زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳)

ارسال: #۷۶۶
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۳۴ ب.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۰۷ ب.ظ)black_knight نوشته شده توسط:  ۱ درس ۵۰۴(درس ۱۳Big Grin)

خب... شوالیه تاریکی جان Smile شما برای ۵۰۴ خود کتاب رو می‎خونید یا فلش کارتش رو؟ بعد اینکه بعد از این ۱۳ شب کلمات دروس ابتدایی یادتون هست؟ یا اینکه مرور یا از شیوه‎هایی مثل جعبه لاینتر استفاده می‎کنید؟ آخه منم بعد از دیدن رقبا Big Grin تصمیم گرفتم از فردا شبی یک درس بخونم. یک کتاب ۴۰۰ صفحه‎ای با ۴۲ درس اینجاست الان!

درست میشه!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۷۶۷
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۵۲ ب.ظ
سلام دوستان
برای همه تون آرزوی موفقیت دارم
مطالبتون رو که خوندم آه از نهادم بلند شد
دلم خوش بود به پروژه ای که گرفتم ... مونده بودم این موقعیت های کاری رو از دست بدم یا نه فعلا که همه چی خراب شده
اما من درس می خونم شاید دیر باشه اما تلاش بیهوده به از خفتگیست
چیزی نخوندم که الان بگم فلان جا رو تمام کردم
فقط دعا می کنم همه تون بدون اشتباه و از مسیر درست و پر انرژی درس بخونید و علاوه بر یادگیری مزد زحماتتون هم بگیرید
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi1902 , black_knight , nazanin_sh , sara_sb92 , sajaddandy , m@hboobe
ارسال: #۷۶۸
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۴۲ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳)
(۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۳۴ ب.ظ)هانی الرضا نوشته شده توسط:  خب... شوالیه تاریکی جان Smile
Big Grin مخلصیم

(۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۳۴ ب.ظ)هانی الرضا نوشته شده توسط:  شما برای ۵۰۴ خود کتاب رو می‎خونید یا فلش کارتش رو؟
راستش من هر درسی رو که می خونم سعی می کنم لغات مهمشو(حدودا درسی ۱۰۰ تا) در چند خط هر کلمه ۵ خط (کلاس ۱Big Grin)
بنویسم همزمان معنیشم تو ذهنم تکرار میشه.
با این که نرم افزارشم نصب کردم اما فعلا فلش کارتی در کار نیست
(۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۳۴ ب.ظ)هانی الرضا نوشته شده توسط:  بعد اینکه بعد از این ۱۳ شب کلمات دروس ابتدایی یادتون هست؟
والا میشه گفت تقریبا ۳۰ درصد مطالبی که خوندمو آره که امیدوارم با یه مرور سریع به بالای ۵۰ تا برسه
(۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۳۴ ب.ظ)هانی الرضا نوشته شده توسط:  یک کتاب ۴۰۰ صفحه‎ای با ۴۲ درس اینجاست الان!
زبان خیلی شیرینه اصلا آدمو خسته نمی کنهBig Grin

اللهم اخرجنی من ظلمات الوهم و اکرمنی بنور الفهم اللهم افتح علینا ابواب رحمتک وانشر علینا خزائن علومک برحمتک یا ارحم الراحمین
پروردگارا، ذهن مرا از تاریکی های وهم خارج کن و به نور فهم مرا گرامی بدار. پروردگارا، درب های رحمتت را به روی ما بگشای و گنج های دانشت را بر ما بگستران به امید رحمت تو ای مهربان ترین مهربانان
 سپاس‌گزاری شده توسط: هانی الرضا , sara_sb92
ارسال: #۷۶۹
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۵۹ ب.ظ، توسط nazanin_sh.)
(۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۴۵ ق.ظ)sajaddandy نوشته شده توسط:  اتفاقا وقت گیر نیس! :| درس جالبی هست.... من که سریع تمومش کردم
سخت نیس! یه خرده باید باهوش باشی مباحثشو بگیری که چی به چیه

والا من مباحثشو میگیرم تمریناشم حل میکنم اما چون تعدادشون زیاده حوصلمو سر میبرن دوست ندارم ۲ ساعت بیشتر واسه یه درس وقت بذارم یعنی خسته میشم ازش Undecided
شما چطوری خوندید که سریع تموم شد؟ تمرینارو خودتون حل کردین یا حلل؟ یا اصن تمرین حل نکردین فقط تست؟
میشه در مورد روال موفقیت آمیزتون توضیح بدین ما نیز بهره مند شویم ؟

(۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۵۳ ق.ظ)black_knight نوشته شده توسط:  سلام صبح(ظهر) به خیر
معماریــــــــــــــــــــــــــــــی تمومSmile اصلا درس به این شیرین هست مگه
سلام دوست گرامی میشه در مورد روند معماری خوندنتون توضیح بدین من که هنوز شروع نکردم ولی یادمه سال گذشته نمیفهمیدم چی به چیه. البته مانو رو میفهمم اما کتاب کنکوریارو خیر!

یک چشم من از روز جدائی بگریست / چشم دگرم گفت چرا گریه ز چیست؟

چون روز وصال شد فرازش کردم / گفتم نگریستی نباید نگریست .........
ارسال: #۷۷۰
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۱۰ ب.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۵۳ ق.ظ)black_knight نوشته شده توسط:  سلام دوست گرامی میشه در مورد روند معماری خوندنتون توضیح بدین من که هنوز شروع نکردم ولی یادمه سال گذشته نمیفهمیدم چی به چیه. البته مانو رو میفهمم اما کتاب کنکوریارو خیر!

سلام
من پوران می خونم هر جاشو که مشکل دارم مانو
در کل خوبه
اما هیچی مثل تست زدن نمی تونه میزان تسلط رو یه درس مشخص کنه
مرحله بعد تسته هرجا که تستاشو خوب نزدم دوباره ریویو میکنمSmile

اللهم اخرجنی من ظلمات الوهم و اکرمنی بنور الفهم اللهم افتح علینا ابواب رحمتک وانشر علینا خزائن علومک برحمتک یا ارحم الراحمین
پروردگارا، ذهن مرا از تاریکی های وهم خارج کن و به نور فهم مرا گرامی بدار. پروردگارا، درب های رحمتت را به روی ما بگشای و گنج های دانشت را بر ما بگستران به امید رحمت تو ای مهربان ترین مهربانان
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin_sh
ارسال: #۷۷۱
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۱۵ ب.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۱۰ ب.ظ)black_knight نوشته شده توسط:  سلام
من پوران می خونم هر جاشو که مشکل دارم مانو
در کل خوبه
اما هیچی مثل تست زدن نمی تونه میزان تسلط رو یه درس مشخص کنه
مرحله بعد تسته هرجا که تستاشو خوب نزدم دوباره ریویو میکنمSmile

بله بله .مرسی
ایشالا ما هم زودتر شروع کنیم و تموم بشه و همه چی خوب باشه و معماری هممون بتونیم همه سوالا رو جواب بدیم بهتر از موریس مانوSmile

یک چشم من از روز جدائی بگریست / چشم دگرم گفت چرا گریه ز چیست؟

چون روز وصال شد فرازش کردم / گفتم نگریستی نباید نگریست .........
 سپاس‌گزاری شده توسط: SnowBlind , black_knight
ارسال: #۷۷۲
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۱۹ ب.ظ
خوش به حال بچه های آی تی که تنها گیرشون گسستست!
 سپاس‌گزاری شده توسط: black_knight
ارسال: #۷۷۳
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۳۲ ب.ظ، توسط black_knight.)
(۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۱۹ ب.ظ)SnowBlind نوشته شده توسط:  خوش به حال بچه های آی تی که تنها گیرشون گسستست!
خوش به حال ما که سخترین گیرمون گسستست!

ارسال: #۷۷۴
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۰۶ ب.ظ، توسط هانی الرضا.)
(۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۴۲ ب.ظ)black_knight نوشته شده توسط:  زبان خیلی شیرینه اصلا آدمو خسته نمی کنه Big Grin

حیف! من فکر می‎کردم شما خسته شدی و قراره ۱۳ روز استراحت کنی تا من برسم بهتون تا از درس ۱۴ به بعد رو با هم بخونیم! Smile))) ولی مثل اینکه شما خیلی خستگی ناپذیرین! Big Grin

کلا من برنامم برای زبان عمومی همون چیزیه که همیشه (چه قبل و چه بعد کنکور) دارم، یه برنامه ترمی با متد آموزشگاه که کتاب‎های لغت خاض خودش رو داره، واسه همین فرصت نمی‎شد ۵۰۴ رو بخونم. برای زبان تخصصی هم سه درس از پارسه دکتر مظفری خوندم، خیلی بهتر از چیزی بود که فکر می‎کردم، متدهای خوبی رو معرفی می‎کنه برای Reading ها، امیدوارم با حضور سوالات وقت‎گیر درس‎هایی مثل گسسته و شبکه Smile فرصت بشه سر کنکور پیاده‎سازیشون کرد.

درست میشه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: black_knight
ارسال: #۷۷۵
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۴۷ ب.ظ، توسط atenaa.)
(۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۰۶ ب.ظ)sharif92 نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۵۹ ق.ظ)sharif92 نوشته شده توسط:  کتاب کروس و راس شبکه کدوم فصول باید مطالعه بشه؟(البته فعلا تهیه نکردم.)Big Grin
لطفا راهنمایی کنید!Rolleyes

۵ فصل اول باید مطالعه شه

(۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۴۲ ب.ظ)black_knight نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۳۴ ب.ظ)هانی الرضا نوشته شده توسط:  شما برای ۵۰۴ خود کتاب رو می‎خونید یا فلش کارتش رو؟
راستش من هر درسی رو که می خونم سعی می کنم لغات مهمشو(حدودا درسی ۱۰۰ تا) در چند خط هر کلمه ۵ خط (کلاس ۱Big Grin)
بنویسم همزمان معنیشم تو ذهنم تکرار میشه.
با این که نرم افزارشم نصب کردم اما فعلا فلش کارتی در کار نیست

یعنی ۵۰۴ هر درسش ۱۰۰ تا کلمه مهم داره؟!Exclamation

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
 سپاس‌گزاری شده توسط: black_knight , sara_sb92
ارسال: #۷۷۶
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۵۴ ب.ظ، توسط black_knight.)
(۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۴۱ ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  یعنی ۵۰۴ هر درسش ۱۰۰ تا کلمه مهم داره؟!Exclamation
بستگی به سطح لغتتون داره Smile
برای ما که زبانموون ضعیفیم آرهBig Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: atenaa , SnowBlind
ارسال: #۷۷۷
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۴۶ ب.ظ
سلام
خدا قوت به همگی
من تازه از شهریور شروع به خوندن کردم
فعلا کتابی رو تموم نکردم.
ساعت مطالعه م ۸ ساعت در روز هستش.

برای آمار چه کتابی رو می خونین؟؟؟؟؟؟
ارسال: #۷۷۸
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۴۹ ب.ظ
بچه ها کسی هست اینجا کتاب پایگاه داده پارسه چاپ ۹۲ رو داشته باشه؟

............خدایا مرا ببخش به خاطر تمام درهای که کوبیدم و خانه ی تو نبود..............
ارسال: #۷۷۹
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۵۴ ب.ظ
همچنــــــان آمارینگ :|
با سرعت مورچه‌ای ، اوضاع خیلی خوب پیش نمیره Big Grin
فعلن توزیع‌های گسسته، توزیع ۲ جمله‌ای Big Grin

(۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۴۶ ب.ظ)ka1366 نوشته شده توسط:  برای آمار چه کتابی رو می خونین؟؟؟؟؟؟
پارسه (طورانی)

کمربنـــــــــــــــــــــ(ها را ببندید)ــــــــــــــــــــــد
قراره کلی خوش بگذرونیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92 , ka1366
ارسال: #۷۸۰
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۱۶ ب.ظ، توسط mostafa122.)
(۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۵۳ ب.ظ)black_knight نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۴۱ ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  یعنی ۵۰۴ هر درسش ۱۰۰ تا کلمه مهم داره؟!Exclamation
بستگی به سطح لغتتون داره Smile
برای ما که زبانموون ضعیفیم آرهBig Grin

منم مثل شما
منتها من کتاب ۱۱۰۰ رو دارم میخونم هر درسش ۱۵ تا ۲۰ کلمه رو در میارم ..

(۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۵۲ ب.ظ)fa_karoon نوشته شده توسط:  سلام دوستان
برای همه تون آرزوی موفقیت دارم
مطالبتون رو که خوندم آه از نهادم بلند شد
دلم خوش بود به پروژه ای که گرفتم ... مونده بودم این موقعیت های کاری رو از دست بدم یا نه فعلا که همه چی خراب شده
اما من درس می خونم شاید دیر باشه اما تلاش بیهوده به از خفتگیست
چیزی نخوندم که الان بگم فلان جا رو تمام کردم
فقط دعا می کنم همه تون بدون اشتباه و از مسیر درست و پر انرژی درس بخونید و علاوه بر یادگیری مزد زحماتتون هم بگیرید

سلام دوست عزیز و هم دانشگاهی خودم
هیچ وقت نگو دیر هست هیچ وقت کلماتی که باعث میشن انگیزت رو کم کنن بکار نبر و خوش بین باشRolleyes
اراده کنی تو این ماه میتونی هر چی کم کاری کردی رو جبران کنی فقط اراده کن ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_karoon , sara_sb92 , black_knight

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۲۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۴۰ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۷۸ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۵۵۱ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۷۸۶ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۷۷ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۸۱۹ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۱,۵۲۸ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۷۳۲ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close