زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تشکیل گروه مانشت برای تخفیف از موسسه پارسه

ارسال: #۴۶
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۲۴ ق.ظ
تشکیل گروه مانشت برای تخفیف گروهی از موسسات کنکوری
بچه ها یه خبر بد!!!

اول بگم که از صحت این خبر من اطلاعی ندارم ....
گفتم از صحت این گفته هیچ اطلاعی ندارم، اگه کسی بیشتر میدونه بهمون خبر بده!
هاتف، در تاریخ ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۱۴ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

لطفا قبل از اطمینان از صحت اخبارتون اقدام به نشر اون نکنید.
در صورتی که اسنادی در این زمینه داشتید بیان کنید و در غیر این صورت لطفا منتشر اش نکنید.

وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاس جَمِیعاً
وهرکس انسانى را ازمرگ رهائى بخشدچنان است که گوئى همه مردم را زنده کرده است.
سوره المائدة آیه۳۲

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۱
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۳۲ ب.ظ
RE: تشکیل گروه مانشت برای تخفیف گروهی از موسسات کنکوری
ببین دوست عزیز این موسسات کارشون همش تبلیغه و خالی کردن جیب مردم ، ما هم تا می تونستیم ازشون تخفیف گرفتیم با این ۵۰ درصد اون موسسه کلی هم سود کرده و در طرف مقابل این یکی موسسه متاسفانه با ۳۰ درصد تخفیف و کلی شرایط و تعهد متاسفانه بخاطر این که تخفیفشو بالاتر نبرد ضرر کرد ، در کل همه موسسات کارشون تبلیغ هست و خالی کردن جیب مردم ، هرکس خودش خوند و زحمت کشید قبول شد ....
هاتف، در تاریخ ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۱۶ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

بخشی از پست شما حاوی تهمتی ثابت نشده بود که حذف شد.
در صورت تکرار مجبور به برخورد با شما خواهم بود.

۲
۱
ارسال: #۴۸
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۲۶ ب.ظ
تشکیل گروه مانشت برای تخفیف گروهی از موسسات کنکوری
من چطور میتونم ثبت نام کنم؟؟؟؟؟ تهران و از تخفیف مانشت استفاده کنم؟؟؟
هاتف، در تاریخ ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۲۱ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

ارسال های صفحات قبلی رو مطالعه کنید، قبلا به سوالتون جواب داده شده.

۰
۰
ارسال: #۴۹
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۰۱ ب.ظ
من دیر رسیدم!!!
می خوام آزمون های پارسه ثبت نام کنم،چی کار کنم؟
هاتف، در تاریخ ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۲۳ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

قبلا پرسش شما جواب داده شده، مطالب پیشین رو مطالعه بفرمائید.

برای بدست آوردن چیز هایی که تا حالا نداشته ایم باید تبدیل به افرادی بشیم که تا حالا نبوده ایم
۰
۰
ارسال: #۵۰
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۴۹ ب.ظ
من ۱۶ ام ثبت نام کردم امروز رفتم نامه انتقالی به نمایندگی شهرمون دادم هیچ مشکلیم پیش نیومد اتفاقا یکبار دیگه نحوه برگزای آزمونها و... توضیح دادند.

دست دوستانی که مسبب این کار شدن درد نکنه بویژه آقای شاهسون..

امیدوارم دوستان دیگه ام ریسک کنند و ثبت نام کنند تا گروه از تخفیفهای بیشتری بهره مند گردد.
۰
۰
ارسال: #۵۱
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۱۲ ب.ظ
مهم - لطفا همه توجه کنید:
سلام
چون موضوع دیگه حالت پیشنهاد نداشت اون بخشی از ارسال ها که بحث درباره این موضوع بود به این محل منتقل شد.
تنها دلیل باز موندن این موضوع این هست که دوستانی که ثبت نام کردند به این طریق بتونند بیان و اعلام کنند، مخالفین هم میتونند با دلیل منطقی یکبار دلایلشون رو بیان کنند و نه اینکه مدام پست مخالف بزنند، کاربران خودشون باید تصمیم گیرنده باشند و خودشون همه ی پست ها رو میخونند.
متاسفانه چون چندین مورد تکرار شده عرض میکنم، از درج اخباری که از صحت اونها مطمئن نیستید پرهیز کنید، ارسال هایی که اخبار غیرموثق رو منتشر کردند رو ویرایش میکنم و در صورت تکرار با کاربر مربوطه برخورد خواهم کرد، تنها اگر موردی هست که بهش مطمئن هستید و حاضرید مسئولیت اش رو بپذیرید بیان کنید.
دقت کنید نام اشخاص رو نیارید، خصوصا اگر حاوی تهمت باشه حتما باهاش برخورد میشه.

اونهایی که درباره نحوه ی ثبت نام سوال داشتند بنده در صفحه ۳ ارسال ۳۳ مفصل شرح دادم، لطفا پست های قبلی رو مطالعه کنند و درخواست تکراری ثبت نکنند.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: M.Amin.M , ali007
ارسال: #۵۲
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۵۶ ب.ظ
سلام،

دوستان هنوز هم امکان استفاده از این تخفیف هست؟ من میخوام هر چه زودتر پارسه رو ثبت نام کنم. اگه تا فردا اکی بشه که چه بهتر.

در ضمن من طوری که تو سایت پارسه گفته شده شرایط یه تخفیف ۲۰ درصدی دیگه رو هم دارم (عضویت باشگاه دانشجویان لایتک)، این تخفیف هم میتونه یه جورایی بیاد رو اون ۳۰% ؟ Smile

چون این تاپیک زیاد شلوغ شده راستش من درست نمیدونم کدوم یکی از دوستان زحمت کارا رو میکشن. لطفا یه پ.م واسه من بفرستین بگین چیکار باید بکنم
هاتف، در تاریخ ۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۴۵ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

بله هست ولی فقط از یکی از تخفیف ها میشه استفاده کرد، در این باره میتونید از خود موسسه سوال کنید.
درباره نحوه ثبت نام صفحه ی ۳، پست شماره ۳۳ رو مطالعه بفرمائید.

۰
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۳
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۵۴ ق.ظ، توسط eh3an2010.)
......بعضی وقتا شک میکنم اینجا همه واسه ارشد میخونن!!..
هاتف، در تاریخ ۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۴۴ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

ازتون عذر میخوام که اون بخش هایی که پاسخ به اون بحث حاشیه ای هست رو حذف میکنم، بهتره فقط در چهارچوب موضوع اینجا بحث بشه و به حواشی پرداخته نشه، اینطوری اصل موضوع گم میشه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۱
ارسال: #۵۴
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۵۴ ب.ظ، توسط هاتف.)
Big Grinمن چندبار سعی کردم اطلاع دقیق از نمایندگی پارسه بگیرم تا ببینم چند نفر ثبت نام قطعی کردند تا اینجا اعلام کنیم و شفاف سازی بشه، متاسفانه به نظرم اونها هم کمی از این وضعیت گل آلود دارند ماهی میگیرند و آمار درست نمیدن، احتمالا این به این خاطره که قبلا گفتند که اگرتعداد به حد خاصی برسه تخفیف بیشتر میشه و کسایی که قبلا ثبت نام کردند میتونند شماره کارت بدهند تا مابه تفاوت مبلغ رو به حسابشون برگردونند و حالا با پنهان کاری دارن از این کار طفره میرند، البته این حدس من هست.
چیزی که روشن هست اینه که آقای شاهسون گفتند تخفیف روی ۲۵ درصد قطعی و حتمی شده و کسایی که ثبت نام میکنند میتونند روش حساب کنند، از ایشون میخوام اگر براشون مقدوره اطلاعات تعداد افراد ثبت نام شده و قطعی شده رو اینجا منتشر کنند.
هاتف، در تاریخ ۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۴۴ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

دوستانی که منفی میدن یعنی مخالف اند؟ خب بفرمائید مخالف چه بخش هایی از حرفهام هستید.
اما اگر بحث چیز دیگه ای هست که خب، کاریتون نمیشه کرد Big Grin

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۶
۳
ارسال: #۵۵
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۰۱ ب.ظ
آقا هاتف به نظرم بیایم یه نظرسنجی بذاریم تا بچه هایی که ثبت نام کردن بیانو اعلام کنن تا ماخودمون هم آمار داشته باشیم.
این موسسه دروغ میگه،من یه بار زنگ زدم گفت ۳۱نفر یه دفه دیگه زنگ زدم گفت۲۶نفر!!!
به نظرم یه نظرسنجی درست کنیم واونایی ک پول ریختنو ثبت نام کردن بیانو اعلام کنن.
نظرتون چیه؟اگه میشه درستش کنین.
هاتف، در تاریخ ۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۴۶ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

انگار که دوستانتون این کار رو کردند.
به نظر شخص بنده افرادی که ثبت نام کردند همینجا اعلام کنند بهتره تا اسامی (نام کاربری) رو توی یه لیست مرتب توی پست اول اینجا قرار بدم که تعداد روشن باشه.
اون موضوع نظرسنجی هست و با مورد ما سنخیت نداره.

وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاس جَمِیعاً
وهرکس انسانى را ازمرگ رهائى بخشدچنان است که گوئى همه مردم را زنده کرده است.
سوره المائدة آیه۳۲

۰
۱
ارسال: #۵۶
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۰۲ ب.ظ
RE: تشکیل گروه مانشت برای تخفیف از موسسه پارسه
ببخشید هزینه پارسه چقدر میشه ؟ کسی ثبت نام کرده ؟
هاتف، در تاریخ ۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۳۹ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

اگر منظورتون با تخفیفی هست که اینجا بهش اشاره شده، همون هزینه های اعلامی توی سایت موسسه با ۲۵% کسر بخاطر تخفیف گروهی فعلا قطعی شده، اگر درباره نحوه پیوستن به این گروه سوال دارید پست ۳۳ صفحه ۳ رو مطالعه کنید.

۰
۰
ارسال: #۵۷
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۴۷ ب.ظ، توسط Itstudent87.)
من پارسه ثبت نام کردم!
با تخفیف نیروهای مسلح شد ۴۱۵تومن.گروه آی تی!
البته فقط آزمونش

(۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۰۲ ب.ظ)zibatehrani نوشته شده توسط:  ببخشید هزینه پارسه چقدر میشه ؟ کسی ثبت نام کرده ؟
۱
۰
ارسال: #۵۸
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۰۴ ب.ظ
RE: تشکیل گروه مانشت برای تخفیف از موسسه پارسه
(۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ)Itstudent87 نوشته شده توسط:  من پارسه ثبت نام کردم!
با تخفیف نیروهای مسلح شد ۴۱۵تومن.گروه آی تی!
البته فقط آزمونش

(۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۰۲ ب.ظ)zibatehrani نوشته شده توسط:  ببخشید هزینه پارسه چقدر میشه ؟ کسی ثبت نام کرده ؟

ممنون ، دست شما درد نکند .
۰
۰
ارسال: #۵۹
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۲۰ ب.ظ
دوستان من مخصوصاً آقا هاتف و جناب شاهسون و بقیه دوستان گل یه سوال:
من اگه فقد جامع ها رو بخوام شرکت کنم تخفیف ٢٥٪. میدن بهم یا باید کل آزمونارو ثبت نام کنم تا بهم تخفیف بدن؟
هاتف، در تاریخ ۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۳۱ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

به نظرم مشکلی نباشه، برای اطمینان با خود نمایندگی موسسه تماس بگیرید و بپرسید.
ممنون میشم نتیجه رو اینجا اعلام بفرمائید.

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
۰
۰
ارسال: #۶۰
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۰۵ ب.ظ، توسط foranyone.)
من پارسال تجربه پارسه رو داشتم، یادآوری چند نکته به نظرم ضروری میرسه:

۱) این موسسه مثل شرکت Apple میمونه! کلا انحصاری عمل میکنه، من سال پیش چون اولش مجموعه شبکه شرکت کرده بودم ولی بعد خواستم برای تجارت بخونم رفتم موسسه و خواستم کتاب های مدیریت رو بخرم بهم نفروختن با اینکه من پارسال جزوه و آزمون شرکت کرده بودم دو ماه مونده به کنکور تونستم کتابهای مدیریت رو بخرم یعنی وقتی که احساس میکردن ممکنه کتابشون بمونه دستشون! از این رفتارشون اصلا خوشم نیومد.

۲) با اینکه پارسال آزمونهاش رو میرفتم امسال فقط ۱۵درصد میخواستن تخفیف بدن، این تخفیف رو تو ثبت نام های نمایشگاهی و ... هم حتی به اونایی که سال پیش شرکت نکرده بودن میدادن پس اینکه سال پیش آزمونها این موسسه رو شرکت کرده بودم امتیاز خاصی محسوب نمیشه.

۳) پارسال کتابها رو به موقع تحویل ندادن یادمه کتاب گرامر زبان رو بعد از دو سه آزمون بهمون دادن و همچنین کتاب ریاضیات گسسته!
یعنی وقتی این کتابها رو دادن که دیگه داشتم از یه منبع دیگه میخوندم. بعضی از کتابهاش خیلی عالی بودن و من منکر این مورد نیستم از جمله کتاب های مدیریت و شبکه و سیستم عامل و ... ولی کتاب ریاضیات گسسته به طرز وحشتناکی غلط چاپی داشت.
از این ناراحت بودم که آخه کسی نبوده این کتاب رو قبل چاپ یه کنترلی بکنه!!!! آخرش نتونستم کتاب رو بخونم و گذاشتمش کنار!

۴)پاسخ های تشریحی اصلا کامل نبود در بعضی سوالات فقط نوشته بود مثلا گزینه ۳ درست است ولی اینکه چرا؟ الله اعلم!

۵)بیمه پارسه تقریبا محاله نصیب کسی بشه! اینکه اگر قبول نشدید شهریه رو عودت میدیم درسته ولی شرایط سختی داره که احتمال اینکه کسی این شرایط رو داشته باشه یک در هزاره! من پارسال ۴۹۰هزار تومان ثبت نام کردم دستشون درد نکنه ۲۴۰ نقدی گرفتن، ۲۵۰ رو یه چک برای اردیبهشت گرفتن که اگر قبول نشی پاس نمیکنیم و از این حرفها ولی جالبه بدونید که چک قبل از اعلام نتایج پاس شده بود.
۶۰ هزار تومن برای هر آزمون واقعا گرونه!

۶)تو آزمونهای PSE که آنلاین برگزار میشد مثلا در درس سیستم عامل از دستورات یونیکس و بخش های Case study هم سوال داده بودند چون این مطالب در کتاب آقای طریقت اومده بود. این مسئله برای من که از کتاب موسوی سیستم عامل رو میخونم دلسرد کننده بود و باعث میشد احساس کنم سیستم عامل رو بلد نیستم و وسواس پیدا کنم در صورتی که اصولا نباید سوال طرح میکردن.
هرچند الان وضعیت و کیفیبت سوالات پارسه خیلی خیلی عالی شده، ولی اونایی که پارسه شرکت کردن حتما موافق این گفته من هستند که پارسه با طرح سوالات از جزوه های خودش خیلی از دانشجوها رو در زمینه سنجش واقعی معلوماتشون به اشتباه میندازه.

۷) من امسال تو یه موسسه دیگه ثبت کردم فقط به ۲دلیل:
اول: کیفیت پاسخنامه ها چون پارسال سوالاتش رو مرتب از مانشت دانلود میکردم
دوم: هزینه معقولانه ۲۷۵ هزار تومانی.

ارادتمند
هاتف، در تاریخ ۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۱۵ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

هرچند عرض کرده بودم پستی خارج از موضوع این تخفیف گروهی درج نکنید اما به احترام وقتی که گذاشتید و خیلی مفصل توضیح دادید پست تون باقی میمونه اما از سایر دوستان خواهش میکنم دنباله ی این بحث رو اینجا نگیرند.

-
منابع سوالات زبان کنکور ارشد امسال و سال قبل

-
کارمند بانک/در حسرت ارشد - شاید اگه قبول هم بشم نتونم بخونمSad
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۱۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۵۸۹ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۵۳۹ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۵۰ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۲۰ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۷۸۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  موسسه برتر کنکور ارشد؟؟؟ Fatemeh... ۰ ۱,۹۶۹ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۷۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۷۸۳ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۱,۴۷۳ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close