زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۱۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش

ارسال: #۳۹۱
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۴۶ ب.ظ
RE: شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۴۳ ب.ظ)arcsin نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۳۱ ب.ظ)publin نوشته شده توسط:  اکثر فیلمهای ایرانی هم یا در مورد ازدواج یا مرگه یا دروغ و خیانت یا برادرانه خواهرانه ! هست

بحث فیلم شد گفتم منم به عنوان یک پیشکسوت در صنعت فیلم یه نظری بدم ، فکر نمیکنم فیلم The Matrix و I'm Legend و A Beautiful Mind و AI و I'Robot و (زمانی با بیش از یک ترابایت آرشیو فیلم از دم آمریکایی) و ... کسی بیشتر از من دیده باشه فقط ماتریس (هر سه تاشو) هفت هشت بار با زیرنویس فارسی و انگلیسی و دوبله و... دیدم... ولی میخوام یه چی بگم... من فیلم ایرانی خیلی کم دیدم سه چهار تا... ولی یک بار بچه ها گفتن یه فیلم هست خیلی تعریفشو میکنن بریم ببینیم... گفتم باشه بریم... رفتیم سینما فیلم "رسوایی" بود... بهترین فیلمی بود که تا الان تو عمرم دیدم... همه ی اون فیلم هایی که بالا نام بردم حتی به گرد پای این فیلم هم نمیرسن... البته سینماش هم خیلی با کیفیت پخش میکرد... واقعا دارم میگم بهترین فیلمی بود که تو عمرم دیدم... اگه تونستی یک بار ببینش، ضرر نمیکنی... البته الان دو سه سالی میشه که فیلم نگاه نمیکنم فیلم رسوایی هم فکر کنم آخرین فیلم ایرانی و آمریکایی بود که چهار پنج ماه پیش تو سینما دیدم... یعنی فیلمش یه جوریه که وقتی میبینیش دیگه از هر چی فیلمه زده میشی... برای کل زندگیت همین یه فیلم بسه...

منم این فیلم رو چندماه پیش دیدم ،ولی فکر کنم خیییلی اغراق می کنینSmile آخه فقط یکم خنده دار بود،البته آخرش نه!ولی در کل من که اونقدرم مثه شما فیلم ندیدم انقدر جذبش نشدمAngel

بگذار عشق خاصیت تو باشد نه رابطه خاص تو با کسی......
۴
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۹۲
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۵۶ ب.ظ
سلام به همگی

هر چند من به دلیل رتبه م استرسی بابت نتایج نهایی ندارم، ولی درک می کنم که دوستان در این روزها چه احساسی دارند. برای همه ی شما عزیزان آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم که در دانشگاهی که مورد علاقه تون هست قبول بشید.

خوشحالم که از طریق مانشت با بسیاری از شماها آشنا شدم و برای ملاقات حضوری با شما لحظه شماری می کنم.

ان شاالله همگی نتیجه ی زحماتی که کشیدید رو می بینید.

منتظر شنیدن خبرهای خوب از طرف شما عزیزان هستم .
۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: xani , sir_ams , m_gh , MSZ , saho , iman30v
ارسال: #۳۹۳
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۵۷ ب.ظ
خوشم میاد بچه های کامپیوتر همه اهل صفا هستینSmile
منم خودم یه جورایی معتاد فیلمم البته ساخت هر جا که باشه نگاه میکنم(ایرانی,هندی, امریکایی)
که خوب توی چند سال گذشته فیلم های هالیوودیم بیشتر شدن
فیلم زیاد نگاه کردم ولی همه رو ارشیو نکردم فقط اونایی که ارزشش دیدن دوباره رو داشتن ارشیو کردم رو دی وی دیSleepy
ولی دیگه الان دنبال هارد اکسترنال هستم بگیرم(سه ترا) Sleepy به نظرتون چی بگیرم خوبهHuh
راستی بهترین فیلمی که دیدین چی بوده که اگه ندیدم بریم ببنیمShy

زیر باران باید رفت قطرها را باید شمرد
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید
۱
۱
ارسال: #۳۹۴
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۰۴ ق.ظ، توسط MSZ.)
آقا یه چی بگم جو عوض شه... گوگل ایران رو از لیست تحریم ها خارج کرد و به زودی ایرانی ها میتونن مستقیما از اپ استور گوگل (Google Play Store) برنامه دانلود کنن و نیاز به هیچ ابزاری برای دور زدن فیلتر هم نیست ...
البته امیدواریم مسئولین این بار از این طرف فیلترش نکنن!!!
۷
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: xani , A.Nouri , maneshty , mah123 , iman30v , zahra 67
ارسال: #۳۹۵
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۰۵ ق.ظ
سلام به همگی،
من زیاد اهل فیلم نیستم ولی این فیلم دیدم و خیلی خوشم اومد، فوق العاده داستانش پیش میبره.
Butterfly On A Wheel
درمورد خیانت هست. ساخت آمریکا ۲۰۰۷
درمورد فیلم رسوایی اما، فیلم بدی نیست ولی اونقدرها هم جذاب نیست. یه موضوع نسبتا کلیشه ای داره، مومن واقعی و مومن ظاهری.

از شیخ بهایی پرسیدن خیلی سخت میگذرد.چه باید کرد؟
شیخ فرمود : خودت میگویی سخت میگذرد.[undefined=undefined]سخت نمیماند[/undefined]
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: xani
ارسال: #۳۹۶
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۱۴ ق.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۴۶ ب.ظ)m_gh نوشته شده توسط:  منم این فیلم رو چندماه پیش دیدم ،ولی فکر کنم خیییلی اغراق می کنینSmile آخه فقط یکم خنده دار بود،البته آخرش نه!ولی در کل من که اونقدرم مثه شما فیلم ندیدم انقدر جذبش نشدمAngel

(۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۰۵ ق.ظ)hosnieh نوشته شده توسط:  درمورد فیلم رسوایی اما، فیلم بدی نیست ولی اونقدرها هم جذاب نیست. یه موضوع نسبتا کلیشه ای داره، مومن واقعی و مومن ظاهری.

باور کنید که اغراق نمیکنم... ما چهار نفری رفتیم سینما: نظر هر چهار تامون هم این بود که بهترین فیلمی بوده که تا حالا دیدیم و تصیمیم داشتیم که دوباره بریم ببینیم.. من دو روز بعد به دو تا از دوستام گفتم برید فلان فیلمو ببینید همون روز رفتن دیدن چون میدونستن که الکی یه فیلمو نمیگم برید ببینیم... باورکنید بعد از اینکه فیلمو دیدن و نظرشونو پرسیدم اونها هم همین حرف رو زدن و خیلی خیلی از فیلم خوششون اومده بود و میگفتن که این فیلم یک منبر کامل بود... البته دوستان بنده بر خلاف خود بنده اهل مسجد هستن فکر کنم واسه همین فیلم رو با چشم دیگری دیدن نه به چشم یک فیلم معمولی... بعد از اینکه از سینما اومدیم بیرون دوستام میگفتن فیلمش واقعا تاثیر گذار بود ولی ای کاش تاثیرش موندگار باشه...
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus
ارسال: #۳۹۷
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۳۳ ق.ظ، توسط q88lp.)
اصلا معلوم هست چه نظری راجع به این فیلم داری ؟ اول تعریف می کنی بعد می کوبی؟ اینهمه دوپهلو حرف زدن واسه چیه؟ ( خودم این فیلم رو ندیدم ولی استاد فراستی میگه افتضاحه! )
۰
۰
ارسال: #۳۹۸
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۳۶ ق.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۲۱ ب.ظ)mortez28 نوشته شده توسط:  منم مثل شماها زیاد فیلم ایرانی نمیبینم،بیشتر تو نخ سریالم ولی یه فیلمی که دیدم و خیلی به دلم نشست فارست گامپ بود
این بشر ( تام هنکسو میگم Smile ) چقد قشنگ تو این فیلم بازی کرد...صد بارم این فیلمو ببینم سیر نمیشم

من فیلمش رو ندیدم.ولی تو کلاس زبان داستانش رو خوندم.داستان جالبی داشت.خوشم اومد ازش Smile

برای داشتن چیزی که تا به حال نداشته اید باید کسی باشید که تا به حال نبوده اید .
۰
۰
ارسال: #۳۹۹
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۰۱ ق.ظ
خیلی خوبه که بیشتر رتبه های برتر کنکور ارشد اینجا هستن، امیدوارم همه دوستانی که قبول میشن و دانشجوی ارشد میشن بعد از قبولی شون هم باز بیان مانشت و به ارتقای سطح علمی این تالار بیشتر از گذشته کمک کنن و کمک هاشون فراتر از حوزه کنکور باشه، چراکه من و آدم های امثال من به علم این دوستان احتیاج داریم
این تصویر هم به نظرم جالب اومد واسه اینجا به اشتراک گذاشتن، حقیقت تلخیه Smile

[تصویر:  23862204342615551374.gif]

The best defense against logic is ignorance
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: publin , A.Nouri , mah123 , Amir V , xani , سجاد۶۷ , zahra 67 , Amoojan
ارسال: #۴۰۰
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۰۳ ق.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۳۱ ق.ظ)q88lp نوشته شده توسط:  اصلا معلوم هست چه نظری راجع به این فیلم داری ؟ اول تعریف می کنی بعد می کوبی؟ اینهمه دوپهلو حرف زدن واسه چیه؟ ( خودم این فیلم رو ندیدم ولی استاد فراستی میگه افتضاحه! )

بچه ها بحثو بردن سر فیلم که جو عوض بشه ودیگه بحث نباشه بین بچه ها.خواهشا ذیگه واسه فیلم بحث راه نندازیمWink
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana_12345
ارسال: #۴۰۱
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۳۶ ق.ظ
بچه ها همه ماشالا خودشونو زدن به کوچه ی علی چپ :دی
حالا بسه دیگه،بیاین بریم سر همون بحث نتایجو استرسو ازین حرفا :دی

به یاد آن لحظه باش که به خاطرت همه چیزم را به دست باد سپردم...
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: xani
ارسال: #۴۰۲
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۴۶ ق.ظ
آقا خبر جدید Wink نوشته (جدید) که به رنگ قرمز بود رو از تو سنجش حذف کردن Tongue احتمالا خبر جدیدتر میخوان لینک بدن Big Grin
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: vojoudi , Amir V , ana_12345 , xani
ارسال: #۴۰۳
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۲۶ ق.ظ
برای اینکه جو عوض شه یاداوری میکنم چهارشنبه اعلام نتایج میباشد
۱
۱
ارسال: #۴۰۴
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۲۹ ق.ظ، توسط k_111.)
چون جو عوض نشد من دارم میرم بخوابم
۱
۲
ارسال: #۴۰۵
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۴۲ ق.ظ
خبر جدید:
فردا آخرین روز کاری منه. از پس فردا بخور بخواب+عشق و حال. Big Grin

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 4 Beta

There is no there there.
۵
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۹ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۶۹ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۲۶ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۲۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۴۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۷۰ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۸۷۹ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close