زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۴۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مقایسه مختصر ازمونهای ازمایشی پارسه و مدرسان(با تمرکز بر رشته آی تی)

ارسال: #۱۶
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۳۱ ب.ظ
مقایسه مختصر ازمونهای ازمایشی پارسه و مدرسان
راستی ما که از فروردین ازمون و پکیج مدرسان ۶۴۰ ثبت نام کردیم و تخفیف هم نگرفتیم باید چیکار کنیم؟؟Smile)!
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۴۲ ب.ظ
RE: مقایسه مختصر ازمونهای ازمایشی پارسه و مدرسان
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۴۱ ق.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  کاش قبل اینکه من تو پارسه ثبت نام میکردم این تاپیک رو میزدید!
من اردیبهشت پارسه ثبت نام کردم
دلیلش هم این بود که اغلب رشته فناوری اطلاعات رتبه های برتر پارسه رفتن
و اینکه قیمت پارسه ارزون تر بود ۳۹۲ هزار ولی مدرسان ۴۹۰ هزار بود و رفتار پرسنل پارسه مودبانه تر بود
به نظر من که کار خوبی کردی پارسه نوشتی البته من رشتم نرم افزاره ولی الان که تو آزمونای هر دو موسسه بودم بین این دوتا پارسه رو انتخاب میکنم
۰
۰
ارسال: #۱۸
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۳۵ ب.ظ، توسط s.afrashteh.)
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۴۲ ب.ظ)smart نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۴۱ ق.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  کاش قبل اینکه من تو پارسه ثبت نام میکردم این تاپیک رو میزدید!
و اینکه قیمت پارسه ارزون تر بود ۳۹۲ هزار ولی مدرسان ۴۹۰ هزار بود و رفتار پرسنل پارسه مودبانه تر بود
به نظر من که کار خوبی کردی پارسه نوشتی البته من رشتم نرم افزاره ولی الان که تو آزمونای هر دو موسسه بودم بین این دوتا پارسه رو انتخاب میکنم

من نمیدونم اخر کدوم آزمون و ثبت نام کنم ، هر کدومشون یه سری مزایا و معایب دارن Undecided البته فک کنم فاکتور مالی و تخفیف ها شاید تعیین کننده باشه، آخه من و دستام تقریباً ۷ نفری می شیم که می خوایم آزمون بدیم، پارسه چقدر تخفیف داره دوستان؟
۰
۰
ارسال: #۱۹
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۵۵ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۳۳ ب.ظ)s.afrashteh نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۴۲ ب.ظ)smart نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۴۱ ق.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  کاش قبل اینکه من تو پارسه ثبت نام میکردم این تاپیک رو میزدید!

من نمیدونم اخر کدوم آزمون و ثبت نام کنم ، هر کدومشون یه سری مزایا و معایب دارن Undecided البته فک کنم فاکتور مالی و تخفیف ها شاید تعیین کننده باشه، آخه من و دستام تقریباً ۷ نفری می شیم که می خوایم آزمون بدیم، پارسه چقدر تخفیف داره دوستان؟

لطفا و خواهشا جهت سود برای خودتان به یکی از گروه های معرفی شده بپیوندید . هم مدرسان هست هم پارسه ، تعداد بیشتر = تخفیف بیشتر
۲
۰
ارسال: #۲۰
۰۷ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۴۷ ق.ظ، توسط mgshervin.)
سلام دوستان
این جوری که من دیدم سال ۹۱ مدرسان رتبه ۸ و ۵ ایتی را داشت یعنی ۲ تا
پارسه رتبه ۱ و ۲ و ۳ و ۳تا ۵ و ۲تا ۶ و ۷ و ۸ و ۲تا ۹ یعنی ۱۲ تا تک رقمی

اما از اون جالب تر که اقای سجاد رحمانی رتبه ۵ سال ۹۱ تو هر دوتا موسسه اسمش هست با مدرسان هم مصاحبه کرده
حالا جریان چیه که تو هر دوتا هست خودش باید بیاد بگه در پیوست مدارکش موجوده

با پارسه حرف زدم میگه ما سال قبل ۱۰۰۰ و خورده ای شرکت کننده داشتیم
مدرسان میگه ۳۰۰۰ و خورده ای
پارسه میگه مدرسان تعداد افراد را با ضریب حساب کرده

موندم کدوم را انتخاب کنم ؟؟؟؟
آقای جهانی شما اطلاعات روشن گرانه ای نداری بدی بفهمیم کی به کیه چی به چیه ؟؟؟؟؟؟

و خدایی که همین نزدیکی است ...Heart
۱
۰
ارسال: #۲۱
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۲۸ ب.ظ
من میرم پارسه فعلن که تجربش بیشتره از تمامی موسسه هاست، اما آقا فرداد درست میگن جامعه آماری توزیعش مورد داره ممکنه یه جامعه آماری ۵۰۰ نفر باشن اما از قوی تا ضعیف توش باشه اما یه جامعه آماری ۱۵۰۰ نفر باشن همه در سطح بالا خوب این اصلا جالب نیست!!! خلاصه منم پارسال چند بار تک رقمی ماهان شدم اما آخرش که چی؟؟؟؟ بچه ها آزمون ها وبرنامه هاش فقط به شما جهت میده همین و بس پس جای این همه چونه زدن یه موسسه رو سریع انتخاب کنید و وقتتونو هدر ندید و اضطراب وارد نکنید به خودتون .
تجربه ی یک رتبه ۲۰۰۰ای Smile

تمرکزCool
۱
۰
ارسال: #۲۲
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۰۳ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۲۸ ب.ظ)Mindhunter نوشته شده توسط:  من میرم پارسه فعلن که تجربش بیشتره از تمامی موسسه هاست، اما آقا فرداد درست میگن جامعه آماری توزیعش مورد داره ممکنه یه جامعه آماری ۵۰۰ نفر باشن اما از قوی تا ضعیف توش باشه اما یه جامعه آماری ۱۵۰۰ نفر باشن همه در سطح بالا خوب این اصلا جالب نیست!!! خلاصه منم پارسال چند بار تک رقمی ماهان شدم اما آخرش که چی؟؟؟؟ بچه ها آزمون ها وبرنامه هاش فقط به شما جهت میده همین و بس پس جای این همه چونه زدن یه موسسه رو سریع انتخاب کنید و وقتتونو هدر ندید و اضطراب وارد نکنید به خودتون .
تجربه ی یک رتبه ۲۰۰۰ای Smile

ایشالله هرکس تو هر موسسه ای ثبت نام میکنه موفق بشه و به نتیجه دلخواهش برسه هممون میدونیم که مهمترین عامل فقط تلاشه خودمونه تا خودمون تلاش نکنیم و نخوایم بهترین کتابو جزوه و بهترین استادو موسسه نمیتونن هیچ معجزه ا ی کنن به امید موفقیت هممون
۰
۰
ارسال: #۲۳
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۰۳ ب.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۴۱ ق.ظ)mgshervin نوشته شده توسط:  سلام دوستان
این جوری که من دیدم سال ۹۱ مدرسان رتبه ۸ و ۵ ایتی را داشت یعنی ۲ تا
پارسه رتبه ۱ و ۲ و ۳ و ۳تا ۵ و ۲تا ۶ و ۷ و ۸ و ۲تا ۹ یعنی ۱۲ تا تک رقمی

اما از اون جالب تر که اقای سجاد رحمانی رتبه ۵ سال ۹۱ تو هر دوتا موسسه اسمش هست با مدرسان هم مصاحبه کرده
حالا جریان چیه که تو هر دوتا هست خودش باید بیاد بگه در پیوست مدارکش موجوده

با پارسه حرف زدم میگه ما سال قبل ۱۰۰۰ و خورده ای شرکت کننده داشتیم
مدرسان میگه ۳۰۰۰ و خورده ای
پارسه میگه مدرسان تعداد افراد را با ضریب حساب کرده

موندم کدوم را انتخاب کنم ؟؟؟؟
آقای جهانی شما اطلاعات روشن گرانه ای نداری بدی بفهمیم کی به کیه چی به چیه ؟؟؟؟؟؟
چون من رو مستقیم مخاطب قرار دادی جواب میدمSmile یکی از دلایل میتونه این باشه که مثلا طرف یه ازمون جامع پارسه شرکت کرده بعد خوب سایر ازمونها رو مدرسان بوده و یا بالعکس برای همین تو هر تو محسوب شده. من واقعا برایم کیفیت ازمونها خیلی مهم بود. برای همین با رتبه ۱ سال ۹۲ که تو هر چهار گرایش ۱ شده بود صحبت غیر مستقیمی داشتم (یعنی نقل قولی شنیدم ازش) این بنده خدا پارسال ازمونهای پارسه میداده مثه اینکه و جامع رو مدرسان میداد و خودش گفته بود مدرسان کیفیتش بهتر بوده.
من همون اول گفتم که امسال ازمون مدرسان تغییرات مبتکرانه ای در پاسخ نامه اش خواهد داشت که خیلی اطلاعات خوبی را در اختیار شما قرار خواهد داد. برای تخفیف هم خودم شحصا رفتم چک و چونه ها رو با مدرسانیا زدم که تخفیف خوبی بهتون بدن. کیفیت سوالها هم بسیار بسیار دارم روش وسواس خرج میدم و مطمئن باشید سوال بی کیفتی از زیر دست من بیرون نمیاد (مسئول کیفی ازمون ایتیش منم) با همه این اوصاف پارسه ای ها هم دارند زحمت میکشند و اونا هم بالاخره ممکنه نقاط قوت خودشان را داشته باشند. انتخاب همیشه سخت بوده ولی اگر توصیه من رو بخوای من مدرسان رو توصیه میکنم. باقیش رو خود دانیSmile

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: PSHirazi , haveking
ارسال: #۲۴
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۲۴ ق.ظ، توسط aria.)
در هر صورت پارسه کیفیت بهتری داره چه از لحاظ کیفیت سوالات، چه از لحاظ جامعه اماری ،و چه از لحاظ سابقه کاری معمولا دانشجویان خوب بیشتر بهش اعتماد می کنند به خصوص که اساتید نگاه زیاد خوبی نسبت به مدرسان ندارند امیدوارم دوستان گول تبلیغات رو نخورن از طرفی سال گذشته که اساتید خوبی طراح سوالات پارسه بودند ومسئول کیفی سوالات دکتر حقیقت بودند انشا ءالله که امسال هم همین طور باشه
در مورد جامعه اماری صفحات سال های گذشته مانشت رو هم نگاه کنید متوجه جامعه اماری مدرسان می شوید
اگه توان مالی شو دارید پارسه گزینه خوبیه در وهله دوم سنجش نسبت به بقیه استاندارد تر وجامعه اماری بهتری داره

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل اگر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohsen_d
ارسال: #۲۵
۱۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۳۲ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۵۶ ب.ظ)Nolan نوشته شده توسط:  جناب جهانی دو سوال
۱/به نظرتون اینکه مدرسان اکثره سوالاشو از تو کتاباش طرح میکنه حسنه ؟! (به عنوان نمونه آزمونایه رشته هوش سال ۹۱ ،توی هر دفترچه پاسخش حداقل منبع ۷۰% از سوالات طرح شده، کتابای مدرسان ذکر شده! )
۲/با این وصف شما ثبت نام تو آزمونایه مدرسان برای کسی که قصده خوندنه کتاباشو نداره رو توصیه میکنید ؟
ببییند این گزاره رو که مدرسان بیشتر سوالاش از تو کتاباش هست رو خیلی قبول ندارم البته تو بعضی درسهاش ممکنه این طوری بوده باشه ولی بعضی درسهاش هم این طور نیستSmile پارسه هم در گذشته میگفتند که خیلی سوالاش در کلاسای پارسه حل میشه . به هر حال از این دست شایعات همیشه هست ولی خوب این که امسال سوالات مدرسان چه طور باشه نمیدونم. ولی قراره عوض بشه سوالات و یه سری جدید طراحی بشوندSmile البته درسهای مربوط به گرایش معماری، و نیز درسهای ریاضی رو اطلاعی ندارم چه خبره. ولی درسهای مهندسی کامپیوتر و ایتی رو میدونم قراره سوالات جدید طراحی بشهSmile که بعید میدونم از تو کتابها باشه. البته تستهای تو کتابهاش نود درصد تستهای کنکوره و خوب این بدیهیه که بخشی از سوالا شبیه تستهای کنکور سالهای پیش باشهSmile اصلا اگر انی طوری نباشه باید شک کردSmile

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nolan
ارسال: #۲۶
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۳۴ ق.ظ
با سلام

آقای جهانی ممنون از اطلاعات کامل و مفیدی که در ارختیارمون قرار دادید

میشه لطف کنین راجع به آزمون های سنجش ( جامعه آماری و کیفیت سوالها ) صحبت کنید.
متشکرم
۰
۰
ارسال: #۲۷
۲۵ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۰۰ ب.ظ، توسط HamidReza1.)
مقایسه مختصر ازمونهای ازمایشی پارسه و مدرسان(با تمرکز بر رشته آی تی)
سلام عرض شد
وقت شما بخیر

برای آمادگی در آزمون ارشد مهندسی کامپیوتر-نرم افزار اولا شرکت در آزمون آزمایشی تاثیر گذاره(و عزیزان در پست های گذشته به قدر کافی توضیح دادند) اما دوما سبک مطالعه کتب ارشد هم تاثیر شگرف خودش رو خواهد داشت،
در واقع در یک کلام اگه بخوام عرض کنم :
۵۰ درصد آزمون و قرار گیری در شرایط و جو کنکور و ۵۰ درصد مطالعه.

اگر بخوام در درس ها و کتب از صفر شروع نکنم و از علم و بنیه ی علمی کسب شده در طی دوره تجصیل کارشناسی ام استفاده کنم، به نظرتون در زمان باقی مانده تا آزمون کارشناسی ارشد، چطور میتونم برای کسب رتبه بالا برنامه ریزی کنم؟

با توجه به اینکه زمان زیادی از ثبت و بحث و گفت و گو در این تاپیک گذشته، امیدوارم عزیزانی که مطلب بنده رو مطالعه کردن، راهنمایی و کمک کنند.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۸۱۶ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۵۸ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۳۱۰ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۵۹۷ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  کتاب vlsi صاحب الزمانی یا مدرسان شریف ؟؟؟ Mehran jam ۱۲ ۷,۳۲۹ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مقایسه دانشگاه ها imali ۲ ۲,۷۹۸ ۰۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: imali
  لینک دانلود نسخه ازمایشی ترجمه کتاب یادگیری ماشین میشل انرژی مثبت ۲ ۱۲,۷۸۹ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: forooghfp7078
  تکنولوژی و مزایای تین کلاینت maral00 ۰ ۱,۷۶۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: maral00
Question تفاوت تعداد مقایسه های مورد نیاز در الگوریتم های متفاوت porseshgar ۰ ۱,۹۳۸ ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: porseshgar
  انتقال آزمون های مدرسان شریف با تخفیف amir.azizi1@yahoo.com ۰ ۲,۳۰۲ ۱۹ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: amir.azizi1@yahoo.com

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close