زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۰۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تخفیف بیش از ۳۰٪ ازمون های پارسه

ارسال: #۷۶
۳۰ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۰۱ ب.ظ
آخه اجسان جان اون که میگن پول رو برمیگردونیم بهتون اگر که تعدادتون بیشتر شد یجورایی وعده سرخرمنه
هیچ تضمینی نیست که دیگه پول رو برگردونن
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morris
ارسال: #۷۷
۳۰ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۱۵ ب.ظ
لطفا اگر راههای دیگه ای برای تخفیف درنظر دارید توی موضوع مستقلی دربارش بحث کنید و اینجا ترویج اش نکنید!

(۳۰ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۵۷ ب.ظ)hiddenman نوشته شده توسط:  من با نمایندگی تهران تماس گرفتم گفتن اگه شعبه ای بخواد اینکارو بکنه دست خودشه بعدبا شیراز تماش گرفتم (۶۴۷۳۰۲۲-۰۷۱۱) این مطلبو تایید کردن و گقتن با اقای شاهسون هماهنگ میکننن و شماره حساب هارو میدن به ایشون و خودشون شماره ثبت نامی و نامه انتقالی رو برامون میل میکنن ولی نکته ای که جای تامل داره گفت ۵۰ نفر ۳۰ درصد تخفیف میدن !!!!!!
در ضمن شماره حساب هایی که میدن به نام موسسه پارسه هست یا شخصی به نام اقای عابدین زاده نه کسه دیگه ...
در هر صورت از کسی که نمایندگی این کارو برعهده گرفته هم تشکر میکنم و هم زحمت بکشن که کار بچه ها راحت تر انجام بشه و حتما با پارسه هماهنگ کنه که مدارک مورد نیاز رو برامون میل کنه که درگیر پست و این چیزا نشیم -
با تشکر
مشکل پست و اینها حل شد، خانم اسدی توی نمایندگی پارسه گفتند که فرم انتقالی رو برای هر کس جداگانه ایمیل میکنند، میتونید اون رو پرینت کنید و ببرید نمایندگی شهر خودتون تحویل بدید و همون جا آزمون بدید.
همونطور که شما گفتید مثل اینکه نمایندگی شیراز حرف قبلی اش رو تکذیب میکنه و میگه باید ۵۰ نفر باشید!
لطفا کسی فعلا پولی به حساب نریزه برای ثبت نام و صبر کنه تعدادمون به حد قابل قبولی برسه، بعد اینجا اعلام میکنیم که از فلان روز میتونید باهاشون تماس بگیرید و ثبت نام رو با تخفیف اعلام شده انجام بدید.
فقط لطفا تنهایی ثبت نام نکنید و قبل اش با هم هماهنگ باشیم، اگر کسی هم میشناسید که قصد ثبت نام داره موضوع رو باهاش درمیون بزارید تا کمی صبر کنه و به گروه ما ملحق شه.
موفق باشید.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa , m@hboobe , Morris , hiddenman
ارسال: #۷۸
۳۰ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۱۸ ب.ظ
(۳۰ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۰۱ ب.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  آخه اجسان جان اون که میگن پول رو برمیگردونیم بهتون اگر که تعدادتون بیشتر شد یجورایی وعده سرخرمنه
هیچ تضمینی نیست که دیگه پول رو برگردونن

قبول دارم
منظورشون این بود که اگه تخفیف ۵۰ نفر را بدیم و نیان ما نمیتونیم بیفتیم دنبال یکی یکی شما و پول اضافه رو که تعدادتون نرسیده بگیریم ولی برعکسش ممکنه !

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۷۹
۳۰ مرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۳۷ ب.ظ
یعنی همه پول شو باید یه جا واریز کنیم؟؟؟ من فکر کردم قسطی میشه پرداخت کرد، وگرنه نمیتونم!
۰
۰
ارسال: #۸۰
۳۰ مرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۱۹ ب.ظ
ُسلام دوستان !
همونطور که آقا هاتف و آقا احسان و بقیه دوستان گفتند سعی کنیم کنار هم باشیم، با تعداد ۵۰ نفر یا حدود این ، هر نمایندگی ای با سر قبول می کنه یک تخفیف خوب بده ! زیاد به تاقچه بالا گذاشتناشون توجه نکنید ! این نمایندگی نشده یکی دیگه ! تعداد که زیاد شه، هر نمایندگی که بیشتر تخفیف داد، از آقا احسان خواهش می کنیم بره اونجا ثبت نام کنه D: !
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa , afa90 , hiddenman
ارسال: #۸۱
۳۰ مرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۰۶ ب.ظ
دوستان توجه کردید مدرسان تبلیغ زده تو سایت که به بچه های مانشت ۵۰ درصد تخفیف میده .........
قضیه چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با پارسه هماهنگ کنید چرا اینا انقدر تخفیف میدن شما اونقدر - شاید تخفیفو بیشتر کرد Big Grin

ما به دنبال تخفیف بیشتریم اخه حیف این همه پوله ........
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morris , pooyaa
ارسال: #۸۲
۳۰ مرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۱۸ ب.ظ
(۳۰ مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۰۶ ب.ظ)hiddenman نوشته شده توسط:  دوستان توجه کردید مدرسان تبلیغ زده تو سایت که به بچه های مانشت ۵۰ درصد تخفیف میده .........
قضیه چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با پارسه هماهنگ کنید چرا اینا انقدر تخفیف میدن شما اونقدر - شاید تخفیفو بیشتر کرد Big Grin

ما به دنبال تخفیف بیشتریم اخه حیف این همه پوله ........
من زنگ زدم به تهران گفتم ولی گفتن ۳۰درصد میدیم فقط بعد شرطم گذاشت که همه بچه ها در عرض ۴۸ساعت باید ثبت نام کنن

حالا شمام باز تماس بگیرید بگید مدرسان ۵۰درصد داره میده شاید اوناهم بیشتر تخفیف دادن
۰
۰
ارسال: #۸۳
۳۰ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۱۱ ب.ظ
میگم دوستان یه سوال
واسه کتابای پارسه ،به نظرتون الان بگیریم بهتره با همین ۳۰% تخفیف یا هرچی دوستان تصمیم بگیرن
یااینکه جدا بخرم قیمتش کمتر میشه؟!
واسه آی تی تجارت.
۰
۰
ارسال: #۸۴
۳۰ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۲۵ ب.ظ، توسط mgshervin.)
RE: تخفیف بیش از ۳۰٪ ازمون های پارسه
دوستان آیه نازل نشده که حتما پارسه ثبت نام کنیم
اگه پارسه تخفیف ۵۰ % را به گروه مانشت داد که داد
نداد همگی میریم مدرسان ثبت نام میکنیم تا بفهمه با کیا طرفه

فقط کافیه بچه های مانشت علیه پارسه بشن
تا جایی که من میدونم مانشت بزرگترین گروه تو زمینه رشته های آی تی و کامپیوتره
و از هر دانشگاهی چند نفر اینجا هستن
وقتی بین بچه های دانشگاه ها پخش بشه که یه موسسه با ۵۰% تخفیف ثبت نام میکنه هیچ کس حاضر نیست این همه پول تو حلق فلان موسسه بریزه

دوستان رمز پیروزی اتحاده
اگه میخواین پول زور ندین با هم متحد باشین
هیچ عجله ای هم واسه ثبت نام نیست
افراد بیشتر قدرت مذاکره بیشتر
(این الان از قوانین پورتره که بچه های آی تی می خوندن "قدرت چانه زنی مشتریان با اینترنت اضافه میشه"

و خدایی که همین نزدیکی است ...Heart
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morris
ارسال: #۸۵
۳۰ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۳۱ ب.ظ
RE: تخفیف بیش از ۳۰٪ ازمون های پارسه
سلام
من هم هستم البته تصمیم نگرفتم پارسه برم یا مدرسان هر جا که تخفیف بیشتر بدهBig Grin و بیشتر بچه های مانشت باشن

به نظرم صبر کنیم هنوز فرصت هست...

خدا نکنه تا آدم نشدیم دنیا بهمون رو بیاره.
خدا نکنه اگر چیزی شکستیم اون دل باشه.
۰
۰
ارسال: #۸۶
۳۰ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۴۳ ب.ظ
دوستان به نظر من امسال بهترین موسسه واسه آزمون سنجش هست.. ولی من کلا اگه امسال بخوام شروع به خوندن کنم آزمون ثبت نام نمی کنم اگرم بکنم فقط آخری سنجشو!!! فعلا که منتظره جوابیم و مشغول کاررررر!!
۰
۱
ارسال: #۸۷
۳۱ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۱۰ ق.ظ
دوستان شماام با پارسه تهران تماس بگیرید بگید مدرسان داره ۵۰درصد تخفیف میده-شما تخفیف نمیدید
البته پارسه تهران تا ۳۰درصد تخفیف رو قبول کرده ولی ۵۰رو نه...
شماره پارسه تهران ۸۴۳۸۸
اگر کوتاه اومدن و تخفیف خوب دادن میریم پارسه وگرنه تصمیم با اکثریت

"فقط گروه رو به هیچ عنوان ترک نکنید"
۰
۰
ارسال: #۸۸
۳۱ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۲۳ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
دوستان به قول یکی دیگه از بچه ها علاوه بر این موردی که دوستمون گفتند، بپرسید بگید به چند نفر برسید ۴۰ درصد یا ۵۰ درصد تخفیف میدن؟!

بعد فکر کنم تعداد بیشتری که زنگ بزنید رقابت بیشتر می شه، بیشتر به این فکر می کنند که خب شاید این افراد برن تو موسسه رقیب ثبت نام کنن Big Grin حالا می تونید مثلا یه درمیون هم یه نفر زنگ بزنه فکر نکنم مشکلی باشه TongueBig Grin هر چی تخفیف بیشتر بگیرید بهتر، کلا" خیلی پول می گیرن همشون!!!

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa , Morris
ارسال: #۸۹
۳۱ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۴ ق.ظ، توسط pooyaa.)
بچه ها من همین الان باز تماس گرفتم با پارسه تهران-چند بار از این خانوم به اون خانوم وصل کردن تا بالاخره وصل کردن به آقای حسن زاده!
گفتم مدرسان داره تا ۵۰درصد به ثبت نامهای گروهی ۵۰درصد تخفیف میده از طریق سایت مانشت شماام چنین کاری میکنید
گفت آره بعد گفتم چند درصد تخفیف میدید گفت بستگی به تعداد داره-گفتم ۳۰-۴۰ نفر هستیم چقدر تخفیف میدید-گفت باید تشریف بیارید اینجا-باز گفتم خب تا چنددرصد تخفیف میدید گفت نمیدونم! باید با مدیریت صحبت کنید بعدا"!!!

فک کنم اگر یکی از بچه ها بره پارسه تهران و جریان مدرسان و سایت مانشتو به مدیریت بگه شاید قبول کنن

باز شماام تماس بگیرید که بدونن ما خیلی هستیم!

آهان طبق گفته خانوم انرژی مثبت بپرسید به چند نفر برسیم مثه مدرسان ۵۰درصد تخفیف میدید

برای یه چنین کاره گروهی ام سعی نکنید یه نفر همه کارو انجام بده-سعی کنیم هرکسی تا جایی که میتونه تلاش خودشو بکنه-اینکه همه بشینن یکی فقط بره جلو کار نشدنی هست-پس فک کنم یه تماس رو هرکسی میتونه باهاشون بگیره
من که انجام دادم این از منBig Grin
۱
۰
ارسال: #۹۰
۳۱ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۵۰ ق.ظ، توسط Nazanin_kheradmand.)
(۳۱ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۱۰ ق.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  دوستان شماام با پارسه تهران تماس بگیرید بگید مدرسان داره ۵۰درصد تخفیف میده-شما تخفیف نمیدید
البته پارسه تهران تا ۳۰درصد تخفیف رو قبول کرده ولی ۵۰رو نه...
شماره پارسه تهران ۸۴۳۸۸
اگر کوتاه اومدن و تخفیف خوب دادن میریم پارسه وگرنه تصمیم با اکثریت

"فقط گروه رو به هیچ عنوان ترک نکنید"

آخه فقط که تخفیف نیست دوسته من جامعه آماری مهمتره حالا تخفیفه پارسه رو بیشتر کنیم جامعه آماریشو که نمیتونیم بیشتر کنیم البته این نظر منه ونظر سایر دوستان هم محترمه.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۷۶۲ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۶۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۹۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۹۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۴۷۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  ازمون های استخدامی فراگیر و امزش وپرورش شانی ۰ ۱,۷۹۷ ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: شانی
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۴۶۰ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۷۱۰ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ازمون ها و جامعه آماری کدوم موسسه برا ارشد بهتره؟ Fzjn ۲ ۵,۱۳۴ ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Exclamation فروش کتاب های کنکور ارشد نرم افزار کامپیوتر(پارسه و پوران پژوهش) bayron ۰ ۲,۹۷۱ ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bayron

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close