زمان کنونی: ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳)

ارسال: #۱۲۱
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۲۸ ب.ظ، توسط infinity31.)
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۴۸ ب.ظ)هانی الرضا نوشته شده توسط:  من خودم واسه مدیریت دوست دارم همین کار رو انجام بدم چون واقعا چیز خاصی نداره و فقط باید مطالبش تا روز کنکور تو حافظه بمونه، مهندسی اما خب یکمی مفاهیمش سطح بالاتر از مدیریت هستش، به نظر من بستگی به پایه خود اون فرد و اون کتابی که می‎خونه هم داره، حالا اگه یه کتاب کنکوری بود یه چیزی اما خوندن دو جلد هاشمی طباء واسه ماه آخر که معمولا به مرور اختصاص داره کمی زیاد نیست؟ اینطوری حس می‎کنم.

منظورم این بود که چون هاشمی طبا زیاده از روی یه کتاب دیگه می خونم. شنیدم مهندسی نرم افزار مدرسان شریف خوبه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri
ارسال: #۱۲۲
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۳۶ ب.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۵۴ ق.ظ)ahmad_gh1369 نوشته شده توسط:  واسه محل مطالعه،۴ سال پیش یه مشاور داشتم میگفتش که
هفته ای ۲ روز برید کتابخونه ،خیلی ادمو شارژ میکنه ،خیلی تاثیر داره ...
ولی کلا خونه بهتره درصورتی که انگیزه ادم بالا باشه تنبلی نکنه مثه من :|
بچه ها یه کمکی به من بکنید بی زحمت
بین انتخاب درس ها واقعا مردد هسم نمیدونم چیو الان بخونم ، چه درسایی
نظرتون درباره درسایه حفظیه آی تی چیه مثه نرمو مدیریت و شبکه و نرم
شروع کنم بهتره یا بزارم از مهر یا هرپیشنهادی دارید...
لطفا همتون نظر بدید بی زحمت کارم راه بیفته ..

من دروس مشترک که ضریب ٤ داره رو اول میخوام تا اخر شهریور یه دور بزنم (نظریه معماری منطقی سیستم عامل و ساختمان)
امار رو هم جون حجمش زیاده و فرمول زیاد داره تا هفته اول مهر تموم میکنم
که تا اینجا خدا رو شکر خوب بیش رفته و تموم هم میشه
به نظرم از درسایی که دوست داری ضریب بالایی دارن شروع کنی بهتره، البته یه تابیک تخصصی تو این ضمینه هست...
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۱۰ ب.ظ)hiddenman نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۳۱ ق.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط:  زبان چی میخونی شما ؟؟ Big Grin

زبان یه درسی هست که فرقی نداره چی بخونی فقط باید بخونی Big Grin
ولی من از رو کتاب پارسه نوشته دوردی نژاد میخونم خوبه ولی خوب خیلی زیاد عمومیش - حدود ۵۳۰ صفحه میشه Smile

ببخشید این کتاب زبان رو از کجا بیدا کردین من هرجی میکردم هیج جایی نداره

(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۰۹ ب.ظ)n268 نوشته شده توسط:  من توی مرداد ماه ۲ فصل از همه ی کتابا خوندم

اصلا از خوندنم راضی نیستم ولی چیزی که بیشتر از همه اذیتم میکنه نداشتن برنامه ست

نمی دونم دوستان چجوری برنامه ریزی کردن.یعنی تا چه ماهی چقدر از درسا رو میخونید؟؟؟ طبق برنامه ریزیای آزمونا جلو میرید؟؟؟

ممنون میشم اگر راهنماییم کنید
من الان یه جوری دارم درسامو بیش میبرم که بتونم به برنامه ی بارسه برسم. جندتا از رتبه ها کفته بودن برنامه اش خوبه و خوب نتیجه کرفتن و منم که خودم ریز برنامه اش رو دیدم خوشم اومد

آخر همه چیز خوب میشه. اگه نشد، یعنی هنوز آخرش نرسیده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ahmad_gh1369 , iammiti , n268 , mohammad.ardeshiri
ارسال: #۱۲۳
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۵۷ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳)
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۲۷ ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  دوستان اگه میشه جواب بدن
کیا خونه درس میخونن و کیا میرن کتابخونه؟

منم فعلا خونه اما چند روز دیگه سه روز میرم کتابخونه
موفق باشین

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
ارسال: #۱۲۴
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۳۳ ب.ظ، توسط summer_girl.)
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۰۰ ب.ظ)infinity31 نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۵۳ ب.ظ)summer_girl نوشته شده توسط:  مهندسی نرم / پرسمن / اکثر فصل های مهم (۲فصل از فصول مهم مونده)
شبکه /۱فصل تننباوم، ۲فصل راس

میشه فصول مهم رو نام ببرید؟
و این که شبکه این دو کتاب رو رو همزمان می خوندید؟ نیازه که هر دو کتاب خونده بشه؟
اِ، ندیده بودم سوال رو Wink

اینطور که تو یکی از تاپیک‌های مانشت دیده بودم، فصل های ۲، ۶، ۷، ۸، ،۹ ،۱۰ ، ۱۴، ۱۵، ۱۸، ۱۹ ،۲۰ ، ۲۲ و در اهمیت کمتر فصل ۲۱ مهم تر هستن. که البته من خودم تا ۸ رو کامل خوندم. و ۱۹ رو هم حذف کردم Smile
البته بگم ، قصد دارم از روی کتاب های دیگه (غیره مرجع) هم بخونم.

نه نیازی نیست شبکه رو از هر دو بخونی. اصلا به نظر من خوندن از مرجع کاره اضافه ای هست. من فعلا گذاشتم کنار تا کتابی که میخوام دستم برسه.
دلیل اینکه اولی رو از تننباوم خوندم این بود که زیاد ازش تعریف میشد و راس رو هم نداشتم در اون زمان. فصل اول تننباوم ۸۰% اش تاریخچه هست.(حالا اینکه ازش چقدر سوال میاد رو نمیدونم چون کتاب تستش دستم نرسیده)
باقی رو از راس خوندم چون به نظرم با ریزه کاری بیشتری توضیح میده. و توی سایت گفته بودن این دو فصل توصیه میشه از رو راس خونده شه.
باقی رو احتمالا از روی جزوه + کتاب پارسه میخونم و هرجا مشکل بود از رو راس میبینم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri , infinity31
ارسال: #۱۲۵
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۲۵ ب.ظ
یه روزایی هست که هیچی هیچی درس نمیخونی....
اما این روزا ممکنه یه طوری بشه که خیلی خوب انگیزه بگیری و فرداش خیلی محکمتر بخونی و برا چیزایی که میخای تلاش کنی Smile Big Grin

Smile Tongue Big Grin Wink

تکیه بر تقوا و دانش در طریقت کافریست /// راهرو گر صد هنر دارد توکل بایدش
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷ , El@he , Pegasus , هانی الرضا , mohammad.ardeshiri , bestgirl
ارسال: #۱۲۶
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۰۴ ب.ظ
به نظرتون میشه تا اول مهر طراحی الگوریتم و گسسته و شبکه وایگاه داده رو تموم کرد؟؟
اگه بتونم خیلی خوب میشه. میتونم؟؟؟Tongue
ارسال: #۱۲۷
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۳۱ ب.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۰۴ ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  به نظرتون میشه تا اول مهر طراحی الگوریتم و گسسته و شبکه وایگاه داده رو تموم کرد؟؟
سنک بزرک نشانه ی؟ :ی البته خیلی هم بزرک نیست ولی به نظرم اکر سبک تر برداری بیشتر انکیزه داری واسه تموم کردنش

ارسال: #۱۲۸
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۳۵ ب.ظ
ای واااااااااااااااای...خراب کاری...امروز چون دیربیدار شدم ( ساعت ۱۱ Big Grin ) نتونستم خوب درس بخونم... Sad
فقط خود درس رو که فصل ۲ بود رو تموم کردم...اونم یکی دوتا مطلب خیلی برام گنگ بود که امیدوارم تو تست ها بفهمم!!
...
لامصب ۵۰ تا تست داره!!!!!!!!!...آخه یکی نیست بگه این چرا سازمان سنجش انقدر کلید میکنه رو یه مبحث؟؟
بقیه چه کردین؟؟

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
ارسال: #۱۲۹
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۳۷ ب.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۳۱ ب.ظ)El@he نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۰۴ ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  به نظرتون میشه تا اول مهر طراحی الگوریتم و گسسته و شبکه وایگاه داده رو تموم کرد؟؟
سنک بزرک نشانه ی؟ :ی البته خیلی هم بزرک نیست ولی به نظرم اکر سبک تر برداری بیشتر انکیزه داری واسه تموم کردنش

یعنی نمیتونم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ای وای خیلی بد شد که.....
ارسال: #۱۳۰
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۴۶ ب.ظ، توسط El@he.)
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۳۵ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  ای واااااااااااااااای...خراب کاری...امروز چون دیربیدار شدم ( ساعت ۱۱ Big Grin ) نتونستم خوب درس بخونم... Sad
فقط خود درس رو که فصل ۲ بود رو تموم کردم...اونم یکی دوتا مطلب خیلی برام گنگ بود که امیدوارم تو تست ها بفهمم!!
...
لامصب ۵۰ تا تست داره!!!!!!!!!...آخه یکی نیست بگه این چرا سازمان سنجش انقدر کلید میکنه رو یه مبحث؟؟
بقیه چه کردین؟؟
اتفاقا من واسه اولین بار تو تابستون امروز ساعت ٨ با شدم تا ٥ کتابخونه بودم بعدم باشکاه... وکرنه هنوز حسشو داشتم
البته من جون یه مسافرت از ١٥ ام تا ٣٠ ام میریم و برنامم عقب می افته الان دارم فشرده میخونم.

(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۳۷ ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۳۱ ب.ظ)El@he نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۰۴ ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  به نظرتون میشه تا اول مهر طراحی الگوریتم و گسسته و شبکه وایگاه داده رو تموم کرد؟؟

یعنی نمیتونم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ای وای خیلی بد شد که.....
نکفتم نمیشه که، بستکی داره جه سطحی باشین و به جه سطحی بخواین برسین. من با توجه به زمینه و علاقه ای که توی این دروس از خودم میبینم، واسم سخته

سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri , esisonic
ارسال: #۱۳۱
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۱۷ ق.ظ
خب ۴ درس زبان و یه فصل دیگه معماری خوندم
راستی از دوستان کسی با روش مز درس میخونه؟

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
ارسال: #۱۳۲
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۵۴ ق.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۱۷ ق.ظ)Pegasus نوشته شده توسط:  خب ۴ درس زبان و یه فصل دیگه معماری خوندم
راستی از دوستان کسی با روش مز درس میخونه؟
من جدول کشیدم همه فصلهایی که خوندم و علامت میزنم از درسها
روش مز بنظرم عالیه من شروع کردم
اما نمیدونم چطوری ساعت مطالعه م ببرم بابا و خسته و کسل نشم!!! کسی راه حلی داره؟

ﻫﺮﮔﺰ ﻧﮕﻮﺋﯿﺪ » ﻧﻤﯽ ﺗﻮﺍﻧﻢ « ﺷﻤﺎ ﮐﻪ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﻧﮑﺮﺩﻩ ﺍﯾﺪ ﮐﻪ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﯾﺎ ﻧﻪ ،
ﭘﺲ ﭼﻄﻮﺭ ﺍﺯ ﻧﺘﻮﺍﻧﺴﺘﻦ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﯿﺪ؟

[تصویر:  05824264702380577369.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , mohammad.ardeshiri
ارسال: #۱۳۳
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۰۳ ق.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۳۶ ب.ظ)El@he نوشته شده توسط:  زبان یه درسی هست که فرقی نداره چی بخونی فقط باید بخونی Big Grin
ولی من از رو کتاب پارسه نوشته دوردی نژاد میخونم خوبه ولی خوب خیلی زیاد عمومیش - حدود ۵۳۰ صفحه میشه Smile

این کتاب چاپ ۸۹ هست و سخت پیدا میشه شما میتونی از چاپ جدید کتاب پارسه که برای اقای البرزی هست استفاده کنی فکر نکنم فرق چندانی داشته باشه
ارسال: #۱۳۴
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۲۶ ق.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۲۷ ب.ظ)infinity31 نوشته شده توسط:  شنیدم مهندسی نرم افزار مدرسان شریف خوبه.

منم شنیدم اما ندیدم. دوست داشتم ببینم جدا از اون خلاصه آخر فصلی که تعریفش رو می‎کنند از نظر محتوایی چه چیزی بیشتر از بقیه داره، من که قعلا دارم از خلیلی فر و سپاهان می‎خونم و تا اینجا پرسمن رو خوب پوشش دادند.

(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۳۱ ب.ظ)summer_girl نوشته شده توسط:  اینطور که تو یکی از تاپیک‌های مانشت دیده بودم، فصل های ۲، ۶، ۷، ۸، ،۹ ،۱۰ ، ۱۴، ۱۵، ۱۸، ۱۹ ،۲۰ ، ۲۲ و در اهمیت کمتر فصل ۲۱ مهم تر هستن.

منظورتون طبق ویرایش ۷ هستش؟

درست میشه!
ارسال: #۱۳۵
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۳۰ ق.ظ، توسط hamid88.)
الان حرف زبان شد یه راهنمایی خوب و عالی بهم بدین( میدونم جایه جدا داره ولی نظرتون واسم مهمه)
من زبان فقط میخوام لغت رو تو کنکور بزنم و دیگر هیچ
یه کتاب خوب و عالی فقط واسه لغات بهم پیشنهاد کنید
ممنون

یه سمینار تو قم برگزار شد از طرف سنجش و دانش
انقدر از زبان و خوبی هاش تو کنکور و ترازش گفتن که منو هوایی کردن که زبان بخونم
Help me plz
S.o.S

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , mohammad.ardeshiri

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۴۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۴۰ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۸۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۵۸۴ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۷۹۷ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۸۳ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۹۱۵ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۱,۶۶۸ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۷۴۱ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close