زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۱۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آیا ۱۵ روز فرصت می دهند تا خدمتم تمام شود؟!

ارسال:
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۵۴ ب.ظ، توسط ۸Operation.)
Question آیا ۱۵ روز فرصت می دهند تا خدمتم تمام شود؟!
سلام به همه دوستای گل مانشتی!Heart

من تاریخ پایان خدمتم اول مهرماه ۹۲ هستش اما به خاطر تشویقی ها و مرخصی ها از ۱۵ شایدم ۱۰ شهریور خدمتم تقریبا تمومه و میرم مرخصی پایان دوره اما به هرحال تو سیستم نظام وظیفه پایان خدمتم همون ۱ مهر هستش!
حالا به نظروتون مشکلی برای ثبت نامم پیش نمیاد؟!یعنی زمان ثبت نام که احتمالا ۱۵ شهریور هستش بهم فرصت می دن که خدمتومو تموم کنم ؟!البته اگه کلاسها هم تو شهریور تشکیل بشه می تونم تو کلاسا شرکت کنم چون خدمتم عملا تموم شده!یا به خاطر این ۱۵ روز که اونهم همش مرخصی هستم مجبورم پایان خدمتو به بعد ارشد خداینکرده موکول کنم؟! HuhUndecided

برای ثبت نام چه مدرکی باید ببرم؟! ممنون میشم راهنمایی کنید!!!
{البته ارگانی که توش مشغول خدمتم گفت بهت یه گواهی میدیم که خدمت ۱ مهر تموهه و در این مدت به خاطر مرخصی های محدودیت خدمت نداری و می تونی بری ثبت نام کنی و یک مهر پروندتو تکمیل کنی!}

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۰۹ ب.ظ
یه کم اذییت می کنند
اما مشکلی برای ثبت نام ندارید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation
ارسال:
۰۲ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۰۶ ق.ظ، توسط ۸Operation.)
RE: آیا ۱۵ روز فرصت می دهند تا خدمتم تمام شود؟!
(۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۰۹ ب.ظ)amirhacker نوشته شده توسط:  یه کم اذییت می کنند

مرسی امیرهکر جان!!!
مدرک خاصی نمی خواد ببرم دیگه؟!

(۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۰۹ ب.ظ)amirhacker نوشته شده توسط:  یه کم اذییت می کنند

مرسی امیرهکر جان!!!
مدرک خاصی نمی خواد ببرم دیگه؟!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال:
۰۲ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۲۸ ق.ظ
RE: آیا ۱۵ روز فرصت می دهند تا خدمتم تمام شود؟!
روال کار اینطوری هست که
۱-شما گواهی اشتغال به خدمت رو میگیرید و میبرید به دانشگاه
۲- بعد از انجام کارهای ثبت نام مقدماتی اونا یه درخواست ترخیص به یگان خدمتی میدن
۳-یگان خدمتی شما رو مرخص میکنه
۴-ادامه امور ثبت نام

ولی زمان مرخص کردن زمانی هست که که یگان شما رو مرخص کنه نه زمانیکه برای ثبت نام رفتید دانشگاه یعنی اگه شما برای ۱۵ شهریور در دانشگاه ثبت نام اولیه رو انجام داده باشید و گواهی درخواست ترخیص رو ۲۰ شهریور بدید به یگان، تاریخ ۲۰ شهریور شما رو مرخص میکنند
اگه دانشگاه گیر نده که بعیده، شما میتونید اون گواهی رو تا پایان خدمت (۱ مهر) داشته باشید و به صورت غیر رسمی برید سر کلاس ها و بقیه کارهای ثبت نام رو اول مهر انجام بدید

مثلا دوست من این کارا رو انجام داده بود و ۴-۳ روز باقیمونده از خدمتش رو رفت تموم کرد(خدمتش تقریبا ۲۷ شهریور تموم میشد)
ارسال:
۰۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۳۴ ب.ظ
نه آقا مشکلی نداره
شما تو همون گواهی اشتغال به خدمت که می گیری بگو که تاریخ ترخیصی را هم درج کنند و به دانشگاه بده
معمولا دانشگاه ها برای شرایط خاص مثل شما یک ماه فرجه می دهند
ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۰۵ ق.ظ
k_111 جامن وامیر هکر جان واقعا ممنون لطف کردید عزیزان...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۵۱ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۲۲۲ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۴۶ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  فرصت استفاده از استعداد برای ورودی دکتری wskf ۳ ۳,۰۳۵ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۵:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  نکات کنکوری روز خواستگاری Fardad-A ۳۷ ۳۲,۳۵۹ ۰۵ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  آیا تبلیغات در اینستاگرام براتون کارآمد بوده؟ کیمیا شیرازی ۰ ۱,۹۱۸ ۰۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: کیمیا شیرازی
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۷۱۸ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
Wink آیا امکان جایگزین شدن داوطلب باتغییرمشخصات برای آزمون ارشد۹۸وجود دارد؟ p.daliri ۰ ۲,۸۲۷ ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: p.daliri
  معرفی کتاب "راز طراحی سایت بدون کدنویسی در کمتر از ۷ روز" ap2co ۰ ۲,۲۴۳ ۰۷ اسفند ۱۳۹۷ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ap2co
  آیا امکان ارسال مجدد ایمیل مربوط به پذیرش مقاله در یک ژورنال isi وجود دارد؟ Autumngirl ۴ ۳,۸۵۳ ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Autumngirl

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close