زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پیشکشی برای گسترش علم و دانش

ارسال:
۱۶ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۳۴ ق.ظ، توسط Lover Of Science.)
Heart پیشکشی برای گسترش علم و دانش
با عرض سلام و ادب و با آرزوی قبولی طاعات در این ایام سرشار از یاد خدا
دوستان خوب مانشتی ام من یه سرور در اختیار دارم که میخوام پیشکشی کنم برای گسترش علم و دانش این مرز و بوم.
از دوستان عزیزم خواهش میکنم اگه لینک یا مطلب مفیدی دارن لطفا برام ارسال کنن تا براشون لینک مستقیم کنم بزارن رو سایت.
باتشکر فراوان از تمامی دوستان مخصوصا مدیران عزیز مانشتیHeart
۹
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: yasemi , Morris , انرژی مثبت , sepidsal , Amir V , bargozideh , IT.setareh91 , Fardad-A , Breeze , GoodStudent67 , berkeley , friends , zibaziba , sd_javadi , ماه بانو , Lantern , Parva , sahar bano , Zx24zx26 , jparisa , esi , Pegasus , mohammad.ardeshiri , tayebe68
ارسال:
۱۷ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۱۸ ق.ظ
پیشکشی برای گسترش علم و دانش
خدا خیرت بده. تورنت لیچ هم هست؟
لینک فیلم هم میشه داد؟ Big Grin

There is no there there.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۰۰ ب.ظ
RE: پیشکشی برای گسترش علم و دانش
(۱۷ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۱۸ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  خدا خیرت بده. تورنت لیچ هم هست؟
سلام، برای شما بلهSmile
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال:
۱۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۲۰ ب.ظ
RE: پیشکشی برای گسترش علم و دانش
(۱۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۰۰ ب.ظ)Lover Of Science نوشته شده توسط:  
(17 مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۱۸ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  خدا خیرت بده. تورنت لیچ هم هست؟
سلام، برای شما بلهSmile

امیر دمت گرم فقط ۲۰۱۳ بده چون سایت اکثرا پولی‌ شدن

Mr POSHTE Parde

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  38285120436005260802.jpg]
رتبت چند شده پسر عزیزم؟!! ۱۴۰۰۰ ولی مهم اینه مجاز شدم [تصویر:  69904763000059671769.gif]
۲
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۴۵ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
Rainbow ارشد هوش بهشتی یا نرم علم وصنعت aria_irani ۰ ۲,۴۱۵ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: aria_irani
  دانشگاه علم و صنعت و تربیت مدرس nazanin2020 ۶ ۴,۱۶۶ ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۳:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: nazanin2020
Smile دانلود فیلم های آموزش پایگاه داده-دکتر حق جو دانشگاه علم و صنعت ایران Bakhtabad ۱۹ ۲۹,۲۲۵ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: keshvari9
  هوش شبانه امیرکبیر، روزانه علم و صنعت، مدرس یا بهشتی؟ یا الگوریتم تهران؟! free soul ۶ ۴,۵۲۱ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Question هوش شبانه تهران و امیرکبیر یا روزانه علم و صنعت؟ mrm24 ۱۳ ۱۲,۵۳۸ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: hey_you
  دانشگاه غیر انتفاعی علم و فرهنگ تهران برای ارشد نرم افزار خوبه؟ اساتیدش خوبن؟ rhf261 ۰ ۱,۹۸۱ ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: rhf261
  معماری سازمانی بهشتی یا تجارت علم و صنعت ؟ amir1371 ۱ ۲,۶۴۶ ۳۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ysh
  معماری سازمانی بهشتی یا تجارت علم و صنعت؟ moein7tl ۳ ۳,۳۰۷ ۳۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ysh
  اولویت بندی دانشگاه ها در نرم افزار بین علم و صنعت، بهشتی ، نصیر و شهرستانها Sepideh96 ۷ ۶,۵۵۲ ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saeed_vahidi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close