگاه هاشون زیر نظر وزارت بهداشته همشون بعد از چند ترم عملا وارد بازار کار میشن .حتی پرستاری هم بری به نظرم بهتر از مهندسی خوندنه مهندسی برای کشوریه که توش طراحی باشه تولید باشه ساخت باشه نه کشوری مثل کشور ما که همه تکنلوژیش وارداتیه یا نهایتش مونتاژ .من که به تمام بچه دبیرستانیهای فامیل که میبینم میگم برن سراغ تجربی مهندسی تو ایران اینده نداره اونم با این وضع برداشتن کنکور الان شما رشته هایی که کنکورشون برداشته شده رو برین از سایت سنجش ببینید همش رشته های مهندسی هستن .و به خصوص کامپیوتر!!!!حتی یکی از رشته های پزشکی و زیر شاخه هاش و کلا هیچ کدوم از رشته های مربوط به وزارت بهداشت کنکورش برداشته نشده .گول اسم مهندسی و نخورین یه فوق دیپلم هوشبری و اطاق عمل یا علوم ازمایشگاهی براش همه جار کار هست ولی یه مهندس.....!!!!!الان بیشترین امار شرکت کننده و کمترین شانس قبولیم متعلق به رشته تجربی هست خود توکلی گفت که داوطلب های ریاضی صد در صدشون قبول هستن!!!!!!!!!و ظرفیت تو رشته ریاضی بیشتر از داوطلب هاست!!!!مطمین منظور ایشون دانش گاه های غیر انتفاعی و پیام نوره نه دانشگاه تهران و شریف شما همین امارو با گروه تجربی نگاه کنید رشته های مربوط به بهداشت و سلامت همگی فقط در دانشگاه های دولتیارایه میشن و به هیچ وجه حتی یک مورد پیدا نمیکنید که مثلا دانشگاه غیر انتفاعی پزشکی !!!اورده باشهییا مثلا پیام نور رشته فیزیوتراپی!!!داشته باشه بهترین کارم همینه ای کاش رشته های مهندسیم همچین وضعی داشتن اون موقع تو رشته های فنی مهندسیم بیکاری نبود شک نکنید...الان دانشگاه پیام نور دور ترین نقطه کشور که تازه سال اولشه تاسیس شده بهش مجوز رشته کامپیوتر میدن .
کلا این همه قصه حسین کرد شبستری گفتم تا اخرش بگم شک نکن برو رشته تجربی و هر رشته ای که مربوط به سلامت و بهداشته رو انتخاب کن یه چیزیم یادم رفت بگم خیلی از دوستای من که لیسانس رشته های مختلفمهندسی داشتن به خاطر همین شرایط ببعد از لیسانس تصمیم گرفتن دوباره کنکور بدن و پزشکی قبول شن یعنی میخوام بگم اوضاع این قدر خرابه طرف حاضره ۴ سال لیسانس و عمر و قتی که صرفش کرده رو بیخیال به ولی دوباره از صفر بره بشینه پزشکی بخونه قدر موقعیتتو بدون از الان یه برنامه ریزی خوب کن یکی از رشته های خوب دانشگاه های علوم پزشکی قبول شی
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: atti joon , fatima.sr68 , Amir V , 2star , d_felfelak
ارسال: #۳۰
۲۴ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۴۲ ق.ظ
ممنون ازهمه دوستانی که لطف کردندونظرات خودرابیان کردندمن تصمیم خود راگرفتم,انتخاب من پزشکی...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , Mehrdad7soft , barankhanom

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۲۹۰ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۷,۱۳۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۱ ۲,۶۱۷ ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza
  اهدای کتاب های انفورماتیک پزشکی ya mohaymen ۱ ۲,۹۰۷ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۳۵۳ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  فروش کتابهای کنکور ارشد انفورماتیک پزشکی pinkspring9@gmail.com ۰ ۲,۷۵۷ ۰۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: pinkspring9@gmail.com
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۴۱۷ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۸,۷۰۷ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۲۵۶ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
  خواص محیط برای عامل سیستم تحلیل تصاویر پزشکی Ali1991khe ۶ ۵,۱۹۳ ۰۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close